• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Dneska po ránu jsem byla nějaká kaput. Ani jsem se neodvážila cvičit, doufám že mě nic neskolí.
Jsem šílená. Mám normálně výčitky svědomí,že jsem vynechala cvičení...
Zítra jestli mě bude lepší,tak už budu cvičit. Ať ty pracně shozené kila nemám zase za chviličku zpět...

Jinak jsem se dala do vaření. Moc se mi nechtělo,ale něco jíst musíme. Dneska budeme mít hamburskou vepřovou pečení a domácí knedlík. Polévka se mi nechtěla dělat,tak jsem udělala slepičí ze sáčku....
Jedou to přežijeme ...
14. únor 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, my jsme vcera byli na setkani Martovych kamaradu a kamaradek z MIlotic... Bylo to strasne fajn, poradne jsem se zasmala...

Napriklad hlaska jednoho kluciny, kdyz jsme jeli z Hodonina do Vacenovic a me osvitilo velke auto dalkovymi svetly..

Martin: "Ty jo, dej mu taky dalkove, hajzlovi!"
(dala jsem, borec svitil dal)
Mirek (ten kamarad): "A ted mu dej plamenomet, curakovi!"

:grinning: :grinning: :grinning:

A k vareni - my dnes jedem do Milotic na narozeninovy obed, takze nevarim... ale vecer budu delat tresku,, uprava bude dle toho, co dum da..:slight_smile:
A vcera jsem pekla dve Marlenky.. :dizzy_face: Na rezu vypada ta jedna moc hezky (ta je pro babicky a Martoveho tatku, ktery je v nemocnici s usima), ta druha je mamce k narozeninam.. snad bude i chutnat..:slight_smile:

A od 1.2. zase hubnu a ve ctvrtek sjem mela -1.3kg... Uz mi zbyva jen 8.7kg...:slight_smile:
14. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem od 5.1. zhubla 4kg. Ještě mi zbývá 8kg. Tak jsem zvědavá jak to půjde dál ...
14. únor 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky hoky, hlasim se po narocnem vikendu :grinning:
Valentyna jsme neslavili nejak me to nebere. My si uzijeme poradne 1. maj, to je pro me ten NEJ svatek lasky :slight_smile: Ale dostala jsem Merciiiiiii, dekuji za to, ze jsi :grinning:

Tak vcera byl Maty u babicky na hlidani, poprvni pres noc. A my jsme sli vecirkovat na narozeniny kamaradu. Bylo to super, jak mi mamca napsala, ze Matynek spinka, tak jsem byla klidna a spokojena a bavila jsem se. Zabalili jsme t ve 4 rano!!! V 8:30 budicek a slo se pesky k nasim pro Matu, posedeli jsme, potom jsme presli vedle k babicce, kde jsme poobedvali a sli dom. Pred 16h si nasi jeste vzal Matu do kocarku na prochazku, navstevu babiccky K., tak jsme meli zase dve hodinky volna.
Bylo to skvele, fakt jsem si to uzila, nalozila se do vany. proste pohodovy vikend :sweat_smile:

Ted uz Mata hodinu spinka a ja pujdu taky. Zazracne jsem se probrala p tech par hodinach spanku a nechce se mi spat, ale pujdu... rao bych byla nepouzitelna :o)

jo a taky budu drzet dietu! Mam cim dal vic kilo nejak, nechapu to, ale behem 2 tydnu jsem pribrala 3 kila!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes:
Nastesti zacinam Matovi varit obedy sama, uz toho poji dost, tak kupovat nic nebudeme, kupovane dostane jen sem tam, potrebuji, at je zvyknuty na to i to. Takze ted zacnu jit zeleninku na pare a jen nejake maso k tomu. Hlavne si musim najit cas na cviceni! Pripadam si jak valecek!
14. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak dneska jsem na tom ještě hůř než včera. Horečku sice nemám,ale cítím šílený tlak v očích, pobolívá mě v krku a jsem celkově nějak grogy a k tomu mám šílenou rýmu. Snad to nechytne Eriček.
Holky co si můžu vzít, když přece jenom trošku mléka mu každý den odstříkám....
Zatím jsem si dala paralen ...
15. únor 2010 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paralen muzes...
15. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

já jsem + 1,5kg, včera jsem dělala pořádek ve skříni, schovala jsem věci do kterých se nevejdu, hlavně uplý trička, musím si koupit nové plavky, jelikož vrch plavek by asi dost pohoršoval :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prcek bude asi opravdu po tatínkovi velký sportovec, včera večer jsem šla spát a Josef se ještě díval na Sáblíkovou, usnula jsem a najednou jsem se vzbudila, v břiše vlny jako prase a z obyváku slyším moderátora a zrovna běžel poslední závod a rozhodovalo se o zlaté pro nás, jakmile to skončilo, tak i v břichu zavládnul klid :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem přes víkend nějak nestíhala a taky mi po sobotním výpadku elektřiny nefungovalo PC.
Já jsem včera na Sáblíkovou taky chtěla koukat, ale bohužel, spánek byl silnější :grinning: zkoukla jsem Avatar a pak hurá do pelechu.
Já dneska stoupla na váhu a jsem -300g :grinning: :grinning: taky slušný...ale nevím jak je to možný, když ještě minulou středu, jsem byla +0.5kg tzn, že mám skoro o kilo míň jak minulý týden...jsem z toho nějaká zmatená...zítra se zvážím znova...nechápu :unamused:
Já včera dělala ptáčky s rýži a vzhledem k tomu, že jsem v pátek uvařila večeři z masa, co bylo na sobotu, tak v sobotu místo zapečených kuřecích prsou byli palačinky, teda podle Martina amolety :grinning:
Peti, Paralen můžeš, ale je lepší, když si ho vezmeš buď vyloženě před odstříkáním, trvá cca 20minut, než se vstřebá, nebo po odstříkání, tam je zase delší prodleva do dalšího odstříkání....na bolest v krku můžeš Septisan, nebo Septofort, Bioparox, vyhni se ale šalvěji, tak snižuje tvorbu mléka, tak ať ti ještě něco zbyde.
15. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak budeš chodit bez vršku, ať se chlapi podívají na pořádný prsa :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, tak to budete mit tedy poradneho sportovce, ze by dalsi olympionik :slight_smile:
Uz se tesim, jak budete pridavat fotecky brisek, uuuuplne vam zavidim ten tehu stav, bylo ta nadherne obdobi, ale uteklo strasne rychle!

Ted si to uzivam jinak se slintosem nasim malym.. slinka o 106, vsude mokro. Hlavne ted jak je porad na brisku, tak ma pod sebou neustale louzicku slin :grinning:
15. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a uz nelezi jen na brisku, uz se snazi vytahovat na rucickach vys a vys... Je to sikula!
15. únor 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, drzim palce, at se co nejdriv uzdravis!
Ja jsu uz zdrava, Fero jeste spava v obyvaku, dost kasle a ma porad rymu. Mata to ustal bez "nehody" a je zdravy.
Snad to Ericek nechytne.

Kdyz jsem byla nemocna, snazila jsem se o c nejmensi kntakt s Matou, zadna pusinka, blizke mluveni na neho a tak.
15. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. Do lékárny pošlu Erika jak přijede z vinohradu. Erička teď vozí babička. Za chviličku by se měli,ale vrátit. Jsem si na chviličku lehla,ale stejně jsem neusnula. Unavená jsem šíleně a nezaspím. Nechápu to ....
Už jsem taky odvolala návštěvu. Měli jsme mít dneska, zítra a ve čtvrtek. Zatím jsem odvolala dnešní a zítra uvidím jak mi bude a když tak zruším i tu zítřejší .....
15. únor 2010 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani taky mě večer těžce přemohl spánek :grinning: , poslední dobou prd vydržím, v sobotu jdeme na svatbu tak jsem zvědavá do kdy vydržím :grinning:

Katu no tak prcek má být sportovec po kom, takže uvidíme, nebýt úrazu tak se mohl Josef sportem živit :wink:

Peti návštěvy odvolej rovnou a pořádně se vykurýruj :wink:
15. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no tak já stejně plánuju koupání hlavně u nás v bazénu, ale víš jak, hlavně pak s tím břichem, to uvažuju že se podívám po nějakém tom nátělníku na koupání :grinning:
15. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti asi to tak udělám. Ještě bych nakazila i je ...
15. únor 2010 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak :wink: a ještě by ses tím zbytečně vysilovala
15. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo...

Je zajímavé,že se potím jako dveře od chlíva a horečku nemám ....
:confused: :confused:
15. únor 2010 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já budu v létě naložená u tchýně v bazénu, my budeme mít asi až příští rok, musíme nejdřív udělat plot a poupravit zahradu...ale Martin říkal, abych se tam v létě vlezla :grinning: prý abych nebyla malá velrybka :grinning: no ale co budu mít na sobě, to by mě taky zajímalo, bo z plavek jsem už taky vyrostla :confounded: asi si taky na léto koupím takové to plovací tílečko, tuším, že tomu nadávají tankiny, nebo rovnou někde zkusím omrknout plavky pro těhule...třeba se budou hodit i potom :grinning: :grinning:
15. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Marti jsem se zasmála tomu vašemu malýmu sportovčátku :grinning: :slight_smile:Taky jsem se na Sáblíkovou chystala dívat,ale malá se v 8 ozvala a já jsem jaksi vytuhla s ní :grinning: Peti vyprdni se na návštěvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: stejně ti ty bacily dotáhla nějaká návštěva :sweat_smile: Já už jsem trochu lepší,hlavně zítra jdem na očkování,zatím malá vypadá,že ty naše bacily přečkala,ale uvidíme až se dr mrkne do krčku.Jo a k té váze v těhu, já jsem měla ve 20 týdnu jen 2 kg nahoře a pak se to teprve rozjelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted mám furt 2 kg nahoře,ale kdybych shodila i 10,tak by mi to neuškodilo :grinning: A na rozdíl od Katu vám to bříško vůbec nezávidím,pro mě to bylo spíš utrpení než užívání :sweat_smile: Jediný kdy to bylo dobrý bylo asi přelom 6 a 7 měsíce :wink: Jani ani mi neříkej,že po šalvěji je mín mlíka,já furt cucám mulerovy pastilky se šalvějí a su jak mlíkárna :grinning:
15. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mi došlo, že jsem ani nereagovala na ten Zdenčin automobilový zážitek...já podobné řeči slýchám když vezu kluky z hospody, to pak stojí za to...jako, schválně kolik chodců trefíš na první pokus a tak...no srandisti...ale plamenomet ještě neznám :grinning: :grinning:

Jak děláš tu marlenku? Já jsem teď na netu našla super recept na medovník, vypadá fakt dobře, tak ho chci někdy zkusit a nevím jestli marlenka je to samé, nebo něco jiného...mám v tom sladkým bordel :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu tý jo už jste dali Matyho na hlídání přes noc.Já jsem i tu valentynskou večeři změnila na oběd :grinning: Ale to musel být super relax,já jsem dnes byla na masáží,vozila tchyně,tak jsem přišla dom a za minutu už jsem měla malou doma :sweat_smile: Vozila naposled v listopadu a když ji přivezla tak mi řekla,že už je nachozená,a to jí říkám jen když fakt nikdo jiný nemůže :sweat_smile: A taky se pak chystám malé vařit doma,moc nemusím ty žrádýlka ze skleniček :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím si,že snad není problém uvařit tu trošku :wink: ted se mi to kecá a pak budu Juli ládovat skleničkama o 106 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé já taky ne, to se mi líbilo s tím plamenometem,jsem si vzpoměla,když jsem vozívala kluky na kalby já :slight_smile: Jani marlenka je podobná,jen to má víc krému,teda aspon ta v restauračkách, domácí jsem měla jen medovník :wink:
15. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a valentýna taky neslavíme,ale byly speciality,tak jsem uvítala,že vypadnu z baráku :grinning: \jsem si dala nealko pina coládu a byla jsem v 7 nebi :grinning: já se tááák hrozně těším až si dám v létě cuba libre :grinning: akorát,že toto léto to nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak končím monolog :grinning: a jdu čekat na závod Bauera :wink: jestli se dočkám,Jirka je na zápase,tak mě nebude mít kdo vzbudit,kromě malé :grinning: dobrou noc :slight_smile:
15. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně jsem teďka zírala na teploměr. Je mi pořád nějak zvláštně, tak jsem si změřila teplotu a mám 35,8. Nejprve jsem myslela,že máme polámanej teploměr, tak jsem zkusila další dva a stejný výslede .....
15. únor 2010 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to přece nevadí,ne?Jsem se změřila taky a mám 35,2 :grinning: ale jsem zmrzlá,protože už tady dlouho čučím u pc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už je nemocnej i Eriček. Takže jdu s ním k doktorce a potom sama ze sebou ....
16. únor 2010 v 06:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek