• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky!

dnes jsem číhala až teplota spadne pod -10 a mazali jsme s Toníkem udělat kolečko na ulici. Nejlíp spinká v kočárku. Někdy vdrží i 4 hodinky (aspoň mám čas něco málu udělat)

Iny připojuji se ke gratulantům a přeji vše NEJ k svátku....snad jsi měla hezký den

Katy, fotky jsou úžasné....máš to v oku :dizzy_face:
27. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak já jsem dneska aktivní už po ránu. Už jsem si třicet minut zacvičila na posilovadle. Dvakrát nakrmila Erička a teďka půjdu pustit pračka, pekárnu a skočím do obchodu až dozazí Eričkuj dědeček hlídat. A odpoledne vyrážím s kočárkem a večer návštěva.

Marti prosím Tě myslíš, že je účinnější cvičit ráno na lačno. Jsem to jednou slyšela v televizi???
28. led 2010 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Katu fotečky krásný :slight_smile: A stromeček dokonalej,ani nevypadal jak živej :grinning: Ali děkuju za přáníčko :wink: A mám radost,že už se dá jít ven,akorát připadlo zase 5 cm sněhu,ale už přestalo :wink: Za chvilku vyrazíme do obchodu a pro oběd a rovnou půjdem k našim,pak tam malou nechám a povalím na masáž :dizzy_face: Jinak jsem včera byla vyřídit ten rodičák a kreténi na sociálce mi nechtěli vyplnit ten papír,kterej k tomu potřebuju :angry: Prý je moc brzo a oni mají ze zákona lhůtu 8 dní před skončením mateřské,takže mi to pošlou poštou kdo ví kdy, a pak budu 2 měsíce bez peněz :angry: fakt kreténi :angry: místo toho ,aby vyšly maminám vstříc :rolling_eyes: si asi myslí,že já mám čas jezdit sem a tam :angry:
28. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ty jsi teda aktivní :slight_smile: šikulka jsi a myslím,že ráno je to určo dobrý,vždyt Marťa taky chodí cvičit ráno :wink:
28. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a od včerejška má Julinka další spolužačku :grinning: tentokrát Vanessku :wink: to se nám bude asi plést,naše Vanilka byla zatím v Zaječí jediná :wink:
28. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny tak to máte samé holčičky. V Bilovicích se od září nenarodila žádná holčička.
28. led 2010 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

dopoledne mi v práci nešel net a teď už jsem doma, šla jsem k doktorce pro razítko do průkazky :slight_smile:

Peti po ránu na lačno je určo dobré cvičit nebo si můžeš dát třeba banán, spaluješ rovnou tuky :wink:

No tak to budou kluci z Bílovic jezdit za holkama do Zaječí :grinning:
28. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přišla z vycházky. Ty silnice jsou příšerné a chodníky ještě horší.... :angry:
S tím kočárkem se nedá pořádně jít.
28. led 2010 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se přidat?
28. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...:slight_smile:

Jancaneta, jasne ze muzes..:slight_smile: Odkud jsi, kolik ti je a taaaak? :slight_smile:

Jinak dobre rano - u nas uz nekolikatou noc v tuhle dobu davno nespim... Dnes mam uz umyte nadobi, uvarene kafe, po snidani a mam skoro uvareny obed... :sweat_smile:
29. led 2010 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... :dizzy_face:

Zdeni a jak to, že nespíš?

Já už mám zase pocvičené a pustila jsem pračku a hurá snídat...
29. led 2010 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, nevim... Asi trenuju na materstvi...:grinning:

ALe popravde - Martin vstava v pet a ja uz jsem za ty tri tydny asi naucila s nim... Jako vetsinou jeste vytuhnu, ale poslednich par dnu uz nevytuhnu..:slight_smile: Asi je to zpusobene i tou virozou - jakmile se probudim, ucpe se mi nos... :rolling_eyes:
29. led 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí

Jani, moc moc moc gratuluju k těhotenství :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak jsem si sem chvilku sedla a než jsem vás dočetla, venku začalo zase sněžit :angry: , takže zase budu odmetat, už mě to nebaví :angry:

Našemu Marťovi se teď trochu pokazilo spaní, sice v noci spí, ale budí se často a chce pít. Někdy jsem z toho tak hotová, že u toho usnu s ním a pak mě děsně bolí za krkem. Masáž bych taky potřebovala :wink:
29. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni dortík moc pěkný. Hned bych si dala....
29. led 2010 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám povysávané, umytou zem a vyžehlené a poskládané prádlo a teďka po obědě chci vyrazit s kočárkem, ale nějak začalo sněžit, tak uvidím jak bude chumelit....
29. led 2010 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, dekuji..:slight_smile:
29. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy kolik Ti vypije Maty jednu dávku nutrilonu...??
29. led 2010 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

Zdeni super dort :wink:

Teda mě to dneska v práci tak nebaví, včera to volné odpoledne bylo super, hned bych šla na mateřskou, ale ještě aspoň 3 měsíce musím vydržet
29. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti neboj to Ti už uteče jako voda....

Jdu oblíknout Erička a hurá ven....
29. led 2010 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak jsem teta, Zuzanka si pospíšila a narodila se už dneska a to měli termín až 9.2. :grinning: :dizzy_face: a navíc má narozky dneska i můj brácha :slight_smile:

Akorát nám to totálně nabouralo program na celý víkend :unamused:
29. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, blahopreju..:slight_smile:

A zaroven dekuju...:wink:
29. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem ze Znojma (Dobšice), je to mé první těhu, čekáme chlapečka Patrika, termín máme 24.2, jsem svobodná, žiju s přítelem a je mi 24let.
A co vy?
Už máte všichni mimča nebo někdo čeká?
Je tu nějaká Znojmačka? + - 10km
29. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát teda lituju Josefa, v sobotu zapíjení Zuzanky, příští pátek má kamarád rozlučku se svobodou, pak je jeden volný víkend a pak je svatba toho kamaráda :grinning:

A to se ještě včera narodil bývalému kolegovi z práce syn, ale ti naštěstí bydlí u Prahy :grinning:
29. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, uprav si profil - dej si tam Patricka..:slight_smile:

Netehotna a nematka jsem tu jen ja, zbytek je bud tehotny nebo uz mam miminka..:slight_smile:
29. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ty si se minula povoláním.... :dizzy_face:
29. led 2010 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti.... dekuji...:slight_smile:
29. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to mi nedělej, já bych si hned dala kus dorta :grinning:
29. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti..:-d

nO JESTLI BUDE TEN SRAZ U iNKY, nejaky dort vam upecu..:slight_smile:
29. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek