Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
6. únor 2009
AHoj Marti.... 😉
zdenallicka
6. únor 2009
V avi, katy.... 😉
zdenallicka
6. únor 2009
Katy, maji nastesti tri porodni boxy, takze pokud budes mit stesti, vlezes se.... 🙂 A porodni asistentka bude mezi vami prebihat... 😉 Treba natrefis na Vladku Hruskovou.... 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Vcera jsem byla v posteli do 10:15... Dnes to vypada stejne... =-) 😃
anag
6. únor 2009
Zdeni ty se máš, že jsi ještě v posteli. Já jsem celý týden tak strašně unavená, že chodím spát v osm a klidně bych ještě spala i teď.

Ahoj Marti ....
zdenallicka
6. únor 2009
Peti, ty budes doma zase zitra a ja v pul osme vypadnu a v pul devate se vratim.. A to oba dny....
anag
6. únor 2009
Zdeni aha, tak to ti už tedy nezávidím.....
macinek
6. únor 2009
Už aby bylo jaro a víc sluníčka, tohle počasí mě nebaví ]-(
zdenallicka
6. únor 2009
Vcera jsme byli u nasi babicky a hrozne jsme se s nima nasmali... 😃 Byli zabavni (obema bude 82 letos a 6.1. oslavili 58.vyroci snatku) a my jsme se nemohli dosmat s Martinem.. Marta se tak rozjel, ze v nejake vete, kdy is ho deda trochu dobiral /a vsichni ctyri jsme se smali), rekl: Ze vy si ze me delate prdel? =-)

CHvili nas deda cucel a pak se zacal tak strasne smat a rekl: Prdel, jo??? Nooo, tak tu si delam z lidi rad..... 😃 😃 😃
zdenallicka
6. únor 2009
No, Peti a tak to mam zhruba kazdy druhy den... Vy pracujete max 8 hodin, ja chodim na jedenactky a dvanactky, nekdy i 14., kdyz je treba.... 😉
zdenallicka
6. únor 2009
Marti, vcera uz bylo jaro citit... A dnes rano kdzy jsem mavala Martovi, kolem me prolitla sykorka a uplne me to zahralo na dusi... Jaro uz se blizi.... 😉
zdenallicka
6. únor 2009
Zeny, pomalu se ale z te postylky asi vyhrabkam, pac uz me boli zada....A prdelka....teda prdel.... 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Kde mame dneska Janci???? =-)
katunka82autor
6. únor 2009
Holky jdu si zacit cist knizku 😉
Kdyz me to nebude bavit, tak jsu hned zpet tady za vami.
katunka82autor
6. únor 2009
Jaro bych uz taky brala, at muzu vetrat dokoran, posedet u prvni jarniho sluinicka na balkone.. jeee jak ja se tesim! To se uplne jinak dycha, lip, nez v tomto hnusne pocasi :-|
zdenallicka
6. únor 2009
Katy, taky bych posedela, ale nemame balkon.... 😃
katunka82autor
6. únor 2009
Zdeni, muzes si vylezt do okna a vyhrivat se tam jako kocka 😉
cervenec
6. únor 2009
Tak jsem Katy propásla :-p Jsem musela instalovat program.Katu mě taky pekelně bolí břicho :-S Zdeni a sušenky u postele mám,hned po probuzení zašustím a už křoupu 😃 Jirka mi dnes ráno říká,že v posteli se přeci nejí 😃 Tak jsem mu řekla ,že mám vyjímku :-p A taky se pomalu zvedám a do koupelny jdu po čtyřech,narovnám se až na wc 😃 A zatím to funguje,ne že by to bylo úplně normální,ale dá se to přežít 😉
zdenallicka
6. únor 2009
Boooze, ja bych te chtela videt.... 😃 😃 😃
zdenallicka
6. únor 2009
Katy, ja mam stejne zavrate, takze to nic.... :-p
cervenec
6. únor 2009
Holky normálně nám před kanclem stojí auto a jsou tam dva chlapi,jeden má kuklu 😕 A mají nějakej satelit na tyči, šéfová šílí,že nás odposlouchávají :-p Včera se tady totiž prý mydlili nějací ukrajinci a šéf na ně volal policajty
zdenallicka
6. únor 2009
Iny, faaakt??? =-)
cervenec
6. únor 2009
Zdeni já sebe ne 😃 Ještě ,že Jirka chrápe,když vstávám.Ten by se divil 😃
cervenec
6. únor 2009
Já jsem říkala,že třeba natáčí ptactvo,ale neprošlo to 😃 No nevím co se z toho vyvrbí,za chvilku už nebudeme moct mluvit a budeme si posílat papírky se vzkazama 😃
cervenec
6. únor 2009
Peti já jsem si test dělala taky 13 dpo a byla tam krásná čárka a to jsem ovu měla až 15DC 😉
zdenallicka
6. únor 2009
Iny a nechcete zavolat policajty? Nebo se jich bezte zeptat, co se tam deje....
zdenallicka
6. únor 2009
Se dohaduju v diskuzi o uspavani deti.... ]-( ]-( ]-(
zdenallicka
6. únor 2009
Holky, jak chcete uspavat decka?
cervenec
6. únor 2009
Hodím do postýlky a bude spat 😃
cervenec
6. únor 2009
Co se tam děje,že se dohaduješ,