• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Holky je možné,že by sestřenka ztratila ze dne na den mléko,když malému je teprve deset dní?
29. led 2010 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, nejak jsem nemela casik sem ted jit, Mata ma hopsaci dny... chce delat jen hopa hopa, tak jsu sedrena jak kun a kdyz spi, tak relaxuju u tv a na pc se mi ani nechce.

Marti, tusim ze jsi se ty uz driv ptala... pozorovala jsem Matu pri paseni konicku, pesticky ma rozevrene, je pekne na dlanich a kdyz mu dam hracku, aby ji mel na dosah, max. 1cm od ruky, tak se po ni natahne a hraje si s ni. tedy strka ji do pusy, t ted dela se vsim co najde.
A slinta jako kdyby mel slintavku :grinning:
Dasne napuchnute az az, hlavne leva horni jednicka, cekam behem par tydnu prvni zub :wink:

Jo a nekdy, kdyz ma naladu pri paseni konu, tak zacina rotovat , uz se poposune o nejake ty centaky doleva nebo doprava.
30. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni az bude srazik, mozna budes nahodou tehu a bude ti taaaak spatne, ze na peceni nebudes mit pomysleni. Jinak bych ale brala nejaky pekni dortik, mohla by jsi vymodelovat lezouci batolata :grinning: To by bylo moooc pekne :sunglasses:
30. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti mliko muze klidne ztratit ze dne na den, nejaka porucha. nekdo ho ztraci postupne, jiny ze dne na den temer.
30. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Nestíhám, tento víkend je ve znamení narozenin,takže furt jen něco chystám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peti to nevím s tím mlíčkem :unamused: každopádně je to blbý :frowning2: Katu tý jo tak zuby bych brala až tak kolem roku :grinning: Ale malá slintá taky parádně, bez bryndáku chodí jen do kočárku :grinning: a když jí zapomenu ohrnout rukávy,tak ji můžu převlíkat :grinning: cpe si do pusiny všechno včetně toho bryndáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdeni dortíky super, však jsem ti psala na fb,že jsi se určo inspirovala našim kočárem :grinning: a sraz určo platí, jen mám obavy,že termín se bude muset dohodnout na poslední chvilku kvůli dětičkám :wink:
30. led 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
janceta vítej mezi náma :wink:
30. led 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
a jen tak mimochodem,kde je furt naše Jaňulína těhulína? :fearful: Ona se nám s takovou ukáže až bude po porodu :grinning:
30. led 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj..:slight_smile:

Katy, no rekla bych ze do tri ctyr mesicu tehotna s nejvetsi pravdepodobnosti nebudu.. a kdyby jo, koupim vam zakusky cestou...:slight_smile:
30. led 2010 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni špatně nešpatně budeme chtít důkaz,že jsou ty dortíky nejen krásný,ale i dobrý :grinning: :wink: Jdu si dát míša řez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ROzkaz...:grinning:
30. led 2010 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu :grinning:
byla jsem bez PC, tak jsem vás aspoň dočítala na mobilu, ale odepsat mi nešlo, to nechápu, na facebook napíšu, ale když chci napsat sem, tak mě mobil odhlásí šmejd jeden...no ale od rána mám v PC nový disk, tak snad vydrží
:grinning: tak abych nezapoměla na co všechno jste se ptaly :grinning:
tak Peti, termín mám aaaaaaaaaaaažžžžžžžžžžž 10.9.2010 je to zatím přesně na naše páté výročí svatby, tak snad se zadaří :dizzy_face: bylo by to super...akorát že já si vůbec nepřipadám těhotně a docela mě to znervozňuje...není mi špatně, přestala mě bolet prsa, v břichu mě pobolívá minimálně, no nevím...ale Martin říká, že se každopádně zvětšuju :grinning: prý se mi zaoblují boky a prsa mám stopro větší, bo neobleču skoro žádnou podprdu a když jo, tak mám prsa všude jenom ne v ní :grinning: :grinning: a už v týdnu mi Mates říkal, že se mu zdá že má trošku bříško, něco na tom bude, dřív jsem toho špeka zatáhla dovnitř, ale teď to nejde :grinning:
A na kontrolu jdu až 18.2. tak doufám, že bude vše OK, to už budeme 11tt a něco, tak budu zase víc klidnější...
Zdeni ty dortíky vypadají fakt noblově, už se těším na srazíku u Inky jak si dáme do nosu, ale holky prosím vás, napsat aspoň týden dopředu kdy bude, abych celý týden nejedla, aby se mi tam ten dort vešel :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

tak náš Martínek už taky hezky rozevírá prstíky, když je na bříšku, taky se sápe po hračkách a taky slintá o dušu... :grinning:

No nic, tak jsem myslela, že trochu poserfuju, ale Martínek začíná kňourat, tak pa pa a hezkou neděli :slight_smile:
30. led 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, tobe udelam spesl jen pro tebe...:slight_smile: Ktery jsi teda ted tt? Tak 8tt? :slight_smile:

Zatim bud v klidu.. stejne - co se ma stat, to se stane... a ty to neovlivnis..:slight_smile:
30. led 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to mi říká i mamka, tak se tím taky uklidňuju, je to fakt, i kdyby se něco stalo, tak s tím prostě nic neudělám...tak uvidíme...
začínám 9tt. takže třetí měsíc...to to letí :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

tak muž mi odjel zapíjet Zuzanku, akorát teda je to taková žížalka malinká 2200g a 45cm, ale mají to v rodině, u švagra v rodině byly všechny holky do 2,3kg :slight_smile:
30. led 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, juuu, pidizvik...:slight_smile: Aspon se rodicum nepronese..:slight_smile:
30. led 2010 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha,já zasklila, že Marťa je teta, moc gratuluji, Zuzanka je vážně drobek :dizzy_face:
30. led 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
janco: já kdybych na začátku těhu furt nespala a nejedla tak ani nevím že jsem těhu.Prsa jsem taky nemohla do ničeho nacpat a unavená jsem byla tak že bych usla aji ve stoje, ale teď :grinning: teď si jsem 100% jista že těhu jsem :grinning: . Užij si to :wink:
30. led 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jsem sice taky kolikrát děsně unavená,ale zatím to ještě jde...ještě že jsem doma, v práci bych si po obídku lehnout nemohla :grinning:
ty jsi psala že jsi v kolikátým týdnu, už něco přes dvacet, že...to máš super, to je opravdu 100% jistota, že jsi v tom :grinning: :grinning: už se těším, až nám poroste pupek, budu taková menší velrybka :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face: ¨

Dneska jsem neměla vůbec čas na vás mrknout. Pořád jsem něco dělala. A jsem pěkně kaput. To ranní cvičení mi dává zabrat. Snad uvidím alespoň brzy výsledek.

Janceta tak Tě vítám mezi námi ... :slight_smile:

Jani takže 10.9. tak to je super. Jsem strašně šťastná i za Tebe,že se vám to podařilo.
Těhu průzkazku už máš nebo ji dostaneš až v tom únoru? A vrátíš se do práce?
30. led 2010 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Janco: no já jsem na konci 36 týdne termín máme 24.2.
Já myslela že ta nespavost a ty bolesti, 100% těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky... :dizzy_face:

Janceta tak to už máš zá chviličku.... :slight_smile:
31. led 2010 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

anag: jj už aby to bylo :slight_smile:
31. led 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky...:slight_smile:

Predevcirem sjem se rozhodla, ze dam dolu jeste deset kilogramu a chtela bych to do prazdnin ( :sweat_smile: ), takze od zitrka zase najdeu na dietku..:slight_smile: A pokud se mi to povede, bude dole 25kg nadvahy celkem a zustane mi uz jen 5kg navic od tretaku na stredni skole...:slight_smile: :dizzy_face:
31. led 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni jakou dietu budeš držet?
31. led 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, furt stejnou - zase si budu vazit a zapisovat jidlo a propocitavat Kj... :wink:
31. led 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Podívej se na tyhle stránky http://www.flora.cz/edenicek/eden_kalk.php
31. led 2010 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, to mi nevyhovuje, to uz davno znam.. Mne proste vyhovuje si kazde to jidlo zvazit, zapasat a vypocitat rucne - mam oak k nemu jiny vztah...:slight_smile: A navic mam cinnost... Ale diky..:slight_smile:
31. led 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak to prosím Tě počítáš. Že by jsme začaly společně. Taky bych chtěla do prázdnin dát dolů dest kilo ....
31. led 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti a kojis jeste?
31. led 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek