• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti přesně tak,jak vydrží dlouho mamina :grinning: Malá má vždycky červenej nosánek,to má po mně :grinning:
21. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekla bych že si to naše mládě opět zvětšuje svůj byteček, teda moc skromné není :grinning: , poslední dobou si ho zvětšuje nějak moc často :grinning:
21. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a co foto??
21. led 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tý jo já nevím,ale myslím,že když pase tak je má taky v pěstičky :wink: ale ona je dá hned bokem ,mává s nima a pase v letu :grinning: mrknu na ni až bude pást a pak ti napíšu :wink: Marti těhu a počkej,ještě si ho zvětší :grinning: Tý jo šmajdají tady svědci jehovovi,jsem rychle vypla zvonek a dali nám nějakej napsanej vzkaz za dveře,fujtaksl to nesnáším :confounded:
21. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Marta se nám vyfotí až to bude stát za to :wink: já jsem taky první fotku dávala na konci 4 měsíce :grinning:
21. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nesnáším taky... :angry:
21. led 2010 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No foto by to už asi chtělo :grinning: , dneska ve fitku mi Josef říkal že mám takové hezké těhotenské bříško, už to jako špek fakt nevypadá :grinning:

Inko já bych jim teda otevřela a něco hezkého řekla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já potřebuju aby malá spala :grinning: ha tak si vzkaz odnesli,to by mě zajímalo,co si psali za poznámky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malá je vyspaná,musím se mrknou,kdy jsem napsala,že usíná,doma nedá víc jak 35 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skoro to vyšlo, v 10,35 začala usínat :wink:
21. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě naštěstí Eriček doma spinká i dvě hodiny v kuse. Je to štěstí, protože já nemám ani kde nechat kočárek venku. Vždycky když přijdeme z vycházky a spinká, tak ho hold musím vzít domů a to se vždycky probudí.
21. led 2010 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mě taky spinkávala tak dlouho,ale už je prostě větší a nespací intervaly se zkracují,dlouho mi vydrží jen v kočárku a v noci :wink: když je nejhúř,tak vystrčím kočár ven,máme krytej vchod a když je velká zima,tak jde do chodby,já ji odbabuším a spínká dál :slight_smile:
21. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mně už se Marťulka taky probudil, nespal ani hodinu, jdu mu dát papat a budem si chvílu hrát.
21. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to má velkou výhodu, že ho máš kde nechat. Já si zatím moc netroufnu ho nechat před bytovkou, když jsme až ve třetím patře.....
21. led 2010 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu moct nechat kočárek před barákem nebo projedu garáží na terasu :slight_smile: , jsem právě řešila jak máme široké dveře z garáže na terasu abych tama projela s kočárkem a nemusela tahat kočár přes obyvák
21. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jak často malej papká?Malá každý 3 hodiny,když je v kočáře tak to natáhne a v noci taky ,včera jedla v 8 večer,to usnula,pak v 11,v půl 3 a půl 7 :wink: a parádně se naučila usínat sama :wink: teda jsem ji naučila :grinning: trvalo to ani ne týden a ted už paráda :wink: sice mám občas tělocvik,včera jsem tam byla jen 2x,většinou do hodiny a pak už usne fakt tvrdě a je klid :wink:
21. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaké oblečení je pro prcky nejlepší? Asi bodíčka a dupačky s rozepínáním mezi nohama že a co trička?
21. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to jo to mám :wink: kamoška bydlí taky na bytě a závidí mi :grinning: nedávno drhla kolečka táhla kočár do bytu na balkon,chce si pořídit nějakej starej,kterej tam bude mít :wink: My teda na terasu zatím nemáme schody,takže bych ho tam musela tahat přes obývák,takže ji nechávám před vchodem :wink: je to tam i víc krytý :wink:
21. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já strašně ráda mám i overaly. Bodíčka jsem mu ještě ani mockrát nedávala. Dupačky rozhodně...
21. led 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my nemáme ani balkon. Už jsem uvažovala, že ho šupnu do ložnice vždycky a otevřu mu okno. Nebo nevím jak bych to řešila...
21. led 2010 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti bodíčka bezkonkurenčně :wink: dupačky malá nosila jen když byla miminko,ted vůbec.Nosí bodíčko a punčošky a na to nějaký gatěčky,moc se mi neosvědčily ty polodupky,hrozně se z toho vykopávala,ale ted už je to lepší,ale nosí je jen proto,že je dostala :wink: super jsou pyžamka z tesca,celý propínací,ze začátku v tom byla klidně celej den :grinning: a trička vůbec,to je největši blbost,protože jak to mimčo vezmeš,tak je vykasaný no na nic prostě :unamused: všechny tričky co má vůbec nenosí :frowning2:
21. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a co dáváš malýmu pod dupačka,když ne bodíčka?
21. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za rady :wink: , píšu si :slight_smile:

Nechci právě zbytečně kupovat věci které pak nebude nosit, takže zjišťuju co je nej a stejně toho nakoupíme jenom trochu, v létě toho moc potřebovat nebudeme a pak dokoupíme
21. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, segra dava Ondrovi bodycko s kratkym rukavem, na to triko s dlouhym a puncosky a kalhoty nebo polodupajdy... Nevykope se ji z toho nijak... ma dva mesice... to bodycko dava jakoby misto natelniku...:slight_smile:
21. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám takové ty bavlněné košilky. Dostala jsem je šíleně od kamarádky, ta mu je dávám. Ale mám jen velikost 56 a 62,takže za chviličko začnu taky dávat bodíčka.
21. led 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, s tím jídlem, Iny, Martin jak kdy, ale čím dál tím častěji to vydrží až 4 hodiny. Ale když si intenzivně hrajeme a dávám ho na bříško, tak má pak žízeň a pije i za 2 hoďky.

A teď se mi krááásně pokadil.... jdu ho přebalit :sunglasses:
21. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček před chviličkou taky. Byl durch i s dupačkami....
21. led 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem kupovala věci neutral a pak jsme dokupovali růžový :grinning: a ani ty malinký věci neunosila,takže fakt stačí málinko věcí,navíc v létě :wink: Zdení no jo,ale ten váš macík se nevykopával protože má 6 kilo,to má malá ted :grinning: já jí dávám jen jedno bodíčko,nic pod něj :wink: a košilky se přiznám nesnáším,už v porodnici jsem malou šupla do toho pyžamka z tesca,byla z těch košilek furt vykasaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky ,já pádím,malá začíná nadávat a já se musím jít oblíct do toho Brna,pak nakrmit a hurá do světa :wink: zatím papa
21. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to pyžámko z tesca to je ten overal ne?? Já jsem to tam taky kupovala a říkám tomu teda overal. A jsem s tím moc spokojená. Teď je taky zrovna v jednom a pod tím má nátělníček.
21. led 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko já na růžovou a modrou moc nejsem, já radši oranžovou, zelenou a tak, takže to bude úplně jedno :grinning:

A stejně počítám že nás bude zásobovat švagrová, jejich malá bude o 5 měsíců starší, takže budeme mít přísun oblečení :grinning:
21. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek