• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
AHoj Marti.... :wink:
6. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
V avi, katy.... :wink:
6. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, maji nastesti tri porodni boxy, takze pokud budes mit stesti, vlezes se.... :slight_smile: A porodni asistentka bude mezi vami prebihat... :wink: Treba natrefis na Vladku Hruskovou.... :grinning:
6. únor 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera jsem byla v posteli do 10:15... Dnes to vypada stejne... :confused: :grinning:
6. únor 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ty se máš, že jsi ještě v posteli. Já jsem celý týden tak strašně unavená, že chodím spát v osm a klidně bych ještě spala i teď.

Ahoj Marti ....
6. únor 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ty budes doma zase zitra a ja v pul osme vypadnu a v pul devate se vratim.. A to oba dny....
6. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni aha, tak to ti už tedy nezávidím.....
6. únor 2009 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už aby bylo jaro a víc sluníčka, tohle počasí mě nebaví :angry:
6. únor 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera jsme byli u nasi babicky a hrozne jsme se s nima nasmali... :grinning: Byli zabavni (obema bude 82 letos a 6.1. oslavili 58.vyroci snatku) a my jsme se nemohli dosmat s Martinem.. Marta se tak rozjel, ze v nejake vete, kdy is ho deda trochu dobiral /a vsichni ctyri jsme se smali), rekl: Ze vy si ze me delate prdel? :confused:

CHvili nas deda cucel a pak se zacal tak strasne smat a rekl: Prdel, jo??? Nooo, tak tu si delam z lidi rad..... :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Peti a tak to mam zhruba kazdy druhy den... Vy pracujete max 8 hodin, ja chodim na jedenactky a dvanactky, nekdy i 14., kdyz je treba.... :wink:
6. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, vcera uz bylo jaro citit... A dnes rano kdzy jsem mavala Martovi, kolem me prolitla sykorka a uplne me to zahralo na dusi... Jaro uz se blizi.... :wink:
6. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny, pomalu se ale z te postylky asi vyhrabkam, pac uz me boli zada....A prdelka....teda prdel.... :grinning:
6. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde mame dneska Janci???? :confused:
autor
Holky jdu si zacit cist knizku :wink:
Kdyz me to nebude bavit, tak jsu hned zpet tady za vami.
autor
Jaro bych uz taky brala, at muzu vetrat dokoran, posedet u prvni jarniho sluinicka na balkone.. jeee jak ja se tesim! To se uplne jinak dycha, lip, nez v tomto hnusne pocasi :unamused:
6. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, taky bych posedela, ale nemame balkon.... :grinning:
6. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni, muzes si vylezt do okna a vyhrivat se tam jako kocka :wink:
6. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Katy propásla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem musela instalovat program.Katu mě taky pekelně bolí břicho :confounded: Zdeni a sušenky u postele mám,hned po probuzení zašustím a už křoupu :grinning: Jirka mi dnes ráno říká,že v posteli se přeci nejí :grinning: Tak jsem mu řekla ,že mám vyjímku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky se pomalu zvedám a do koupelny jdu po čtyřech,narovnám se až na wc :grinning: A zatím to funguje,ne že by to bylo úplně normální,ale dá se to přežít :wink:
6. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boooze, ja bych te chtela videt.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ja mam stejne zavrate, takze to nic.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky normálně nám před kanclem stojí auto a jsou tam dva chlapi,jeden má kuklu :fearful: A mají nějakej satelit na tyči, šéfová šílí,že nás odposlouchávají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera se tady totiž prý mydlili nějací ukrajinci a šéf na ně volal policajty
6. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, faaakt??? :confused:
6. únor 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já sebe ne :grinning: Ještě ,že Jirka chrápe,když vstávám.Ten by se divil :grinning:
6. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem říkala,že třeba natáčí ptactvo,ale neprošlo to :grinning: No nevím co se z toho vyvrbí,za chvilku už nebudeme moct mluvit a budeme si posílat papírky se vzkazama :grinning:
6. únor 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem si test dělala taky 13 dpo a byla tam krásná čárka a to jsem ovu měla až 15DC :wink:
6. únor 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a nechcete zavolat policajty? Nebo se jich bezte zeptat, co se tam deje....
6. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se dohaduju v diskuzi o uspavani deti.... :angry: :angry: :angry:
6. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak chcete uspavat decka?
6. únor 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodím do postýlky a bude spat :grinning:
6. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se tam děje,že se dohaduješ,
6. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek