Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
katunka82autor
13. led 2010
Ahojky holky, doctu vas pozdeji... musim se rychle najist nez se Mata vzbudi, cekam jaky bude.. ma dnes po ockovani jak hexa tak i tu na pneumokoky.
Jinak ve 4 mesicih hlasime rovnych 70cm a 8kg 😃 😃 😃 Mame miry jako aulkove rocni dite skoro 😃
zdenallicka
13. led 2010
Ondra ma 6kg v sesti tydnech...🙂
katunka82autor
13. led 2010
Iny mooooc rada jsem te videla. Bylo to takove trochu hekticke, urcite i Jirka spechal zpet do prace, ale bylo to super a Majkl s Alcou jsou moc spokojeni.
Julinka byla skvela, modelka od narozeni 😉 A je nadherna, takove miminecko porad, krasne usmevava. Jsem chtela spachat splecnou fotku, ale nejak jsem na to zapomela v tom shonu... Tak priste 🙂
anag
13. led 2010
Katy tak to je Maty šikula... 🙂
Já si myslím,že my na tom budeme po tom nutrilonu podobně.... 😃
katunka82autor
13. led 2010
tak to je radny cvalik! To my meli jen 5100g 61cm.
anag
13. led 2010
My se jdeme vážit v pondělí v šesti týdnech tak jsem zvědává kolik bude mít posledně měl 4620g.
V jednu vyrážíme na polikliniku s těmi očičkami. Ještě to pořád nemá v pořádku.
zdenallicka
13. led 2010
NO on zacinal na 3800g.. a je plne kojeny kazdou hodinu a pul..😉
katunka82autor
13. led 2010
Ten dava Janci pekne zabrat teda!
Je pravda, ze my jsme zacinali na 3100g 😉
katunka82autor
13. led 2010
Peti drzim palecky at dopadnete dobre na kontrole, snad se mu ty ocicka co nevidet uzzdravi.
katunka82autor
13. led 2010
Potom dej vedet jak jste dopadli.
anag
13. led 2010
Určitě dám.
zdenallicka
13. led 2010
Katy, ona koji tak pet az deset minut maximalne, nenechava odrihnout, maly okamzite usina... 😉
katunka82autor
13. led 2010
Tak to se da... Je to ale pekny jedlik 🙂
zdenallicka
13. led 2010
NO to je..🙂 Vsak se na nej muze kouknout na fotkach... Vypada jak trimesicni ditko..🙂
macinek
13. led 2010
kuva fix mě z toho vybírání kočárku asi mrskne :-N , asi si udělám tabulku v excelu abych mohla líp porovnávat 😃
cervenec
13. led 2010
Ahojky holky 🙂 Katu já vás taky ráda viděla 🙂Takže Maty dostal oboje očkování?Jen vysvětlím pro holky,byli jsme dnes v Kyjově,Maty a Julinka se fotili do katalogu s oblečením.Ted mi ta naše modelka 😃 řve v lehátku :-p
cervenec
13. led 2010
Peti tak snad už to bude mít Eriček lepší 😉
cervenec
13. led 2010
Marti jaký kočárky máš v užším výběru?
cervenec
13. led 2010
Zdeni chcete se stěhovat do Hrušovan?Martin vlastně měnil práci,tak kvůli tomu?
cervenec
13. led 2010
Jo a dnes jsme se dozvěděli,že Jirkův synovec čekají chlapečka 😉 mně se o tom v noci i zdálo,že to bude chlapeček a ráno telefon,že to bude kluk 😃
macinek
13. led 2010
bumbleride indie, quinny freestyle 3XL, peg pegéro GT3, patron fénix F3R, jedo fynn 3R, bexa 3

musíme je obhlídnout v reálu a pak se uvidí, času je ještě dost
cervenec
13. led 2010
Zdeni a malej je teda pěknej macík 😃,ale to musí být na palicu,když jí každou hodinu a půl :-N taky ještě aby nevážil tolik,když má tolik svačinek 😃 😉
zdenallicka
13. led 2010
Iny, chcem se stehovat kamkoliv bliz k Brnu... 🙂
cervenec
13. led 2010
Zdeni jak jsme jeli domů,tak jsem si všimla,že v Pavlovicích se prodávají nějaký nový byty 😉 Hodně je ještě in Kurdějov,ala ono je na dobrým místě i Zaječí,akorát tady nejsou žádný stavební místa :-S pak by se daly i Hustopeče,ale tam je asi draho :-|
cervenec
13. led 2010
Marti tak hod odkazy jelikož ani jeden nevím jak vypadá 😃
cervenec
13. led 2010
to je fakt,taky jsem měla pár kočárů vybraných a realita děs běs,jedinej prošel v-cross 😉 a jsem víceméně spokojená 😉 je oproti jiným kočárkům hlubokej,takže malá z něj neleze,vlastně není ani vidět 😃 dělám ji tuning z deky 😃
cervenec
13. led 2010
já su pako,malá má hlad a já furt proč vymečuje :-N
macinek
13. led 2010
mě od v-crossu odradila diskuze tady, samé reklamace a malej sporťák a při naší smůle by jsme reklamovali furt
cervenec
13. led 2010
hotovo nejezeno 😃