• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Inko já nechci velikost E ještě před kojením :grinning: :rolling_eyes:
5. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Marti .... :grinning: :grinning:

Já mám z dovojek teďka pomalu jedničky .... :confounded: :confounded:
5. únor 2010 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě se v těhu prsa zvětšily hodně,ale pak už to tak hrozný nebylo,dokonce je mi kojo podprda volná,jak jsem si chtěla udělat rezervu :grinning: jen to bylo šílený,když se nalily v porodce,pak už v poho :wink: Kamošce se zase v těhu nezvětšily a pak až jak se jí nalily :wink: Peti taky to tak vidím,že jak přestanu kojit,tak mi prsa zmiznou :unamused:
5. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem začínala s menšíma C, spíš B a teď jsem na D a víceméně bez rezervy :rolling_eyes: , Josef včera říkal že po kojení by rád malé B :grinning:
5. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no tak já řeším větší podprdu už od té doby, co nevím, že jsem byla těhu...už na Vánoce jsem se nevlezla do žádné co mám doma, takže jsem si koupila novou, ale zatím jsem pořád na Déčku,akorát jsem musela koupit plnější střih....ale jestli se mi ještě zvětší, tak koupím stan a bude...chjo...už takhle mám pocit, že jsem jak Dolly Buster...a kamoš se mě minulý týden ptal, že jsem buď těhotná, nebo mám plastiku, že sice mám normálně velká prsa, ale takhle ne :grinning: :grinning: :grinning:

Já čekám, že mi ségra Avatar doveze v neděli...chtěly jsme jít s holkama do kina, ale bylo úplně plno....takže smůla...

no nic,jdu pověsit prádlo a uvařit polívku, po obědě jedu za kámoškou, potřebuju vyvětrat mozek, tak půjdeme vozit malou Sofi, je o dva dny starší než Julinka...mě včera večer opět přepadla ta děsná bolest hlavy, že mi občas permonící tlučou ještě teď, tak snad na čerstvém vzduchu se mi udělá líp...ale večer jsem zde lezla po čtyřech a brečela Martinovi ať s tím něco udělá...je to hrozný...dám nevím co, za ranní nevolnosti...než tohle :pensive: :frowning2: :frowning2:
5. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček mi vytuhl v obyváku. na dece. Doufám,že bude spát alespoň hodinku než půjdeme ven. Nechápu proč nechce spávat přes den. Já bych spala až bych brečela ....
5. únor 2010 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti , tak jestli B,tak to ho bude něco stát :grinning: Jani mě pomáhalo jedině jít spat :wink: v kteroukoli denní dobu :wink: mě to zlobí taky,akorát že na to nemám čas myslet :grinning: Malá ted chrní v lehátku,ve 12 bude jíst a pak taky povalíme ven :wink:
5. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem ty vycházky s kočárkem začala mít ráda. Každý den prochodíme tak dvě hodinky a hurá domů. Nejhorší je,že ho nemůžu nechat spinkat v kočárku a vždycky se probudí....
5. únor 2010 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko tak na A to snad nepůjde :sweat_smile:

Jani já jsem měla bolehlav v neděli, takže jsem trpěla s Josefem, ten měl kocovinu :grinning: , mě bolí hlava vždycky před změnou počasí :unamused:
5. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlava mě naštěstí nebolela dlouho .....
5. únor 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v noci jsem to zkoušela zaspat a prostě nic...kdykoliv jsem pohla hlavou, tak jsem měla pocit že mi upadne, takže jsem nakonec zahodila polštář a spala jenom na matraci, abych se do ničeho nebořila...teď je to krapet lepší, dala jsem si magnézko, tak snad mi to pomůže...

No tak já bych po skončení kojení taky ráda B ale je mi jasný že to stejně budou vytahaný D...ale mám slíbeno, že když budu hodná a jakmile odrodím druhé dítě, tak mi je Martin nechá spravit...abych je neměla jak kokršpaněl uši :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani :grinning:
5. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně teda hlava pobolívá aspon 2 x do týdne,ale není to nic hroznýho.I ted mám takovej pocit :unamused: ale venku to proluftuju :grinning: no nic musím jít,malá vřeští,asi mě nenechá ani najist :angry: asi ju uškrtím :rolling_eyes: =papa
5. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to je perfektní. Kde jste na to s Katkou přišly nechat je fotit. To je super.

Julince i Matymu to tam moc sluší ..... :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Holky dobra debata :grinning:

Pred porodem jsem mela pekne C bez rezervy, az prilis preplnena podprsenka, skoro na Decka... a ted mam Cecka s vycpavkou a myslim, ze co nevidet vytahnu stare Becka :frowning2: O velikost ani ted tak nejde, jak o to jak jsou mekke, to je sileneeee!!!!!

Jsem se tesila, ze budu kojit, v lete machrovat s velkyma prsama aspon jedno leta a prdlajs, nic nebude!!!! :grinning:

Marti tak tak.. prsa se ti potom zvetsi jak se nalijou, ale pak se to zase srovna do velikosti pred porodem. Jak psala Inka. Pokud je mas uz ted vetsi, potom se ti uz tqak nezvetsi. Kdyby jsi ted nepozorovala zadnou zmenu, tak ji zpozorujes po porodu a to velikoooou! :wink:
Marti co nejaka fotecka briska? Nebyka by :wink:
5. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu za 14 dní jdeme na svatbu, tak pak určitě bude fotka :wink:
5. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nam uz place v baraku miminko...:slight_smile: Sousedka nahore uz porodila..:slight_smile: Akorat nevim kdy a nevim, co maji... :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to tak jde slyšet. Mě všichni z bytovky říkají,že kdyby neviděli dole stát kočárek tak ani nevědí,že mame v bytě miminko. Ještě ho neslyšel nikdo plakat....
5. únor 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to slysim..:slight_smile:
5. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti uz se tesiiiim!

Ani u nas bezny plac nejde slyset. Nad nama sousedka musi s Martulou cvicit 2x denne vojtkovu metodu, takze to je obcas slysim, ale to jen, kdyz je hrobove ticho u nas.
Sousedi se me obcas ptaji jestli maly i place, ze ho vubec neslysi... to je jasne, ze place :slight_smile: kazde mimco musi lakat :grinning:
Tyto byty jsou skvele, jsou zdene a skoro nic nejde slyset.
5. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame taky zdene byty, ale slysim to... Teda slysela jsem vcera jednou a dneska jednou... ALe oni jsou asi tak tri ctyri dny teprve doma, bych rekla... :slight_smile:
JInak v noci jsem neslysela nic, bo jsem spinkala...:slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ti zákazníci mi pěkně pijou krev, co je na mě vidět že jsem těhotná, tak se mě většina ptá na všechno 2x až 3x :angry: , si připadám jak když jsem začínala, to si kuva myslím že jakmile mi roste břicho tak se mi zmenšuje mozek nebo co :angry: :rolling_eyes:
5. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ted mi přišla mateřská za leden :angry: jako co to má znamenat?Přišla mi o 2500 nižší, nechápu a jsem nasraná jak sviňa,jako že by někdo nějak upozornil?tý vole
5. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no od ledna platí snížená mateřská, teď se jedná v parlamentu o jejim vrácení na původní výši, ODS to pořád zdržuje, ale mělo by to projít :wink:
5. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti je to známý Katu,tak to bylo přes ni :wink:
5. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt kreténi,absolutně jsem o tom neměla tucha,že se mě to bude týkat :confounded: jsem myslela,že ty starý nechají doběhnout :angry: jako mít 2,5 litru a nemít.to je pěkná zvykačka na rodičák :rolling_eyes:
5. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a i kdyby to schválili,tak už se mě to nebude týkat :angry: hlavně ,že sami sobě nevezmou :angry:
5. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týká se to všech :frowning2: , já se teď jenom modlím ať to zase zvýší, mě to dělá 3tisíce :angry:
5. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem četla o botičkách od Diora malé Paroubkové,ted už je malé nemůžu koupit ani kdybych chtěla:stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: , tak napiš Paroubkovi třeba ti je darují :grinning:
5. únor 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek