• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
jo Peti na levé :wink: to je reakce na očkování -s tím tam nechoď :wink:
20. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny díky..
21. led 2010 v 01:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Tak já jsem teďka dovařila a malej mi u toho zaspal. Tak trošku poklidím a potom mi akorát dopere pračka. Chtěla jsem jít dneska na procházku, ale je tam docela kosa, tak nevím jestli se vydat ven nebo ne.... :unamused:
21. led 2010 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: u nás je minus8 :unamused: ale jde to dolů,ale pokud nebude pod 5 tak asi ven nepujdeme :confounded:
21. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Peti dneska je tam hnusná zima brrrr :unamused: , já bych ven nešla kdybych nemusela :slight_smile:

Včera jsem si četla v knížce o těhotenství a bylo tam že od 16tt se má na bříško mluvit, tak Josef hned říkal že od soboty nebude mluvit sprostě aby to prcek nepochytil už od mala :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to jsem napjatá jak se mu to bude dařit :grinning:
21. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes je to rok co jsem zjistila ,že jsem těhu :wink: ráno jsme s Julinkou přáli Jirkovi k narozeninám, fňágala jsem u zpěvu hodně štěstí zdraví :grinning: Pak jsem se ho ptala jestli si pamatuje co dostal vloni,tak si vzpoměl na fotbálek a já mu říkám ještě něco :grinning: a on ,že neví.Tak mu říkám,to co máš ted na klíně(Julinku),akorát že vloni byla v obálce :slight_smile: letos už bych ji tam nenacpala,ale aspon má na sobě bodyčko miluji tatku,který dostal s tou obálkou :dizzy_face: a řvala jsem podruhé :grinning:
21. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to počasí mě pěkně štve.A to míá takhle mrznout až do konce ledna...
21. led 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt hnus to počasí,a včera bylo tak krásně :unamused: chtěli jsme dnes jet do makra,že pohlídá mamka v kočárku,ale když je takhle tak ji nemůžu nechat 3 hodiny venku :frowning2: jo ach
21. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá asi usíná v lehátku neb dělá mrtvýho brouka :grinning:
Iny, tak at hlida mamka doma, ne? :slight_smile:
Ahoj Zdeni :wink: víš co jsem radši,když je v kočáře protože to vydrží spinkat a takhle nevím co si umíní s jídlem :unamused: kuva ono tam i sněží :angry:
21. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Iny, dovolenou si určitě vyber před rodičovskou dovolenou, pak se ti totiž bude krátit a už bys ji neměla celou.

Já si ji vybírat nebudu, právě kvůli tomu, že by mi mohli dát výpověď. Je to asi 7 dní, takže to není taková hrůza, radši nechám propadnout.
21. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
I u nás poletuje sníh. Pěkně mě to počasí už štve. Naposledy jsem byla s kočárkem venku v sobotu. V úterý jsim jela moje teta a včera tchýně. Když chci vyjet já tak je vždycky hnusně .... :angry:
21. led 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no je jasný že mu to nevydrží :grinning: , ale včera už prckovi výchovně promlouval do duše :grinning: , ale zase musím budoucího tatínka pochválit že přestal kouřit, původně teda nekouřil od té doby co před vánocema onemocněl, ale teď se zatím drží :dizzy_face:
21. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, ony jsou deti nevyzpytatelne, co? :slight_smile:
21. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no byla bych víc v klidu,protože v kočárku je to jistota,dokud se jezdí,tak se spí :wink:
21. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti díky,já mám těch dnů 24,tak to mi příjde líto nechat to propadnout :wink:
21. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je Josef šikula :wink: a víš,že jsem překvapená,že kouří,vůbec bych to do něj neřekla :sweat_smile: Jinak Jirka má teda děsnej slovník,už ted ho péruju,ale ten bude dostávat za každý slovo asi kopanec,protože on si ani neuvědomuje jak strašně mluví :angry:
21. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to mojeho nedonutí snad nic přestat kouří....
21. led 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, to určitě, to už je jedna celá výplata a když se nemusíš bát, že by toho zneužili... :wink:
21. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no nikdy neříkej nikdy :unamused:ale to by dostál bratránek po čuni :grinning: Víceméně je nic nestojím,takže snad to bude ok,pak chci jít stejně hned na mateřskou s druhým,tak ode mě budou mít pokoj :grinning:
21. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on nekouří moc, spíš v práci a tak, ale teď se zatím drží, ze začátku měl chuť si zapálit, ale teď už ani ne a začíná mu to smrdět :grinning: , no doufám že mu to vydrží :dizzy_face:
21. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to čučím,že Erik taky kouří :sweat_smile: Jirka teda nekouřil, my jsme vlastně taková vyjímečně nekuřácká familie :grinning: já jsem vysazená,k dyž příjde odněkud a smrdí,takže kdyby ještě kouřil,to teda by neprošlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: obzvlášt ted v zimě,to vždycky ten kuřák smrdí 10 x víc :confounded:
21. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je na dobré cestě,že přestane. Můj kouří docela dost. A pořád do něj hučím ať se na to vykašle, ale nějak mi to nepomohá.
21. led 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych s kurakem byt nemohla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem volala mamině a příjde hlídat,ale venku už je -6,4,takže to jde rychle dolů,tak to už vyrazí i ven :wink:
21. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti u vinaře je to docela blbé kouřit, přece jenom to otupuje chuťové a čichové buňky :unamused:

No ono hučet nemá moc cenu, na to si musí přijít každý sám, nebýt té hnusné chřipky tak taky nepřestane, aspoň něco dobrého :slight_smile:
21. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a toho mrazu bych se nebála až do -10, bavili jsme se o tom na baby masážích, kam chodíme. Dítě je stejně schované v kočáře, takže před tím nejtužším je ochráněné. Teď jen záleží, jak dlouho to vydrží maminka v takové zimě :grinning:
21. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, Katy, už vaše děti rozevírají na bříšku pěstičky? Martinkovi se ňák nechce... :unamused: Když leží, tak je to v pohodě, i balonek chytne rozevřenýma rukama úplně krásně, ale jak ho dám na bříško, tak ruce v pěst a hotovo. Jenom když se natahuje po hračkách, tak povolí.
Ale když ho mám na velkém balóně, tak jednu už má rozevřenou krásně
21. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek