• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny tak to jsem ráda, že to vím. Tak půjdeme ve dvě na oční a tam jsme vždycky za pět minut hotovy a potom půjdema na očí.
No já jsem posledně na tom oční vyslíkala Erička v autosedačce. Šlo to špatně,ale nedalo se nic dělat. Bylo tam šíleně lidí a nikde pořádně místo volné.
15. led 2010 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde ... :confused:
16. led 2010 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak dneska křítíme. Jsem zvědavá jak to dopadne. Doufám,že tam nebude Eriček brečet. Doufám,že to v tom kostele tu hodinu a půl vydrží. Musím ho pořádně nakrmit, aby neměl hlad. K tomu má ještě dneska náš farář šedesát let, tak mu bude v kostele spívat chrámový sbor, tak to se asi taky ještě protáhne. Začínám být z toho všeho nějak nervózní.

Chtěla jsem si dát snubní prstýnek a stěží jsem ho navlékla a za dvě minuty jsem měla pomalu modrý prst a stěží ho dostávala pod vodou a mýdlem dolů .....

Naštěstí Eriček usnul, tak jsem měla čas se nachystat a potom budu chodit jen kolem něho....
17. led 2010 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak at se krtiny vydari... :slight_smile: Dve krasne prilezitosti a slavnostni akce najednou - to se jen tak nestava..:slight_smile: BUdete mit na to hezke vzpominky... :dizzy_face:

A komu na krtinach zpiva chramovy sbor, zejo? :wink:
17. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máme za sebou. Křtiny v kostele byly moc krásné. Ani jeden neplakal. Zvládli to perfektně. Jsem z toho pěkně vyfluslá a řekla bych,že malej docela taky. Sousedka nafotila moře fotek, tak až mi je dá tak hned ukážu.
17. led 2010 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je jen pár foteček co jsem vybrala namátkově
http://anag2009.rajce.idnes.cz/UPRAVENE/#album
17. led 2010 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chybička se vloudila,tak je to tenhle odkaz http://anag2009.rajce.idnes.cz/KREST_17.1.2010/
17. led 2010 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti nadherne fotecky ze krtin, fakt super.
A tobe i sestre to moc sluselo. A ty vase malinke drobecky bych snad ani nerozeznala kdo je kdo.
17. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak my doma bojujeme,proto nechodim ani na konika...
Od stredecniho ockovani mel Mata lehce yvzsenou teplotu, ale v patek uz to bylo o.k., No ale v sobotu v noci zacal plakat, tak skoncil u nas v posteli. Rano byl neskutecne horky, mel 39,5 stupne!!! Takze sup Panadol a zabaly, pekne jsme to srazili, ale porad mu to lita hore, dole... Kombinuju Panadol a Nurofen.. v pondeli rano volam nasi Dr. a uvidim co mi na to rekne, co s nim.
Muzou to byt uz i zuby :frowning2: Slinta o 106 uz 2 tydny, kdyz je neklidny, rad si necha masirovat dasne.

Jinak je usmevavy, chutna mu, zadna ryma, kasel, nic... jen ty silene horecky!

V tu sobotu nas nad ranem vzbudil jak hykal, to bylo z te horecky, bylo me ho tak moc lito, byl takove odevzdane miminko, jen lezel a mzoural ocickama. I slzicka mi nad nim ukapla.
Byla jsem bezradna.

Ale ted uz jsme sehrani a vime co na tu hotecku plati, takze pohoda klidecek. Poprvni to byl ale sok.
17. led 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to jsem mela po sto letech v sobotu domluvenou akci s maminama... tatinkove hlidali. Nakonec jsem sla, nasteti mam skveleho chlapa, ktery se umi postarat. A Maty krasne spinkal do 8 do 00:30, potom se vzbudil ve 3:30, kdyz jsem se navrtila dom :grinning: a pak az rano pred 9h.

Holky vite jak to bylo super posedet a povykladat si... sice jsem byla porad na telefonu kdyby nahodu neco, ale skvele jsem se bavila. Potrebovala jsem se uz poradne odreagovat.

No nic, jdu konecne delat neco na fotkach y Vanoc, prave jsem se stahla.
17. led 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tak to je mi líto,že neni Matymu dobře. Snad bude brzy v pohodě. Je to hrozné, když jsme nad těmi našemi andílky tak bezradné.

Jo a Eriček je ten s tou drobnější pusinkou....
17. led 2010 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluci krasni, Peti...:slight_smile:

A dobra je fotka svagra s dudlikem..:grinning: NO a tobe to sluselo moc!!!! Ta barva na vlasech je moc dobra...:wink:

Kaci, ach jo...:frowning2: PO tom ockovani jsou to "normalni" reakce, ale abych pravdu rekla, ja si jakekoliv ockovani budu hoooodne rozmyslet a budu ho odkladat, co to da...
Lidi proste veri tomu, co jim doktori (potazmo farmaceuticke firmy) napovidaji a mnohdy to neni pravda.. Znam xxx doktoru, kteri by se nikdy nenechali naockovat proti chripkam a TBC a uz vubec nechodi na ockovani proti tetanu po deseti letech, protoze vedi, ze v tele to ockovani (tedy protilatky vydrzi 15-20 let).. a navic ti vzdy tetanus pichnou, kdyz mas nejaky uraz, nehodu apod.

Nejhorsi je, ze mame jen jedny infrmace - OCKOVANI JE SKVELE!!! VASE DETI NEBUDOU MIT TO A TAMTO..... Jenze uz nikdo nerekne, ze reakce toho maleho telicka muzou byt tak spatne na nejake ockovani, ze vznikaji zas jine problemy a dokonce mnohem vaznejsi nez nejake spalnicky nebo nestovice...

Proto radim - uhanej k dktorce a kdyz ti rekne, ze to nic neni, nechej si to napsat pisemne...

A Matymu preju brzke uzdraveni... :slight_smile:
18. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se rozjela na tema ockovani, sorry..:slight_smile:

Nechapejte to zle, ale hroznych pripadu spojenych s ockovanim je moc a moc... Ja nikoho nehanim, at si kazdy rozhodne za sve dite, jak chce, ale ja to bduu odkladat...

Treba ockovani proti TBC se dela v porodnicich naprosto bezne a mnohdy bez souhlasu matky... a dela se hned ctvrty den po porodu.... Proc??? Zakonna lhuta je 6 tydnu... Sestitydenni mimino se dle meho s ockovanim vyporada lepe nez ctyrdenni novorozenec... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lekari proste nechteji nechat rodice o tomto rozhodovat... ROdice se ale uz zacinaji bourit a je to dobre!!!
18. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dobre rano...:grinning:
18. led 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ta fotky s tím dudlíkem je fakt skvělá. Já jsem to ani neviděla, až na té fotce.
18. led 2010 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak zase sněží :angry: , navíc mi dneska odjel muž na hory, takže doufám že odpoledne pojedou vlaky, jinak budu muset přespat u švagrové :unamused:

včera jsme byli na návštěvě u známích, mají 2letou holčičku a fakt super dítě, krásně mluví, usměvavá :dizzy_face:
18. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Peti už jsem fotečky skoukla na FB a jsou krásný :wink: A tobě to moc slušelo :wink: Katu tak snad bude Maty brzo v pořádku :slight_smile:Asi nechám malou naočkovat zvlášt,tak mi to teda říkala i dr,že to naočkuje odděleně,tak na tom budu trvat :wink: Mně se včera vrátilo nachlazení :angry: ,tak jsem nervní,že to chytne malá :frowning2: Už se mi zdá ,že víc pčiká(nebo jak se to píše :grinning: ) a má skleněný očička :frowning2: počasí je na hovno,takže ven se ani nedostanem,tak ji jen dám před barák,at je chvilku na vzduchu.A jak se zítra dostanu k dr,to se teda nechám překvapit :sweat_smile:
18. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak jen doufám,že ten dydynek pak nedostal Mareček do pusinky :sweat_smile: Já jsem na tohle vysazená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A čučím kolik té vody na ně lil :grinning: já jsem myslela,že se jen tak pokropí,ale to byla hotová koupel :grinning: :wink:
18. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ráda, že se vám líbí fotečky.
Iny neboj cucek Mareček nedostal. On ho totiž zásadně odmítá. To oni si vzali jen kdyby náhodu začal vyvádět, tak že by mu ho skusili dát.
Té vody líl hodně. Jsem se taky divila....
18. led 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak jsu zpet od Dr. Ty horecky nejsou z ockovani. Tak mu brali krev, ted musim pockat na moc a odvezt ji do laboratore a jeste dnes mi Dr. zavola vysledky.
Tak jsu zvedava...

Zdeni verim, ze je hodne pripadu spatnych vedlejsich ucinku z ckovani... ale verim, ze kdyby se neockovalo vubec, tak je to daleko horsi a bylo by daleko vic nemoci a vaznych pripadu nez kdyz jsou nejake z ockovani.
Ze tady nektere nemoci uz nejsou, to neznamena, ze se nemuzou vratit. Kdyby se prestalo uplne ockovat do par let jsou nemoci zpet a prubeh by byl uricte tragicky.

me staci, kdyz se podivam do naseho rodokmenu d davnych let, kdy rodiny meli snad kolem 10 deti, ale zilo jich jen par. Umirali na bezne nemoci :frowning2: uplne jsem hledala, kdyz jsem si to prochazela!!!! V pozdejsich letech se zacalo ockovat, nemoci mizeli a my si zijeme na pomery dobre!
ja jsu pro ockovani, nechci aby to bylo jak driv!
Uz tak ma spousta lidi problem otehotnet a jeste kdyby zacali deti umirat zase na bezne nemoci, tak nevim nevim... Ja si myslim, ze oni vi co delaji.
18. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem se rozepsala :grinning:

verim, ze se lide bouri proti ockovani, ze jsou pripady kdy dite dopadne spatne po ockovani... ale zamysli se tito lide co by bylo, kdyby se prestalo uplne ockovat poroti urcitym nemocem, co by mohlo nastat?
Co je teda vetsi riziko????
18. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky byli jsme v poradně a máme 5140g a 60cm. A taky se mi po něčem šíleně obsypal v obličeji,ale nevím po čem...
18. led 2010 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu souhlasím s tebou :wink:A myslím,že Zdenča změní názor jen co bude mít prcka na rukách,potom člověk uplně jinak přemýšlí :wink:a to nemyslím ve zlým :wink: a co výsledky bobánka?snad je to jen nějaká virozka :wink: Peti tak to je Eriček kus chlapa :slight_smile: nemělas třeba pomeranč nebo něco?vlastně ty moc nekojíš,tak jídlem to asi nebude :wink: ne jiný prášek na praní nebo nová čepička?nejsou to potničky?
18. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny potničky to nejsou. Byla jsem v poradně,tak mi doktorka řekla že je ohozený z nějakého jídla a už jsem na to asi přišla. Včera jsem byla vysílená z těch křtin, tak jsem si dala čokoládu. Teďka alespoň vím, že hold nesmím sladké. Tak třeba to teďka půjde i s tou váhou dolů. Jdeme totiž 24.dubna na svatbu, tak musím vlést do šatů. No mám co dělat. Jsem zvědavá jestli se mi to podaří....
18. led 2010 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento týden máme samou návštěvu. To snad nidky neskončí. Už mě to vůbec nebaví...
18. led 2010 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja jsem ale nerekla, ze nebudu ockavat vubec..:slight_smile:
Ja jen rekla, ze to budu odkaldat, co to ppujde... :wink: A rozhodne nebudu ockovat nejake penta nebo tetravakciny, lae pouze a jedine MONO... jak o tom mluvila Inus..:slight_smile:

A Iny, taky nesnasim, kdyz rodice oliznou dudel nebo flasu a daji ju deckovi.... bleee!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti moc hezké fotky :wink: a moc ti to tam sluší :dizzy_face:

My už jsme asi vybrali jména Anička (nebo možná Eliška, ale Anička vede) a Jakub

a taky kočárek je vybrán, doufám že definitivně :grinning:
19. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Marti vy jste teda rychlíci :grinning: a jakej teda kočárek?A viděla jsi ho už na živo?
19. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko to víš není čas ztrácet čas :grinning:

Kočárek mají známí co jsme u nich byli v neděli a hrozně ho chválili, mají ho už dva roky. já jsem ho původně vůbec nechtěla, má platová kola, ale zjistila jsem že už se k němu dělají i nafukovací a jinak splňuje komplet vše co od něho chci :dizzy_face:

http://www.caryfuk.cz/kocarky-detske/kombinace/cortina-x3-tris-nafukovaci-kola-zdarma
19. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek