• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti když jsem ho kupovala,tak tam byly ještě pochvaly :grinning: Ale žádnej kočár není dokonalej,každej si musí najít to co je pro něj podstatný :wink: Já můžu jako klad napsat,že jako jeden z mála co potkávám kočárky má v cross takovej košík ,že do něj dám v pohodě nákup.to moc kočárů nemá,kamoška má abc ten má koš na hovno,a druhá má concord fusion a to stejný :confounded: jinak v -cross se dá trochu i houpat,to už začínám využívat,když hulázná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky jsou lepší nafukovací kola,kamoška co má ten abc ,tak má plastový a 3kolku a ve sněhu bojuje mnohem víc jak já :wink:
13. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co se týče sportáku,že je malej,to netuším,zatím se mi malej nezdá :grinning: to řeknu na jaře,jestli stojí za prd,ale myslím si,že jak se moc neliší kočárky velikostí korbičky,tak i u těch sportáků to bude podobný :wink:
13. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nafukovací kola chci určitě, velikost košíku je mi jedno. S tou velikostí nevím, četla jsem to tady na diskuzi, že hlubokej je super, ale sporťák na prd. Mě jde hlavně o sporťák, nechci po půl roce prodávat kočár a kupovat novej :unamused:

Zatím vše nejlíp splňuje ten quinny i cenově :slight_smile:
13. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak ještě ten bexa vypadá dobře, je prakticky stejnej jako v-cross a zatím jsou na něho dobré ohlasy a má polohovací hlubokou korbu
13. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tím košíkem pod kočárek je to pravda. Já například pod kočár nedám igelitku s nákupem,ale musím tam dát každý kus jednotlivě. Jinak jsem,ale s kočárkem moc a moc spokojena.

Tak na očním jsme dopadli zase špatně. Příští středu zase. To je šílené jak se mu tam vrtají s tou jehlou. Snad už to bude dobré. Říkal,že je to lepší než posledně, ale pořád to neni ono....
13. led 2010 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti hod odkazy, jako matka na mateřské nemám čas to hledat :grinning:
13. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mám připomínky :grinning: košík je malinkatej,a pozor na tu díru nahoře v boudičce :wink: ono tam umí napršet přímo do xichtíku :grinning: ,v cross má navíc takovou stříšku a na tu nedám dopustit :wink: ale je si to jinak trochu podobný a asi bude dobře houpat,když vidím to pérování :wink:
13. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakou barvičku vlastně chcete?
13. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky tu stříšku a ta je moc fajn....
13. led 2010 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti zrovna jsem na to myslela,že ty naše kočáry jsou taky skoro stejný :wink: Co na očním?
13. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to psala. Musíme za týden znovu. Pořád to neni dobré.... :frowning2:
13. led 2010 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ale vy vlastně v hluboké budete jen když bude teplo,na zimu už povalíte do sportáku :wink:
13. led 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že ty naše kočárky jsou dost podobné. Mě se líbí, že je ten můj kočárek pěkně hluboký a Erička tam nejde ani pomalu vidět. Ségra ho má nízký a na Marka fouká...
13. led 2010 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti přesně,malá mi taky není ani vidět ,možná i proto tak hezky v kočárku spí,protože ji nic nerozptyluje :wink:
13. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček taky moc pěkně spinká v kočárku. Jen teďka už jsme pomalu týden nebyli venku. Když je teďka nemocnej, tak s ním nechci nikde chotit. V neděli křtíme, tak aby byl zdavej. Zítra jen autem sjedeme na kontrolu k pani doktorce, ale sama vidím, že ta rýma neustupuje. To je šílené co hlenů mu vysaju. A to vysávám pomalu každou hodinu.
13. led 2010 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, diky... Kuknu na to..:slight_smile:
13. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no právě protože na zimu už budeme ve sporťáku ho chci fakt velký. Jako podle fotek na netu je fakt těžko odhadovat, uvidíme v reálu
13. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem chtela napsat, ktery se libi mne, ale zapomnela jsem to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti malá tu rýmu měla 3 týdny,už jsem byla na nervy :confounded: A co na tom očním?Zdeni není zač :wink: Marti však jasně,reaita je uplně jiná :wink:a hlásím novou uspávací metodu,malá v lehátku a já při psaní na pc houpu nohou :grinning: ještě že rychle usíná,už mě chytá křeč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni :grinning: to máš trénink na mateřství,s Katu jsme si to dnes říkaly,že jsme mimo :grinning:
13. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny na oční musíme ještě znovu ve středu. Pořád to nemá dobré. Zase se mu tam rýpali takovou šílenou jehlou. Chudáč co se tam nakřičel u toho. Snad už to bude mět příště v pořádku. Řekl nám, že tam zlepšení je, ale že to není pořád dobré.... :frowning2:
13. led 2010 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti chudinka malej :frowning2: a má i nějaký kapičky nebo se to jen čístí tou jehlou a čeká se na zlepšení?
13. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě máme i kapičky floxal a musím mu to masírovat. Holky kde je spojivkový vak?
13. led 2010 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda on je to odkaz nejakeho veterinrniho centra, ale bude to podobne..:slight_smile:
13. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky. Mám mu tam totiž kapat čtyřikrát denně jedně kapičku .....
13. led 2010 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím,když mu stáhneš spodní víčko ne?Já jsem to malé kapala jen do koutku ,ono to tam vždycky steče :wink: já tak kapu i sobě,nesnáším kapání do otevřenýho oka :wink: nic holky jdu něco dělat.papa
13. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny asi ano. Je to s ním někdy boj. Hlavně když mu vysávám ten nosík, tak už mi několikrát tu odsávačku vytrhl z ruky. To je něco jakou má silu....
13. led 2010 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasla jsem - Prostor mezi okem a víčkem, který je krytý spojivkou nazýváme spojivkový vak.

Tak je asi jedno, jestli kapnes na spodni nebo na horni... ony jsou ty spojivky stejne pres cele oko...
13. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek