Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
20. únor 2010
Jsem říkala před doktorkou včera,že mám i manžela nemocného. A tak mi řekla,že mě lituje, protože dva nemocní chlapy v baráku to musí být děsné ....
A taky je....
anag
20. únor 2010
A nařídila jsem si,že od pondělka začnu zase cvičit. Tak doufám,že ty kila pujdou dolů.....
anag
20. únor 2010
A na to,že má Eriček tak šílenou rýmu,tak dneska perfektně spinkal. Usnul v devět a probudil se ve čtyři a potom až nějak k osmé hodině. No prostě nádhera. Zlatíčko moje.... x-)
Mohlo by mu to tak klidně zůstat ....
anag
20. únor 2010
V albíčku má nové fotky ...
anag
21. únor 2010
Nikdo nikde .... =-) =-) ¨
anag
21. únor 2010
Dneska tak krásně svítí sluníčko po ránu ...
anag
21. únor 2010
Doufám,že zítra bude taky pěkně ....
anag
21. únor 2010
Jé já si tu vykládám už druhej den sama.... 😃 😃 😃
cervenec
21. únor 2010
Ahojky holky 🙂 je fakt nádherně,zvlášt oproti včerejšku 😉 Byli jsme u našich,mamina měla narozeniny.Dnes jdeme na oběd k tchánovcům,malá zas bude řvat jak tur,jen je uvidí už řve :-N zrovna se mi budi,usnula jak jinak než na hrací dece 🙂 Peti fotečky super,malej je srandovní jak nemá vlasy 😃 🙂Malá bude asi brzo taky,pelíchá jak něco :-p Všude má svoje vlasy.A to bud ráda,že tio s rýmou spinká,když ji měla malá tak jsem hučela vysavačem i v noci každou hodinu a půl 😞
cervenec
21. únor 2010
Jinak jsem myslela na tu nevěstu včera a počasí na prd,ale večer ve zprávách ukazovali jak bylo někde krásně, ani nevím,kde ta svatba byla,tak třeba to počasí vyšlo 😉 Jinak včera večer jsem to zalomila s malou už v 8 :-N to je děs,manželský život je v troskách s takovým prckem ( a olympiádou)😃 potřebovali by jsme garsonku,aby jsme byli víc spolu :-p mažu dát malé napapat.krásnou neděli.papa
cervenec
21. únor 2010
Peti já to taky tak mívám 😃
anag
21. únor 2010
Iny u nás je to podobné. Já jsem zjistila,že tu antikoncepci jím úplně zbytečně ....
zdenallicka
21. únor 2010
AHoj holky, ja jsem nemocna - ve ctvrtek jsem se uz citila blbe, v patek mi nebylo o nic lip a vcera to vygradovalo.. musela jsem byt v praci, dnes jsem doma, ale to zas bylo kecu... 8-(

No jako co - ja se sakra staram o nemocne decka, nikdo nam neprispeje ani na blbe vitaminy, cas na relax je minimalni a pak, kdyz onemocnim (a chci zustat doma, pac je mi fakt blbe a nechci roznaset dalsi bacily), maji vsichni plnou hubu kecu... ]-(
anag
21. únor 2010
Zdeni tak přeji brzké uzdravení.... x-) x-)

Myslím se půjdu podívat na jednu třetinu hokeje a půjdu spát. Eriček už mi spinká,tak abych se taky trochu prospala....

Už se těším až ta olympiáda skončí. U nás od rána do večera nehraje nic jinšího ....

Můj se v tom vyžívá. Má roztahlou sedačku v obýváku a i tam spí v noci,tak si jenom lebedí....
macinek
22. únor 2010
Dobré ráno 🙂

svatba dopadla dobře, zima teda byla pěkná, bylo to v kostele na kopečku u Olomouce, před kostelem fučel vítr a sněžilo, ale všichni jsme to zvládli snad bez újmy na zdraví 😃

Jo a včera jsme koupili kočárek x-) , nakonec v olympii, měli poslední kus za dobrou cenu a barvu máme nakonec úplně jinou než byl předvýběr, protože barvy na fotkách na netu u cortiny hodně zkreslují, máme šedooranžový 😃 , kdo by to byl čekal, naše oblíbené barvy 😃
macinek
22. únor 2010
Máme tenhle akorát ve skutečnosti je světlejší
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...
anag
22. únor 2010
Ahoj Marti, vypadá moc pěkně .... x-)
cervenec
22. únor 2010
Ahojky holky 🙂 Zdeni jen se vylež,to chtějí aby byly všechny děcka nemocný? 😕 děs :-| Peti a to nemáš po norm porodu 😃 jaksi to furt není ono,tak to extra nevyhledávám :-p prý se to může upravit až přestanu kojit,mě picne :-N Jinak olympiádu miluju,ale v záánamech mě nebaví 😞 včera jsem teda vydržela hokej,ale z těch nervů mě bolela hlava 😃 Marti super,jdnu věc máte z krku 🙂 barvička super 🙂na kolik nakonec vyšel?
macinek
22. únor 2010
Inko stál 13.900, v tom netovém obchodě stál 12.900, ale zase pokud by byl problém tak do olympie to máme kousek 🙂 , včera jsem si dvě hodiny doma hrála a skládala 😃, hluboká korba je fakt super velká a hlavně má polohovací záda x-)
cervenec
22. únor 2010
Marti ti je jasný,já jsem taky chtěla kočár odněkud,kam není problém zajet,kdyby byl problém 😉 hod ho rychle do krabice,já jsem ho měla u našich a furt jsem ho chodila očumovat 😃 ty polohovací záda se přiznám jsem vůbec nepotřebovala 😉
cervenec
22. únor 2010
a hluboká korba má 83,5 cm to je fakt super 😉 to tam prcka narveš i na zimu 🙂 pokud to teda nebude macík jak Maty 😉 malá chce papat.zatím pa
macinek
22. únor 2010
My jsme k němu krabici nedostali 😃 , ale mě to očumování moc neláká 😃 , tak polohovací záda počítám využiju až tak kolem půl roku a později, spíš to beru že tím oddálíme přechod na sporťák 😉
cervenec
22. únor 2010
jo Marti a tu fotku chceme 😉 a už žádný výmluvy 😃
macinek
22. únor 2010
No fotku musíme nějakou udělat, na svatbě k tomu nějak nedošlo 😃 , akorát teda paní servírka mě tipovala na 7 měsíc 😃 😃 😃
janca.k
22. únor 2010
Ahoj holky, Marti super, kočárek máte z krku, to je paráda...
U nás sledování olympiády, jakožto i všeho ostatního vyřešil sníh...spadl nám ze střechy rovnou na satelit, takže máme po ptákách...nefunguje...skvělý, funguje nám na normál televizi jenom Nova a jednička a ještě mají pěkně hnusný obraz, takže Martin hokej sledoval na netu,ale stejně ho neviděl do konce...tak jsem naštvaná...

Já jsem byla včera u sestřenky v Blansku,oslavit narozeniny,měla třicet, tak jsme jely se ségrou a mamkou popřát, tak to bylo super odpoledne, akorát jsem dojela domů na televizní noviny, snědla večeři a zavrtala se do deky k televizi 😃 úplně hotová...

Zdeni,hlavně se brzo uzdrav...a na práci se vybodni, jsou to blbci, když chtějí mít nemocné děcka, ale tvoje zdraví je přednější....
zdenallicka
22. únor 2010
DIky, holky...🙂 Uz je mi podstatne lip, klouby uz tolik neboli, hlava se tolik nemota, teplota je jen zvysena, ale kasel mam desivy.. =-)

CHtela bych zustat jeste zitra doma, ale uvidim, jak se na to bude tvarit zamestnavatel... :-N
anag
22. únor 2010
Zdeni jsem ráda,že už je Ti lepší. Snad Tě to brzy přejde úplně. Nás ten kašel taky ještě dost trápí. Hlavně Erika ...

Za chviličku se jdu s malým k doktorce. Ona ho chce každý týden vidět,když má rýmu. Mám pocit,že jsme u té dokotorky pořád. Myslím potřebuje body .... 😃 😃
macinek
22. únor 2010
Tak jsem zpět od doktorky a budeme mít KLUKA x-)
macinek
22. únor 2010
paní doktorka nejdřív říká no vypadá to na kluka a pak se dívala z jiného úhlu říká: ježíš no to je jasný kluk 😃
zdenallicka
22. únor 2010
Marti, takze KUBIK!!! x-) x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli