• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani, pry navazani kontaktu s ditetem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tohle mělo být navázání vztahu?? No to mě podrž...ale dobrý,někteří rodiče jsou asi fakt dementní, já znám ze svého okolí případ, kdy jedné mladé mamince pořád brečelo dítko a její babička ( toho malého prababička) jí poradila ať mu dá mlíko, obyčejný, tak kočena nelenila a svému 6-týdennímu mimču narvala flašku s trvanlivým mlékem, nepřevařeným, kdyby ho aspoň převařila...nakonec skončila na pohotovosti na pozorování a doktor ji málem přerazil...a to bych řekla, že to normálního člověka snad ani nemůže napadnout....
8. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

včera jsem byla celý den na školení, teda ještěže to bylo moje poslední, večer mě pěkně bolelo břicho z toho celodenního sezení na nepohodlné židli :unamused: a dneska jsem jako kdyby mě někdo přejel parniválcem :unamused:

V neděli jsme se byli podívat na neteř, teda to je takové mrně :dizzy_face: , i v rychlozavinovačce se ztrácela :grinning:
9. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé dneska tu nějak nidko není ... :confused: :confused: :confused:
9. únor 2010 v 17:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jen tak mimo řeč, koukněte na tento odkaz http://www.facebook.com/group.php?gid=302508057791
9. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus bus bambus... :slight_smile:

U nas od 5:20 vyspano (a to nemam deti)... :-P

Jak se vede vespolek? :slight_smile:
10. únor 2010 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Zdeni ty tedy vstáváš brzy....
Já vstávám každý den kolem půl sedmé a to se mi nechce vůbec vstávat. Vždycky přemlouvám Eričeka,aby ještě spinkal, ale nechce vůbec slyšet...
10. únor 2010 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Zdeni to jsme na tom podobně, malá taky od 7 nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky to už ted zalomila na hrací dece :wink: včera byl zajímavej večer, malou chytlo uplně drsně břicho,to už dlouho nebylo :confounded: musela se vyřvat a pak usnula,jenže jak jsem se nervačila,tak mě začalo být blbě :confused: Hned jsem si vzpoměla na těhotenství :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvilku mě začalo hřát v břichu,to jsem si zas vzpoměla na campylobaktera :grinning: Jirka mě uvařil čaj,jenže malá se zase ozvala,to už jsem tam s ní vytuhla,pak jsem si šla vypit ten čaj a šla po 9 opět za ní, v 11 mě probudil řev,malou to zase chytlo :frowning2: ,takže Jirka s ní chodil po baráku :sweat_smile: dala jsem jí najist a pak už dobrý :wink: furt jsem vzpomínala co jsem jedla a jediný co měla jinak byly ty debilní probio kapky,takže u nás asi učinkují naopak :angry: já jsem si jen olízla prst od těch kapek a bolí mě břuch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ještě cítím,že to není uplně ono :rolling_eyes: jo a ráno jsem se konečně dokopala,že si dám pár sklapovaček a moje břišní svaly jsou uplně v pr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt důchodce hadra
10. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, no já jsem kupodivu byla v pohodě,akorát mě boleli záda,jak jsem byla furt ve střehu :grinning:
10. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti proč tě vlastně ještě školí,když jim brzo utečeš :grinning: už to šéf trochu řeší?nebo na to furt prdí?
10. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti kolik tě nakonec stála ta tvoje antikoncepce?
10. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny stála 600,- Kč. Doktorka mi řekla,že po ní nebudu mít vůbec měsíčky a minulej týden jsem je měla čtyři dny. Tak to nechápu ....
10. únor 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Inko na školení jsem musela protože jsme probírali novou verzi programu na cenění :wink: a náhrada se začně hledat příští měsíc, takže by se to mělo vše v pohodě stihnout :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ta moje taky tak a to jsem tam měla ještě 20% slevu :confounded: Jo a já když jsem ji nasadila,tak jsem to taky dostala :wink: ted už opět nic,ale o víkendu mě bolelo furt břicho jak kdybych to měla dostat :angry: Marti tak super :slight_smile: chceš být v práci až do mateřské nebo si budeš vybíérat dovču?
10. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá se mi budí,tak utíkám :wink:
10. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu si dovolenou vybírat už teď postupně, každý měsíc něco, v práci bych chtěla být do konce května
10. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem zvědavá jestli to tedy příští měsíc dostanu nebo ne. Nějak mi to přes to těhotenství nechybělo ....
10. únor 2010 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej mi po týdnu usnul poprvé přes den doma. Už spinká půl hodiny,tak snad to nezakřiknu a bude ještě spinkat. Je to šílené. Fůbec nám teďka nechtěl přes den spinkat a do půl paté byl vždycky šíleně protivný a nevěděl jak usnout. V noci spí naštěstí perfektně. Dokonce se poslední dobou budí jen jednou za noc. Mohlo by to tak klidně i zůstat. Vůbec bych se nezlobila ....
10. únor 2010 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to už nedostaneš :wink: já jsem si taky odvykla,proto mi vadilo i jen to bolení břicha :grinning: Já malou přes den bud uhoupu nohou v lehátku nebo usne sama na dece,ale musí mít na usnutí dydyna a když je nejhůř tak v náručí,ale to je vyjímečně.a 100% uspěch je usnutí u prsa :wink:
10. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Dneska to počasí zase vypadá. Snad se to do odpoledne umoudří a bude lepší. Chtěla jsem jít s kočárekem ven.
Včera jsem zjistila,že mi Eriček totálně ze všechno vyrostl. Budu mu muset pořídit nějaké oblečení. Se mi zdá,že se nějak moc vytahuje. Je na délku stejný jako Marek a ten je o měsíc mladší....

Jinak zítra budeme mít návštěvu z městského úřadu. Jsem zvědavá co mu přinesou ....
11. únor 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Vy toho koňa teda flákáte :unamused:Katu nejvíc,myslím jí ten fb zakážem :grinning: Tady sněží,ale je kolem -3,takže určo vyrazím :wink: Včera jsem se rozhodla,že budu cvičit aerobik vždycky ráno jak vstanem,tak dnes jsem se na to vrhla s Olgou :grinning: a tý vole,nechci to vidět zítra jsem ko,a to jsem to trochu šidila,protože bych to nedala :sweat_smile: Malá ted chrní na gauči,ale už se probouzí :wink: Jo holky dostala jsem poštou vzorek plinky Pampers golden sleep a fakt super, je o hodně měkčí než ty s tím aloe a něměla vůbec otlačený gumičky ve špíčkách :wink: fakt paráda,do těch jdu :slight_smile: Furt mi chodí nějaký balíčky, mohli by to poslat jedním vrzem :grinning:
11. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem zrovna včera přemýšlela kam narvu ty hromady věcí za kterých už malá vyrostla :unamused: ted má 62,něco 68,naštěstí jsme dostali hodně věcí spíš větších,takže toho moc kupovat ani nemusím,vždycky prohrabu ty hromady a vyberu co už jí je :wink: taky vždycky něco najdu co už jí je tiptop :unamused:
11. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já byla včera na kosmetice a v úterý u kámošky v Opatovicích, tak jsem nějak neměla časík dojít.
Iny, já bych taky potřebovala něco, z čeho nebudu mít otlačený gumičky na špíčkách :grinning: v úterý jsem ke kámošce jela s náhradníma teplákama, protože jsem zjistila, že svoje rifle sice ještě můžu nosit, ale nesmím v nich sedět dýl jak deset minut...hrozný, tak jsem od kámošky vyfásla těhotenské a včera v nich vyrazila na kosmetiku, lahoda a pohodička, nikde nic neškrtilo a dokonce mi ani v buse nebylo tak zle...fakt super vynález, asi je budu nosit pořád, netáhne v nich na záda :grinning: :grinning:

Dneska musím do města,tak snad nezačne chundelit, to by se mi nechtělo, vařím obídek, tak se pak projdu....
11. únor 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, jj nejak to tady flakaaaam, jsu strasnaaa!
O vikndu so i ne vystava, no a pak nejak kazdy den neco Jsu hodne na FB :frowning2:
11. únor 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vcera jsme byli u Dr. Mata dostal dalsi dve ockovani a slo se dom. Plakal jen kdyz ho pichali, jak jsem si ho vzala do naruce, tak byl klid. Jeste, ze je ta mama! :grinning:
Cekala jsem jaky bude a byl snad jeste lepsi nez jine dny. Po obede spal hodku a trictvrte... i ted mi uz spi pres hodinu!!!
A vecer sel spat v osm a vzbudil se zase v 5h... ale nez jsem udelala mliko usnul, mliko nechtel a probudil se az v 7h.

A uz je vzhuru a keca.. pospal si neco pres hodinu. Ted dostane zeleninku na obed a asi pofrcime ven potom.
11. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny mi uz nosime velikost 80!!!!!!!!!!!!! Coz je pro 9-12mesicu :sunglasses: :unamused: Je strasne velky... vcera jsme v poradne navazili 8600g!

Vel 74 je nam uz mala. To je silene mnozstvi veci z ceho uz vyrost, nema chudak co na sebe. Jsem si myslela jak mam vystarane s oblecenim na vic jak pul roku a ejhle... roste nam gigant a my uz musime nakupovat.
11. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsu nachlazena jak cert, pomooooooooooooooooc.
Jen doufam, ze to nechytne Mata, asi by me kleplo! I Fero je hodne nachlazeny. Aj aj...
11. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katu, malej je fakt už velkej chlap :dizzy_face: ale ať roste, kluci mají být velcí aby chránili holky :grinning:
No to nachlazení ti nezávidím, já mám poslední dobou pocit, že na mě taky leze rýmy, pokaždý večer je mi strašná zima a mám ucpaný nos a ráno dobrý...tak nevím

Ještě jsem se holky chtěla zeptat. Byly jste některá na NT screnningu? Zajímalo by mě, jestli se dělá vaginálně nebo přes bříško. Díky.
11. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tak to je malej už fakt kus chlapa. Ale myslím,že Eriček budu to stejné....

Jani NT scrennig dělali přes břicho....
11. únor 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti děkuji, já jsem právě četla, že přes břicho a zdálo se mi to ještě brzo .Tak se musím příští týden domluvit a objednat se, mám nejvyšší čas, ale naštěstí ten screnning dělá i doktor v Boskovicích, tak jsem ráda, že nemusímdo Brna....
11. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek