• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
25. led 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni no zjištění dobrý :grinning: , akorát mě občas přepadne strach jestli to zvládnu :sweat_smile:

Ono je to i hodně tím že Josef na prcka hodně mluví a tak nějak mi to pořád připomíná že mám v bříšku človíčka :dizzy_face: , fakt jsem nečekala že to bude až takhle prožívat :dizzy_face: , ale jsem moc ráda. V pátek byli s kámošema fotit v ateliéru fotky jako svatební dar pro kamaráda a před nima tam byla rodinka s asi ročním klukem a Josef si tam s ním hrál, prý bych na něho byla pyšná :grinning: , no jsem no :dizzy_face:
25. led 2010 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zvladnes...:slight_smile:

Asi to tu prestavam davat... premyslim, ze sem prestanu chodit nebo co... :unamused: Vsechny uz jste tehotne.. jen Vladka asi jeste ne a u te nevim, jeslti se uz snazi...

dostava me to tu... na kolena...
25. led 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
A navic si tu pripadam trapne... :zipper_mouth:
25. led 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni trapně si připadat nemusíš :wink: není proč :slight_smile: věřím,že je to těžký,ale vidíš na Janči,že to vyšlo,takže to taky výjde :dizzy_face: mysli pozitivně :wink:
25. led 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni rozumím chápu, hold tady jsou všechny rady zbytečné, prostě hormonům člověk naporučí

Holky kdy jste byly na velké ultrazvuku, má být 18-20tt, ale nevím jestli je to nějak omezené tím 20tt nebo se může jít i později
25. led 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti byla jsem v 20+6 :wink: tak si mě objednali :wink: a tebe si neobjednali hned po tom prvním utz?
25. led 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme doma z Břeclavi. Udělala jsem mega nákup a Erik si ještě koupil nové lyžařské boty. Teď ho musím jít nachystat, protože asi už pojede zítra.
25. led 2010 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě NT screening dělal můj doktor a teď jdu na Orlí, dostala jsem žádanku s tím že se mám objednat
25. led 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
baf,tak jsme doma z vychajdy,tý jo je tam teda pěkná kosa :sweat_smile: a teploměr ukazuje jen - 2,ale je tam blbej větr :confounded:
25. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha Marti,oni se tě zeptají kolikátý seš přesně týden a podle toho si tě objednají :wink:
25. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tý jo Peti,tak Jirka se balí naštěstí sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych se na to mohla,chlap si jede užívat a já abych kolem něj skákala,to teda ne :grinning: to bude doma klídeček co? :wink:
25. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
z toho mýho výletu do Bv dnes nic nebude,snad ve středu :unamused:
25. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko aha, no musím se domluvit s Josefem kdy má volno, nebo spíš kdy nemá školení, to by asi nepřenesl přes srdce kdyby u toho nemohl být

Já budu sama doma týden v březnu, Josef jede lyžovat do Alp, to mi tu bude smutno :frowning2: , navíc to mají i přes víkend
25. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny no možná by se zbalil sám,ale stejně by se mě pořád ptal kde co má ....
Tak to raději udělám sama.
25. led 2010 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky normálně pozoruji na Eričkovi, že šíleně slintá. A strašně si ručičkou pořád dře dásně. Není to brzy???
A taky mě šíleně začal blinkat. Nechápu proč, když pořád má stejnou stravu....
25. led 2010 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě připadá,že mi blinká až normálně mléko které už mu tráví v žalůdečku. Zítra jedeme na kontrolu s tou rýmečkou, tak to řeknu doktorce. Protože to je šílené. Chudáček náš pořád musí mít něco .... :frowning2:
25. led 2010 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti termín si asi nebudeš moct nějak vybírat :sweat_smile: uvidíš :wink: Peti malá začala slintat později,ted už bez bryndáku doma ani rana :grinning: ted tady zas kňučí :confounded: už at je 8 a jde spat :grinning: Jinak jsem vyplnila papíry kvůli tomu rodičáku a ted se dívám na jejich stránky a majíá novej formulář :angry: ale dnes už teda vyplnovat nic nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic jdu za malou.papa :wink:
25. led 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: WOW :dizzy_face:
Jani připojuji se ke gratulantům .... jsem moc ráda, že se i na vás se štěstí usmálo. A držím pěsti abyste to ty i miminko dotáhli do šťastného konce.
25. led 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: nikde nikdo? :confused: hlásím,že noc paráda,jídlo v 8,ve 2 a v 6 ,ale pak už sviňa malá nechtěla spat a fňukala,stejně jako ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak jdu na ni dělat opičky :grinning: Marti už jsi se objednala?
26. led 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Inko ještě jsem se neobjednala, ale chystám se na to :wink: , počítám že to výjde na první týden v březnu
26. led 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už se objednej,třeba když budeš volat co nejdřív,tak si budeš moct i říct termín :wink: šup šup :grinning: :wink:
26. led 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Josef má celý ten týden čas, takže pohoda :wink:
26. led 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Vůbec jsem neměla čas dneska na vás mrknout. Ráno jsem byla u pani doktorky na kontrolu a říkala jsem ji,že male hodně blinká. Mám mu do mlíčka dávat svatojánský chléba. Byla jsem pro něj v lékárně a tam se na mě dívala jako na bĺbce a řekla,že takového nic nezná. Nakonec jsem psala sms Janči a ta mi řekla,co to je tak mi to soused doveze z Břeclavi. Tady ta lékarnice je hrozná. Takže díky Jani .... :dizzy_face:

Taky jsem teďka ještě cvičila a chystala Erika na ty hory. Dneska ve čtyři odjíždí.
26. led 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko tak už jsem objednaná na 4.3., mohla jsem si vybírat jelikož teď objednávají do konce února, na březen tam ještě nikoho neměli :slight_smile:
26. led 2010 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti šikula :grinning: jsem ti to říkala,že když zavoláš brzo,tak si budeš moct vymýšlet :grinning: :wink: Peti tak pak dej vědět jestli to pomohlo,kamoška s tím taky bojuje,už malýmu dávala i ten spešl nutroš a blinkal ještě víc :unamused: už vyzkoušela kde co,ted dává hami :wink: jinak jsme byli venku, malá ted ještě dospává na gauči :wink: a já kamošce vybírám barák,chtějí stavět,tak se jim do toho montuju :grinning: dělám chytrou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Eriček mi teďka taky usnul. Iny jsem zvědavá jestli to pomůže. Snad ano. Protože to je šílené. Převléká se pětkrát denně a já s ním. Dneska jsem byla konečně zase na vycháze, když bylo tak pěkně. Můj už odjel tak jsem slamněná vdova. Zítra pojedeme s Eričkem na prázdiny za Marečkem.....
26. led 2010 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti jako na prázdniny přes noc?To já naštěstí neznám,malá blinkala jen jednou a to jsem jí zmáčkla bříško po jídle :sweat_smile:
26. led 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Přes noc ne. Jen na celej den. Zítra má hodně mrznout,tak se s kočárkem nebude dát jít ven, tak budu u našich s Marečkem a Eričkem. Pořádně ještě nebyli spolu.

Iny to buď ráda,že malá neblinká to je šílené. Jsme pořád všichni ohození, ale začalo to tak šíleně teprve v pátek ....
26. led 2010 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko no teď má Josef za úkol si na ten den a čas nic neplánovat :grinning:

Peti no musí to být děs teda, snad se to brzo zlepší :wink:

Já jdu dneska na nehty, ale vůbec se mi nechce, přemýšlím že je asi brzo sundám, ať si do léta dám dokupy svoje nehty
26. led 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek