• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
NO ja bych uz nikdy nesla do zadneho kuch. studia, ale jedine do Ikey, ponevadz moje zkusenost je takova (a to jsem delala uz dve kuchyne), ze si mile kuch. studio objedna odnekud komponenty, ktere privezou monteri v krabicich a skladaji a skladaji a skladaji.. neni tam na miru nic!!! Kdyz jsem chtela skrinku na korenku o 5 cm sirsi, rekli mi, ze to neni mozne.. zahy jsem pochopila proc - vyrabeji nekde predem dane miry a podle tech ruznych komponentu skladaji kuchyni... jediny, kdo dela kuchyni na miru, je nejaky stolar...

A s tou Ikeou - tam si ty komponenty taky poskladas za 2/3 cenu...
16. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
A v kuc. studiu zaplatis za montaz (i kdyz tvrdi, ze montaz je zdarma, tak tomu neverim, pac cenu montaze maji uz v cene skrinek), dopravu (totez) a kolikrat jeste i navrhy..
16. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ted se divam na Oresi.... maji studio v Hodonine a delaji zdarma navrhy. T akze v sobotu dopledne bude vylet do Ho, at nam udelaji navrh a hlavne zjistime cenu. Maji taky krasne kuchyne a cenove jsou srovnatelni s IKEA. Navic ted maji akci :wink:

Zdeni a ani stolar neni 100% kdyz je to Pat a Mat jako tenkrat u me na byte! Ja vsazim na Ikea nabo Oresi. A kdyz to nebude uplne od zdi ke zdi nevadi... Fero je sikovny, je preci od remesla, tak to zakruje sikovnou listou, neb sam vyrobi nejakou skrinku na miru a bude to! :grinning:
A Londyne sam vyrabel kuchyne... jenze tam je to jine, tam se to dela z MDF a potom se to jen natre barvou. U nas ty kuchyne maji krasny doknale zpracovany povrch a ne jen nejakou barvu. taky v UK ty uchyne pretiraji po nekolika letech!!!!!
16. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy, Oresi neber.... Mam ji a nic moc teda za ty prachy... Odlupuji se folie, budem reklamovat asi...
16. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Navic chlapici, co to prijeli montovat, to pekne odflakli... :unamused:
16. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu pokud je Fero takhle šikovný tak doporučuju ikeu, my jsme si to taky montovali sami, ty skříňky jsou pořád stejné, pak to chce jenom šikovnost při kompletaci, ale není to žádná hrůza, plánovač ikea kuchyní si stáhneš z netu, uděláš si zhruba návrh anebo zajdeš přímo do ikei a oni by ti taky návrh měli udělat :wink:
16. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni my si to budeme urcite montovat sami, jako vsechno jsme vzdy montovali :slight_smile: Jsme v tom sehrana dvojka :wink:

Ja se chci pokusit o nejakou takovou kuchy, jen ten dekor prac. desky mi tu vyzniva do seda a chtela bych to do hneda. A co musim mit, je to oblozeni kamenem... mozna bude cast jak v kuchyni tak v jidelne, at to na sebe teaticky navazuje, i kdyz to nebude jedna mistno, jsou to dve pruchozi mistnosti spojene prichodem bez dveri, a asi bude ehce vetsi ten pruchod, at se to opticky spoji ty mistnosti.

Takze mozna budou i mensi stavebni upravy nakonec Zdenci :sweat_smile:

Nikde nastesti neni napsane, ze kdyz si budeme brat kuchyn z IKEA, ze to musi byt i s prac. deskou a tu si muzeme najit podle sveho vkusu kdekoliv a jen nainstalovat.

Vsude pujdeme do jemnych, prirodnich barev, zadna divocina.. tu doladime na doplncich, ktere muzeme menit podle nalady.
Uz to tak mame i ty dva roky tady na byte v lznici a obyvaku a SUPER! Obyvak uz byl laden do zelena, do sedo-bila a ted do fialkova.

Ja jsu bohuzel clovek, ktery ma rad zmeny a ne ze si jednou neco koupim a bude to tak cely zivot. Mam rada male zmeny :wink:
16. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy a jakou chces barvu kuch, linky? Ony ty kameny jsou i do hneda - lamana skala napriklad..:slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdeni ty kameny se mi libi takve jake jsou tam, myslela jsem dekor te desky. Jinak kuchyn urcite bila lesk! To je bez debat :wink:
16. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jake jsou kde?
16. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No my jsme původně desku z ikei nechtěli, ale nakonec se nám nikde jinde nic nelíbilo, takže jsem skončili u ikei :grinning: , my máme všechno neutrál aby se to moc neokoukalo a ladíme doplňkama :slight_smile:
16. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
marti a tebe jsem chtela upozornit na znacku Anavy... :wink: Jsou to latkove pleny, bio a funkcni obleceni pro latkovane deti a latkove vlozky atd..:slight_smile:

http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=160030005148&ref=ts
16. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jednou doufám, že až budu dělat novou kuchyň, tak mi ji udělá švagr, je stolař a už jich dělal několik, jenže mu to asi budu muset říct rok dopředu, bo furt nemá čas...už tři roky se domlouváme na skříň vedle lednice a ještě jsme se k tomu nedostali, kdykoliv přijede na návštěvu, tak to probereme s tím, že se pak mám ozvat a nějak není čas :grinning:
ale díky tomu, že musíme na jaře vybourat sádrokarton v kuchyni, tak jsem ráda, že tam ta skříň ještě není :angry: to bude mazec...chjo a ten bordel...
16. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak máme po očkování,řvala jak tur už dopředu,bála se dr :sweat_smile: začala natahovat a řvala ještě v čekárně,uplně vzlykala chudinka moje :frowning2: jinak má 6150g a 62 cm :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my máme kuchyn ze sconta - zn.nobilia ( němčouři) a stála teda necelých 100 i s montáží,dalších 50 stáli spotřebiče,na těch jsem šetřila,se dají vyměnit za lepší,další kuchyn by mi Jirka asi nepovolil :grinning: jsem s ní moc spokojená,všechno funguje jak má :slight_smile: ale se scontem jsme bojovali docela dost,kuchyn jsme si přivezli sami a pak chtěli ještě za dopravu montážníků,takže to Jirka nerozdýchal,takže bojoval :grinning: fotky jsou na rajčeti :wink:
16. únor 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani naši sousedi májí stolárnu a Iva čekala na kuchyn taky rok :grinning: ještě ted ji nemají uplně hotovou,kovářova kobyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
16. únor 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a já jsem lesklou kuchyn chtěla taky,ale pak jsem na ni šáhla a byly tam otisky jak prase a jelikož jsem na tohle vysazená,tak bylo po lesku :grinning: naši totiž měli takovou kuchyn,že na ní furt byli vidět prsty,tak mám z dětství trauma z věty :čí jsou to ruce? :grinning: :grinning: :grinning: a ted jsem stejnej magor i já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti tak se hlavně brzo uzdravte :slight_smile: jinak malá to ode mě zatím chytla jen jednou a to hned poprvé,Ted mám v ložnici 2 ionizery( čístí to vzduchu,zvlhčuje, žere bacily) a myslím,že to asi k něčemu bude :slight_smile: jo a s rouškou jsem tenkrát i spala,dostala to i tak a já jsem měla spocenou čuňu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem si pokecala :grinning: dotáhla jsem od našich hromadu knížek tak jdu malé předčítat :slight_smile: papa
16. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, monolog? :grinning:
16. únor 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny Eriček měl ve dvou měsících 62 cm. Mám pocit, že budeme mít doma obra. Už teďka má nějaké věci na 3-6 měsíců ..... :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že si Inka pěkně pokecala :grinning:
16. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny a co máte,že to žere bacily. To bych potřebovala ... :grinning:
16. únor 2010 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky .. :dizzy_face:

Tak už jsme nemocní vši tři komplet a já jsem na nervy,že jsem asi ztratila i tu trochu mléka co jsem měla .... :frowning2:
Byla jsem ráda,že Eriček dostává alespoň jednu dávku mateřského mléka denně a teďka ani ťuk ... :cry: :cry:
17. únor 2010 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, nic si z toho nedelej... Prikladej ho porad a uvidis, az se uzdravis... bud se to trosku zase rozjede nebo ne, ale to uz se na to budes divat jinak.. ted jsi smutna a nemocna, ale bude lip.... Erik potrebuje hlavne maminku s dobrou naladou a klidnou a ne uzlicek nestesti, ze ztratila poslednich 200ml mlika na den... :wink: Kdyz jsi nervozni ty, je i on..
17. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni díky...
Přikládám a ještě koupím i ty homeopatika na tvorbu mléka.
17. únor 2010 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Petule, neni zac..:slight_smile: Erickovi pohlazeni..:dizzy_face:
17. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
DObré ránko,
Peti, hlavně se kvůli tomu nestresuj, Zdenča má pravda, malej pozná, že jsi nervozní a bude i on....nedělej si s mlíkem hlavu, třeba jak se dáš dohromady, tak se to zlepší a nebo taky ne :frowning2: ale hlavně buď v pohodě...co jsi měla jsi dala....zkus ty homeo a meltu a čajíky pro kojící....třeba z tebe malej ještě něco vycucne.... :slight_smile: držím pěsti
17. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, noc hrozná od půl 12 se malá začala mrvit a plakat a tak to bylo s přestávkama až do rána :frowning2: aby spala,tak jsem ji musela popleskávat po prdelce,takže já jsem jak praštěná palicí po hlavě :confounded: ráno měla 37,8,očička má skleněný a ještě jí to jedno zas začalo slzet :unamused: čípek jsem jí ještě nedala,ted je v dečce a hraje si,tak ji nechci brát a měřit,když je hodná :wink: ven asi jít nemůžu když má teplotu,že?to mě picne,ona doma spí max 35 minut,asi budeme jezdit ve sklepě :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti máme něco takovýho jen jinou značku http://top-termostat.cz/karta-produktu.php?produkt=UFO_ATTFI-02 a ještě tenhle zvlhčovač a ionizer http://www.uzizalky.cz/detail.php?zbozi=534476
17. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek