Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
21. led 2010
Marti přesně tak,jak vydrží dlouho mamina 😃 Malá má vždycky červenej nosánek,to má po mně 😃
macinek
21. led 2010
řekla bych že si to naše mládě opět zvětšuje svůj byteček, teda moc skromné není 😃 , poslední dobou si ho zvětšuje nějak moc často 😃
anag
21. led 2010
Marti a co foto??
cervenec
21. led 2010
Marti tý jo já nevím,ale myslím,že když pase tak je má taky v pěstičky 😉 ale ona je dá hned bokem ,mává s nima a pase v letu 😃 mrknu na ni až bude pást a pak ti napíšu 😉 Marti těhu a počkej,ještě si ho zvětší 😃 Tý jo šmajdají tady svědci jehovovi,jsem rychle vypla zvonek a dali nám nějakej napsanej vzkaz za dveře,fujtaksl to nesnáším :-S
cervenec
21. led 2010
Peti Marta se nám vyfotí až to bude stát za to 😉 já jsem taky první fotku dávala na konci 4 měsíce 😃
anag
21. led 2010
To nesnáším taky... ]-(
macinek
21. led 2010
No foto by to už asi chtělo 😃 , dneska ve fitku mi Josef říkal že mám takové hezké těhotenské bříško, už to jako špek fakt nevypadá 😃

Inko já bych jim teda otevřela a něco hezkého řekla 😃 :-p
cervenec
21. led 2010
Marti já potřebuju aby malá spala 😃 ha tak si vzkaz odnesli,to by mě zajímalo,co si psali za poznámky :-p a malá je vyspaná,musím se mrknou,kdy jsem napsala,že usíná,doma nedá víc jak 35 minut :-p
cervenec
21. led 2010
no skoro to vyšlo, v 10,35 začala usínat 😉
anag
21. led 2010
Tak to mě naštěstí Eriček doma spinká i dvě hodiny v kuse. Je to štěstí, protože já nemám ani kde nechat kočárek venku. Vždycky když přijdeme z vycházky a spinká, tak ho hold musím vzít domů a to se vždycky probudí.
cervenec
21. led 2010
Peti mě taky spinkávala tak dlouho,ale už je prostě větší a nespací intervaly se zkracují,dlouho mi vydrží jen v kočárku a v noci 😉 když je nejhúř,tak vystrčím kočár ven,máme krytej vchod a když je velká zima,tak jde do chodby,já ji odbabuším a spínká dál 🙂
majka147
21. led 2010
Tak mně už se Marťulka taky probudil, nespal ani hodinu, jdu mu dát papat a budem si chvílu hrát.
anag
21. led 2010
Iny to má velkou výhodu, že ho máš kde nechat. Já si zatím moc netroufnu ho nechat před bytovkou, když jsme až ve třetím patře.....
macinek
21. led 2010
Já budu moct nechat kočárek před barákem nebo projedu garáží na terasu 🙂 , jsem právě řešila jak máme široké dveře z garáže na terasu abych tama projela s kočárkem a nemusela tahat kočár přes obyvák
cervenec
21. led 2010
Marti jak často malej papká?Malá každý 3 hodiny,když je v kočáře tak to natáhne a v noci taky ,včera jedla v 8 večer,to usnula,pak v 11,v půl 3 a půl 7 😉 a parádně se naučila usínat sama 😉 teda jsem ji naučila 😃 trvalo to ani ne týden a ted už paráda 😉 sice mám občas tělocvik,včera jsem tam byla jen 2x,většinou do hodiny a pak už usne fakt tvrdě a je klid 😉
macinek
21. led 2010
Holky jaké oblečení je pro prcky nejlepší? Asi bodíčka a dupačky s rozepínáním mezi nohama že a co trička?
cervenec
21. led 2010
Peti to jo to mám 😉 kamoška bydlí taky na bytě a závidí mi 😃 nedávno drhla kolečka táhla kočár do bytu na balkon,chce si pořídit nějakej starej,kterej tam bude mít 😉 My teda na terasu zatím nemáme schody,takže bych ho tam musela tahat přes obývák,takže ji nechávám před vchodem 😉 je to tam i víc krytý 😉
anag
21. led 2010
Já strašně ráda mám i overaly. Bodíčka jsem mu ještě ani mockrát nedávala. Dupačky rozhodně...
anag
21. led 2010
No my nemáme ani balkon. Už jsem uvažovala, že ho šupnu do ložnice vždycky a otevřu mu okno. Nebo nevím jak bych to řešila...
cervenec
21. led 2010
Marti bodíčka bezkonkurenčně 😉 dupačky malá nosila jen když byla miminko,ted vůbec.Nosí bodíčko a punčošky a na to nějaký gatěčky,moc se mi neosvědčily ty polodupky,hrozně se z toho vykopávala,ale ted už je to lepší,ale nosí je jen proto,že je dostala 😉 super jsou pyžamka z tesca,celý propínací,ze začátku v tom byla klidně celej den 😃 a trička vůbec,to je největši blbost,protože jak to mimčo vezmeš,tak je vykasaný no na nic prostě :-| všechny tričky co má vůbec nenosí 😞
cervenec
21. led 2010
Peti a co dáváš malýmu pod dupačka,když ne bodíčka?
macinek
21. led 2010
Díky za rady 😉 , píšu si 🙂

Nechci právě zbytečně kupovat věci které pak nebude nosit, takže zjišťuju co je nej a stejně toho nakoupíme jenom trochu, v létě toho moc potřebovat nebudeme a pak dokoupíme
zdenallicka
21. led 2010
Iny, segra dava Ondrovi bodycko s kratkym rukavem, na to triko s dlouhym a puncosky a kalhoty nebo polodupajdy... Nevykope se ji z toho nijak... ma dva mesice... to bodycko dava jakoby misto natelniku...🙂
anag
21. led 2010
Já mám takové ty bavlněné košilky. Dostala jsem je šíleně od kamarádky, ta mu je dávám. Ale mám jen velikost 56 a 62,takže za chviličko začnu taky dávat bodíčka.
majka147
21. led 2010
No, s tím jídlem, Iny, Martin jak kdy, ale čím dál tím častěji to vydrží až 4 hodiny. Ale když si intenzivně hrajeme a dávám ho na bříško, tak má pak žízeň a pije i za 2 hoďky.

A teď se mi krááásně pokadil.... jdu ho přebalit 😎
anag
21. led 2010
Eriček před chviličkou taky. Byl durch i s dupačkami....
cervenec
21. led 2010
Marti já jsem kupovala věci neutral a pak jsme dokupovali růžový 😃 a ani ty malinký věci neunosila,takže fakt stačí málinko věcí,navíc v létě 😉 Zdení no jo,ale ten váš macík se nevykopával protože má 6 kilo,to má malá ted 😃 já jí dávám jen jedno bodíčko,nic pod něj 😉 a košilky se přiznám nesnáším,už v porodnici jsem malou šupla do toho pyžamka z tesca,byla z těch košilek furt vykasaná :-p
cervenec
21. led 2010
no nic holky ,já pádím,malá začíná nadávat a já se musím jít oblíct do toho Brna,pak nakrmit a hurá do světa 😉 zatím papa
anag
21. led 2010
Iny to pyžámko z tesca to je ten overal ne?? Já jsem to tam taky kupovala a říkám tomu teda overal. A jsem s tím moc spokojená. Teď je taky zrovna v jednom a pod tím má nátělníček.
macinek
21. led 2010
Inko já na růžovou a modrou moc nejsem, já radši oranžovou, zelenou a tak, takže to bude úplně jedno 😃

A stejně počítám že nás bude zásobovat švagrová, jejich malá bude o 5 měsíců starší, takže budeme mít přísun oblečení 😃

Začni psát odpověď...

Odešli