• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti, jo jo, taky durch, u nás je to na denním pořádku :grinning: furt jenom perem a žehlíme.

Taky končím, jdem si hrát, vařit a pak půjdem na procházku. Pa pa :slight_smile:
21. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Peti to je ono :wink: Jinak malá začala tlačit jen co jsem vypla pc,takže ty naše děti se asi domluvili :grinning: Marti tak pěstičky má u pasení rozevřený :wink: ale nefurt jen sem tam protáhne prstíky :wink: marti tak to se na růžovou a modrou připrav,protože sehnat jinou barvu je nadlidský ukol :unamused: papa
21. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malej mi pořád spinká. Už jsem utřela i prach v celém bytě a pořád spí. Tak budu chviličku relaxovat a až přijde Erik tak si půjdu zacvičit. A dneska zase očekáváme navštěvu....
21. led 2010 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli cvičit ráno a musím říct že mi to cvičení dělá fakt dobře, hned se pak cítím líp :dizzy_face:

Já jsem dneska jak na trní, tchýně jde na operaci a nikdo neví co bude :frowning2:
21. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neco vazneho, Marti?
21. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni bohužel asi jo, na podzim jí vyšly bbě nějaké testy, tak zjišťovali co jí je, nakonec usoudili že asi zánět žaludku, tak jí začal léčit, jenomže se to akorát zhoršovalo, začátkem ledna jí bylo tak zle že skončila v nemocnici, tam si ji přehazovali jak horký brambor z jednoho oddělení na druhé a včera v nemocnici zkolabovala totálně, takže dneska operace žaludku, mají podezření na nádor, ale v prosinci byla 2x na gastru a nic nenašli :frowning2: , prostě nikdo neví co s ní
21. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chjooo...:frowning2: TO je mi lito..:frowning2:

Drzim pesti, at to dobre dopadne... budu na vas myslet...
21. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :wink: , no snad to bude ok, akorát chudák švagrová za 14 dní má rodit a místo toho aby si užívala klidu tak tohle :frowning2:
21. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj hoky, doctu vas pozdeji za ty 4 dny co jsem nebyla online...

Prave nas propustili z nemocnice, tak jdu vybalit a trochu se doma zase zabydlet.
21. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Matovi horecky nebyly z ockovani, to muzou byt jen do 24h od ockovani.

Ma chudacek zanet mocovych cest. Do toho je hudokrevny a to dost!

V pondeli dR. mu brali krev, ve 13h mamca vezla moc do laboratore a ve 14h volala dr. at se okamzite sbalime a jedeme na hospitaliza na detske. Tam mu po testech nasadil ATB a od utery byl bez horecek, tak nas dnes propustili do domaci pece.
Byl tam moc zlatunky, hodny. Jinak to byl ale mazec, krik, plac. Tak moc me bylo lito deti bez maminek :cry:
21. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu :slight_smile:

teda až tak, chuďátko malé :unamused: , tak hlavně že už jste doma :slight_smile:
21. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy jsem moc ráda, že je Maty už v pořádku. Všechny jsme tu na něj myslely.... :dizzy_face:

Vůbec bych nechtěla být v Tvé kůži. To musí být šílené vidět jak se tak strašně trápí....
21. led 2010 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, jak muze mit tak malicke detatko zanet mocovych cest? :confused: :frowning2:

Je fajn, ze je M. v poradku - chtela jsem ti dnes psat sms...
21. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je nějaký zajímavý den. Eriček se vždycky napapá a usne. Je dneska nějak moc hodný a ségra volala,že Mareček taky ...

Už jsem si i zacvičila. Dneska jsem cvičila už patnáct minut a postupně si to budu navyšovat. Jsem zvědavá za jak dlouho uvidím výsledek.
21. led 2010 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jste hodne, ze jste na nas mysleli.

Zdeni holky na to netrpi, ale kluci ano... jak jsou malinci a nejde jim stahovat ta kuzicka, tak se jim tam muze zustavat trochu moci a infekce je hned na svete! Muzes to cistit jak chces ale pokud to nepretahnes a poradne nevycistis, tak nemas 100% jistotu, ze je to ok.
21. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já myslím že pokud budeš cvičit pravidelně aspoň 3x týdně tak budou výsledky vidět brzo :wink:
21. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti zatím se snažím každý den....
21. led 2010 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Katu, to je fajn, že už jste doma, hlavně aby byl Maty teď OK, ale stejně je to mazec, takový malý soplík a už chudáček v nemocnici, vůbec vám to nezávidím :pensive:
Marti a s tchýni je mi taky moc líto, ale snad ji aspoň přijdou na to co ji je, je teda divné, že ji na gastru nic nenašli, hlavně aby se švagrová moc nenervovala, teď když má před porodem....

Já jsem ještě nestihla projít Petiny fotky ze křtin, tak jdu na to...nebo je pak nenajdu...
21. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Peti, fotky jsou super, moc ti to tam sluší :dizzy_face: krásný fakt...
21. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

tak s tchýní je to špatné, hodně špatné :pensive: , dneska se dozvíme víc, ale včerejší operace měla trvat hodinu a trvala 6, tchánovi nechtěl doktor po telefonu nic říct, jenom to že je v kritickém stavu :cry:
22. led 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paneboze, Marti... :frowning2:

Verme, ze se z toho dostane... porad na vas myslim... :cry:
22. led 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky, už od včerejška mám takový špatný pocit, kuva fix na cestě má první vnoučata a teď tohle :frowning2:
22. led 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musi zabojovat!!! Prece to nevzda... verte ji a podporte ji aspon v myslenkach... a vy dve maminy se hlavne nestresujte - at se to nepodepise na miminkach... :frowning2:
22. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, to je mi moc lito :frowning2: Musite verit, ze je to zenska bojovnice a nevzda to.

jak pise Zdenca, hlavne se vy dve tehulky nestresujte, at mate zdrave miminka.
22. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci a jak se ma Maty?

A komu se narodilo miminko??? zuzce??
22. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky musim se ale pochlubit.... v noci jsem se stala tetou.
Sestre se narodil Andrej, 3060g a 58cm. Narodil se v 37tt, zdravy a ma se cile k svetu.

Kdyby to bylo v terminu, tak by to byl urcite pekny cvalda, kdyz uz ted ma miry jako nektera mimca v terminu :wink:
Jeste jsem s ni nemluvila, ale urcite to byla zase rychlovka, protoze Pavel byl jeste v 18h na pingpongu a zprava mi prisla po 1h rano a to jeli do Brna. Ona mela vsechny 3 porody sup sup..
22. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak švagrová hlavně všechno neví, pouštějí k ní jenom nějaké informace, mě to pořád tak nějak nedochází, mozek to nehodlá akceptovat. My doufáme a věříme, naděje je vždycky, jenom hold když doktoři řeknou že je to spíš otázka kdy to skončí, tak to člověku moc nepřidá :frowning2:
22. led 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu...:slight_smile: Tak ji moc pozdravuj...:slight_smile:

A moje prognozy s "A" se potvrdily...:grinning: Vy se teda rozrustate, to ti reknu..:grinning:
22. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mata se ma dobre, uff... doma spinkal zase jako driv v noci a budil se klasicky. Jsu moc rada, protoze v nemocnci se budil v noci po 3,5h, sileneee!
jeste uvidi jaky bude pres den, ale vypada na klasickeho pohodare.

Samozrejme chce uz delat blbosti, nejlip poskakovat na rukach, lezeni se mu uz moc nelibi. Ale ted zrovna lezi, keca si, hraje se s hrackama a ma zase dole ponozku, jak on to dela :grinning:

Jinka pokracujeme doma v ATB, v utery jdeme na kontrolu moci a krve. A potom budeme pokracovat v lecbe chudokevnosti, pry 3 mesice bude brat leky!!!!
22. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a jak to snasi Josef?
22. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek