Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
20. led 2010
jo Peti na levé 😉 to je reakce na očkování -s tím tam nechoď 😉
anag
21. led 2010
Iny díky..
anag
21. led 2010
Ahoj holky ... 🙂

Tak já jsem teďka dovařila a malej mi u toho zaspal. Tak trošku poklidím a potom mi akorát dopere pračka. Chtěla jsem jít dneska na procházku, ale je tam docela kosa, tak nevím jestli se vydat ven nebo ne.... :-|
cervenec
21. led 2010
Ahojky holky 🙂 u nás je minus8 :-| ale jde to dolů,ale pokud nebude pod 5 tak asi ven nepujdeme :-S
macinek
21. led 2010
Zdar ženy 🙂

Peti dneska je tam hnusná zima brrrr :-| , já bych ven nešla kdybych nemusela 🙂

Včera jsem si četla v knížce o těhotenství a bylo tam že od 16tt se má na bříško mluvit, tak Josef hned říkal že od soboty nebude mluvit sprostě aby to prcek nepochytil už od mala 😃 😃 😃
cervenec
21. led 2010
Marti tak to jsem napjatá jak se mu to bude dařit 😃
cervenec
21. led 2010
holky dnes je to rok co jsem zjistila ,že jsem těhu 😉 ráno jsme s Julinkou přáli Jirkovi k narozeninám, fňágala jsem u zpěvu hodně štěstí zdraví 😃 Pak jsem se ho ptala jestli si pamatuje co dostal vloni,tak si vzpoměl na fotbálek a já mu říkám ještě něco 😃 a on ,že neví.Tak mu říkám,to co máš ted na klíně(Julinku),akorát že vloni byla v obálce 🙂 letos už bych ji tam nenacpala,ale aspon má na sobě bodyčko miluji tatku,který dostal s tou obálkou x-) a řvala jsem podruhé 😃
anag
21. led 2010
Ahoj holky,to počasí mě pěkně štve.A to míá takhle mrznout až do konce ledna...
cervenec
21. led 2010
fakt hnus to počasí,a včera bylo tak krásně :-| chtěli jsme dnes jet do makra,že pohlídá mamka v kočárku,ale když je takhle tak ji nemůžu nechat 3 hodiny venku 😞 jo ach
cervenec
21. led 2010
malá asi usíná v lehátku neb dělá mrtvýho brouka 😃
zdenallicka
21. led 2010
Iny, tak at hlida mamka doma, ne? 🙂
cervenec
21. led 2010
Ahoj Zdeni 😉 víš co jsem radši,když je v kočáře protože to vydrží spinkat a takhle nevím co si umíní s jídlem :-| kuva ono tam i sněží ]-(
majka147
21. led 2010
Ahoj holky 🙂

Iny, dovolenou si určitě vyber před rodičovskou dovolenou, pak se ti totiž bude krátit a už bys ji neměla celou.

Já si ji vybírat nebudu, právě kvůli tomu, že by mi mohli dát výpověď. Je to asi 7 dní, takže to není taková hrůza, radši nechám propadnout.
anag
21. led 2010
I u nás poletuje sníh. Pěkně mě to počasí už štve. Naposledy jsem byla s kočárkem venku v sobotu. V úterý jsim jela moje teta a včera tchýně. Když chci vyjet já tak je vždycky hnusně .... ]-(
macinek
21. led 2010
Inko no je jasný že mu to nevydrží 😃 , ale včera už prckovi výchovně promlouval do duše 😃 , ale zase musím budoucího tatínka pochválit že přestal kouřit, původně teda nekouřil od té doby co před vánocema onemocněl, ale teď se zatím drží x-)
zdenallicka
21. led 2010
Hmm, ony jsou deti nevyzpytatelne, co? 🙂
cervenec
21. led 2010
Zdeni no byla bych víc v klidu,protože v kočárku je to jistota,dokud se jezdí,tak se spí 😉
cervenec
21. led 2010
Marti díky,já mám těch dnů 24,tak to mi příjde líto nechat to propadnout 😉
cervenec
21. led 2010
Marti tak to je Josef šikula 😉 a víš,že jsem překvapená,že kouří,vůbec bych to do něj neřekla :-N Jinak Jirka má teda děsnej slovník,už ted ho péruju,ale ten bude dostávat za každý slovo asi kopanec,protože on si ani neuvědomuje jak strašně mluví ]-(
anag
21. led 2010
Jé tak to mojeho nedonutí snad nic přestat kouří....
majka147
21. led 2010
Iny, to určitě, to už je jedna celá výplata a když se nemusíš bát, že by toho zneužili... 😉
cervenec
21. led 2010
Marti no nikdy neříkej nikdy :-|ale to by dostál bratránek po čuni 😃 Víceméně je nic nestojím,takže snad to bude ok,pak chci jít stejně hned na mateřskou s druhým,tak ode mě budou mít pokoj 😃
macinek
21. led 2010
No on nekouří moc, spíš v práci a tak, ale teď se zatím drží, ze začátku měl chuť si zapálit, ale teď už ani ne a začíná mu to smrdět 😃 , no doufám že mu to vydrží x-)
cervenec
21. led 2010
Peti to čučím,že Erik taky kouří :-N Jirka teda nekouřil, my jsme vlastně taková vyjímečně nekuřácká familie 😃 já jsem vysazená,k dyž příjde odněkud a smrdí,takže kdyby ještě kouřil,to teda by neprošlo :-p obzvlášt ted v zimě,to vždycky ten kuřák smrdí 10 x víc :-S
anag
21. led 2010
Marti tak to je na dobré cestě,že přestane. Můj kouří docela dost. A pořád do něj hučím ať se na to vykašle, ale nějak mi to nepomohá.
zdenallicka
21. led 2010
Ja bych s kurakem byt nemohla... :-p
cervenec
21. led 2010
tak jsem volala mamině a příjde hlídat,ale venku už je -6,4,takže to jde rychle dolů,tak to už vyrazí i ven 😉
macinek
21. led 2010
Peti u vinaře je to docela blbé kouřit, přece jenom to otupuje chuťové a čichové buňky :-|

No ono hučet nemá moc cenu, na to si musí přijít každý sám, nebýt té hnusné chřipky tak taky nepřestane, aspoň něco dobrého 🙂
majka147
21. led 2010
Jo, a toho mrazu bych se nebála až do -10, bavili jsme se o tom na baby masážích, kam chodíme. Dítě je stejně schované v kočáře, takže před tím nejtužším je ochráněné. Teď jen záleží, jak dlouho to vydrží maminka v takové zimě 😃
majka147
21. led 2010
Iny, Katy, už vaše děti rozevírají na bříšku pěstičky? Martinkovi se ňák nechce... :-| Když leží, tak je to v pohodě, i balonek chytne rozevřenýma rukama úplně krásně, ale jak ho dám na bříško, tak ruce v pěst a hotovo. Jenom když se natahuje po hračkách, tak povolí.
Ale když ho mám na velkém balóně, tak jednu už má rozevřenou krásně

Začni psát odpověď...

Odešli