• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Blahopreju...:slight_smile:

Jani, takze u tebe cekam na Klarku...:wink:
22. únor 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a taky jsem chtela rict, ze jsem ted volala do prace, ze zitra neprijdu a asi ani ve stredu na poradu a to zas bylo kecuuuu!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (porad mi tu chybi blici smajl)

Ja se na to fakt vykaslu - jak se mam starat o osm decek, kdyz jsem rada, ze se postaram o sebe??? :angry:
22. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé budeme mít Kubíka...ty jo, to budu muset říct kuželce, že ne že si přišroubuje pindíka taky :grinning: no nic, budu muset ty holčičí řady posílit já :grinning:
Zdeni, vybodni se na ně....mají být rádi, že je nemocná jedna vychovatelka a ne osm děcek...to je fakt k nevíře...jo ten blicí smajlík by se někdy hodil...hlavně se vylež ať jsi fit a oni ať si trhnou nohou....

tak a já jdu na bus...tak pa pa
22. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo bude Jakub, teda pokud paní doktorka dobře viděla :grinning: , uvidíme příští čtvrtek na velkém UTZ :slight_smile:

Jsem volala Josefovi že budeme mít kluka a on se mě ptá: jak to?, tak říkám no protože má piňdoura :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakto???? :grinning: CO si udelal, to ma, neeeee???? :grinning:
22. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi počítal spíš s holkou no :grinning: , ze začátku jsem měla pocit že to bude holka, pak už teda ne, oba jsme počítali spíš s holkou :grinning: , ale je to jedno, úplně jedno, kolem nás mají teď všichni holky, tak aspoň bude mít mladej výběr :grinning:
22. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsak ono je to ouplne jedno...:dizzy_face: Hlavne kdyz je miminko zdrave... :dizzy_face:

Chjooo, ja vam zavidim...:slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Zdeni neboj brzy to štěstí potká i Tebe. Cítím .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dneska byla u nás šílená noc. Erička bolela bříško od čtvrt jsme vůbec nespali....

Ale teďka už je hodnej ...
23. únor 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Marti gratuluju ke Kubíčkovi :slight_smile: Já jsem se těšila jak budeme dávat sázky před velkým utz co to bude a ty nás tak překvapíš :grinning: ale vyhrála bych :grinning:
23. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíé to jsem zapomněla pogratulovat...

Marti gratuluji... :dizzy_face:
23. únor 2010 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani musíš to skore tady vylepšit,tohle Julinka sama nezvládne :grinning: ale včera jsem se dívala na narozený miminka v Břeclavi a v 7 týdnu se narodilo z 10 dětí 8 holčiček( ted kecám přesný počet si nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: )Peti i do Bilovic vám jedna přibyla :wink:
23. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo už máme v tomto roku dvě....
Valerii a Vilmu...
23. únor 2010 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo malá je od rána ukňučená, asi ji vyhodím oknem :angry: najezená,přebalená,chovat ju teda nebudu :angry:
23. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nedávno se tam narodilo dítko Paris Macků :sweat_smile: akorát nevím jestli je to holka nebo kluk :grinning:
23. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček je zatím hodnej.Nevím co jsem snědla,ale se mi děsně osypal.Co na to pomáhá?
23. únor 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti malá se mi osype někdy,ale jen malilinko,takže s tím nic nedělám a ono to druhý den zmizí,ale myslím,že když ho vykoupeš v černým čaji,tak nic nezkazíš :wink: Asi jsi snědla něco kyselýho,vzpomínej at se tomu příště vyhneš :wink:
23. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musím si vzpomenout. Je to šílené. Má tak mojeho už jen 100ml denně a ještě se mi chudáček osype. Musím si dát pozor ...
23. únor 2010 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo teda,to je pech :unamused: asi je háklivka :wink:
23. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO je. Mamka říkala,že je celej já. Já jsem na to byla taky strašně háklivá ....
23. únor 2010 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky!
Jé já jsem tady dlouho nebyla....
23. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali to jsi tedy nebyla. Jak se máš? A co nového? Co malej?
23. únor 2010 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem byla jak medvěd v zimě.... zalezlá a spavá.
Máme se dobře. Mě jen trápí pár kilo navíc a jsem jakási děsně unavená a furt bych spala, jinak pohoda. Mladej až na soplík je to dobré, celkem pěkně spáva v noci (někdy i 7hod v kuse) přes den už je to horší. Nějak nám ten náš Toník ožil hihi :dizzy_face: :slight_smile:
Co Eriček? Jak jste na tom s váhama a mírama.
Toník má 6400g a 61cm
23. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali.já jsem furt jak medvěd v zimě,včera jsem za malou zalezla už v 9 :grinning: já ten život prospím :grinning:
23. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu Erička vážit až za čtrnáct dní ve třech měsících. Ale v 8týdnech měl 5500g a 62 cm. Teď už má určitě přes šest kilo. S tím spaním jsme na tom stějně v noci to jde až na tuhle noc ...
A přes den toho moc nenaspí. Spí jedině v kočárku...

No moje kila navíc jdou pomaličku dolů,ale tvrdou dřinou. Každé ráno cvičím na lačno půl hodiny a každý den pokud to jde chodím dvě hodiny s kočárkem po dědině. Ještě mi ale zbývá pořád 7kilo...
23. únor 2010 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak to jsme na tom stejně...... :wink: až občas zaspím i manželské povinnosti :angry:
23. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali to už ani nevím co to je :grinning: a navíc to furt není ono,takže se do toho nehrnu :unamused:
23. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky chodím spát kolem deváté. Někdy vydržím maximálně do desíti,ale to se musím hodně přemáhat...
23. únor 2010 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

No jo podle toho zlobení v bříšku je to kluk jako když vyšije :grinning: , celý tatínek :grinning:

Včera jsem se u doktorky zděsila protože podle jejich váhy bych měla mít 76kg, ale mají novou váhu, pak jsem se vážila doma a 73,5kg, ale teda mladej pán se pěkně rozvaluje, poslední týden mi hrozně roste břicho, i doktorka se divila kde až mi končí děloha :grinning:
23. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a kolik máš tedy kilo na víc?
23. únor 2010 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky víte krevní skupinu prcků?Já jsem ji totiž ve zprávě nikde nenašla,jediný kde to byla napsaný byl ten proužek co měla malá na ručičce,bylo tam 0+.Pořád se na to chci zeptat dr a vždycky zapomenu :angry: Kamoška ji má i v průkazce červenou fixou,prý kvůli tomu,že má rh minus.A my prd a to jsme rodili ve stejné porodnici :unamused:
23. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek