• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky, hlásím se po kontrole, byla jsem celý den u našich, taťka je v nemocnici, tak i za nim a pak v práci.
Mimčo je v pořádku, krásně s sebou na utz šilo, tak jsem uronila i slzičku :dizzy_face:
zítra se mám objednat na NT screning do Brna, docela mě to překvapila, ale doktorka doporučila Veveří, tak se objednám tam, snad nás vezmou, mám na to už jenom 14 dní.
18. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani ... :dizzy_face:

To je super, že je všechno v pořádku. Moc Ti gratuluji... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Jani gratuluju :wink:

Já jsem včera koupila podprdu a už nevěřím tabulkám rozměrů, mám nakonec 90D a ještě tam mám rezervu, myslím že by stačila i 90C :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Jsem pěkně nasraná. Pomalu to bude týden co necvičím a nechodím na procházky a váhu už mi zase jede nahoru.... :angry: :angry:
Od pondělka zase začnu. Nebo do té svatby ty kila ani nedám dolů .....
19. únor 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, dobre zpravy..:slight_smile: :dizzy_face:
19. únor 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si dneska po delší době vzala kabát a teda jsem zvědavá co se mi podaří pod něho zítra nacpat, tenhle týden mi nějak vyskočilo břicho zase, takže zítra budu v kabátu nacpaná jak špekáček a budu se modlit ať mi neprdnou knoflíky :grinning:
19. únor 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a špekáčku :grinning: :wink: Jani gratuluju moc ke kontrole :dizzy_face: takže nakonec vyrazíš na nt do Brna :wink: Marti hlavně se nám vyfot konečně,prosím bez těch 4 svetrů :grinning: Peti mě teda zbývá ještě necelý 2 kg,ale hlavně se musím zbavit toho špeku na břuchu :angry: Přinejhorším budeš mít nový šaty :sweat_smile:
19. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky moc...na NT jdeme 3.3. tak se těším, konečně dostaneme i normálné fotku a ne plakát :grinning: paní doktorce došel foto papír, tak mi prcka vytiskla na tiskárně, akorát ta zvětšuje, takže obrázek máme na půlku formátu A4 je to docela prčovní :grinning:
Peti neboj, jakmile začneš lítat s kočárkem a cvičit, tak kila zase krásně půjdou dolů..neboj, to u mě už nehrozí :grinning:
19. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko neboj, foťák bereme tak snad se podaří i nějaká ta fotka :grinning: a 4 svetry pod kabát fakt nenacpu :grinning: , naštěstí má být docela teplo :slight_smile:

A v obchodech už mají jarní a letní kolekce, včera jsem si zkoušela ten plavkový nátělník, měli i větší velikosti, přes prsa dobrý, ale přes břicho to bylo uplejší už teď, takže ještě počkám a budu muset vybrat něco víc rozšířeného :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani my jdeme na velký UTZ 4.3. :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem zvědavá na fotečky, u nás se dá zatím fotit jenom špek, ale teď už nejde zatáhnout, tak jde víc vidět... :grinning: :grinning:
já musím jet do Brna v dubnu na oční, tak se budu muset už v obchodech taky mrknout po nějakým volnějším oblečení, kalhoty naštěstí už mám, nějaká trika taky, ale jsou mi upnutý přes prsa, tak potřebuju krapet větší a podprdu taky, zatím mám jednu,na doma nosím starší, zatím taky docela dobrý, ale kdybych chodila do práce, tak s tím nevyjdu, tak si příští týden zajedu do Boskovic nějakou koupit, hlavně potřebuju černou,bo mám bílou a je furt jako prasino...děsný....
19. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak dlouho dopředu jste kupovaly kočárek? My budeme brát asi tu cortinu, ale loňskou kolekci a tu teď mají ve většině e-shopů ve výprodeji, tak nevím aby jsme nečekali moc dlouho a pak už nebyla :unamused:
19. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani včera jsem byl v tescu u vaňkovky a mají tam docela dost velký výběr spodního prádla ve větších velikostech a za rozumné ceny, já jsem koupila podprdu za necelé 400 :slight_smile: a v obchodech je teď docela dost větších a hlavně dlouhých triček, mě už ze starých triček pomalu ale jistě leze břicho :grinning:
19. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec těhule :slight_smile: Marti myslím,že jsme ho kupovali kolem 26 týdne,ale je fakt,že pokud chceš lonskou kolekci ,tak bych asi dlouho nečekala :wink: Akorát ,že se možná na začátku března dozvíte co to bude,tak už můžeš vybírat barvu podle toho :wink:
19. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se ted mrkla na tu cortinu a ten model 2010 vypadá docela divoce :sweat_smile: ta 2009 vypadá líp :wink:
19. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no my stejně nebude kočárek vybírat podle pohlaví, bude buď černej, hnědej nebo možná černozelenej :wink:
19. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to můžeš koupit klidně hned :wink: at si ještě můžeš vybrat barvu :wink:
19. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
po Zaječí jezdí další casualplay,sice blbá barva,ale kvůli ní byl za 16 tisíc,to se dá :wink:
19. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dát malé najíst,zatím papa
19. únor 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi po velkým UTZ to rozlouskneme a koupíme, to bude mít Josef radost :grinning:
19. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček už začal pást koníčky. Včera když jsem ho dala na břicho tak ješt nic a dneska si uplně nádherně drží hlavičky. Zkoušela jsem to vyfotit, ale moc mi to nešlo. Ale potom dám fotku do albíčka ....
19. únor 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to mělo být "hlavičku"...
19. únor 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti super :wink:

Já už se tak těším na mateřskou, poslední dobou mě práce štve čím dál víc, je toho teď fakt moc, budou končit zimní slevy takže lidi blázní, doufám že se to aspoň pak trochu uklidní, protože jinak na to kašlu a půjdu snad na nemocenskou :angry:
19. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to ti nezávidím, já si někdy říkám, že bych šla hned zpátky do práce, ale když tam dojdu a vidím ten šrumec a zmatek, tak jsem ráda, že jsem doma, mám klid, sice se teď v tomhle počasí nudím jako blázen, ale kolegyně mi včera poslala asi 5 knížek, já si koupila druhý díl knížky co mám doma a ségra má doma 3 a 4 díl, tak budu mít co dělat, abych to přečetla než se prcek narodí :grinning:

Peti, tak to je Eriček šikulka...pak hoď foto :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já si to taky nezávidím :grinning: , potřebuju nutně dodělat část programu a tím bych se zbavila dost velké části poptávek, jenomže kuva kdy to mám dodělat když jsem zavalena poptávka že :angry: , ale čeká mě vybírání dovolené, každý měsíc týden, tak to bude hned veselejší :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak venku je teda krásné počasí, chčije a chčije :angry: , to bude zítra paráda, chudák nevěsta, v tomhle počasí v šatech blééé. No myslím že ráno se ani nemusím moc namáhat s účesem :angry:
19. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No počasí je děsné. Jsem byla s kočárkem u doktorky se ukázat zase s tou rýmů. Ono ho chtěla ještě před víkendem vidět jestli se to nezhoršilo a potom jsem se stavila u prababičky a v obchodě a jen jsem za sebou zabouchla dveře,tak tak začalo pršet....
19. únor 2010 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no chudák nevěsta. Já jsem měla šaty s vlečkou a pořád jsem si na ně šlapala. Naštěstí bylo krásně jinak bych byla jak prase ....
19. únor 2010 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, koukám, že tady taky nikdo nebyl. Marťa si užívá svatbu, Peťa bojují s rýmou, ráno mi psala, a zbytek asi lenoší...teda doufám :grinning:
já jdu zrovna začít vařit oběd, akorát je mi od včera lehce šoufl, motá se mi hlava, tak jsem jak praštěná palicí, ale snad to bude lepší, předpokládám, že je to počasím...tak zatím pa pa
20. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ještě jednou moc díky....

Eriček tu rýmu má čím dál tím horší. To je děsný. Je to až neuvěřitelné kolik hlenů z něho vytáhnu. To snad ani já nevysmrkám ....

Doufám,že bude bry zdravej ....

Teďka mi akorát oba dva Erici spinkají,tak mám chviličku klid. Navařeno už mám a uklizeno zběžně,ale na to tento týden prdím ....
20. únor 2010 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek