• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani a jak se vůbec cítíš? Máš i nevolnosti?
2. únor 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :wink: Marti to jsi cítila prcka teda hodně brzo :slight_smile: Já až ve 20 týdnu,ale zase to hned byly kopanečky :wink: Jani já jsem ze začátku měla pocit,že je to holka,taky jsem prckovi říkala Julinka,ale po 2 utz jsem radši přestala a byl to bobánek :wink: Janceta v těch sleep and play je totiž heřmánek a ten hodně dětičkám vadí :wink: Katu ty bílý pampersky jsem měla jen 2 ks z toho kufříku,ale moc se mi líbily,my zatím máme zásobu,protože jsme dostali haldu plinek,ale pak se na ty bílý chystám,ale až budou v akci,jinak jsou to ludry drahý :grinning:
2. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, já se cítím absolutně netěhotně :grinning: do minulého nebo předminulého týdne mě bolely prsa, ale teď mám jenom citlivé bradavky, špatně mi není vůbec, jenom když se pozdě najím, tak je mi divně, ale nic hrozného a už mě ani tolik nebolí břicho, včera teda jo, ale dneska nic...ani nejsem moc unavená, sice ráno nemůžu vstát, ale to je taky tím, že v noci nespím...ale mamce taky špatně nebylo, když čekala mě a ségru, tak se to asi dědí :grinning:
2. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a jen at je Julinka klidně sama,at se perou hoši :grinning: budeme dělat výběrové řízení :grinning: očůhnutýho máme zatím jen Matyho :grinning:
2. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko no je to malej neposeda, ale prostě bylo cítit jak tam sebou mele :grinning:

Jani na mě únava přišla až později, až kolem toho 15tt, do té doby pohoda :wink:
2. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jakou velikost věcí mám koupit? využiju 56 nebo radši větší?
2. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Janceta ten epidurál si myslím,že se u normálního porodu platí,je to vlastně na přání :wink: Já jsem si ho vyžebrala,takže mi vzali krev a poslali do laborky(ani nevím proč se to dělá),ale protože jsem byla furt jen na 2 prsty,tak mi ho dát nemohli a na sále mě přemluvili at to zkusím bez něj,že to bude už rychlovka,takže nakońec jsem ho neměla :wink: Kamoška z SK ho měla a platila skoro 1500SK
2. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, takže se ještě na zvýšenou únavu můžu těšit, no super...
2. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti těch malích věcí moc nekupuj.Já jsemto vůbec nevyužila....
2. únor 2010 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme přijeli před chviličkou z vycházky a malej celou dobu spinkal a to jsme jezdily dvě hodiny a ještě teďka vytuhl a spí.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti no já bych koupila max 3 kusy, ale spíš mě zajímá jestli jste je někdo nosil nebo ne, zatím budu kupovat spíš 62 a pak uvidím podle odhadu váhy :slight_smile:

Já mám z těch malých velikostí strach, no jo taky novorozence jsem naživo viděla tak před 7 lety :grinning:
2. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Nosil, ale snad jen týden..... :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 15:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No zatím 56 kupovat teda vůbec nebudu a když tak dokoupím před porodem :grinning:
2. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
To bude asi nejlepší.

Marti jinak to cvičení po ránu je uplně super. Netušila jsem,že mi to dodá tolik energie. Po jaké době cvičení si vyděla pořádné výsledky? Myslíš,že mi bude stačit zatím půl hodinky každý den?
2. únor 2010 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No jenom se do toho cvičení dokopat a pak je to super :grinning: , člověk má hned lepší náladu. Já bych nějaké větší výsledky očekávala tak po měsíci pravidelného cvičení, samozdřejmě pokud to podpoříš správným jídleníčkem tak to může jít rychleji, každé tělo je jiné a každému trvá jinak dlouho než pořádně nakopne metabolismus aby začal správně fungovat, chce to prostě vydržet. Půlhodina každý den určitě zatím stačí, je to po ránu a nalačno, takže hned pálíš tuky, hlavně jde o pravidelnost (jak cvičení tak stravy)

Já musím říct že tím cvičením před těhotenstvím se mi metabolismus hezky nakopnul, měla jsem strach že budu rychle přibírat a zatím teda musím zaťukat že jsem víceméně na stejné váze jak před těhotentsvím :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máš super, že nepřibíráš. Já když si vzpomenu na těch jednadvacet kilo co jsem přibrala tak je mi zle ...
Ještě osm a půl a budu na původní váze. Věřím tomu, že to dám dolů. Zdenča mě poradila jak si hlídat jídelníček a ty s cvičením tak je to super. I ty vycházky s tím kočárkem jsou náročné. Dneska jsme jezdily se ségrou dvě hodiny, takže taky dobrej tělocvik.
2. únor 2010 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlavně cvičením se tělo hezky zpevní a nebudou tě bolet záda, což určitě oceníš :wink:
2. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti malá má 62 až tak od 3 měsíce,takže to je docela individuální :grinning: i ted má ještě některý bodíčka z tesca 0-3 měsíce,ale už jsou na knop :wink: ale taky ty velikosti jsou všelijaký,má jedno bodíčko 62 z CA a už jí ho zapínám na jeden cvok dole,jiný je jí dobře :wink: hlavně jsou jí dlouhý rukávy,u všeho :angry:
2. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani to je super ,že se necítíš unavená,já si pamatuju,že jsem byla fakt růženka :grinning: o tom jak mi bylo blivno ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: blééé uplně mě omlelo :grinning:
2. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti taky záleží na tom jestli to bude holka nebo kluk, kluci všeobecně rychleji rostou, ať už kojení nebo na um :wink: i když naše Vanilka byla macek a kamoščina Simonka je taky kus baby,takže podle Julinky se asi radši neřiď :grinning:
2. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni nevím,jestli je to ještě aktuální s tím hledáním bytu :wink: kamoška v Zaječí prodává byt, je celej zrekonstruovanej 3+1, s garáží ,sklepem a zahradou :wink: kdyby jsi chtěla nějaký bližší info,tak ti pošlu její mail nebo telefon :wink: budou stavět domeček,tak ho prodávají :wink: je uplně na kraji Zaječí směrem od nádraží.
2. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak vás po delší době opět zdravím :dizzy_face: Zdravím i nově příchozí
Musím se vám pochlapit. Hošík nám doma dělá samou radost. Donedávna se mu moc nechtělo do koníků a teď by hlavu vytáhl až nevím kam koukněte, jak se vyklá :dizzy_face: http://www.youtube.com/watch?v=ahBH-dNXrzo

Jani buď ráda, že ti je dobře :wink: mě ze začátku bývalo děsně špatně a zabírali jen ty zázvorové lízatka, po prvním trimestru pak už byla pohoda.

Marti, jestli můžu, tak já využila i velikost 50 měla jsem dvě soupravičky, Toník je užil necelý 3 týdny. V ostatních velikostech byl jak hastroš, byla jsem ráda, že mám i něco co mu bylo akorát. Dodnes nosí některé kousky které mají velikost 56, ale převážně je v 62. Inka má pravdu, každé miminko je individuální, ale myslím si že na chvilku určo užijete i menší kousky :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
aliiik: krásné video, Toník je šikulka :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali,malej je nádhernej :dizzy_face: víš koho mi připomíná?Míšu kuličku z té pohádky :dizzy_face: bobánek šikovnej :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Ali malej je úžasnej..... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Ali krásný video :dizzy_face:

Náš poklad si zase včera v podvečer dělal diskotéku, cítíla jsem ho ještě víc než poprvé :dizzy_face:

Včera jsem v tescu ukořistila 3 bodyčka bez rukávu za 70Kč, je to teda velikost 68, ale nevadí unosí je později, nemohla jsem je tam nechat :grinning:
3. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti a takových věcí ,který nemůžeš nechat v obchodě ještě bude :grinning: Jirka když vidí,že mířím k oblečení,tak už šílí :grinning: K oblečení pro malou,na sebe prdím :grinning:
3. únor 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko tak tohle byly první kousky pro radost, musím si udělat pořádný seznam co teda potřebuju :slight_smile:

Zítra ještě musíme koupit něco pro neteř :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Ali malej je úžasnej, ale přeci jenom, už je to kus chlapa :dizzy_face: šikulka malá...
Já se včera dívala na netu po dětském oblečení, sestřenka v dubnu rodí, tak chci něco koupit na malého a čučela jsem, kolik mají krásných věcí, ale ty ceny :confounded:
My máme na nákupy ještě hafo času, ale už se těším až budeme nakupovat :dizzy_face:

No mě sice není blbě, ale od včerejška mě zase bolí břicho, dneska ráno když jsem smrkala, tak mě to strašně píchalo, aledivný je, že spíš na vaječnících, než v podbřišku, tak snad to nic není....
3. únor 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jáni oblečení pro prťata je šírně drahé a boty jsou taky za šílené ceny. ... :unamused:
3. únor 2010 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek