• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
no právě, když jsem to viděla, tak mě málem trefilo...no nic, prostě si obejdu pár sekáčů a když budou mít někde něco slevněnýho, tak to beru :grinning: předpokládám, že v září, už budeme dědit i nějaké oblečení od sestřenky...tak to nebude taková hrůza a jak znám svoji sestru a mamku, tak hromadu oblečení dostaneme, jako dárek....
3. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co jsem se zatím dívala tak ideální na oblečení je fakt tesco a pokud možno ještě ve slevách :slight_smile:

Jani to píchání je normální, roztahují se vazy :wink: , já už teď poznám kdy si prcek zase zvětšuje bydlení :grinning:
3. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A o jídle ani nemluvím.Ty nutrilony jsou šílěně drahé... :angry: :angry:
Naštěstí nám je sousedi vozí z Polska.Tam jsou o 110,- Kč levnější.
3. únor 2010 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ti to Peti chtěla napsat, že v Polsku jsou levnější, kámoška si je tam objednává a i tak ji vyjdou levněji...je to hrozný, když u nás byl bratránek, tak se strašně divil, že je máme tak drahé...on je z Polska...

Marti, já doufám, že si prcek zvětšuje bydlení, snažím se myslet optimisticky, ale občas to fakt nejde a mám strach z kontroly, jestli bude všechno v pořádku...chjo... :pensive:
3. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neboj určitě bude všechno v pořádku. Kdy jdeš na tu kontrolu?
3. únor 2010 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky souhlasím pro děti je u nás všechno 2 a vícekrát dražší než kdekoliv jinde. Já si nechávám vozit eko plínky z německa. Tady stojí cca 460,- a v německu 8eur a tak je to se vším....

Jani BUDE neboj :wink: :wink: :wink:
3. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě taky bolely vaječníky :wink: Ten strach k tomu prostě patří,bez něj to nejde :wink: Vždycky se uklidníš po prohlídce a druhej den už budeš zase nervní :grinning:
3. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si to taky říkám, že bude...na kontrolu jdu 18.2. takže za 14 dní...na jednu stranu se strašně těším, protože prcek už bude mít nožičky a ručičky a už to nebude jenom šmouha na fotce :dizzy_face:
3. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda musím říct že co jsem těhotná tak jsem klidná až moc :grinning: , občas mám pocit jako kdyby mi někdo udělal pořádek v hlavě, všechno srovnal :grinning:
3. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem na ten odkaz klikla a skočil mi tam trojský kůň..... :confused: :confused:
3. únor 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to je fakt, při první prohlídce jsem byla strašně nervozní, ale když jsem viděla srdíčko, tak mě to přešlo, ale přesně jak píšeš, druhý den jsem si říkala, že na další utz jdu až za měsíc a to prostě nepřežiju, já nechápu, proč se nemůže chodit třeba každý týden...pro klid duše...jakmile mimčo kope, je to hned lepší, bo víš, že tam je, ale z toho začátku je to těžký....
3. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti je to normální odkaz ze seznamu :confused:
3. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem taky prožívala. Byla jsem konečně klidná až ležel vedle mě .... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem asi divná, já jsem klidná furt :grinning:
3. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád přemýšlím jestli dneska vyrazit s kočárkem ven. Sníh tu nepadá, na teploměru je 0 ale pěkně to tam fouká....
3. únor 2010 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to ti závidím...já zase od začátku sem tam docela stresuju...ale snažím se to zvládat, přeci jenom stres miminku taky nesvědčí....
3. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já nevím, prostě už v době co jsem tušila že jsem asi těhotná, jsem se hrozně uklidnila, i teď když jdu k doktorce tak jsem klidná a to jsem známý stresař, byla jsem nervní i když jsem si šla pro recept a teď absolutně v pohodě, akorát když jsem teď šla na krev tak jsem byla nervní abych tam sebou neflákla :grinning:
3. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já když vlezu do kabinky, tak jsem v tu ranu zpocená až na zadku :grinning: ale to mám i když tam jdu netěhotná a nevím proč, ne že bych se bála, ale prostě začnu nervit, jestli mi někde něco nenajde...no teď zase chci aby našla a stejně budu zpocená jak kůň a minule jsem měla problém, bo tam měli strašný vedro, tak abych s sebou neflákla a pak jsem celá rozjařilá chtěla zdrhnout a sestřička na mě volala, že nemám vyplněnou průkazku a lístek na prachy do práce :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si to jen testuju,začínám s yuotube :sweat_smile: http://www.youtube.com/watch?v=fmUwoAel8_8
3. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, dobrý...koukám, že Simonka byla hned kámoška :grinning:
3. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jo jo,to ona je ,v neděli malé vyškubla pár vlasů :grinning: jsme se smáli,že jí je asi závidí :grinning:
3. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v jakým programu komprimujete videa?Mě to štve, pokud se na něj dívám v tom origo programu,tak je to rozlišení v poho a když to pustík kdekoli jinde,tak je to natažený :angry: už nevím co s tím :unamused:
3. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Iny, tak to ti neporadím...já jsem na tohle hrozně levá, jsem ráda, že umím posílat fotky emailem, natož dávat video na youtube :grinning: :grinning:
ten náš prcek se asi rozhodl, že si ten pokojíček udělá 2+1 to je děsný jak mě dneska to břicho bolí...
3. únor 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já Ti taky neporadím. To jsem ještě nezkoušela. My snad malého ještě nemám vůbec natočeného. Vlastně jenom křtiny.
Ale malá je úžasná. Celá ty .... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak dneska by měli pustit švagrovou i s malou domů :dizzy_face: , švagrová si v nemocnici platí hostinský pokoj, protože kojí co 3 hodiny a to na dojíždění domů jaksi není, malá je prý pěkný žrout a hezky přibírá :dizzy_face:
4. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tý jo tak hostinský pokoj jo?tý vole,to bych radši rodila mimo Brno :sweat_smile:
4. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko tak pořád lepší hostinský pokoj než dojíždět domů :wink: , ale mám fakt radost že už půjdou obě domů :dizzy_face:
4. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo,ale zaráží mě,že tam ty maminy nedají jen tak,když nemají místo :angry: a taky na všechny se asi nedostane :unamused:
4. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem si pěkně pospala, vstávala jsem sice na etapy, ale ta poslední byla v deset, super, ale dneska se mi nějak motá hlava, tak asi moc práce neporvu....
Já si nedovedu představit, že bych musela z nějakého důvodu rodit v Brně a po třech dnech mě vypakovali s tím, že mám dojíždět, to bych si musela zaplatit hotel,ale je to fakt děs...přece nemůže být takový problém, aby tu maminu umístili někam jinam, u nás když je třeba plné dětské a maminka chce zůstat s dítětem v nemocnici, tak leží třeba na gyndě, ale nemusí nikam jezdit...
4. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek