Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
aliiik
23. únor 2010
Peti, tak to jsi dobrá... já bych se ráno asi nedonutila civičit. Jsem ráda, když se nám s Toníkem podaří vybatolit kolem 9 ráno a to se mi fakt nechce, ale mladej už nevydrží...
Já mám furt +5kg ale snažím se každý den na hodinku s kočárkem. Štěstí je, že Kobylí je v kopci, tak tlačím kočárek a fyzička se zlepšuje, bohužel kila zůstávají, ale cítím se líp jak po porodu. No ještě aby ne, když už je to 16 týdnů x-) x-) :-N
Snad to s jarem sjede rychleji
macinek
23. únor 2010
Peti před těhotenstvím jsem měla 71kg, takže 2,5kg nahoru
anag
23. únor 2010
Iny Eriček to má napsaný ve zdravotním a očkovacím průkazu...
cervenec
23. únor 2010
Ahoj Marti no bude to kus chlapa,tak si musí udělat místo 😉 To mi říkala ted těhotná přítelkyně od synovce,že dr vyměnila váhu a lekla se kolik přibrala,ti dr jsou na palicu nevím proč tam pro začátek nenechají ty váhy obě,aby si mohli zkontrolovat rozdíl 😉 Ali já teda taky cvičím hned ráno,dnes jsem teda vynechala,protože je malá protivná,ale doufám,že odpo to doženu 😉 Dnes se hlavně těším ven,je tam krásně x-) budu tak aspon 3 hodiny 😉
aliiik
23. únor 2010
Holky těhulky, mám doma 2 podprdy na kojení o velikosti 90D měla jsem je jen 2x na sobě, pak mi jaksi splaskla prsa a nemám do nich co dát..... ]-(
Neměli byste někdo zájem? bílou a tělovou ... mrkněte na odkazy

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30961562&tab=7
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30928911&tab=7
cervenec
23. únor 2010
Ha očkovací průkaz ,jdu se mrknout 😉 Ted naposled mi dr ukazovala v tom zdravotním průkazu tu knížečku pro rodiče,že jsou tam křivky jak má dítko přibírat,já jsem se na to do té doby vůbec nepodívala 😃 ale je to dobrý,dělám tam křížky jak tenkrát na gyndě 😉
aliiik
23. únor 2010
Souhlasím, venku je nádherně. Hned po obědě taky vyrazíme, nabalím Toníka vezmu i hafana a půjdeme 😉
anag
23. únor 2010
Ali a kojiíš?
anag
23. únor 2010
Marti tak to pěkně přibíráš...

Já když si vzpomenu na těch mojích 21kilo tak je mo špatně ....
cervenec
23. únor 2010
Ali to je na mě velký 😉 Tak ani v očkovacím to nemá vypsaný :-| oni se na ní snad vyprdli 😞 Peti nemáš schovaný ten proužek z porodnice co měl malý na ručičce?Jestli to tam měl napsaný a jestli to souhlasi?
janca.k
23. únor 2010
Ahoj holky, Ali řekla bych ti, že si ty podpry koupím, ale já mám teď D košíček, tak mám obavu, že po porodu budu mít tak F 😃 😃
Hele Marti, není ti jako blbý, že jsi o 7týdnů víc těhotná a máš o 3kg míň než já?? Sakra...asi jsem tlustá 8-( 😃
Je fakt, že já jsem měla v listopadu 73kg, jenže pak mi doktorka napsala další hormony a tři kila byla nahoře ani nevím jak :-S chjo, ale ještě že to nebylo víc...
aliiik
23. únor 2010
Máme pár dalších fotek, ale nechce se mi to zmenšovat. Tak vám posílám odkaz na facebook http://www.facebook.com/album.php?aid=2048396&i... teda jen pokud se chcete mrknout jak rosteme 🙂
cervenec
23. únor 2010
Ahoj Jani 🙂 Peti moc Martu nechval,já jsem měla do 21 týdne 2 kg a pak to byl masakr 😃 ale kila nejsou to nejhorší,mě jen zajímá jestli se zbavím té kůže na břuchu 😞 a strie nepočítám,myslím,že kvůli nim má malá po plavání,do plavek už mě nikdy nikdo nedostane :-S Jo holky zmizla vám už ta čára na břuchu?Já ji furt mám,asi už trochu bledne,ale to už si možná v rámci zachování psychického zdraví vsugerovávám 😃
anag
23. únor 2010
Iny souhlasilo to s tím proužkem...
anag
23. únor 2010
Já mám taky strašné břicho a strie katastrofa....

Čáru tam mám pořad...
cervenec
23. únor 2010
Ali malej sladkej x-) Padají mu vlásky?Malá ted děsně,všecko je chlupatý,hlavně ona :-N jsem ti poslala žádost o přátelství 😉 a všimla jsem si ,že tam máš v přátelích nějakýho kulturistu 😃
anag
23. únor 2010
Ali moc pěkné fotečky....
Malej je šikulka.... x-) x-)
aliiik
23. únor 2010
Iny a není ta krevní skupina uvedená v propouštěcí zprávě z porodnice? My to tam máme.

Peti, jojo úspěšně kojíme a jsem fakt ráda, že se tak daří.

No a s těma podprdam, v těhotenství se stal zázrak prsa narostla do velikosti D 😃 (to bylo doma radosti hihi) v porodnici taky ještě D (normálka jen 😎 no a když jsme přijeli dom, tak prsa splaskla na C a jsou mi velký.
Jani, kdybys chtěla tak se někde můžeme potkat a zkusíš si je, třeba by ti byli. Materiál je moc příjemný a pružný, jen jestli budeš chtít.... Je jich škoda, jsou fakt moc pěkně a je mi líto, že leží bez užití.
cervenec
23. únor 2010
Peti děkuju 😉 Tak já ji to tam asi napíšu :-N aspon tužkou,do další poradny jdeme až v půli roku,tak pak se zeptám dr co s tím.Napadlo mě zavolat do nemocnice´,ale možná to nechám taky na dr :-|
cervenec
23. únor 2010
Ali právě,.že to nemá nikde napsaný,jen na tom proužku 😞
aliiik
23. únor 2010
čára na břichu je furt :-S strije na zadku ještě horší :-S holky nejsme v tom samotné :-N

Iny, ketrého kulturistu myslíš? (Mara Donát???) Kdybys ho viděla za mlada (teda za mala) takový tintítko to bylo x-)
Jo jo, vlásky se přepeřují, pod hlavičkou má vždycky vychlupacený tmavý kolčko, je to sranda 🙂
cervenec
23. únor 2010
Já jsem taky štastná ,že kojím 😉 sice jsem jak pes u boudy 😃 ,ale co bych pro ni neudělala 🙂 Ali zkoušela jsi malýmu dávat z flašky?Přemýšlím,že bych to někdy zkusila ,abych mohla prchnout na trochu dýl :-N i když stejně bych byla nervní jestli to sní 😃
cervenec
23. únor 2010
Já mám strie nejvíc na bocích a na břichu,je to fujtaksl :-p jo jo to byl asi on 😃 byl tam hned vidět 😃 Malá má vyšoupaný kolečko taky 😃 teda spíš obdélník :-p
cervenec
23. únor 2010
jsem vám natočila malou jak huláká,za chvilku to hodím na youtube 😉
aliiik
23. únor 2010
Iny, já prchám celkem pravidelně, každý týden na masáž x-) labůžooooo
V mrazáku mám zásobu pytlíku po 120ml zmraženého maminčiného mlíčka. Tatínek nebo babičky,když hlídají tak jen rozmrazí a dají do flaštičky a Toník to vysaje jak malinu.
aliiik
23. únor 2010
Zatím to padání vlásků na hlavičce vidět není, ale jestli to tak půjde dál, tak tam brzo nějaký tvar bude 😃 😃 😃
anag
23. únor 2010
Tak to našemu Eričkovi nemáco padat.... 😃 😃 😃
janca.k
23. únor 2010
Jéé Alice má narozky stejný den jako moje mamka 😃 akorát ta je o nějaký ten pátek starší 😃 😃

Třeba Ali bude příležitost na nějakém srazíku, tak pokud je do té doby neprodáš, tak je vezmeš s sebou a zkusím jestli ty svoje dva obr poklady do ní narvu 😃 😃
Malej je roztomilej x-)
Holky nestrašte se strijema a vytahaným břichem :-S mě holky nedávno povídaly o hemoroidech a podobných chuťovkách 😃 😃 chjo, to budu po porodu fakt krasavice...
Nevíte náhodou jak to dělají ty celebrity, že po porodu vypadají líp jak před ním a strie nikde nemají??Nechápu....
macinek
23. únor 2010
Kojící podprdy vidím taky spíš na velikost E, teď jsem na rozhraní C a D, záleží na výrobci

Jani velký výběr větších velikostí podprsenek mají v mark&spencer a za rozumné ceny 🙂

No já si myslím že s tím přibíráním to snad nebude tak hrozné, mám docela dobře nakoplý metabolismus díky cvičení a cvičit budu chodit doufám minimálně do konce dubna
cervenec
23. únor 2010
Ali to já taky chodím na masáž,ale to mi nestačí 😃

Začni psát odpověď...

Odešli