• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
uáááááááááá jsem napsala mega příspěvek pro Janču a kouslo se mi to :angry: ,ale nevadí kvůli takové mega události to napíšu ještě raz :grinning:
24. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je fakt bombaaaaaa :dizzy_face: a já jsem si to myslela,taky jsem ti psala,že se ti doma nějak zalíbilo :grinning: :wink:akorát jsi tenkrát psala,že jsi spadla,tak to mě trochu zmátlo,hlavně dávej už pozor :wink: ty vole já mám uplně husinu :slight_smile: mooooc držíme pěstičky,at je všechno ok :dizzy_face: tak dlouho jste čekali a stačilo být prostě doma manželovi stále k dispozici :grinning: :slight_smile: tak a ted si musíš dát pc do rychtyku,protože budeme chtít každý den čerstvé info :slight_smile: tý jo já su uplně štastná,jak kdybych byla těhu já :slight_smile: i když momentálně bych to v mém případě za takový štěstí nepovažovala :grinning: a co kdy máš termín?jak ti je ,atd :wink: a budeš mít holku :grinning: aspon mám takovej pocit :wink:
24. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti třeba bude líp,můj strýc udělal z pár týdnů 3 roky :wink:
24. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Tak dneska je Eriček ranní ptáče. Už jsem od šesti hodin hore a já bych tam spala. Leží v postýlce a vykládá plyšákům. Dneska frčím dopoledne do tesca. Musím udělat pořádnej nákup. Erik mi odjíždí ve středu na hory, tak musíme udělat pořádné zásoby .....
25. led 2010 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky...
Peti tak to my vstavame taky v 6h, ale jen se napije a spi dal, samozrejme si predtim pokeca, to je vzdy 20min monolog :grinning:
Definitivne vstava az kolem 8h.

Ja bych taky potrebovala na poradny nakup. Co jsem byla v nemocnici a ted jsu s Matou doma a nejezdim kazdy den do mesta, tak jsme jak po vykradeni v lednicce :sunglasses:
25. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak mám za sebou odběry i návštěvu u nové doktorky, je v pohodě, milá akorát tak její sestra je lehce zralá na ránu. Prcek sebou pěkně mrskal ale obličej ukázat nechtěl, potvůrka naše malá :grinning:

No jinak tchýně je teď celkem ok, zprůchodnili jí žaludek, je na umělé výživě a čeká se na hystologii, pokud to bude zhoubné tak je to otázka týdnů, ale zase na druhou stranu před 15lety prodělala rakovinu prsu a taky jí dávali rok až dva, no musíme doufat :slight_smile: , akorát teda tchán je na tom dost psychicky špatně
25. led 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, tak t jsou super zpravy po ranu, verim ze hystolka dopadne dobre a tchyne se bude radovat z vnoucat jeste hooodne dlouho!
Pro tchana to musi byt strasne tezke... chlapi se tvari jako silaci, ale uvnitr jsou nesmirne krehke duse a kdyz vidi svou druhou polovicku, ze je na tom spatne, tak se z toho sesypou.
Vidim to na mem dedovi. Cely zivot to byl vitalni clovek bez nemoci, nidky ho nic nebolelo, nic mu nebylo... a ted, kdyz je na tom babicka fakt hodne spatne, tak se dedovo telo sesyapava, vsechno ho boli, strasne pohubl... rika, ze nechce prezit babicku. A jak by ho to jeho telo poslouchalo :cry:
babicka ma za sebou uz xxx chemoterapii, ale nador stale roste. Ted ve stredu jede na CeTecko, tak jsme mc zvedavi co se uvnitr deje a verime, ze se to aspo zastavilo. Ale babicka citi naopak :frowning2:

Marti a gratuluji ke kontrole, budete mit asi pcka stydlina, kdyz nechce ukazat oblicej :grinning:
Za chvilku uz pujde i krasne videt jestli ma pindika nebo ne. Snad to nebude tak velky stydlin a toto spon ukaze :sweat_smile:
25. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu dostala jsem žádanku na velký ultrazvuk tak jsem zvědavá co prcek předvede :grinning:
25. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
On není stydlín, jenom je po tatínkovi, nerad se fotí :grinning:
25. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj zeny...

Marti, uff... CO na to rict.... Vira, vira, vira v uzdraveni... nic vic rict nemuzu... :pensive:

Drzte se...
25. led 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jedu na velky nakup dnes.. ale predtim jenom RELAAAAX!!! :slight_smile:
25. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti tak super kontrola :slight_smile: a tchýně to určo zvládne :wink: jinak malá dnes byla ultra šikovná, jedla v půl8 to rovnou zaspala,pak až o půl 3 a ted v 8 :fearful: jen dvě jídla za noc,to je rekord,ale v tu půl 3 jsem už nemohla spat,bodejt protože v tv bylo prd,tak jsem šla spát v půl9 :grinning: a bolí mě zase záda,ale ve čtvrtek jdu na masáž,tak bude líp :wink: jinak od rána přemýšlím,kdy to tesco zmáknu já :grinning: Chtěla bych si rovnout vyřídit rodičák a ještě potřbuju výpis z katastru,ale vůbec se mi do toho nechce :unamused: nesnáším úřady :angry:
25. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu můj děda taky po tom co umřela babička jenom chřadnul a hubnul, prostě když spolu dva žijí celý život tak to musí být strašně těžké :pensive:

Zdeni díky, já věřím a doufám....
25. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, jsme se na těch nákupech nějak shodly :grinning: Marti ty už dnes nepracuješ,že bude relax?
25. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, relaxovat budu ja...:slight_smile:
25. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko já pracuju :grinning: , relax nebude :grinning: , bolí mě ruka jak prase z těch odběrů :angry:
25. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já su vůl :grinning: aspon vidíte jak dopadnete až budete na mateřské :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak o víkendu se v Zaječí narodily Julince další dvě spolužačky :grinning: Gábinka a Kristínka s měkým :grinning: jedna maminka má 17 let a druhá 2 x tolik :sweat_smile:
25. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se šla Jirkovi svěřit jaký mám dnes plány s vyřizováním a nakupováním,no moc to neklaplo :grinning: prý uvidíme odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
17??? :confused: Kuwa, toz to su 11 let za zenitem...:grinning:
25. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý voe v 17 :sweat_smile: :grinning: , no tak to teda nezávidím :grinning:
25. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.
omlouvám, se že vás sem lezu, ale té jedné mamince v zaječí není 17, ale už 18 - té co má gábinku. pracovala jsem z její mamkou takže to vím.
:wink:
25. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to stihla za plnoletosti :grinning:
25. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten porod teda :wink: početí asi nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jen tak mimochodem i 18 je darda :wink: neřekla bych už 18 ,ale jen 18:wink:
25. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím že je jedno jestli 17 nebo 18, no jsem ráda že tohle jsem řešit nemusela :slight_smile:

Musím říct že mi jako asi začíná docházet že jako fakt budeme mít dítě :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArti, hezke zjisteni, ne? :slight_smile:
25. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je dobrý :grinning: ale mě to asi pořádně došlo až když jsem cítila pohyby,do té doby to furt bylo fiktivní :grinning:
25. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem to poradne pocitila az kdyz se Mata narodil, porad mi to nejak nedochazelo, i ty kopanecky mi 10% neujistily :sweat_smile: Porad mi nedochazelo, ze to co e kope v brisku je fakt miminko. Je to zazrak.. z niceho vznikne neco tak dokonaleho.
Myslim ze az u druheho si to budu teprve uvedomovat od zacatku..
25. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek