Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
13. led 2010
Marti když jsem ho kupovala,tak tam byly ještě pochvaly 😃 Ale žádnej kočár není dokonalej,každej si musí najít to co je pro něj podstatný 😉 Já můžu jako klad napsat,že jako jeden z mála co potkávám kočárky má v cross takovej košík ,že do něj dám v pohodě nákup.to moc kočárů nemá,kamoška má abc ten má koš na hovno,a druhá má concord fusion a to stejný :-S jinak v -cross se dá trochu i houpat,to už začínám využívat,když hulázná :-p a taky jsou lepší nafukovací kola,kamoška co má ten abc ,tak má plastový a 3kolku a ve sněhu bojuje mnohem víc jak já 😉
cervenec
13. led 2010
A co se týče sportáku,že je malej,to netuším,zatím se mi malej nezdá 😃 to řeknu na jaře,jestli stojí za prd,ale myslím si,že jak se moc neliší kočárky velikostí korbičky,tak i u těch sportáků to bude podobný 😉
macinek
13. led 2010
Nafukovací kola chci určitě, velikost košíku je mi jedno. S tou velikostí nevím, četla jsem to tady na diskuzi, že hlubokej je super, ale sporťák na prd. Mě jde hlavně o sporťák, nechci po půl roce prodávat kočár a kupovat novej :-|

Zatím vše nejlíp splňuje ten quinny i cenově 🙂
macinek
13. led 2010
a pak ještě ten bexa vypadá dobře, je prakticky stejnej jako v-cross a zatím jsou na něho dobré ohlasy a má polohovací hlubokou korbu
anag
13. led 2010
Tak s tím košíkem pod kočárek je to pravda. Já například pod kočár nedám igelitku s nákupem,ale musím tam dát každý kus jednotlivě. Jinak jsem,ale s kočárkem moc a moc spokojena.

Tak na očním jsme dopadli zase špatně. Příští středu zase. To je šílené jak se mu tam vrtají s tou jehlou. Snad už to bude dobré. Říkal,že je to lepší než posledně, ale pořád to neni ono....
cervenec
13. led 2010
Marti hod odkazy, jako matka na mateřské nemám čas to hledat 😃
cervenec
13. led 2010
už mám připomínky 😃 košík je malinkatej,a pozor na tu díru nahoře v boudičce 😉 ono tam umí napršet přímo do xichtíku 😃 ,v cross má navíc takovou stříšku a na tu nedám dopustit 😉 ale je si to jinak trochu podobný a asi bude dobře houpat,když vidím to pérování 😉
cervenec
13. led 2010
a jakou barvičku vlastně chcete?
anag
13. led 2010
Já mám taky tu stříšku a ta je moc fajn....
cervenec
13. led 2010
Peti zrovna jsem na to myslela,že ty naše kočáry jsou taky skoro stejný 😉 Co na očním?
anag
13. led 2010
Už jsem to psala. Musíme za týden znovu. Pořád to neni dobré.... 😞
cervenec
13. led 2010
Marti ale vy vlastně v hluboké budete jen když bude teplo,na zimu už povalíte do sportáku 😉
anag
13. led 2010
Je fakt, že ty naše kočárky jsou dost podobné. Mě se líbí, že je ten můj kočárek pěkně hluboký a Erička tam nejde ani pomalu vidět. Ségra ho má nízký a na Marka fouká...
cervenec
13. led 2010
Peti přesně,malá mi taky není ani vidět ,možná i proto tak hezky v kočárku spí,protože ji nic nerozptyluje 😉
anag
13. led 2010
Eriček taky moc pěkně spinká v kočárku. Jen teďka už jsme pomalu týden nebyli venku. Když je teďka nemocnej, tak s ním nechci nikde chotit. V neděli křtíme, tak aby byl zdavej. Zítra jen autem sjedeme na kontrolu k pani doktorce, ale sama vidím, že ta rýma neustupuje. To je šílené co hlenů mu vysaju. A to vysávám pomalu každou hodinu.
zdenallicka
13. led 2010
Iny, diky... Kuknu na to..🙂
macinek
13. led 2010
Inko no právě protože na zimu už budeme ve sporťáku ho chci fakt velký. Jako podle fotek na netu je fakt těžko odhadovat, uvidíme v reálu
zdenallicka
13. led 2010
Jsem chtela napsat, ktery se libi mne, ale zapomnela jsem to... :-p
cervenec
13. led 2010
Peti malá tu rýmu měla 3 týdny,už jsem byla na nervy :-S A co na tom očním?Zdeni není zač 😉 Marti však jasně,reaita je uplně jiná 😉a hlásím novou uspávací metodu,malá v lehátku a já při psaní na pc houpu nohou 😃 ještě že rychle usíná,už mě chytá křeč :-p
cervenec
13. led 2010
Zdeni 😃 to máš trénink na mateřství,s Katu jsme si to dnes říkaly,že jsme mimo 😃
anag
13. led 2010
Iny na oční musíme ještě znovu ve středu. Pořád to nemá dobré. Zase se mu tam rýpali takovou šílenou jehlou. Chudáč co se tam nakřičel u toho. Snad už to bude mět příště v pořádku. Řekl nám, že tam zlepšení je, ale že to není pořád dobré.... 😞
cervenec
13. led 2010
Peti chudinka malej 😞 a má i nějaký kapičky nebo se to jen čístí tou jehlou a čeká se na zlepšení?
anag
13. led 2010
Ještě máme i kapičky floxal a musím mu to masírovat. Holky kde je spojivkový vak?
zdenallicka
13. led 2010
zdenallicka
13. led 2010
teda on je to odkaz nejakeho veterinrniho centra, ale bude to podobne..🙂
anag
13. led 2010
Zdeni díky. Mám mu tam totiž kapat čtyřikrát denně jedně kapičku .....
cervenec
13. led 2010
Já myslím,když mu stáhneš spodní víčko ne?Já jsem to malé kapala jen do koutku ,ono to tam vždycky steče 😉 já tak kapu i sobě,nesnáším kapání do otevřenýho oka 😉 nic holky jdu něco dělat.papa
anag
13. led 2010
Iny asi ano. Je to s ním někdy boj. Hlavně když mu vysávám ten nosík, tak už mi několikrát tu odsávačku vytrhl z ruky. To je něco jakou má silu....
zdenallicka
13. led 2010
Nasla jsem - Prostor mezi okem a víčkem, který je krytý spojivkou nazýváme spojivkový vak.

Tak je asi jedno, jestli kapnes na spodni nebo na horni... ony jsou ty spojivky stejne pres cele oko...