• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Můj dr má utz na prdlačku,tak na velký se jezdí jinam a tam jsem už musela být objednaná,takže nešlo couvnout i když ta nosní kůstka atd bylo v pohodě :wink: to je fajn,že jsi nemusela vypláznout 1500 jen tak do luftu :slight_smile: A asi tam měl být tento smajlík :wink: ,že? :wink:
12. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani asi se jen překlikla :wink:
12. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To doufám :slight_smile: já jsem si taky myslela, že na to vyšetření budu muset do Brna a už jsem se chtěla i objednat, ale pak mi holky řekly ať počkám, že mě doktorka pošle k doktorovi u nás, tak je to super...do Brna pojedeme asi jenom na 3D...abychom viděli, na koho je kuželka podobná :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a necháte si to říct?jestli to bude kuželka nebu kuželák? :grinning: :wink:
12. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ditě se mi vzbudilo a do růžova to teda není :confounded: no nic jdu se jí věnovat kňučce ukňučené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček je dopoledne vždycky moc hodňunkej,ale odpoledne je to horší. A dneska ty návštěvy tak to mu dá asi zabrat ....
12. únor 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj překlikla jsem se :grinning: a mě stál ten ultrazvuk jenom 350 :sunglasses: , takže spokojenost :grinning:
12. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se včera večer doma zase zabrala do výběru kočárku a zase váhám :grinning: , kuva fix radši se v tom hrabat nebudu
12. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já na kočárky koukám, když se nudím... a už teď jsem zmatená jak Gorro u Tokia....takže to bude sranda...ale včera jsem Martinovi řekla, že když on si koupil za 30 tisíc hoblovku, tak já chci Janéčko za 22 :grinning: :grinning:

Ne Iny, jestli to bude Kuželka nebo Kužílek :grinning: :grinning: jo necháme, ale já tvrdím, že máme Klárku s pindíkem :grinning:
Děda totiž Martinovi vždycky říkal Kužílek, místo Kučírek :grinning: :grinning: tak proto
12. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a jaké máš favority?
12. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani cortinu, možná bumbleride, Jane 2009, peg perego a teutonia, zrovna včera jsem koukala že šly teď kočárky hodně s cenou dolů, hlavně loňské modely, no ještě uvidíme
12. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na Cortinu, Jane a perego jsem koukala taky...ale my máme ještě hafo času. Chci se jet podívat do Brna na ten veletrh, aspoň jestli tam budou mít nějaké katalogy a pak si to projet na netu...ale kámoška má Jané slalom pro a je to naprosto úžasný kočárek, akorát nevím, který je to rok, ale malej bude mít v létě dva, tak tipuju 2008 nebo 2007,ale má velkou korbu i sporťák, v hluboké korbě jezdil Onďa ještě v sedmi měsících a to není žádnej prcek a taky se mi líbí, že jde jak korba tak autosedačka jednoduše odcvaknout. Druhá kámoška má Perego, tak to ještě omrknu...akorát zrovna tyhle dva, jsou pěkně drahé.... :rolling_eyes: ale snad něco najdeme....
12. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediné co mě u cortiny trochu odrazuje je že nemá odpružení, sice k němu dělají i nafukovací kola, ale někdo tvrdí že je moc tvrdej, někdo zase že je i v terénu v pohodě :unamused: , fakt nevím a teď mají kolekci 2009 v jednom obchodě v Olomouci za 12.900 komplet včetně autosedačky + nafukovacích kola za 2.100, takže má člověk dvoje kola a může je měnit

Jane 2009 se dá teď pořídit kolem 18tisíc komplet, perego spíš k těm 20 :unamused:
12. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se včera dívala i na nová Janéčka a docela jsem čučela, že stojí minimálně 22 tisíc, no potěš. Tak já nikoho kdo má Cortinu neznám, kámoška má ještě Leviroo, ale ten je spíš z těch levnějších, já chci hlavně aby byl kočárek lehký, budu ho muset tahat do schodů, tak ať z toho nemám posilovnu, takže mě hodně kámošky radí ty dražší, že mají lehčí konstrukci...tak snad do září něco vyberu...ale Martin říkal, že na půdě je kočárek ještě po něm, tak kdyby náhodou :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se teda nové Jane vůbec nelíbí designově, příjde mi takové divné, ach jo je to těžký :angry:
12. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO taky jsem se dívala, že ten loňský model je hezčí...teď jsem dokonce zjistila, že Jané dělá i čtyřkolku...to jsem nevěděla...no mě může uklidňovat fakt, že na výběr kočárku mám o dva měsíce víc času než ty :grinning: ale bude to boj....
12. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No budeme muset brzo obhlídnout favority v reálu a pak se uvidí :slight_smile:
12. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky chystám, že někdy v květnu začneme objíždět obchody, do té doby to omrknu na netu a v okolí abych pak věděla, že se budu dívat jenom po pár kočárcích....ale už se těším, to budou příjemné starosti :dizzy_face:
12. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už předvýběr mám, takže teď už jenom vybrat v reálu a hlídat ceny, na veletrh nejdu, to není nic pro mě, všude hromady lidí bleeeee
12. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já z těch lidí taky nejsem nadšená,ale vzhledem k tomu, že zároveň probíhá i moto veletrh, tak se pojede podívat i Martin, tak jsem ráda, on pojede omrknout motorky a já kočárky :grinning:
tak už mám uklizeno, ještě si umyju hlavu a půjdu nakoupit...večer uvařím Martinovi polívku a musím vytáhnout maso na zítra k obědu a asi si chvilku lehnu, bo mě z toho uklízení a lítání bolí bříško :confounded:
12. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak většinu mých favoritů mívají skoro všude, takže myslím že obejdeme tak 2-3 obchody, při tom obhlídneme a vybereme i další věci, takže žádná hrůza :slight_smile:

No o uklízení mi ani nemluv, já musím uklízet na etapy, komplet úklid vkuse nedávám, to jsem z toho pak půl dne vyřízená :unamused: a co mě teda štve že nemůžu chodit rychle, za chvíli jsem zadýchaná anebo mě začne bolet břicho :angry:
12. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to jsem taky zjistila, já jsem byla zvyklá všude chodit rychle a teď kolikrát dojdu z obchodu uhnaná jak pes a nemůžu popadnout dech a strašně mě bolí břicho a to si pokaždý říkám, že nemám kam spěchat a půjdu pomalu, nic...zase letím...děsný.
Úklid taky dělám na etapy, protože po vytření podlahy si musím na chvilku lehnout, aby mě přestalo bolet břicho a i přes cvičení mě už bolí záda, hlavně v kříži, takže žůžo, fakt...
12. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá...
Jedna návštěva za námi a teďka se jdeme připravit na druhou. Chudák Eriček...
12. únor 2010 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Peti kde se vám ty návštěvy furt berou? :sweat_smile: Holky at vyberete jakej kočárek chcete, vždycky se na něm potom najde něco co vás bude štvat :grinning: akorát ,že mín to sere na kočárku za 10 než za 20 :grinning: Jani a kam budeš tahat kočárek do schodů?
12. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s tím Kužílkem je to dobrý :grinning: a já si taky myslím,že to bude Klárka,ale bez pindíka :grinning:
12. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá už spinká :slight_smile: Jirka jede za chvilku na hokej,tak doufám,že bude něco v tv :wink: A dostala jsem pozvání na valentýnskou večeři,jen jsem to změnila na valentýnský oběd :grinning: kvůli hlídání :wink: takže zítra nevařím :wink: krásný víkend přeju papa
12. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny vzadu do chodby máme asi čtyři schody a tam bude kočárek, takže ho budu muset šoupat po schodech :angry: ale když přemluvím Matesa tak mi snad udělá takovou tu nájezdovku a nebude to tak hrozný...
já jdu koukat na Slavnosti sněženek, živiteli jsem napustila vanu a uvařila grog, tak si užívá :grinning:
12. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem valentýna dostala taky dneska. Erik mi přinesl kytici a ještě k tomu i vázu ...
Jsem byla překvapena,protože on na takové věci zásadně zapomíná ...
12. únor 2010 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde ... :confused: :confused: :confused:
13. únor 2010 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau, vy slavite Valentyna? :confused: :confused: :confused:
13. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek