• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani proto tam mají ty hostinské pokoje :wink: , no mě se ty brněnské porodnice taky moc nepozdávají, je to všechno taková továrna na děti, radši bych nějakou menší a domáckou porodnici, ještě připadají v úvahu Ivančice :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška mi vykládal že tam rodila a nic tak děsnýho prý neviděla, první dítě rodila u nás, ale dvojčata začala rodit předčasně, tak musela do Brna, prý tolik mamin pohromadě snad neviděla, sestry nestíhaly, neměly na tebe čas, doktoři byli protivní, no nevím...já doufám,že odrodím v Boskovicích a bude....je to zde fajn, personál znám a když budu mít štěstí, tak mě odrodí kámoška nebo moje doktorka....
4. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě uvidím, nejlepší dostupnost máme do Bohunic, budu to muset nastudovat
4. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale v Bohunicích rodila známá dvakrát a tam si to strašně chválila, rodila tam dvakrát, kvůli problémům s krví...takže si myslím,že když už Brno, tak Bohunice nebo tuším, že je ještě porodnice u Milosrdných bratří...ale Obilňák, fakt ne....
4. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obilňák mi Josef hned vyloučil že se tam blbě parkuje :grinning:

Jinak u tchýně se potvrdilo že je to zhoubné, ti kreténi v Krnově, řekli že je to beznadějné a chtěli ji pustit domů umřít :pensive: , naštěstí Josef dokopal tchána aby se spojil s její doktorkou která jí předtím léčila a ta zařídila převoz do Olomouce, doktorka dává tak 20% šanci, ale vidí to docela optimisticky, tchýni zná a říkala že už měla pacienty v horším stavu a uzdravili se, takže doufáme a věříme že vše dobře dopadne. Josef se dneska stavoval za tchýní a ta už vše ví a psychicky to bere dobře, ví co ji čeká a hlavně věří doktorce, takže bude bojovat :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je mi lito...:frowning2:

Ale fajn, ze tchynule to bere pozitivne a chce makat, aby ten boj vyhrala... :slight_smile: Drzim pesti!!!!
4. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky :wink: , no konečně se to pohlo a snad správným směrem, hlavní je že bude v dobrých rukou a budou s ní něco dělat a taky že to bere dobře a chce bojovat, vždyť má proč :slight_smile: , a taky poprvé jí dávali malou naději, vyhlídky tam rok až dva a taky si to vybojovala, takže ví že to jde :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, je fajn, že to tchýně bere takhle, není nic horšího, než se na všechno vybodnout a nebojovat...mooc ji držím pěstičky a věřím, že to zmákne, vypadá že je bojovnice, která se jen tak nevzdá...tak že přeji hodně zdaru a hlavně sil :dizzy_face:

já jdu někam zalézt, nebo mě mrskne....motám se zde jak špína v kýblu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky :wink:

Já musím říct že se mi ulevilo, né protože je to zhoubné (to jsme tušili už od začátku), ale konečně se něco děje, to čekání a nic nedělání doktorů bylo hrozné
4. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je fajn,že se začalo něco dít :wink: určo to bude dobrý :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kdybych měla rodit v Brně,tak taky volím Bohunice,je to aspon trochu moderní nemocnice :wink: Já nesnáším starý baráky :grinning: Moje švagrová tam rodila oba kluky a v pohodě,i když říkala,že u Dalička už ten personál nebyl takovej,ale to záleží jak se trefíš a taky kolem druhorodiček už potom tolik neskáčou,protože už jsou zkušený maminy :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý voe mě asi někdo vyměnil děcko,je děsná, furt ječí,kňučí,huláká, u kojení mě začala štípat,že pak vypadám jak po zápasu jak su rudá a doškrabaná :confounded: kde je to hodný miminko?včudu :grinning:
4. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to asi budou Bohunice, když je tak vychvalujete :grinning:
4. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti abys to pak na nás mohla svest,když se ti tam nebude líbit,že? :grinning:
4. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky další video :wink: http://www.youtube.com/watch?v=lyvRrXUrN2Mjsem vám chtěla natočit,jak se malá směje,kapánek to nevyšlo :grinning: tak aspon uvidíte tu našu hérečku,povšimněte si té mega slzy na konci videa :grinning:
4. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny malá je moc pěkná. Jsem zkoušela Erička nahrát alespoň na kameru ve foťáku,ale neni to moc kvalitní. Kameru nemáme. Budu muset říct ségře ať mi ho nahraje .....
4. únor 2010 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V albíčku mám novou fotku. Dneska jsme byli navštívit Matýska ....
4. únor 2010 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak to je fakt super...Juli chtěla nám čekatelkám ukázat, že to nebude taková sranda, jak si to představujeme :grinning: ale fakt jsem se u toho musela zasmát....

Peti, foto jsem viděla na FB...super :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem se taky musela smát :grinning: je to baba se vším všudy :grinning: Peti ta fotečka je super, je to hrozný jak rostou,že?Ani se nenadějem a utečou nám do světa :sweat_smile:
4. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé zapoměla jsem vám napsat,že bratránkovi se narodil chlapeček Richard a pozor vážil 4900g :fearful: a měřil 52cm.Toho bych teda rodit nechtěla :confounded: A včera jsem vážila Juli a má 6200g,Ríšanek nás během měsíce dožene :grinning:
4. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti sestra rodila vsechny 3 deti ve fakultni nemocnici, ktera je ted po cerstve rekontrukci navic a byla mooooc spkojena pkazde. Jak s personalem, tak se vsim kolem co je v dobe porodu a poporodni peci potrebne.

Valim za malym, jsu tu jen na skok..
4. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak zjišťuji,že Eriček je ranní ptáče. Nechápu proč nechce trošku dýl spát. V půl sedmé už jsme každý den hore. Nejhorší je,že přes den pomalu nespí a potom od pěti hodin je tak otrávený a jen brečí a neví jak by usnul.....
5. únor 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Katu fakultní nemocnice jsou Bohunice i Obilňák, ale ty jsi asi myslela Bohunice :wink:

Tý jo ještěže už je pátek, tenhle týden byl v práci fakt šílenej, pořád dělám nějaké úpravy nabídek apod a zbývající práce se mi tu kupí :angry: a hlavně jsem docela dost unavená :unamused:
5. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti malá chce taky brzo vstávat,ale já se nedám a minimálně do půl 8 s ní v posteli bojuju.Jsem zjistila,že vstávání v noci není problém,ale ranní ptáče teda nejsu :sweat_smile: a malá spí nejvíc v kočáře,ale taky máme navečer veselo,už bývá protivná,ale nechci aby spala,takže ji všelijak musíme zabavit,pak koupat a u jídla už většinou usne :wink: Marti o víkendu si odpočineš :slight_smile: Jo holky viděla jsem avatar,ale jen doma a ještě to byla kopie z kina,takže žádná super kvalita,ale v kině to může být super.
5. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Katu už mi poslala v pdf katalog,jak se do něj fotila Julinka a Maty.Je to sranda :grinning:
5. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak nam to taky ukaz..:slight_smile:
5. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo už mám sto chutí vyvěsit telefon, furt někdo prudí a něco chce, nejlépe hned, takže už jsem začala být nepříjemná a hold mají smůlu, já se kvůli jejich nabídkám nervovat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsme byli na nákupech a nečekaně jsem koupili vše co jsme chtěli, takže mám konečně větší podprdu, doufám že mi na chvíli vydrží, nejlépe do léta :grinning: a neteři jsme koupili fialovou mikinu :dizzy_face: , ale pěkně nás to zmohlo protože už o půl 9 jsme oba spali u televize :grinning:
5. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni pošli mi mail do ip :wink: Marti s tou podprdou nevím nevím,jestli to výjde do léta :grinning:
5. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti o tom spaní ani nemluv, poslední dobou mám problém odejít od malé :grinning: většinou do 8 spí a pak se do půl hodiny ozve,že chce cucek a já se pak přemlouvám ať vstanu a jdu dolů za Jirkou :sweat_smile: Včera jsem čekala na zoufalky a v 10 malá řvala a šmitec,bylo po zoufalkách :grinning:
5. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek