• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jsem říkala před doktorkou včera,že mám i manžela nemocného. A tak mi řekla,že mě lituje, protože dva nemocní chlapy v baráku to musí být děsné ....
A taky je....
20. únor 2010 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A nařídila jsem si,že od pondělka začnu zase cvičit. Tak doufám,že ty kila pujdou dolů.....
20. únor 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A na to,že má Eriček tak šílenou rýmu,tak dneska perfektně spinkal. Usnul v devět a probudil se ve čtyři a potom až nějak k osmé hodině. No prostě nádhera. Zlatíčko moje.... :dizzy_face:
Mohlo by mu to tak klidně zůstat ....
20. únor 2010 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
V albíčku má nové fotky ...
20. únor 2010 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nikdo nikde .... :confused: :confused: ¨
21. únor 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska tak krásně svítí sluníčko po ránu ...
21. únor 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Doufám,že zítra bude taky pěkně ....
21. únor 2010 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé já si tu vykládám už druhej den sama.... :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: je fakt nádherně,zvlášt oproti včerejšku :wink: Byli jsme u našich,mamina měla narozeniny.Dnes jdeme na oběd k tchánovcům,malá zas bude řvat jak tur,jen je uvidí už řve :sweat_smile: zrovna se mi budi,usnula jak jinak než na hrací dece :slight_smile: Peti fotečky super,malej je srandovní jak nemá vlasy :grinning: :slight_smile:Malá bude asi brzo taky,pelíchá jak něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: Všude má svoje vlasy.A to bud ráda,že tio s rýmou spinká,když ji měla malá tak jsem hučela vysavačem i v noci každou hodinu a půl :frowning2:
21. únor 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem myslela na tu nevěstu včera a počasí na prd,ale večer ve zprávách ukazovali jak bylo někde krásně, ani nevím,kde ta svatba byla,tak třeba to počasí vyšlo :wink: Jinak včera večer jsem to zalomila s malou už v 8 :sweat_smile: to je děs,manželský život je v troskách s takovým prckem ( a olympiádou):grinning: potřebovali by jsme garsonku,aby jsme byli víc spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mažu dát malé napapat.krásnou neděli.papa
21. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti já to taky tak mívám :grinning:
21. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny u nás je to podobné. Já jsem zjistila,že tu antikoncepci jím úplně zbytečně ....
21. únor 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky, ja jsem nemocna - ve ctvrtek jsem se uz citila blbe, v patek mi nebylo o nic lip a vcera to vygradovalo.. musela jsem byt v praci, dnes jsem doma, ale to zas bylo kecu... :rolling_eyes:

No jako co - ja se sakra staram o nemocne decka, nikdo nam neprispeje ani na blbe vitaminy, cas na relax je minimalni a pak, kdyz onemocnim (a chci zustat doma, pac je mi fakt blbe a nechci roznaset dalsi bacily), maji vsichni plnou hubu kecu... :angry:
21. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni tak přeji brzké uzdravení.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Myslím se půjdu podívat na jednu třetinu hokeje a půjdu spát. Eriček už mi spinká,tak abych se taky trochu prospala....

Už se těším až ta olympiáda skončí. U nás od rána do večera nehraje nic jinšího ....

Můj se v tom vyžívá. Má roztahlou sedačku v obýváku a i tam spí v noci,tak si jenom lebedí....
21. únor 2010 ve 20:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

svatba dopadla dobře, zima teda byla pěkná, bylo to v kostele na kopečku u Olomouce, před kostelem fučel vítr a sněžilo, ale všichni jsme to zvládli snad bez újmy na zdraví :grinning:

Jo a včera jsme koupili kočárek :dizzy_face: , nakonec v olympii, měli poslední kus za dobrou cenu a barvu máme nakonec úplně jinou než byl předvýběr, protože barvy na fotkách na netu u cortiny hodně zkreslují, máme šedooranžový :grinning: , kdo by to byl čekal, naše oblíbené barvy :grinning:
22. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme tenhle akorát ve skutečnosti je světlejší
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1724302
22. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marti, vypadá moc pěkně .... :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Zdeni jen se vylež,to chtějí aby byly všechny děcka nemocný? :fearful: děs :unamused: Peti a to nemáš po norm porodu :grinning: jaksi to furt není ono,tak to extra nevyhledávám :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý se to může upravit až přestanu kojit,mě picne :sweat_smile: Jinak olympiádu miluju,ale v záánamech mě nebaví :frowning2: včera jsem teda vydržela hokej,ale z těch nervů mě bolela hlava :grinning: Marti super,jdnu věc máte z krku :slight_smile: barvička super :slight_smile:na kolik nakonec vyšel?
22. únor 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko stál 13.900, v tom netovém obchodě stál 12.900, ale zase pokud by byl problém tak do olympie to máme kousek :slight_smile: , včera jsem si dvě hodiny doma hrála a skládala :grinning:, hluboká korba je fakt super velká a hlavně má polohovací záda :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ti je jasný,já jsem taky chtěla kočár odněkud,kam není problém zajet,kdyby byl problém :wink: hod ho rychle do krabice,já jsem ho měla u našich a furt jsem ho chodila očumovat :grinning: ty polohovací záda se přiznám jsem vůbec nepotřebovala :wink:
22. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
a hluboká korba má 83,5 cm to je fakt super :wink: to tam prcka narveš i na zimu :slight_smile: pokud to teda nebude macík jak Maty :wink: malá chce papat.zatím pa
22. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme k němu krabici nedostali :grinning: , ale mě to očumování moc neláká :grinning: , tak polohovací záda počítám využiju až tak kolem půl roku a později, spíš to beru že tím oddálíme přechod na sporťák :wink:
22. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jo Marti a tu fotku chceme :wink: a už žádný výmluvy :grinning:
22. únor 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No fotku musíme nějakou udělat, na svatbě k tomu nějak nedošlo :grinning: , akorát teda paní servírka mě tipovala na 7 měsíc :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Marti super, kočárek máte z krku, to je paráda...
U nás sledování olympiády, jakožto i všeho ostatního vyřešil sníh...spadl nám ze střechy rovnou na satelit, takže máme po ptákách...nefunguje...skvělý, funguje nám na normál televizi jenom Nova a jednička a ještě mají pěkně hnusný obraz, takže Martin hokej sledoval na netu,ale stejně ho neviděl do konce...tak jsem naštvaná...

Já jsem byla včera u sestřenky v Blansku,oslavit narozeniny,měla třicet, tak jsme jely se ségrou a mamkou popřát, tak to bylo super odpoledne, akorát jsem dojela domů na televizní noviny, snědla večeři a zavrtala se do deky k televizi :grinning: úplně hotová...

Zdeni,hlavně se brzo uzdrav...a na práci se vybodni, jsou to blbci, když chtějí mít nemocné děcka, ale tvoje zdraví je přednější....
22. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
DIky, holky...:slight_smile: Uz je mi podstatne lip, klouby uz tolik neboli, hlava se tolik nemota, teplota je jen zvysena, ale kasel mam desivy.. :confused:

CHtela bych zustat jeste zitra doma, ale uvidim, jak se na to bude tvarit zamestnavatel... :sweat_smile:
22. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni jsem ráda,že už je Ti lepší. Snad Tě to brzy přejde úplně. Nás ten kašel taky ještě dost trápí. Hlavně Erika ...

Za chviličku se jdu s malým k doktorce. Ona ho chce každý týden vidět,když má rýmu. Mám pocit,že jsme u té dokotorky pořád. Myslím potřebuje body .... :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpět od doktorky a budeme mít KLUKA :dizzy_face:
22. únor 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
paní doktorka nejdřív říká no vypadá to na kluka a pak se dívala z jiného úhlu říká: ježíš no to je jasný kluk :grinning:
22. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, takze KUBIK!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek