Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
zdenallicka
22. únor 2010
Blahopreju...🙂

Jani, takze u tebe cekam na Klarku...😉
zdenallicka
22. únor 2010
No a taky jsem chtela rict, ze jsem ted volala do prace, ze zitra neprijdu a asi ani ve stredu na poradu a to zas bylo kecuuuu!!!! :-p :-p :-p (porad mi tu chybi blici smajl)

Ja se na to fakt vykaslu - jak se mam starat o osm decek, kdyz jsem rada, ze se postaram o sebe??? ]-(
janca.k
22. únor 2010
Jééé budeme mít Kubíka...ty jo, to budu muset říct kuželce, že ne že si přišroubuje pindíka taky 😃 no nic, budu muset ty holčičí řady posílit já 😃
Zdeni, vybodni se na ně....mají být rádi, že je nemocná jedna vychovatelka a ne osm děcek...to je fakt k nevíře...jo ten blicí smajlík by se někdy hodil...hlavně se vylež ať jsi fit a oni ať si trhnou nohou....

tak a já jdu na bus...tak pa pa
macinek
22. únor 2010
No jo bude Jakub, teda pokud paní doktorka dobře viděla 😃 , uvidíme příští čtvrtek na velkém UTZ 🙂

Jsem volala Josefovi že budeme mít kluka a on se mě ptá: jak to?, tak říkám no protože má piňdoura 😃 😃 😃
zdenallicka
22. únor 2010
Jakto???? 😃 CO si udelal, to ma, neeeee???? 😃
macinek
22. únor 2010
No asi počítal spíš s holkou no 😃 , ze začátku jsem měla pocit že to bude holka, pak už teda ne, oba jsme počítali spíš s holkou 😃 , ale je to jedno, úplně jedno, kolem nás mají teď všichni holky, tak aspoň bude mít mladej výběr 😃
zdenallicka
22. únor 2010
Vsak ono je to ouplne jedno...x-) Hlavne kdyz je miminko zdrave... x-)

Chjooo, ja vam zavidim...🙂
anag
23. únor 2010
Ahoj holky ... x-)

Zdeni neboj brzy to štěstí potká i Tebe. Cítím .... x-) x-) x-)

Dneska byla u nás šílená noc. Erička bolela bříško od čtvrt jsme vůbec nespali....

Ale teďka už je hodnej ...
cervenec
23. únor 2010
Ahojky holky 🙂 Marti gratuluju ke Kubíčkovi 🙂 Já jsem se těšila jak budeme dávat sázky před velkým utz co to bude a ty nás tak překvapíš 😃 ale vyhrála bych 😃
anag
23. únor 2010
Jíé to jsem zapomněla pogratulovat...

Marti gratuluji... x-)
cervenec
23. únor 2010
Jani musíš to skore tady vylepšit,tohle Julinka sama nezvládne 😃 ale včera jsem se dívala na narozený miminka v Břeclavi a v 7 týdnu se narodilo z 10 dětí 8 holčiček( ted kecám přesný počet si nepamatuju :-p )Peti i do Bilovic vám jedna přibyla 😉
anag
23. únor 2010
Jo jo už máme v tomto roku dvě....
Valerii a Vilmu...
cervenec
23. únor 2010
Tý jo malá je od rána ukňučená, asi ji vyhodím oknem ]-( najezená,přebalená,chovat ju teda nebudu ]-(
cervenec
23. únor 2010
jo a nedávno se tam narodilo dítko Paris Macků :-N akorát nevím jestli je to holka nebo kluk 😃
anag
23. únor 2010
Eriček je zatím hodnej.Nevím co jsem snědla,ale se mi děsně osypal.Co na to pomáhá?
cervenec
23. únor 2010
Peti malá se mi osype někdy,ale jen malilinko,takže s tím nic nedělám a ono to druhý den zmizí,ale myslím,že když ho vykoupeš v černým čaji,tak nic nezkazíš 😉 Asi jsi snědla něco kyselýho,vzpomínej at se tomu příště vyhneš 😉
anag
23. únor 2010
No musím si vzpomenout. Je to šílené. Má tak mojeho už jen 100ml denně a ještě se mi chudáček osype. Musím si dát pozor ...
cervenec
23. únor 2010
to jo teda,to je pech :-| asi je háklivka 😉
anag
23. únor 2010
NO je. Mamka říkala,že je celej já. Já jsem na to byla taky strašně háklivá ....
aliiik
23. únor 2010
Ahooooj holky!
Jé já jsem tady dlouho nebyla....
anag
23. únor 2010
Ali to jsi tedy nebyla. Jak se máš? A co nového? Co malej?
aliiik
23. únor 2010
jsem byla jak medvěd v zimě.... zalezlá a spavá.
Máme se dobře. Mě jen trápí pár kilo navíc a jsem jakási děsně unavená a furt bych spala, jinak pohoda. Mladej až na soplík je to dobré, celkem pěkně spáva v noci (někdy i 7hod v kuse) přes den už je to horší. Nějak nám ten náš Toník ožil hihi x-) 🙂
Co Eriček? Jak jste na tom s váhama a mírama.
Toník má 6400g a 61cm
cervenec
23. únor 2010
Ahoj Ali.já jsem furt jak medvěd v zimě,včera jsem za malou zalezla už v 9 😃 já ten život prospím 😃
anag
23. únor 2010
Já jdu Erička vážit až za čtrnáct dní ve třech měsících. Ale v 8týdnech měl 5500g a 62 cm. Teď už má určitě přes šest kilo. S tím spaním jsme na tom stějně v noci to jde až na tuhle noc ...
A přes den toho moc nenaspí. Spí jedině v kočárku...

No moje kila navíc jdou pomaličku dolů,ale tvrdou dřinou. Každé ráno cvičím na lačno půl hodiny a každý den pokud to jde chodím dvě hodiny s kočárkem po dědině. Ještě mi ale zbývá pořád 7kilo...
aliiik
23. únor 2010
Iny, tak to jsme na tom stejně...... 😉 až občas zaspím i manželské povinnosti ]-(
cervenec
23. únor 2010
Ali to už ani nevím co to je 😃 a navíc to furt není ono,takže se do toho nehrnu :-|
anag
23. únor 2010
Já taky chodím spát kolem deváté. Někdy vydržím maximálně do desíti,ale to se musím hodně přemáhat...
macinek
23. únor 2010
Zdar ženy 🙂

No jo podle toho zlobení v bříšku je to kluk jako když vyšije 😃 , celý tatínek 😃

Včera jsem se u doktorky zděsila protože podle jejich váhy bych měla mít 76kg, ale mají novou váhu, pak jsem se vážila doma a 73,5kg, ale teda mladej pán se pěkně rozvaluje, poslední týden mi hrozně roste břicho, i doktorka se divila kde až mi končí děloha 😃
anag
23. únor 2010
Marti a kolik máš tedy kilo na víc?
cervenec
23. únor 2010
Holky víte krevní skupinu prcků?Já jsem ji totiž ve zprávě nikde nenašla,jediný kde to byla napsaný byl ten proužek co měla malá na ručičce,bylo tam 0+.Pořád se na to chci zeptat dr a vždycky zapomenu ]-( Kamoška ji má i v průkazce červenou fixou,prý kvůli tomu,že má rh minus.A my prd a to jsme rodili ve stejné porodnici :-|

Začni psát odpověď...

Odešli