• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Dobré ráno :slight_smile:

Peti tak ať jste brzo fit :wink:

Josefa včera zkolila střevní viroza, chytl jí od jeho rodičů, když byl v sobotu za mámou v nemocnici, včera mu byla celý den divně a večer ho chytl průjem a pěkně se zblil, naštěstí v noci u v pohodě, dneska má odpočinkový den a zítra už by to mělo být dobré, jen doufám že mě to nepostihne taky :unamused:
16. únor 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti tak to je na prd :frowning2: Tý jo to je děs,už at je jaro a všichni budeme zdraví :slight_smile: Marti jak je na tom tchyně? Katu prosím tě,kde jsi kupovala Matymu knížečky?Já teda musím posbírat knížky od našich capartů,ale nedělám si iluze ,že po klukách nějaká knížka přežila :grinning: Já jsem dva dny dávala dohromady polámal se mraveneček,nakonec mě osvítil duch svatý a vzpoměla jsem si :grinning: Ale malá to žere,dokonce mi k tomu vyprávění piští :grinning:Už je u nás rachot jak na stadionu :grinning: no jdu se namalovat a něco udělat,pak jdeme k dr,tak se ozvu později :wink: Papa
16. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak já mám taky obavu, že na mě něco leze, od včera mě divně pálí v krku a dneska pořád kýchám a mám rýmu, super, ale naštěstí mám od včera uvařeno, takže dneska nikam nejdu a budu doma ležet, radši. Taky se musím doktorky zeptat, jestli je normální, že mám už druhý měsíc po sobě opar.... :rolling_eyes: já je normálně mívám, tak jednou za pět let a teď ho mám od ledna znova, doufám, že ty viry nejsou pro mimčo nějak škodlivé, naštěstí je to jenom malinká tečka, kterou jsem začala násilně likvidovat alpou...pálí tojako sfiňa, ale je to lepší :grinning: :grinning:

Peti, hlavně ať jste OK, pak napiš, jak jsi dopadla.
Marti ty na sebe taky dávej bacha, teď docela hodně řádí střevní chřipky, já měla zatím průjem za celé těhu jednou, ale i to mi stačilo, natož mít je víc dní...bych asi umřela...
16. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky...
Tak Mata dela dalsi pokroky, uz musi byt v ohradce, kdyz nejsu u neho, nejak zahadne se pohybuje jak dopredu tak dozadu :sweat_smile:

Iny ja uz varim o 106, ale ze zacatku jsme sklenickovala a jsu rada, ze je Maty zvyknuty na to i to. Treba ted jak pojedeme do Rakouska na hory, tak budu mooooc vdecna za sklenicky, nevim kde bych tam varila na hotelu :grinning: Urcite neni spatne mit dite zvyknute na oboje, zvlast v nasem pripade, kdy hodne cestujeme.
A basti uz snad vsechno ovoce a ze zeleniny co se muze od 4. mesice taky vsechno. je pekny jedlik, krasne otvira pusinku a chutna mu. Je to zlato!

Knizky jsem kupovala pres ABZknihy a jsme s nima spokojeni, tedy Maty :wink:
16. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti jak jste dopadli?

Iny a co Julinka na ockovani, jak to zvladla?
16. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja jsu tady ted dost malo, sedim na netu a hledam veci ohledne rekontrukce baraku. uz se nam to blizi, v kveten/cerven by uz melo byt po rekontrukci a meli by jsme se stehovat.
Tak ted hledam co je kde a hlavne to nejlevnejsi a nejkrasnejsi :grinning: Neslucitelna kombinace :grinning: Nevite kde jsou nejlevnejsi a pritom kvalitni kuchyne? Jake mate vy zkusenosti?
16. únor 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já už jsem podobnou střevní vizoru měla asi před 3 týdnama, ale teda měla jsem akorát průjem a teplotu, ale bylo to naštěstí jednodenní :wink:, tak doufám že už to mám za sebou a teď bude klid

Inko tchýni konečně převezli do Olomouce, krnovská nemocnice je opravdu skvělé pracoviště :angry:, banda kreténů, kteří chtěli nechat tchýni doma umřít že už se s tím nedá nic dělat :angry:, takže teď je snad v těch nejlepších rukách, nasadili jí chemoterapii, pak ji čeká operace, uvidíme jak to dopadne, ale naděje na uzdravení tam je, sice jenom asi 20%, ale je :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu co se týká kuchyně, tak já jsem absolutně spokojená s naší kuchyní z ikei, za relativně málo peněz hodně muziky :grinning:
16. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Bauer včera prcka moc nezajímal :grinning: , asi bude spíš na ty dražší kovy :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a byt budete prodavat nebo si ho nechate?

A uz jako rekonstruujete nebo se to teprve chysta?
16. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to je jasný, to bude ženská :grinning: já ji nebere bronz,a le zlato, to je jasný jako facka :grinning:
A s tchýní je to super...20% je taky docela hodně, na to, že v předchozí nemocnici ji nedali ani to.

My teda máme prozatimní kuchyň z Globusu, protože kuchyň potom bude dole, takže tam si nechám udělat novou a větší, takže já ti neporadím, ale vím, že mi kámoška říkala, že když si nechávala návrhy kuchyně dělat ve studiích, tak to bylo se spotřebičema třeba skoro 250tisíc, ona má teda velkou kuchyň a pak našla nějakého soukromníka, který jí sehnal i spotřebiče a má kuchyň na míru za necelou stovku...což se mi zdá super cena, na to, že ji má i s pultem a se všema spotřebičema....
Ještě vím, že mi říkala že levné kuchyně má Oresi? Asi jo...ale že snad nedělají kuchyně na míru,takže záleží, jak velkou ji budeš mít.
16. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a musim dat za pravdu Marte - nechapu, jak jsem mohla byt bez kalichu... :dizzy_face:
16. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jj kdo jednou zkusí už nechce jinak :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, já se na něho taky chystala, ale nějak jsem to nestihla :grinning: zrovna nedávno jsem si říkala, jaká je to paráda nemít MS :grinning: :grinning: úplně jsem si odvykla....
16. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od té doby co používám kalíšek je mi úplně jedno jestli ms mám nebo ne :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Už jsme zpátky od doktorů...
Mám pocit,že jsme si odnesli domů celou lékárnu...

Eriček je šíleně zahleněný a tak dostal PAMYKON a SINECOD...

A já jsem dostala cosi na kašel, odbolesti v krku a na rýmu. Snad budeme brzy fit. Naštěstí nemáme teploty. Teď jen aby jsme nenakazili ještě i Erika.....

V noci to bylo,ale šílené jak se Eriček dávil těmi hleny....
Moc jsme toho nenaspala ....
16. únor 2010 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, nerekla bych to lip....:slight_smile:

Jani, ktery jsi tt?
16. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, tuším že 10+2 :grinning:
16. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon....11+2 :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak hlavně aby malej nedostal teploty, Erikovi bych doporučila si koupit roušky a ať je doma nosí, kolegyně je doma měla i když byla nachlazená ona, tak aby to nechytla malá od ní...sice je to prý hrozný to nosit, ale když ji třeba koupala, nebo byla vyloženě těsně u ní, tak si ji radši vzala...a většinou malá nic nechytla....
16. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, takze prvni tretina skoro zvladnuta...:slight_smile:
16. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni byt budeme na 85% prodavat :wink: Stejne tak garaz.
S rekonstrukci zacneme duben/kveten jak se Lenca odstehuji...

Marti ja jsu taky pro IKEA, ale nekdo me rikal, ze nejsou zas tak levni.
na kolk vas ta kuchyn vysla? A muzes hodil prosim odkaz na fotku, at mam predstavu? Dekujiiii

Jani ty rousky jsou super, Feruv bratr to doma maji porad na sobe, kdyz jsou nemocni a holky se tomu lehce ubrani.
16. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tchýně mi pořád říká,že když má Eriček rýmu,tak že mu mám i doma dávat čepici. Dávaly jste taky čepici? Nechci právě aby byl potom nějak choulostivej ....
16. únor 2010 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, myslim, ze tenkou bavlnenou cepickou nic nezkazis... :wink: hlavou totiz deti ztraceji nejvice tepla...
16. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já myslím, že když doma máte teplo, tak mu čepičku dávat nemusíš, kdyby měl třeba problém s oušky, tak možná, ale i v tomhle případě už se teplo na uši taky nedoporučuje, aspoň mě to doktorka říkala, když mi píchala předloni ucho...že hlavně nemám nosit nic teplého na hlavě...vzhledem k tomu, že byl květen, tak by mě to ani nenapadlo :grinning:

Zdeni, no doufám, že máme první třetinu zmáknutou...uvidíme ve čtvrtek, co nám řekne doktorka, předpokládám, že mi asi upraví i TP a možná i aktuální týden, podle MS mám totiž termín 17.9. ale podle posledního utz 10.9 takže týdnem lítáme, tak uvidím, jak bude kuželka velká a na kdy nám to spočítá teď.
JO tak obyč bavlněnou možná,ale určo ne teplou nebo pletenou....
Katy, ale to nebude velka rekonstrukce, ne? Elektrinu, vodu a plyn prekopavat nebudete, ne? Co budete delat? podlahy, koupelnu, kuchyn, malovat? prestavby nebudou, ne?
16. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu tady je odkaz na fotky, vyšla nás na cca 70tisíc + spotřebiče cca 30tisíc (ty jsme teda nekupovali v ikei)

http://picasaweb.google.cz/martina.macinek/Kuchy?feat=directlink

Jako nic levnějšího jsme nenašli, i stolař byl dražší o cca 50tisíc, mají kvalitní kování - výsuvy, my jsme fakt maximálně spokojeni :slight_smile:
16. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kdo k nám příjde tak nám nevěří že je to kuchyň z ikei :grinning:
16. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti dekuji, to je fakt super cena!
Predpokladam, ze navrh jste si delali sami, ze?

Zdeni prvni si zjistujeme na kolik by nas to si vyslo, to vsechno co by jsme chteli udelat.. a potom se rozhodneme co udelame. Ale podlahy, malba a asi i kuchyn a koupelny predemae urcite.

Peti cepicku bych taky nedavala... zase at ho neprehrejes!

Ja toho pardala naseho *******!! Uz jsem za nim byla 4x v loznici, z toho byl 3x na brichu a uplne jinde v postylce nez jsem ho polozila a ted je pretazeny, nemuze usnout, tak pokrikuje nestastne. Uz se ale ztisuje, oci ma jako cinanek, brzy usne... jen nevi jak na to prcek jeden. Po obede mi zacal spavat uz tak 1,5 - 2 hodiny! Super!
16. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek