• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti já jsem taky sundala nehty. Teďka už mám konečně pěkné svoje.
26. led 2010 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to si užijte :grinning: snad budou kluci hodní :slight_smile: Marti ,tak jestli je na tom stejně jako můj chlap,tak to abys mu každej den ráno připomínala :grinning:
26. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně není pak čas chodit na doplnění :grinning:
26. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se jdu věnovat Juli :slight_smile: papa
26. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to máš pravdu taky bych asi neměla vůbec čas chodit na doplnění. Malej mi zaspal u v šest a myslí si,že je noc. Tak to jsem zvědavá jak bude spát v noci.
26. led 2010 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky..

Peti ja jsem taky davala ten spesl nutrilon, ale maly po nem zacal mit probelm se zazivanim, bolelo ho brisko, byl zacpany - protoze ten spesl nutros je v tom, ze je husty, aby to slo hur ven a tolik neblinkal. Velice rychle jsem se vratila k normalnimu, at radeji blinka, kdyz pekne prospiva, nez aby z neho bylo neklidne a nespokojene miminko. I pres blinkani, ktere se ted zmenilo v lehke ublinkavani, je spokojeny a stastny.

uvidis jak ti to pomuze...
26. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ja mam nehty potazene uz pres dva roky, a i s malym si najdu cas na dopneni, mamca mi ho vzdy na tu chvilku pohlida. Zrovna ve ctvrtek jdu. :wink:
Kdybych mela svoje a chtela si je drzovat, lakovat, tak mi to zabere skoro stejny cas jako kdyz chodim na doplneni. Jsu strasne nemehlo, neumim si pekne nalakovat nehty jinym nez pruhlednym lakem :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme dnes byli na navsteve u sestry, uz vcera je pustili z porodnice... Fotila jsem zase o 106, tak dnes vecer sednu na fotky, upravim je a dam zase na rajce.

Mam skluz, nemam jeste zpracovane ani fotky z Vanoc... snad to stihnu do Vanoc 2010 :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uff, tak a je to..

http://gazdacko-family.rajce.idnes.cz/

Doplnila jsem tam asi 4 alba, tak kuknite :sunglasses: Brouuuu noc! A spim aspon do obeda :grinning: :grinning: :grinning: (s otevrenyma ocima jedine :rolling_eyes: )
26. led 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy moc pěkné fotečky. A Maty už je pořádný chlapák ... :dizzy_face: :dizzy_face:
A měli jste krásnou vánoční výzdobu. Jo a ti vaši pejsci jak rozbalují dárky,tak to je prefektní foteka .... :grinning: :grinning:
To musím ukázat Erikovi až přijede domů. Ten má rád strašně psy....

Katy a to si dávala Matymu taky ten Nutriton ještě do normálních nutrilonu nebo si měla ten nutrilon na ublinkávání?
27. led 2010 ve 02:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, vse nejlepsi k svatku..:slight_smile:

Hezke fotky, Katy...:slight_smile:
27. led 2010 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny všechno nejlepší k Tvému svátku.... :dizzy_face:
27. led 2010 v 07:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti co jsi delala ve 2 rano na konikovi? Maly nespinkal?

Ja jsem davala jen ten spesl Nutrilon, nekombinovala jsem to.
27. led 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy melej se mi vzbudil v půl druhé. Napapal se a byl tak spokojený,že si vykládal a smál až do půl třetí..... :dizzy_face:
27. led 2010 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale to je u nás vcelku běžné. Někdy jsme vzhůru i dvě hodiny. Ta hodinka je ještě super....
27. led 2010 v 08:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

kosa jak z nosa, brrrr a to jsem dneska musela vlakem :unamused:

Katu no když já mám nehtařku ve Šlapanicích což bych měla z Hrušovan krapet z ruky, no uvidím v Hrušovanech je taky nějaká nehtařka tak možná začnu chodit tam
27. led 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a dekuji za pochvalu fotecek! Jsem se vcera hecla a vsechny fotky zpracovala, vytridila...
27. led 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chystáme nechat šíleně fotek vyvolat,ale zjistila jsem,že jsem prošvihla akci v happy fotu ...

Holky kde necháváte vyvolávat fotky?
27. led 2010 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu obléknout Erička a za chviličku pro nás přijede děda. S kočárkem se dneska nedá.... :angry:
27. led 2010 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu fotky zkouknu později, ale určo jsou super :wink:

Tak jsem se dívala za kolik dělají v Hrušovanech nehty a teda jsou pěkně drazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže gelovky sundám
27. led 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti ja platim 400,- za nehty... Kolik to stoji u vas?

Peti, ven se vazne neda, co jsem ja zaregistrovala, tak bylo -17,6!!!!!!!!! Hruza!

Jo a fotky si nechavam vyvlat jednou za sto let, takze neporadim..
27. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás byla -21 a to máme čidlo zapadané sněhem :sweat_smile:

Katu já platím teď 310 za doplnění a v Hrušovanech chtějí 390 + k tomu zdobení, lak atd, takže to pak pěkně naroste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja latim vlastne 40kc/nehet... a je to se vsim, bud klasika francie, nebo i se zdobenim.. cena je jednotna.
A chodim 1x za 4 tydny.
27. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti a co brisko, uz trosku zacina rust?

Predpokladam, ze nevolnosti te uz opustly. Pani to to leti.. uz jsi 16tt. Za par tydnu uz budete vymyslet jmeno a za dalsich par tydnu bude prcek uz s vami.
27. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tedy s Marečkem. Jsou úplně slaďouncí. Oba dva spinkají v postýlce pro dvajčátka .... :dizzy_face:

Jsme jich i fotily,tak potom ukážu fotky.
27. led 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu prý trošku :grinning: , prcek není skromnej a buduje si velké sídlo :grinning: , rozhodně už to neschovám ani náhodou

A Jména už máme taky :grinning: Anička nebo Jakub
27. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Děkuju moc za přáníčka :slight_smile: Jsem vůbec nevěděla,že mám svátek,jsem jen myslela na to,že malá má 4 měsíce :grinning: Ta zima je děsná,jsem se ráno lekla,když jsem viděla -19 :angry: takže dnes nevytáhnem paty z domu,teda já jo,odpo jedu do Břeclavi :wink: Katu na fotečky mrknu později,malá kňučí pro změnu :confounded: tak zas pádím.papa
27. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu fotky super :dizzy_face:

Inko vše nej k svátku :wink:

Ach jo zase mám únavovou krizi, potřebovala bych do práce gauč :grinning:
27. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v albičku mám fotečky ERIČKA s MAREČKEM a potom přidám ještě další....
27. led 2010 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek