• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky ... :slight_smile:
Marti kočárek mají i naši známí. Vypadá mo pěkně a jména taky. Jakoubka jsem chtěla, ale Erik nechtěl...
19. led 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to víě já si pořád plánuju že bude na děcka volat Anče, Kuba ke mě :grinning: , jenom ten hajnej mi bude chybět :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem prvně vyzkoušela nové vánoční posilovadlo. Bylo to super. Cvičila jsem pro začátek jen deset minut.
19. led 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to je dobře, určitě brzo uvidíš výsledky :wink:

Mě se teď cvičí taky moc dobře, tak doufám že mi pak půjdou dobře kila dolů, už nám na recepci holky ve fitku nabízeli že rády pohlídají prcka :grinning: , dětský koutek tam totiž není
19. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

Já od mala miluju sníh ... ale teď mě šíleně omezuje, protože nemůžu s kočárkem na prochajdu. No a jak jsem si furt naříkala, tak můj skvělý manžel přemýšlel a vyšpekuloval.... připevnil mi autosedačku na sáňky mám to i vyfocené :slight_smile: pro inspiraci koukně to do alba.
Myslela jsem si, že sáně vytahnu až příští rok, protože jsem měla strach, že bych malého někde vygulila. Ale tohle je fakt super řešení pro nesedící mimi :dizzy_face:
19. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky se vám musím pochlapit :wink: včera jsme byli s Toníkem na první lekci babymasáží a mám z toho super pocit. Malému se to líbilo. Je to vážně prima jako navázání kontaktu miminko maminka/tatínek a hlavně na sklidnění miminka. Já sama chodím pravidelně na masáže a nemůžu si to vynachválit a tohle se mě bavilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Marti ten má jedna Zaječanka taky,ale přiznám,že mi se moc nelíbí, to přední kolo totiž hrozně přesahuje před kočárem a to já moc nemusím :wink: A taky na něj trochu nadávala,že na malýho fouká,že ta slídá je hrozně vykrojená,ale možná máš trochu jiný typ,protože na tom odkazu od tebe to vypadá v pohodě :wink:A nafukovací kola fakt doporučujum,ted jsem se vrátila s procházky a kámoška s plastovýma furt kopala do koleček,aby opadal sníh,protože jinak jela smykem :grinning: Ali to je super s těma saňama :grinning: ale představa,že takhle vyjedu po Zaječí :grinning: já nejsem asi sparávnej průkopnickej typ :grinning: :wink: Jinak malá má po očkování,plakala zase až když bylo po všem a slazy jak hrachy měla :wink: Ted ještě spinká v kočárku,tak uvidíme jaká bude,snad to bude ok :wink: Dostala prevenar,dr mi říkala,že ho považuje za lepší,že je dýl na trhu než syn..cosi :grinning: a že bude nový 13 složkový a tím pak bude malá přeočkovaná :slight_smile: za měsíc půjde unovu na hexu a pak už budu muset sfouknout ty naušničky :unamused: se mi vůbec nechce ji trápit :unamused: už se mi budí.papa
19. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si to ještě rozmyslela :slight_smile: holky na mateřské jak to máte se zbývající dovolenou?já jsem psala do práce,že si ji chci po mateřské vybrat a napsali mi,že mám 24 dní a že až si ji vyberu,tak teprve začnu pobírat rodičák :confused: jsem myslela,že si to vyberu současně s rodičákem.Jo a kdy mi podle vás končí mateřská,nastupovala jsem 20.8.,tak mám za to,že 19.2. mi končí a z práce mi napsali,že se dopočítali,že mi končí až 3.3.jsem z toho mišuge :angry: nevíte některá?
19. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali super vychytávka :grinning:

Inko no tady u toho jsou prý i ty plastové kolečka v pohodě, jsou pogumované, my budeme mít oboje, takže to budeme moct zkusit :grinning: a v zime už bude prcek větší takže to zase nebude tak vadit když na něho bude foukat, jen ať se otužuje :grinning:
19. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali to je fakt super nápad..... :wink:
19. led 2010 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti vy už budete na zimu ve sportáku :wink: ,tak to nemusíš řešit,já jsem zapoměla :slight_smile: jak se jí jezdí to nevím,ale zeptám se až ji potkám :grinning: malá už si hraje v dečce,zatím je super hodná,tak śnad to tak vydrží :wink:
19. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no prý má hodně velkou korbu takže když bude prcek menší tak možná ještě v zimě bude v korbě a korba má polohovací opěrku zad :wink:

Já jezdí se s ním prý dobře, co říkala ta naše známá, i tady v diskuzích jsou vesměs kladné ohlasy, akorát nemá odpružení takže je tvrdší, ty nafukovací kola by to měly změkčit, ale prý se to drncání dětem líbí :grinning:
19. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, mateřská je 196 dní což znamená 28 týdnů. A pozor, kdesi jsem se dočetla, že firma může zneužít toho (když si budeš vybírat dovolenou mezi mateřskou a rodičákem) že ti můžou dát beztrestně výpověď. Ale dovolenou si taky můžeš vybrat až po rodičovské :dizzy_face:
Taky nad tím špekuluji, snad tady té vychytávky firma nezneužije ...
19. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jdu vás aspoň pozdravit, minulý čtvrtek mi opět zdechlo PC a Martin teď neměl doma noťas, tak jsem nemohla ani napsat, dočítám vás přes mobil ale s tím psaním je to horší....
Ali, ta vaše vychytávka je fakt super, to musím ukázat holkám, co nadávají, že se tady u nás nedá chodit s kočárkem :grinning: ještě musím zkouknout fotky od Peti ze křtin, ještě jsem je neviděla, tak snad mě do té doby Martin nevyhodí od počítače...ale zrovna se krmí pizzou, tak snad ne :grinning:
Marti, můj bratránek má děti a jmenují se Anička a Kubík :grinning: , ale myslím, že jsem to sem už psala, kdy vlastně budeš vědět pohlaví? Jdeš někdy teď na utz a nebo až ve 20tt?
Já jsem včera odhazovala sníh a dneska mě z toho pěkně bolí záda, holt mi asi chybí pohyb, jenže na procházku do lesa nemůžu, tam padá jeden strom za druhým a v sobotu jsem sebou flákla na chodníku o zem, že mám modrý celý koleno, no fakt skvělý...tak se mějte, snad se zítra zase ozvu...pa pa
19. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Tak dneska budu mít pěkný fofr. Na čtvrt na dvanáct mám být na gyndě a ve dvě už máme být v Břeclavě na oční a nožičkách. Potom dám vědět jak jsme dopadli.
20. led 2010 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Jani k doktorovi jdu v pondělí, tak uvidíme jestli půjde něco vidět nebo ne, ale já mám takové tušení že nás bude prcek napínat až do porodu :grinning:

Peti tak všechno hezky zvládněte :wink:
20. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ta Eričkovi se dneska narodil vlastník a Matěj Foukal a má 55cm a 3870g. Ten tech našich dvoch nakonec ještě předroste.
20. led 2010 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Ali děkuju,já jsem měla v hlavě furt půl roku :wink: no zaměstnavatel je můj bratranec,tak doufám,že takový překvápko by mi snad neudělali :sweat_smile: dali mi na výběr,kdy si tu dovolenou mám vybrat, bud ted nebo po rodičáku nebo kdybych šla hned na mateřskou s druhým,tak až potom,ale když já bych to chtěla mít z krku at na to nemusím myslet :wink: no uvidím,popřemýšlím ještě :wink: kdybych si ji vybrala až po rodičáku,tak bych teoreticky měla o měsíc víc času na otěhotnění :grinning: i když na poslední chvíli bych to stejně nenechávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak malá měla v zadečku teplotu 37,5 vím,že se odečítá ,ale nevím kolik :frowning2: ted nechtěla papat,tak doufám,že to byla jen vyjímka,protože jinak mě picne.Mamka si ji vzala ven,doufám,že to nevadí i kdyby měla zvýšenou teplotku :confused:
20. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a co ty naše marodko?Já tě snad začnu podezřívat,že se ti nechce pracovat :grinning: Peti gratuluju Eričkovi k vlastníčkovi :wink:
20. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a co vlastně ten tvůj dr?Víš už jistě,že se přestěhoval?Nebo uvidíš kdo ti otevře dveře? :grinning:
20. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se odečítá půl stupně,takže měla 37
20. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko nové zprávy nemám, ale měl by být přestěhovaný, v pondělí se uvidí, pokud bude doktorka v pohodě, tak tam zůstanu
20. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už to vím, je tam nová doktorka a co jsem vygooglila tak je příjemná a v pohodě :slight_smile:
20. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přišla z gyndy a zachviličku jedeme do Břeclavi.
Iny jakou jsi dostala po porodu antikoncepci? Mě dala naše doktorka antikoncepci "Azalia", tak jsem zvědavá co to bude stát....
20. led 2010 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mám cerazete nebo tak nějak, dostala jsem celou krabičku od kamošky a dr mi ji schválil,ta moje stojí přes 500 a ta tvoje určitě bude to stejný,ono jich při kojení totiž moc není :wink: to mi připomíná,že za chvilu si budu muset zajet opět pro recept a rovnou prohlídku,Po dobu kojení mě bude každý 3 měsíce prohlížet sakum pikum :wink:
20. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak na gyndě dobrý?Malá už je vyspaná a papala krásně,přisála se jak pijavica :grinning: ted je v lehátku a hraje si :slight_smile:
20. led 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak na gyndě vcelku dobré. Dostala jsem jen nějaký krém na zavádění, ale jinak v pořádku.
A Eriček dopadlo docela taky dobře. Na oční mu ještě jednou protáhli ty očička a pokud se to nezhorší, tak už tam nemusíme. A na nožičkách jsme dopadli tak, že už tu destičku nemusím nosit přes den, ale jen na noc a musíme masírovat palečky.
20. led 2010 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn Peti :wink: A proč masírovat palečky? :fearful: Furt myslím na Matyho,jestli už je zdravej :confused:
20. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny no já nevím. Něco se mu na tom nelíbilo, tak nám ukázal jak je máme masírovat.
Holky jak je očkovali v porodnici to bylo do levé ručičky? Jsem si dneska při koupání všimla, že má nějaký jako by tvdý načervenalý bolák na levé ručičce. Tak teď nevím jestli máme jít s tím k doktorce nebo ne. Se mi zdá, že jsme tam pořád....
20. led 2010 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem myslela na Matyho jak mu asi je....
20. led 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek