Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
26. led 2010
Marti já jsem taky sundala nehty. Teďka už mám konečně pěkné svoje.
cervenec
26. led 2010
Peti tak to si užijte 😃 snad budou kluci hodní 🙂 Marti ,tak jestli je na tom stejně jako můj chlap,tak to abys mu každej den ráno připomínala 😃
cervenec
26. led 2010
a hlavně není pak čas chodit na doplnění 😃
cervenec
26. led 2010
holky já se jdu věnovat Juli 🙂 papa
anag
26. led 2010
Iny to máš pravdu taky bych asi neměla vůbec čas chodit na doplnění. Malej mi zaspal u v šest a myslí si,že je noc. Tak to jsem zvědavá jak bude spát v noci.
katunka82autor
26. led 2010
Ahoj holky..

Peti ja jsem taky davala ten spesl nutrilon, ale maly po nem zacal mit probelm se zazivanim, bolelo ho brisko, byl zacpany - protoze ten spesl nutros je v tom, ze je husty, aby to slo hur ven a tolik neblinkal. Velice rychle jsem se vratila k normalnimu, at radeji blinka, kdyz pekne prospiva, nez aby z neho bylo neklidne a nespokojene miminko. I pres blinkani, ktere se ted zmenilo v lehke ublinkavani, je spokojeny a stastny.

uvidis jak ti to pomuze...
katunka82autor
26. led 2010
Marti ja mam nehty potazene uz pres dva roky, a i s malym si najdu cas na dopneni, mamca mi ho vzdy na tu chvilku pohlida. Zrovna ve ctvrtek jdu. 😉
Kdybych mela svoje a chtela si je drzovat, lakovat, tak mi to zabere skoro stejny cas jako kdyz chodim na doplneni. Jsu strasne nemehlo, neumim si pekne nalakovat nehty jinym nez pruhlednym lakem 😃 😃 😃
katunka82autor
26. led 2010
My jsme dnes byli na navsteve u sestry, uz vcera je pustili z porodnice... Fotila jsem zase o 106, tak dnes vecer sednu na fotky, upravim je a dam zase na rajce.

Mam skluz, nemam jeste zpracovane ani fotky z Vanoc... snad to stihnu do Vanoc 2010 😃 😃
katunka82autor
26. led 2010
Uff, tak a je to..

http://gazdacko-family.rajce.idnes.cz/

Doplnila jsem tam asi 4 alba, tak kuknite 😎 Brouuuu noc! A spim aspon do obeda 😃 😃 😃 (s otevrenyma ocima jedine 8-( )
anag
27. led 2010
Katy moc pěkné fotečky. A Maty už je pořádný chlapák ... x-) x-)
A měli jste krásnou vánoční výzdobu. Jo a ti vaši pejsci jak rozbalují dárky,tak to je prefektní foteka .... 😃 😃
To musím ukázat Erikovi až přijede domů. Ten má rád strašně psy....

Katy a to si dávala Matymu taky ten Nutriton ještě do normálních nutrilonu nebo si měla ten nutrilon na ublinkávání?
zdenallicka
27. led 2010
Iny, vse nejlepsi k svatku..🙂

Hezke fotky, Katy...🙂
zdenallicka
27. led 2010
anag
27. led 2010
Iny všechno nejlepší k Tvému svátku.... x-)
katunka82autor
27. led 2010
Peti co jsi delala ve 2 rano na konikovi? Maly nespinkal?

Ja jsem davala jen ten spesl Nutrilon, nekombinovala jsem to.
anag
27. led 2010
Katy melej se mi vzbudil v půl druhé. Napapal se a byl tak spokojený,že si vykládal a smál až do půl třetí..... x-)
anag
27. led 2010
Ale to je u nás vcelku běžné. Někdy jsme vzhůru i dvě hodiny. Ta hodinka je ještě super....
macinek
27. led 2010
Dobré ráno 🙂

kosa jak z nosa, brrrr a to jsem dneska musela vlakem :-|

Katu no když já mám nehtařku ve Šlapanicích což bych měla z Hrušovan krapet z ruky, no uvidím v Hrušovanech je taky nějaká nehtařka tak možná začnu chodit tam
katunka82autor
27. led 2010
Jo a dekuji za pochvalu fotecek! Jsem se vcera hecla a vsechny fotky zpracovala, vytridila...
anag
27. led 2010
Já se chystáme nechat šíleně fotek vyvolat,ale zjistila jsem,že jsem prošvihla akci v happy fotu ...

Holky kde necháváte vyvolávat fotky?
anag
27. led 2010
No nic jdu obléknout Erička a za chviličku pro nás přijede děda. S kočárkem se dneska nedá.... ]-(
macinek
27. led 2010
Katu fotky zkouknu později, ale určo jsou super 😉

Tak jsem se dívala za kolik dělají v Hrušovanech nehty a teda jsou pěkně drazí :-p , takže gelovky sundám
katunka82autor
27. led 2010
Marti ja platim 400,- za nehty... Kolik to stoji u vas?

Peti, ven se vazne neda, co jsem ja zaregistrovala, tak bylo -17,6!!!!!!!!! Hruza!

Jo a fotky si nechavam vyvlat jednou za sto let, takze neporadim..
macinek
27. led 2010
U nás byla -21 a to máme čidlo zapadané sněhem :-N

Katu já platím teď 310 za doplnění a v Hrušovanech chtějí 390 + k tomu zdobení, lak atd, takže to pak pěkně naroste :-p
katunka82autor
27. led 2010
Ja latim vlastne 40kc/nehet... a je to se vsim, bud klasika francie, nebo i se zdobenim.. cena je jednotna.
A chodim 1x za 4 tydny.
katunka82autor
27. led 2010
Marti a co brisko, uz trosku zacina rust?

Predpokladam, ze nevolnosti te uz opustly. Pani to to leti.. uz jsi 16tt. Za par tydnu uz budete vymyslet jmeno a za dalsich par tydnu bude prcek uz s vami.
anag
27. led 2010
Tak jsem tedy s Marečkem. Jsou úplně slaďouncí. Oba dva spinkají v postýlce pro dvajčátka .... x-)

Jsme jich i fotily,tak potom ukážu fotky.
macinek
27. led 2010
Katu prý trošku 😃 , prcek není skromnej a buduje si velké sídlo 😃 , rozhodně už to neschovám ani náhodou

A Jména už máme taky 😃 Anička nebo Jakub
cervenec
27. led 2010
Ahoj holky 🙂 Děkuju moc za přáníčka 🙂 Jsem vůbec nevěděla,že mám svátek,jsem jen myslela na to,že malá má 4 měsíce 😃 Ta zima je děsná,jsem se ráno lekla,když jsem viděla -19 ]-( takže dnes nevytáhnem paty z domu,teda já jo,odpo jedu do Břeclavi 😉 Katu na fotečky mrknu později,malá kňučí pro změnu :-S tak zas pádím.papa
macinek
27. led 2010
Katu fotky super x-)

Inko vše nej k svátku 😉

Ach jo zase mám únavovou krizi, potřebovala bych do práce gauč 😃
anag
27. led 2010
Holky v albičku mám fotečky ERIČKA s MAREČKEM a potom přidám ještě další....

Začni psát odpověď...

Odešli