• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny, ven bych nechodila... a ani nesrazela teplotu.. ta se ma srazet az od 38°C po odecteni 0,5°C.. Nema to po tom ockovani??
17. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má Zdeni :wink: Ted jsem ji měřila a už má po odečtu 37,5 ,takže to jde dolů :wink:
17. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky..

tak slunicko konecne usnulo od rana :grinning: Ale zato zase sam v nasi posteli. Vcera to byl docela cirkus, ne a ne usnout, rval jak tur... az skoncil v kocarku, kde hned usnul. Dnes nastest zase pohoda, vcera mel nejaky spatny den.

Iny my mivame po ockovani taky zvysenou teplotu. Uvidis jeste co vecer... snad to bude v pohode.
Jeee, ted jsem si vzpomela na katalog, jak pojedu odpoledne ven, stavim se u Majkla a vezmu katalogy. Snad uz budou.

Jo a vcera jsme dostali od kamarada dve nalepky na auto MATY V AUTE... zkusim dat do albicka obrazek.
17. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, tak nedam, jedine az vecer... jsu na notebooku a postu mam stazenou ve svem pc a ten je vypnuty.

Peti to je pech, ze jste vsichni nemocni. Preju vam brzke uzdraveni. A stim mlickem neves hlavu. Ja jsem dopadla temer stejne... a jak Maty krasne roste a prospiva a nebyl nejak nemocny (az na ten zanet mocovych cest, co jsme na 90% chytli na plavani)... jinak zadna ryma, kasel nic, i kdyz jsme si tim ted ja s Ferem prosli. Ma dobrou imunity, asi to bude i tim dobrym mlickem co pije.
17. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vcera jsem delala navrh kuchhyne v IKEA planer a vychazi na nejakych 73.000,- bez spotrebicu. na spotrebicich udeme setrit, ale na bilemzbozi se daji sehnat dobre levne spotrebice, takze to budeme resit tak nejak.
17. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic, kure se pece, jsu si uvarit ryzi... umyt si hlavu, naobedvat se a pak se prdola vzbudi, tak frcime ven, dnes je tam krasne!
17. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to je mi líto s tou horečkou. Tu jsme naštěstí ještě neměli. My jsem přes tu rýmu ...

Katy tak to máš super,že je malej tak odolnej.

Dneska je venku fakt krásně. Škoda,že nemůžeme jít ven. V pátek se mám s malým příjít ukázat zase k doktorce,tak uvidím jak na tom budu a jeli by jsme kdyžtak s kočárkem ...
17. únor 2010 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, jeste doporucuju www.obchodnidum.cz.. :wink:
17. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ta Cajovna je misto SOha??
17. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, my máme taky některý spotřebiče z bilezbozi.cz a spokojenost....sice nemám doteď potvrzené záručáky, ale taky už není k čemu, záruka uplynula :grinning:

já jdu obědvat a pak ven....
17. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a ohledne spotrebicu - u trouby napriklad vyuzivam 4 programy z 12, takze jsem zapaltila zbytecne za neco, co nepotrebuju, mikrovlnka staci obycejna, na lednici jsem si priplatila a s tou jsem spokojena (mam kombinaci mrazaku a lednice, muzu si nastavit teploty, jake chci, superfreeze a supercool, zasobnik na led, hlasic otevrene lednice dele jak 2 minuty).. DIgestor uz bych chtela jen kominovou, recirkulacni je k nicemu..
17. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu souhlas se Zdenčou, já mám na troubě dva grily, využila jsem zatím jenom jeden a to asi jednou, takže zbytečnost, mám na ni i minutku, kterou jsem myslela že využiju víc, ale bohužel, z nějakýho neznámýho důvodu totiž nepípá, když dojde...ale výhoda je, že když je zaplá, tak dokud nenastavíš minuty, což jde dítěti docela těžko,t ak nezapneš troubu, což jednou využiju....a ledničku bych ti taky doporučila se dvěma kompresory, na lednici a na mrazák, mamka to má, já ne a nemůže si to vynachválit, když potřebuje odmrazit lednici, nemusí vypínat mrazák a naopak, i když u těch nových ledniček to je stejně zbytečný, ale můžeš si navolit zvlášť teploty a nebo lednice s tzv.nulovou zonou, je tak teplota kolem nuly, ale vyloženě nemrazí, takže když si koupíš třeba maso, tak je to super, necháš ho tam i dva dny a nemusíš mít strach, že se zkazí. Na lednici bych neštetřila. A pokud chceš šetřit elektriku, tak rozhodně indukční desku...pokud teda nemáte plyn...
jo a mikrajdu máme za litr...super záležitost, skvěle šlape už tři roky, sice na ni už nejdou vidět některé nápisy, ale hřeje :grinning: :grinning:
tak a já jdu na wecko a papat :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu super program na kuchyn je alno :wink: je i v aj a já jsem si tam udělala pořádně představu jak to bude vypadat,je to jako na živo :wink: Na katalog už se těším :slight_smile: spotřebiče máme taky přes net,z hlavy si nepamatuju odkud jsou ,ale rozeslala jsem mailem seznam konkrétních spotřebičů do eshopů a čekala na nejlepší nabídku,šli s cenama ještě pěkně dolů oproti nabídce :wink: ale kupovala jsem tam všechny spotřebiče ne jen jednu věc :wink:
17. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mikrovlnku máme vestavnou,byla jsem zvyklá na digitální,tahle je obyč a docela mi to chybí :unamused: u myčky bacha na decibely a spotřebu vody,do digestoře bych investovala příště mnohem víc,ta naše stála kolem 6 tis a stojí za prd :unamused: a hlavně bych si koupila spotřebiče co se neochytávají( nerez)protože to je děs,hlavně trouba je terno :angry: no ale to už je zase uplně jiná cenová kategorie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tý jo to naše dítě je ranní ptáče po tatínkovi,mě asi klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes: v 6 byla vzhuru asi chtěla stihnout hokej :grinning: to má taky po tatínkovi :grinning: mám pocit,že už mám půl dne za sebou :sweat_smile: zacvičený,najezená ...jinak malá už večer byla bez teplot,takže už je to dobrý :slight_smile: i očičko je lepší :slight_smile: a uplně brutálně sjíždí sníh ze střechy,se vždycky leknu co je to za rachot :sweat_smile:
18. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

no my taky poctivě trénujeme na červenec, v půl 4 jsme byli oba vzhůru a Josef se mi zdál nějak horkej, tak jsem vytáhla teploměr a měl 38,3 :frowning2: , pak jsem do půl 5 nemohli usnout, já jsem pak teda naštěstí vytuhla, ale i tak to bude dneska náročné :unamused: , hlavně v sobotu jdeme na svatbu, tak jsem zvědavá v jakém stavu
18. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Tak to já jsem s Eričkem spinkala až do půl osmé. Erik te se i v horečkách díval na hokej to by mě ani nebavilo.
18. únor 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo už nám asi schází sluníčko,všichni jsou nemocní :confounded: Marti co si oblečeš na svatbu?
18. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny moc pěkné fotečky...
Z male je krásná slečna .... :dizzy_face: :dizzy_face:

Já už se letos nesmírně těším na jaro. Nikdy mě ta zima tak neroštilovala jako letos ....
18. únor 2010 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti děkuju :wink: Mě ta zima taky hrozně štve :angry: dnes už aspon vyrazíme ven :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě ta zima pěkně sere :angry:

Inko hnědé kalhoty a bílou tuniku s modrohnědým vzorem a asi 4 svetry na to abych v kostele nezmrzla :grinning:
18. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo,jsem se dívala na autosedačky od 9kg a to je teda darda :sweat_smile: to jsem se dívala v chiccu a ta co se mi líbila stála 7 tisíc,jsem si říkala,že jsou magoři,kdo to koupí a šup lup ani se nenadějem a budem taky magoři :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jsem četla tuniku a už jsem si v duchu říkala,že zmrzneš,ale ty svetry to zachránili :grinning:
18. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
budete mít postýlku pro prcka v ložnici nebo mu budete dělat vlastní pokojíček?
18. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo postupně pak budu svetry odkládat, hlavně doufám že zapnu kabát přes kozy :grinning:

Asi zatím dáme postýlku do ložnice, pokojíček asi budeme částečně zařizovat, uvidíme podle toho jak bude prcek spát, možná ze začátku budu s prckem v pokojíčku spát
18. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem pro postýlku v ložnici,protože bych stejně spala v tom pokojíčku :grinning: hlavně Jirka byl nachcípanej a spal vedle a ted se mu za náma nějak nechce zpátky :grinning: a já ho teda ani nenutím,se můžeme víc rozvalovat :grinning:
18. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažu za malou :wink: zatím papa
18. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska se mi ten den zdá tuze nějaký smutý .... :confused: :confused:
18. únor 2010 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek