• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti, tak to jsi dobrá... já bych se ráno asi nedonutila civičit. Jsem ráda, když se nám s Toníkem podaří vybatolit kolem 9 ráno a to se mi fakt nechce, ale mladej už nevydrží...
Já mám furt +5kg ale snažím se každý den na hodinku s kočárkem. Štěstí je, že Kobylí je v kopci, tak tlačím kočárek a fyzička se zlepšuje, bohužel kila zůstávají, ale cítím se líp jak po porodu. No ještě aby ne, když už je to 16 týdnů :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
Snad to s jarem sjede rychleji
23. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti před těhotenstvím jsem měla 71kg, takže 2,5kg nahoru
23. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny Eriček to má napsaný ve zdravotním a očkovacím průkazu...
23. únor 2010 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti no bude to kus chlapa,tak si musí udělat místo :wink: To mi říkala ted těhotná přítelkyně od synovce,že dr vyměnila váhu a lekla se kolik přibrala,ti dr jsou na palicu nevím proč tam pro začátek nenechají ty váhy obě,aby si mohli zkontrolovat rozdíl :wink: Ali já teda taky cvičím hned ráno,dnes jsem teda vynechala,protože je malá protivná,ale doufám,že odpo to doženu :wink: Dnes se hlavně těším ven,je tam krásně :dizzy_face: budu tak aspon 3 hodiny :wink:
23. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhulky, mám doma 2 podprdy na kojení o velikosti 90D měla jsem je jen 2x na sobě, pak mi jaksi splaskla prsa a nemám do nich co dát..... :angry:
Neměli byste někdo zájem? bílou a tělovou ... mrkněte na odkazy

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30961562&tab=7
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30928911&tab=7
23. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha očkovací průkaz ,jdu se mrknout :wink: Ted naposled mi dr ukazovala v tom zdravotním průkazu tu knížečku pro rodiče,že jsou tam křivky jak má dítko přibírat,já jsem se na to do té doby vůbec nepodívala :grinning: ale je to dobrý,dělám tam křížky jak tenkrát na gyndě :wink:
23. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím, venku je nádherně. Hned po obědě taky vyrazíme, nabalím Toníka vezmu i hafana a půjdeme :wink:
23. únor 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali a kojiíš?
23. únor 2010 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to pěkně přibíráš...

Já když si vzpomenu na těch mojích 21kilo tak je mo špatně ....
23. únor 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali to je na mě velký :wink: Tak ani v očkovacím to nemá vypsaný :unamused: oni se na ní snad vyprdli :frowning2: Peti nemáš schovaný ten proužek z porodnice co měl malý na ručičce?Jestli to tam měl napsaný a jestli to souhlasi?
23. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ali řekla bych ti, že si ty podpry koupím, ale já mám teď D košíček, tak mám obavu, že po porodu budu mít tak F :grinning: :grinning:
Hele Marti, není ti jako blbý, že jsi o 7týdnů víc těhotná a máš o 3kg míň než já?? Sakra...asi jsem tlustá :rolling_eyes: :grinning:
Je fakt, že já jsem měla v listopadu 73kg, jenže pak mi doktorka napsala další hormony a tři kila byla nahoře ani nevím jak :confounded: chjo, ale ještě že to nebylo víc...
23. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme pár dalších fotek, ale nechce se mi to zmenšovat. Tak vám posílám odkaz na facebook http://www.facebook.com/album.php?aid=2048396&id=1460364322&saved teda jen pokud se chcete mrknout jak rosteme :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani :slight_smile: Peti moc Martu nechval,já jsem měla do 21 týdne 2 kg a pak to byl masakr :grinning: ale kila nejsou to nejhorší,mě jen zajímá jestli se zbavím té kůže na břuchu :frowning2: a strie nepočítám,myslím,že kvůli nim má malá po plavání,do plavek už mě nikdy nikdo nedostane :confounded: Jo holky zmizla vám už ta čára na břuchu?Já ji furt mám,asi už trochu bledne,ale to už si možná v rámci zachování psychického zdraví vsugerovávám :grinning:
23. únor 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny souhlasilo to s tím proužkem...
23. únor 2010 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky strašné břicho a strie katastrofa....

Čáru tam mám pořad...
23. únor 2010 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali malej sladkej :dizzy_face: Padají mu vlásky?Malá ted děsně,všecko je chlupatý,hlavně ona :sweat_smile: jsem ti poslala žádost o přátelství :wink: a všimla jsem si ,že tam máš v přátelích nějakýho kulturistu :grinning:
23. únor 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali moc pěkné fotečky....
Malej je šikulka.... :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a není ta krevní skupina uvedená v propouštěcí zprávě z porodnice? My to tam máme.

Peti, jojo úspěšně kojíme a jsem fakt ráda, že se tak daří.

No a s těma podprdam, v těhotenství se stal zázrak prsa narostla do velikosti D :grinning: (to bylo doma radosti hihi) v porodnici taky ještě D (normálka jen B) no a když jsme přijeli dom, tak prsa splaskla na C a jsou mi velký.
Jani, kdybys chtěla tak se někde můžeme potkat a zkusíš si je, třeba by ti byli. Materiál je moc příjemný a pružný, jen jestli budeš chtít.... Je jich škoda, jsou fakt moc pěkně a je mi líto, že leží bez užití.
23. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti děkuju :wink: Tak já ji to tam asi napíšu :sweat_smile: aspon tužkou,do další poradny jdeme až v půli roku,tak pak se zeptám dr co s tím.Napadlo mě zavolat do nemocnice´,ale možná to nechám taky na dr :unamused:
23. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali právě,.že to nemá nikde napsaný,jen na tom proužku :frowning2:
23. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
čára na břichu je furt :confounded: strije na zadku ještě horší :confounded: holky nejsme v tom samotné :sweat_smile:

Iny, ketrého kulturistu myslíš? (Mara Donát???) Kdybys ho viděla za mlada (teda za mala) takový tintítko to bylo :dizzy_face:
Jo jo, vlásky se přepeřují, pod hlavičkou má vždycky vychlupacený tmavý kolčko, je to sranda :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky štastná ,že kojím :wink: sice jsem jak pes u boudy :grinning: ,ale co bych pro ni neudělala :slight_smile: Ali zkoušela jsi malýmu dávat z flašky?Přemýšlím,že bych to někdy zkusila ,abych mohla prchnout na trochu dýl :sweat_smile: i když stejně bych byla nervní jestli to sní :grinning:
23. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám strie nejvíc na bocích a na břichu,je to fujtaksl :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo jo to byl asi on :grinning: byl tam hned vidět :grinning: Malá má vyšoupaný kolečko taky :grinning: teda spíš obdélník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vám natočila malou jak huláká,za chvilku to hodím na youtube :wink:
23. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, já prchám celkem pravidelně, každý týden na masáž :dizzy_face: labůžooooo
V mrazáku mám zásobu pytlíku po 120ml zmraženého maminčiného mlíčka. Tatínek nebo babičky,když hlídají tak jen rozmrazí a dají do flaštičky a Toník to vysaje jak malinu.
23. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím to padání vlásků na hlavičce vidět není, ale jestli to tak půjde dál, tak tam brzo nějaký tvar bude :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to našemu Eričkovi nemáco padat.... :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Alice má narozky stejný den jako moje mamka :grinning: akorát ta je o nějaký ten pátek starší :grinning: :grinning:

Třeba Ali bude příležitost na nějakém srazíku, tak pokud je do té doby neprodáš, tak je vezmeš s sebou a zkusím jestli ty svoje dva obr poklady do ní narvu :grinning: :grinning:
Malej je roztomilej :dizzy_face:
Holky nestrašte se strijema a vytahaným břichem :confounded: mě holky nedávno povídaly o hemoroidech a podobných chuťovkách :grinning: :grinning: chjo, to budu po porodu fakt krasavice...
Nevíte náhodou jak to dělají ty celebrity, že po porodu vypadají líp jak před ním a strie nikde nemají??Nechápu....
23. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kojící podprdy vidím taky spíš na velikost E, teď jsem na rozhraní C a D, záleží na výrobci

Jani velký výběr větších velikostí podprsenek mají v mark&spencer a za rozumné ceny :slight_smile:

No já si myslím že s tím přibíráním to snad nebude tak hrozné, mám docela dobře nakoplý metabolismus díky cvičení a cvičit budu chodit doufám minimálně do konce dubna
23. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali to já taky chodím na masáž,ale to mi nestačí :grinning:
23. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek