• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti, dobra stranka je www.recepty.cz . Tam najdu vzdycky, co hledam... Je ale dobre cist diskuze pod receptem, dozvis se tam moc veci a hlavne jestli je to dobre.... :grinning:
6. únor 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni děkuji, recept byl z apetitu,ale ten jejich vyhledávač stojí za prd :confounded: Ale děkuji špione :slight_smile:
6. únor 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za recept hned jdu na ně mrknout. Už se těším až budu péct.
6. únor 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu prošívanou deku taky občas dělám. Rozhodla jsem se,že udělám tu šťouchanou buchtu. V pondělí napíši jestli se mi povedla.
6. únor 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kde je Katka. Dívala jsem se, že tu nebyla ani včera ....
6. únor 2009 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem si tu šťouchanou taky vytiskla :grinning: je jednoduchá a všechno doma mám,vlastně asi nemám rum :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvidím jak se mi bude chtít :wink:
6. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katu suší v sušičce :grinning: Prdí na nás marod jeden :grinning: :wink:
6. únor 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny ještě k tomu grafu. Ještě jsem netestovala. Možná to zkusím až zítra. To už by mělo jít vidět, kdyby to byla pravda?
6. únor 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta stouchacka je skvela!!! Martin se jen oblizuje.. Znam ji asi dva mesice a uz jsem ji pekla 4x.. Z toho dvakrat jsem byla dotlacena k tomu, abych udelala dvojnasobnou davku te "cokoladky" nahoru.. Ona jedna davka bohate staci,a el milostpan miluje cokoladku a kdyz to ak jedl, byl zaliskany az za usima.... :grinning:
6. únor 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHojky holky, uz jsu tadyy....

Vcera jsem trochu uklizela, aby jsme meli kam dat susicku. Pani volala v 8h ze ji mezi 10-10:30 privezou, tak jsem cekala... pan prijel 12:45!!! Potom jsem sla hned prat a dala jsem prvni pradlo do ni, PARAAADA!
No a v 15:30 nas poctil svou navstevou kamarad z Londyna, tak jsme sedeli a kecali az do vecera. Ani jsem pres den nemela moznost spat, tak jsem byla k.o. a hlavne me zacalo mega bolet bricho.
6. únor 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ted uz jsu tady, rano me bylo pekne zle od zaludku, myslela jsem ze to neustojim.. ale kakao s rohlikem mi zaludek uklidnilo, to mam zarucene tuto metodu. Kakao s rohlikem snidam ted tak 5x tydne :grinning:
6. únor 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petii :wink:
Tu krvatu budu posilat az dnes. Vcera jsem to chtela dat Ferovi at to vezme poslat do prace, jenze ta susicka prijela az po obede (on prijel dom to pomoct panovi vynest do 2. patra), a to uz bylo pozde mu to davat, do prace uz nejel.
Vsechno to pokazil pan se susickou!!! :wink:
6. únor 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kato...
6. únor 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, zkouselas ty susenky u postele???
6. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ted premyslim, jestli tu hromadu vyprraneho a vysuseneho pradla, co ceka k zehleni nemam vy=prat znovu postupne a dat to do susicky, nechce se mi zehlit ani trochu :grinning:

Jsu to ale lenoch liny, coooo :grinning:
6. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Zdenciii!
Ta buchta vypada luxusne!

Ja mam rada makovou, pamatujes na nase stredosklacke leta? Kazdy den na svacinu makovec od Loucku? :wink:
6. únor 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Katy... Prvni pokus o venec.... :grinning:
6. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pamatuju si makovku, to vis ze jo.. Nedavno jsme jeli pres Korycany, tak mi Martin musel zastavit, ale uz je tam nemeli... Jsem sla i za hyper ochotnou prodavackou a hledela na me, jako bych spadla z jahody.... :angry:
6. únor 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy ještě jednou moc děkuji za tu kravatu. Už se těším až příští týden příjde.... :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Decka, ja jsem to testo zadelala v pekarne, ono i tam nakynulo, ja jen rozvalela a umotala venec... Za dve hodiny nebolo o cem a to jsem z toho hodinu a pul stravila u PC s filmem.... :wink:

Katu, videlas uz PS: Miluji te??? :dizzy_face:
6. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni nejak nemam odvahu se na to divat... :wink:
6. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dojme me i smutny pribeh ve zpravach a ne tak nejaky filmik :slight_smile:
Asi ho odlozim na pozdeji, ted jdu do komediii a pohodovych veci :wink:
6. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
At nemame uplakane a precitlivele ditko :wink:
6. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tomu se stejne neubranis... A precitlivele muze byt i tak... :wink:

Ten film je vlastne komedie... Romanticka komedie.. Ja jsem se u nej nasmala moooooc.... A neplakala ani jednou... Ale nepopiram, ze nebylo chvilemi dojemne... :slight_smile:
6. únor 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ted ctu kyjovske noviny a minuly rok se u nas v porodnici narodilo 1182 deti, z toho 595 chlapecku a 587 holcicek a z toho bylo 11 dvojcat!
Ty jo ti vali, to maji skoro 3 deti denne. A ja si myslela, ze budu sama v ten den, ze se o me budou vsichni starat :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hlavne mi to nejde spustit na DVD, takze to musim na notebooku nebo tady na pc a to se nediva tak dobre jako na tv.
Zdeni v jakem je to formatu vlastne?? Ani jsem se nedivala jeste.
6. únor 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak dneska jsem se fitku nevyhnula :grinning: , ale z postele se mi teda nechtělo a teď bych šla nejradši zase spát :pensive:
6. únor 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek