• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katu moc gratuluju :slight_smile:
22. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti a svagrov je kolikaty tt?

Musite verit, ze tady bude co nejdele a ze se bude jeste dlouho radovat z vnoucatek.
22. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, takze bude brat zelezo?
22. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Zuzka nerodila tentokrat v Breclavi?
22. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no on moc emoce najevo nedává, ale je jasné že je z toho v prdeli a taky bych řekla že u to zatím moc nedochází tak jako mě, prostě tomu nechceme uvěřit

Katu ani nevím, termín má 9.2., ale neteř je docela malá, takže doktor by byl rád kdyby klidně přenášela
22. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak vam preju hodne sily a pozitivni energie... asi to budete mit hodne tezke..:frowning2:
22. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni jj... uplne se toho bojim, ze nas zacne bolet brisko a tak celkove bude mit problem se zazivanim. No nic, budeme muset najet na ovocne presnidavky, at ho to prohani potom :sunglasses:
22. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prave jsem mluvil se setrou... rodila v Brne zase.
19:30 ji odtekla voda, nabalila decka k prarodicum, dala sprchu a vyjeli, ani po prijezdu nemela jeste pravidelne kontrakce... maly se narodil 00:55.
Zavidi ji ty rychle porody s usmevem na tvari.

nardil se presne 35+6, do rana byl v inkubatoru, ale prave kdyz jsem s i mluvila, tak ji ho vezli uz na pokoj, dycha sam, je v poradku a ma huste svetle 1cm dlouhe vlasy po cele hlave :o) Uz se tesim na mms!
22. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen mam od vcerejska novy telefon a neumim s nim vubec zachazet :sunglasses: je dotykovy a trochu s nm zatim bojuju :grinning:
22. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, kolegyne ma taky dotykovy a decka ji s nim ucily...:grinning:

Bozinku, maly musi byt krasny..:slight_smile:
22. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, teda, tak to jste si užili a ještě vás to čeká, tak hlavně tfuj tfuj, ať je Maty v pořádku a zdravý. A gratuluju k synovci.
Marti, to s tchýní mě moc mrzí a přeju vám, ať to dopadne dobře, ať si vnuci babičky užijí. Každopádně se drž.
22. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Jsem se vůbec dneska ještě neměla čas něco napsat.

Katy gratuluji moc k synovci. Doufám,že brzy uvidíme fotečku....

Marti to s tchýní mě moc mrzí. Snad to překoná a bude brzy v pořádku....
22. led 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti to je mi líto,ale snad to bude dobrý :wink: Katu ty brdo,chudáček Maty,tak hlavně at už je zdravučkej :slight_smile: je to hrozný ty nemoci :confounded:
22. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes je venku zima jak prase,já jsem vylezla od uterka vlastně s kočárkem poprvé,jinak si malou brala mamina.šla jsem ven dopo i odpo,vždycky tak na hodinku a odpoledne už jsem myslela,že umrznu :angry: zítra máí být prý hůř,tak paráda :unamused:
22. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Katu gratuluju k synovečkovi :slight_smile: tý jo takovej rychlej porod,to je nespravedlivý :grinning: A kdyby se narodil v termínu,tak by měl určo 4 kilča :wink:
22. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky byla s kočárkem na hodinku venku a byla jsem šíleně promrzlá....

Zítra má i fučet vítr, tak to asi raději nikde nepůjdu. Odpoledne máme stejně návštěvu a dopolednu budu vařit....
22. led 2010 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou zmrzlou sobotu přeji...tady u nás sice svítí sluníčko, jak blbý, ale teploměr mě při cestě do obchodu docela dostal....-18°C děsný...

Marti, co tchýně? Doufám, že už víte aspoň něco pozitivního, musíte doufat, budu držet pěstičky, aby bylo všechno v pohodě...musí si přece užít pořádně vnoučátka, zvlášť když čeká první...a vnoučátka si taky musí užít babičku, kdo by je rozmazloval, že jo.... :slight_smile:

Katu a vy bojuje jak? Doufám, že budeme mít výsledky v pohodě a budou teď Matyho trápit jenom tím železem, i když ani to mu teda moc nezávidím...ale vy to zmáknete....myslím na vás :slight_smile:
23. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, ještě jsem zapomněla, Katu velká gratulace k synovečkovi...to je super tolik dětí :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani prosím Tě který český výrobek má stejné složení jako nutrilon?
23. led 2010 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdá se mi,že po tom nutrilonu začal dost blinkat...
23. led 2010 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, no buď bych zkusila zůstat u Nutrilonu a koupila ten speciální na ublinkávání. Potom se dělá ještě Sunar a Beba a Hami, ale Hami je stejná firma jako Nutrilon a ublinkávací nedělají ani jedni...zavolej v pondělí mudře jestli to můžete vyzkoušet a zkusila bych nejdřív ten Nutrilon spešl a je dělaný přímo pro děti, které ublinkávají po jídle...a pokud by to trvalo i po něm, tak potom leda zkusit jiné mléko...Beba třeba hodně zasycuje, teda aspoň to tak říkají maminky....
23. led 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vám chtěla dát do alba novou fotku,ale nefunguje mi foťák na mobilu a nenašla jsem digitál, asi ho má Martin v práci, takže si s dovolením půjčím fotku od Marti :grinning: snad to nebude vadit, akorát si odmyslete ty datumy :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3506081&vReferer=%2Fphotos%2Fmacinek

my máme taky takový :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani moc a moc gratuluji.To je super novina...
23. led 2010 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2010 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani OOOOBROVSKE gratulace! To je skvela novinka, jsu moc stastna za vas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak to tady mame uz dve tehulky, super!

Ze to tvoje dlouhe marodeni byla jen takova kamuflaz :wink:
23. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani.... :astonished: :astonished: :astonished:

Tak to cumim a blahopreju!!! :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky moc :dizzy_face: :dizzy_face: my jsme taky moc šťastni, i když se přiznám, že mi to ještě moc nedochází :grinning: předpokládám, že až mi poroste břicho, nebo mě bude prcek kopat, tak mi teprve dojde, že jsme dva :grinning:
Katu, to si myslí docela hodně lidí, že to byla kamufláž, ale sranda je, že nebyla :grinning: byla jsem opravdu doma se zápalem plic, z čehož jsem teď měla docela bobky, jestli bude všechno OK, protože dvoje ATB, nějaký RTG a tak...do toho jsem párkrát spadla na zmrzlém chodníku a pododné akce...takže původně jsem vám to chtěla napsat, až budeme vědět víc, ale už to na jedné diskuzi prasklo, tak jsem vám to napsala hned :dizzy_face: :dizzy_face: tak uvidíme, mamka říkala, že co se má stát to se stane a kamarádce jednou doktor na utz řekl, že radovat se mají až u kočárku...tak se podle toho řídíme.... :grinning:
24. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a na kdy Ti vychází termín?
24. led 2010 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to je krásná zpráva :dizzy_face: Jani strašně moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak včera mě skolila nějaká střevní viroza, naštěstí dneska už je to ok, akorát jsem unavená, ale teplota je pryč a žaludek je taky ok :slight_smile:

S tchýni to nevypadá moc ok, vůbec jí nepracuje žaludek, Josef tam dneska jel, tak uvídíme, ale prý je to otázka týdnů :frowning2: :frowning2: :pensive:
24. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to mě moc mrzí, že je to s tchýní tak špatné. Třeba se všechno ještě v dobré obrátí. Musíte věřit ...
24. led 2010 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek