• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Však tam psal,že všechno oblečení a dary ze křtin dají potřebným :grinning: už vidím nějaký mimčo v kojeňaku z botičkama dior :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho nasrání mě bolí hlava,jdu za malou ,musím se pohledem na ni uklidnit,že za těch pár šlupek stojí :grinning: :wink:
5. únor 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to taky pěkně nasralo. Ještě mi peníze nepřišly,ale četla jsem to v novinách..... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. únor 2010 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted jsem se pobavila, schválně jsem se změřila podle tabulky velikostí bych měla mít podprsenku 85H nebo 90E :grinning: :grinning: :grinning: , kuva kde se takové velikosti prodávají :sweat_smile:
5. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to Ti neporadím. Já na svou velikost nakoupím všude. I u větnamců .... :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no budu muset projít nějaké obchody, ted teda nosím 85C, ty jsou mi už natěsno a včera jsem koupila 85D a celkem mi sedí, takže to číslování dle tabulek mi vyrazilo dech :grinning: , to ani nemůžu říct Josefovi :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si myslela najivně,že budu mět po porodu C a mám pěkný kulový.... :angry: :angry:
5. únor 2010 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele buď ráda, já mám ještě široký hrudník a je to děs, přes prsa mám 112cm :sweat_smile: , hlavně s prádlem je problém, podprdy se blbě shání, jsou drahé a většinou nic moc :unamused:
5. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu.Moje kolegyně v práci měla taky snad F a nosila šíleně drahé podprdy a nemohla nikde nic pěkného koupit. A kupovala zmenušující.Jsem se vždycky smála,že ona kupuje zmenšující a já zvětšující.... :grinning:
5. únor 2010 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Marti tak to jsi na to ještě hůř než já, já mám zatím přes prsa 98cm :grinning: ale hrudník jsem měla vždycky užší, oproti prsům, takže já nosila tak 75D teď mám teda 80D...ale asi budu potřebovat koupit aspoň E :sweat_smile: no to už je snad polostan, ne??

Iny díky za email, akorát si ho musím prohlídnout u našich, protože Martin nenainstaloval všechny prohlížeče a nejde mi to spustit...ještě se zeptám ho, jestli mi neporadí...

já jsem dneska byla celé odpoledne s Martinem venku, odsekával led ze střechy, zamrzla nám rýna a voda teče kolem, takže máme mokrou fasádu, do toho nám teče do kuchyně, no sranda a ještě se Martin modlí každý večer, aby ze střechy nespadla ta hromada sněhu rovnou na auto, protože to bychom si asi vydělali... :rolling_eyes: a do garáže se ten krám nevleze....máme ji na malý auta a obě jsou moc veliký :grinning: asi si koupíme trabanta :grinning: aby se nám tam vlezl :grinning:
6. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě se chci zeptat, stávalo se vám, že by vám praskala kůže na rukách? Já ať se mažu jak chci, tak mám popraskanou kůži mezi prsty a nevím jestli je to zimou, i když jsem doma a nikdy mi to nedělalo a to stejný mi dělají rty, tak nevím...někdy se mi na rukou udělají fleky, jak kdybych měla nějaký ekzém...jsem opravdu tabulková těhule, žádný zvracení, nevadí mi vůně, nemám blbou chuť v puse...ale popraskaný ruce, rty a bolesti hlavy...no super :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já mám ruce popraskané celoročně. Žádné mastičky mi nepomáhají ....
6. únor 2010 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to právě nikdy nedělalo, ruce mažu pravidelně, krém na ruce musím mít pokaždý v kabelce,a le teď mi to prostě nepomáhá, tak nevím, ruce si namažu a za půl hodiny je mám zase suché a flekaté a to mám krémů asi sto a zkouším je střídat...no ve středu jdu na kosmetiku spojenou s manikůrou a pedikůrou, tak si nechám udělat nějaký zábal, třeba to pomůže...
6. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Dneska je tam tedy příšerné počasí. Máme jít na oběd k tchánovcům, protože tchán slaví narozeniny. Myslela jsem,že půjdeme s kočárkem a zase budeme muset jet autem.... :angry: :angry:
Koupili jsme tchánovi pětikilovou nutellu. Už jem na ni měla i chuť....
7. únor 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady taky ráno sněžilo, tak jsem byla ráda, že se Martin nabídnul, že skočí do obchodu, nakonec se ukázalo, že to bylo jedině dobře, protože mně se od rána strašně motala hlava a u chystání oběda, jsem málem omdlela...tak jsem si musela vždycky sednout buď rovnou na zem, nebo rychle do postele, ještě že máme kuchyň vedle ložnice....no ale teď už je to lepší

Ještě jsem se vás chtěla zeptat, nepadly jste někde na netu na webovky, kde je popsaná zhruba základní výbavička pro mimčo a pak pro maminu do porodnice? Kámoška nemá net a znáte rady od maminek a tchýní :grinning: tak bych ji to chtěla vytisknout, ale nikde nemůžu nic najít...asi jsem blbá...já mám sice knížku, ale nechce se mi to opisovat a kopírku nevedu :sweat_smile: tak kdyby jste měly nějaký link, tak mi ho sem napište, děkuji...
nebo mi pisnite, co jste tak kupovaly vy, jaké velikosti, zhruba kolik kusů. Ona má dost rizikové těhu, tak to bude muset asi sepsat nějaké kámošce a nebo k někomu dojít na net a objednat...děkuji moc.

Jéé nutella, ještě že doma nemáme nic sladkého :grinning:
7. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2010 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2010 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHojky.... narocny, ale krasny vikend mame za sebou. Byla jsem v Brne na vystave v sobotu sama, Fer byl s Mtou doma a dnes jsme byli cela rodinka. Ja jsem jela rano s mamcou a Fero s Matou a brachou prijeli za nama az pozdeji.
Potom jsme sli na nakupy, Maty uz nemel v cem chodit, v cem spavat :grinning:

Jo a ja jsem si koupila nove rifle, ac jsem nechtela... Po porodu jsem si koupila jedny rifle a o mesic pozdeji druhe.... pred par dnama, kdyz jsem si cupla k Matymu tak ty jedny ruply na zadku. Snad nejsu tak tlusta!!!!!!!!! A to jsou takove ty jakoby lehce elasticke rifle a mela jsem je lehce volne, na to ze jsou uzke na telo. No tak jsem si dnes dala ty druhe a pokazil se mi zip hned rano!!!! Myslela jsem, ze me klepne! Nastesti jsem mela dluhy natelnik, ktery ten rozepnuty poklopec :grinning: :grinning: :grinning: zakryl.
Budu je reklamovat... kdyby to byly rifle za par stovek, ale staly 1500,- jedny a to je uz dost! Hlavne je mam strasne kratce.
7. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLBEEEEEEEC! Prave se mi jeden ps zavrel za Matou v loznici, a protoze se nemohl dostat ven, zacal vit. Blbeeeec! Nastesti Matu jen tak neco nevzbudi, to bylo jedine stesti, jinak dostal az az :sunglasses:
7. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani me taky strasne praskaji ruce a o rtech ani nemluvim.
Staci, aby mi ruce jen lehce promrzly a uz je mam poprskane az do krve a to si je porad natiram. Uz se tesim na jaro, to me to prejde.
7. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ted jsem si koupila olivovou Indulonu a je zatim teda neprekonatelna.. Kam se hrabou drahe kremy za 100,- a vice korun!! :slight_smile: Vazeliny, ani nic jineho (treba i z lekarny) mi nepomohlo.. samozrejme ty ruce musim tak 7x za den natrit, ale je to lepsi....:slight_smile: Ty fleky, co mas, je alergie na chlad - mam ji taky.. kup si krem bez vody a az pujdes ven, maz se tim... treba NIvea Winter pro decka nebo Nela batole (modra)..
7. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Katu jeśem se po ránu hezky zasmála díky tvojí příhodě s riflema :grinning: určo je reklamuj :wink: Jani já jsem ten papír co do porodnice dostala od dr :wink: něco jsem si našla i na netu :wink: potom ti oscanuju ten můj a hodím ti ho do mailu :wink: jinak suchý ruce a rty mám taky,na rty používám lanomed od for life,ten je super,ale na ruce je to moc mastný,takže prostě mažu a mažu :unamused: a hlavně si večer pořádně promažu ruce,když malou matlu :grinning:
8. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chachaaa, tu nikdo neni??? :astonished:

Ja relaxuju po vikendu... bylo to narocne... :rolling_eyes:
8. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
su tu,ale dítě mi knučí,tak asi hned zmiznu :confounded:
8. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja taky mizim - kupi se mi tu pradlo... :confounded:
8. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani máš v mailu ten seznam,ju? :wink: Jsem ho přepsala podle sebe :wink: malá chrní v lehátku,tak jsem to stihla :grinning:
8. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za ty odkazy a Iny do emailu jdu hned mrknout.
Zdeni tu indulonu zkusím, mě to totiž nikdy nedělalo, tak jsem z toho docela vykolejená, že nevím co to je...mažu jak najatá, jenže kdykoliv si natřu ruce, tak jdu umýt nádobí, nebo na záchod a pak si umýt ruce, no furt dokola...Tak to prubnu

Katu, jakokdyby na prdeli praskly rifle mě, tak vím, že jsem tlustá, ale u tebe to snad ani není možný, ale ten zip bych šla taky reklamovat, protože značkové rifle by to udělat neměly...
8. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenča mi to ted na fb připoměla.Včera jsem viděla na ct1 kurz lítání miminek,bylo mi z toho na blití :frowning2: nechápu ty rodiče,jak můžou tomu svýmu drobečkovi něco takovýho provádět :frowning2: jako at si představí,že by tohle někdo prováděl s nima,jako fakt mi z toho bylo zle,ta instruktorka byla mimo,tvrdila,že děti u toho pláčou .protože to neznají a cítí i nejistotu z těch rodičů,kteří to neumí a v zápětí tvrdila,že nehrozí,aby se dítěti nějak špatně zaklonila hlavička ,prostě nesmysl :angry: fakt to nechápu,proč tam ti lidi chodí,čím si myslí,že tomu dětátku pomůžou :astonished: zajímalo by mě,jak reagovali ti rodiče ,kteří tam chodí,když to včera viděli v tv ,včetně reakcí dr :pensive: hnus hnus hnus :cry:
8. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já jsem to taky viděla a udělalo se mi z toho špatně. Nechápu to jak někteří rodiče jsou tak tupí .....
Já bych takové věci vživotě s mimčem nedělala....
Včera to jelo potom celej večer v televizi ....
8. únor 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tady nikdo nebyl? No totok...já jsem včera viděla té reportáže jenom kousek, ale bohatě mi to stačilo, nejdřív jsem si myslela, že mají panenky, protože Martin telefonoval a měl ztlumený zvuk, ale pak mi úplně běhal mráz po zádech....řekli tam vůbec jaký to jako mělo mít efekt, krom zmrzačení vlastního dítěte??
8. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek