• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
11. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem na něm byla zároven s prvním utz :wink: stálo to 1500,.a tenkrát jsem si řekla,že to jsou vyhozený prachy,ale myslím,že i podruhý na něj půjdu :grinning: pro klid duše :wink:
11. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se lekla :grinning:

Já jsem si nejdřív říkala, že nepůjdu, protože se nedá říct, že bych oplývala penězi, ale když jsem o tom řekla Martinovi, tak mi řekl, že zaplatí jakékoliv nadstandartní vyšetření, sice nejdřív nadával, že se mímo ještě nenarodilo a už do něho budeme cpát peníze, ale prý si schová účtenky a pak ho zkásne :grinning: :grinning: ale je to fakt, pro klid duše jsem se rozhodla, že půjdu a chci aby Mates šel se mnou, tak proto jsem se ptala, jak se to dělá, protože jsem četla že to vyšetření trvá i půl hodiny a představa, že mi někdo půl hodiny rejdí mezi nohama, se mi moc nelíbila :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý brďo Katu,tak Maty je teda kus chlapa :wink: on asi nechce být miminko :grinning: byla u mě kamoška a její malý má něco přes 7 kilo a byl šíleně těžkej oproti Juli,a přitom to bylo jen kilo a kousek rozdíl :sweat_smile: Takže vy už máte očkování na delší dobu z krku,že?My jdeme v uterý na druhou hexu a prevenar.A to nachlazení nezávidím,já se v tom taky nějak furt plácám dokolečka :unamused: prý pomáhá po bytě roznést rozkrájené půlky cibule,že prý nachytá bacily :wink:
11. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to NT spočívalo v odběru krve :grinning: platí se za ten rozbor :wink:
11. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A určitě Martina vem na utz,je to super zážitek :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Katu jak malýmu chutná zeleninka?Co papá?A v noci se nemrví,že spíš v kuse?Malá totiž chodí spát kolem půl 8,pak jí mezi 1a 2 a pak mezi 5 a 6,takže taky super na to,že je kojená :wink: Akorát se mrví,takže ji přehazuju na břicho a zpátky atd :grinning: a poslední dny dělá šílený pokroky,až čučím,začala v hrací dece rotovat jak hodiny :grinning: už to není kam ji položím tam ji najdu :grinning: :sweat_smile: sundává hračky z hrazdičky,no prostě mi přidělává prácu :grinning: :slight_smile:
11. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás by se to mělo dělat, že jdeš jeden týden na odběr krve a pak jdeš s těma výsledkama zhruba za týden na utz a podle toho ti nějak spočítají ty rizika nebo co....já jsem si myslela, že je to jenom odběr krve,ale holky mi právě říkaly, že je to spojený s tím utz...tož jsem zvědavá.
Martin byl u prvního utz, když jsme byli na srdíčku a byl z toho snad hotovej víc jak já :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem to měla sakum pikum,možná mi to vyšlo tak zároveň,tak ani nevím jak to teda je :grinning: Potom jsem si tam jen zavolala pro výsledky :wink: A počkej jak budete hotový ted,ted už to bude mimušenko :dizzy_face: a kdy si změníš profil?Nejsem v obraze kolikátý týden jsi a tak :grinning:
11. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem si ho změnit chtěla, ale počkám až po čtvrteční kontrole, předpokládám, že mi podle utz doktorka asi upraví termín porodu, zatím týdnem lítáme, tak až příští týden :wink:
Teď bych měla být 10+4 :astonished: stejně to letí...není to tak dlouho co jsem čůrala na test...ale je fakt, že to jsem byla už 5tt
11. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si počkám :slight_smile: No budu muset utéct, dítě mi dorotovalo do polohy ve které nechce být :grinning: zatím papa
11. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky potřebovala, aby mě, když dorotuju do polohy ve které se mi nelíbí, někdo otočil nebo odnesl :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dělala jsem pořádek v Eričkové skříňce s oblečením a tak jsem mu to protřídila,že mu tam pomalu nic nezůstalo. Hrůza ....
11. únor 2010 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky potřebovala udělat pořádek ve skříni, ale ve své ale mám obavu, že by mi tam asi taky nic nezůstalo...chjo, jsem se s Martinem najedla a je mi pěkně blbě a to jsem toho moc nesnědla, jenže jsem to do sebe naházela moc rychle...ach jo, jak jsem stará, tak jsem blbá :sweat_smile: :rolling_eyes:
11. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kdybych děla pořádek ve svojí skříňi, tak mi tam nezůstane vůbec nic. Maximálně těhotenské věci ....
Do ničeho ještě nevlezu ....
11. únor 2010 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já zatím obleču trička a kalhoty jsou mi dobrý, pokud v nich stojím, takže já už od včera nosím těhotenský, protože v nich mi není blbě...ale mám obavu, že po porodu na tom budu stejně...
Ale ty na tom úspěšně pracuješ...neboj, v létě budeš jak modelka :wink:
11. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani NT je hlavně ultrazvuk, dělá se šíjové projasnění, kontrolují se nosní kůstky atd, mě dělal doktor jenom utz, všechno bylo ok takže jsem na krev nemusela :wink:
11. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla na UTZ a taky mi brali k krev v jeden den a odpoledne byly výsledky ....
11. únor 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je normální když mi tak jako táhne či trne bo já vím co to je bříško a pak většinou ztvrdne?
11. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, co se divis? Mas zanedlouho rodit.. to je pred porodem normalni...:wink:
11. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a od tebe bych potrebovala tipy, co se da delat hodinu v Hrusovanech (v blizkosti vlakoveho nadrazi).. Dekuji...:grinning:
11. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no za hodinu projdeš tak půlku Hrušovan :grinning: , hlavně nechoď do restaurace naproti nádraží :grinning:
12. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, teď jsem nechápala proč mi Zdenča píše, že za chvilku rodím :grinning:
Jo Jani, bříško většinou takhle tvrdne, myslím, že buď ráda, že tobě tvrdne až teď, mám pocit,že Katu s tím měla problémy už hodně brzo, dokonce snad kvůli tomu byla i v nemocnici, jestli to nepletu s někým jiným.
Takže neboj, máš to za pár, to bude v pohodě :wink:

Já jsem dneska vstávala v šest, když jel Martin do práce, ale v osm jsem to zapíchla zpátky do betle....zjistila jsem, že když vstávám tam brzo, tak jsem večer v sedm naprosto nepoužitelná :rolling_eyes:
12. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak hodina cvičení za mnou,kdyby jste jen tušili jak mě všechno bolí :grinning: malá spí na dece,tak mám chvilku času :slight_smile: jinak mě už regulérně začalo bolet v krku,Jirku taky, by mě zajímalo proč jsem takovej chcípák :angry: před měsícem jsem byla taky nachcípaná :confounded: sere mě to kvůli malé :frowning2: Jinak v noci zase hulákala kvůli bříchu,tak jsem nadšená jestli se jí to zase vrací v takové síle :confounded: v půl 5 byla vyspaná,pak teda usla a vstávala v půl 7,ale vylezla jsem až o hodinu pozdějc,mezitím si vykládala a škubala mně vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jance já jsem byla už 6 týdnů před porodem absolutně nepoužitelná,ale k tomu asi přispělo i to,že bylo léto :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak můj šatník je uplně nanic, by mě zajímalo proč jsem všechno nosila tak uplý přes břicho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice se hrozně těším až bude teplo,ale v čem budu trajdat to netuším :confounded:
12. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti on taky každý dr na to NT neposílá :wink: Tak to jsi ho vlastně neměla,když ti nebrali krev,víceméně stejný test ti museli dělat v 16 týdnu,když ti dělali odběry :wink: ´jak ti to vlastně vyšlo?
12. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem si vzpoměla,že jsem se ty výsledky dozvěděla až na další kontrole :wink:
12. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko každý doktor to dělá jinak, u NT je důležité to šíjové projasnění, mě to dělal můj doktor a jelikož NT vyšlo 0,6 tak mě na krev už ani neposílal a v 16tt mi dělali klasické triply a ty vyšly taky negativně :frowning2:
12. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vyulkízela a nachystala nějaké občerstvení a v půl jedné očekávám delegaci z úřadu. A k tomu ještě ve čtyři přijde další návštěva....
Dneska si tedy užijeme...
12. únor 2010 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti proč ten smutnej smajlík? To nechápu?? :fearful:
12. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek