• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti ani nemluv,jsem byla vždycky od malé doškrabaná jak od kočky :sweat_smile: a už jdu :grinning: pa
13. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Peti, přesně tak, spojivkový vak je to, když odhrneš spodní víčko, líp se to tam kape a nesteče to tolik jako z toho koutku, kapala jsem takhle do oka asi tři roky, tak o tom něco vím :grinning: :grinning:

Marti musím omrknout ty vaše kočárky, kámoška má Pef perego, strašně se mi líbí, měla ho u kámošky na svatbě, tak jsem v něm malou vozila, nevím sice jak vypadá sporťák, ale hluboká korba i autosedačka jsou super, akorát sedačka do auta je sice perfektní, ale strašně těžka, to by mě asi odradilo...jinak ale Martin nedávno prohlásil, že my kočárek kupovat nebudeme, protože na půdě je po něm, tak to bude stačit :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani zase ty těžší autosedačky bývají bezpečnější :wink:
13. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peg pegero se mi líbí moc, akorát tak cena ta se mi nelíbí :angry:
13. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na cenu jsem se raději nedívala,a le vím, že kámoška je finančně za vodou, tak je mi jasný, že nebyl nejlevnější :grinning:
13. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teďka jsem přišla z kostela. Šly jsme se ségrou před těmi křtinami do kostela ke zpovědi. Jsem z tama pěkně zmrzlá. Malého mi hlídala sousedka a on ji usnul a spí jako špalek. Tak se hold dneska nebude ani koupat....
13. led 2010 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ted jsme se vrátili od pani doktorky.Nechápu proč jsme tam měli chodit,když nám stejně řekla,že se ta rýma léčí čtrnáct dní.

Iny kolikrát jste za den tak odsávaly?
14. led 2010 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti teda vy si to vyžíráte :frowning2: , tak snad bude malej brzo ok :wink:

Jani no komplet s autosedačkou tak 20tis :rolling_eyes: , což teda je dost nad limit co jsem chtěla za kočárek dát

Holky potřebuju radu, v neděli jedeme ke známím a mají 2letou holčičku, chceme jí něco koupit, ale nějak tápeme :grinning: , co třeba kostky?
14. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no Marti to je těžký, ale myslím, že nějaký kostky, nebo takový ty větší puzzlíky by se mohly hodit...
já musím taky koupit dárek, pro ročního a tříletého chlapečka, ale oslava se posunula na příští týden, tak se asi podívám v Brně po nějakém dárečku.
Nebo nějakou panenku, ale to asi bude lepší něco na skládání....

Hmm, tak dvacet litrů je fakt dost....ale já jsem už asi před sto lety řekla našemu taťkovi, že kočárek kupuje dědeček, tak ať začne šetřit, tak uvidíme, třeba než budeme mít děti, tak bude mít dost našetřeno :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no já zase nechci kupovat nějakou kravinu, sladkosti a tak, no dneska se mrkneme v obchodě a uvidíme

Jako dala jsem si limit max 15tisíc komplet, tak uvidíme
14. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak prvně peču chleba, tak jsem zvědavá co mi z toho vznikne. Eriček už mi tři hodinky spinká. Zlatíčko moje... :dizzy_face:
14. led 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty kostky nebo i to ty větší puzle nejsou špatný dárek. Já ale strašně ráda kupuji panenky ...
14. led 2010 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no když já nevím jak je na tom s panenkama, takže asi kostky a panenku popřípadě na další návštěvu :grinning:
14. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že nějaký skládací kostky, bude dobrý nápad, lepší jak sladkosti.... :grinning:

No já jdu douklidit nádobí a půjdu se oblíkat a vyrazím k našim....aspoň chvilku budu na čerstvém vzduchu.... :slight_smile:
14. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak chleba se podařil.

Přestavte si, že mi Eriček spinkal od 8:00 do 12:30 a teďka už zase spinká. Jsem zvědavá jestli mi bude spinkat v noci....
14. led 2010 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi jdu za ním chviličku lehnout...
14. led 2010 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si udělala krátký výlet do Boskovic a zase domů...kámošce jsem nakrmila želvu, zalila kvítka a pak jsem zašla k našim na kaféčko a počkala na Martina až pojede z práce, pěkně jsem se prošla, i když ze zastávky to ke kámošce zase tak daleko není, ale aspoň něco :grinning:

A teď přemýšlím, co budu dělat dál...asi nic...taky bych zalehla,ale to bych nespala večer, no nic, budu to muset vydržet, párátka do očí a jedu :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak dneska byla super noc. Malej spinkal od 18:30 až do 24:00 a potom tedy po třech hodinkách se budil, ale to bylo v pohodě.

Dneska v deset valím na kosmetiku. Musím se nechat trošku zkřášlit na ty křtiny....
15. led 2010 v 07:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojkyyyyy

Tak t jste Peti meli super noc! To ja toho naseho sktreta asi brzy grrrrr... po ockovani je sileny! Ma lehce zvysenou teplotu, vecer keca ze spani, mrci, bruci a uz druhou noc se kolem 1h rozplakal, nakonec skoncil v nasi posteli porad se budil a byl nejaky neklidny.
Dnes rano uz ale vypada, ze je zase ve sve kuzi, tak snad to bude ok.

Iny, my jdeme po desate na foceni 2 cepicek, Alca na ne zapomela... to Maty miluje CEPICKY :grinning: :grinning: :grinning: jeste, ze jsou jen 2 :sunglasses:
Potom se stavim v praci, snad si konecne objednat novy telefon, dom na obed a odpoledne huraaaa trajdat s kocarkem do mesta zase.
15. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, musite hodne fotit na krtinach, at nam potom muzes ukazat fotecky.
15. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy budeme.Bude nám to fotit sousedka. Má pořádnej foťák,tak snad to budou pěkné fotky....
15. led 2010 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky..:slight_smile:

Ja jsem taky spinkala hezky...:slight_smile: A nikdo me nebudil...:grinning:

No jo, skodolibost, ja vim... pardoooon...:grinning:

Katy, po ockovani to tak byva - telicko se pere s zivymi bakteriemi a viry, co mu byly vpraveny do tela... :confounded:
15. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ja mu nechala pichnout jak Hexa, tak Synflorix, chudaaaaacek muj maly :sunglasses:
Ale pere se s tim statecne.

Jeeee, zrovna se probudil, diva a usmiva se na rakosnicka :grinning: Je ho z dali pozoruju :wink:

Mejte se krasne, pekny den prejeme, ukazu se tdy nejspis az navecer zase.

Zdeni spi dokud muzes... klidne tydny, mesice ci roky dopredu. Co naspis ted, nenaspis uz nikdy potom :sweat_smile: Zavidim noc bez probuzeni :sunglasses:
15. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja toho obvykle moc nenaspim..:slight_smile: Ale ted jsem fakt hotova.. Moje psyche je na tom dost blbe, takze telo chatra a churavi taky a potrebuje spanek...

Mmch - kdybys vedela o nejake praci v Kyjove a okoli (v mem oboru), dej mi info, prosim.... Ja uz tady nemuzu zustat.... :unamused:
15. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky už jsem zkrášlená. Taky jsem si už i pouklízela a malej mi teďk usnul. Moje nejlepší kamarádka mi teďka psala, že 23.srpna čekájí miminko, tak mám šílenou radost,že budeme mít miminka zároveň. A taky mám motivaci hubnout, protože půjdeme na svatbu a můj se dostat do těch šatů co jsem měla na ségřiné svatbě. Takže jak to bude možné, tak vytahuji ten můj vánoční dárek a začínám cvičit....
15. led 2010 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak včera jsem byla ko,něco na mě lezlo,byla jsem jak praštěná po palici :confounded: záda mě bolí jak svina tak jsem včera skákla na masážm a to mě pěkně probralo,dnes už v pohodě,tak nevím co to mělo znamenat :confused: Katu vydrž prtka vydrž :wink: Maty už bude zase hodnej bobánek :slight_smile: ani jsem nekomentovala ty jeho kilíčka :grinning: je to fakt kus chlapa :wink: Peti no jestli budeš ted péct domácí chlebíčky,tak to s tím hubnutím nevídím růžově :grinning: :wink: já jsem zrovna douklízela,měli jsme děsnej bordel,tak malou měl Jirka a já jsem lítala po baráku jak das :grinning: Zítra si vezme malou mamka ven,tak se budu gůlat :wink:
15. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni co se týče spaní,tak s tím mám ted nějak problém,v noci jak se malá nají,tak někdy i do dalšího jídla čumím do stropu a přemýšlím o kravinách,ráno malá o půl 8 vstává a já bych spala a spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti at vám dobře dopadnou křtiny a at malej moc neplače :slight_smile: všem přeju krásnej víkend.papa
15. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny mě taky bolí šíleně záda. Už se těším až si zajdu na baňkovou masáž. Nechávám to ale až mi skončí šestinedělí. Což je v neděli tak příští týden se myslím objednám.

Dneska nám přišla pozvánka na nožičky. Jedeme příští středu. Sranda je,že máme být ve středu ve dvě hodiny i na oční i na nožičkách. Tak budu muset někde zavolat a posunout čas. A ve středu už jdu taky na gyndu, tak jsem zvědavá co mi řekne.
15. led 2010 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti na nožičky nevolej :wink: oni tam zvou všechny na stejnej čas,takže když tam příjdeš i v půl 3 tak tě vezmou :wink: když jsme tam jeli poprvé,tak jsme spěchali jak magoři a oni tam zvou prostě všechny na stejnej čas.Když jsme tam byli ted podruhé,tak už jsme byli v klidu a nespěchali jsme :slight_smile: Ale je to tam fofr,jako na běžícím páse :wink: taky je tam problém,kde vyslíct mimčo,takže malou jsem vyslíkala tak,že ji Jirka držel a já jí sundávala věci :unamused:
15. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek