• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani mají prachy na plastiky a chůvu :grinning: A hemeroidy jsem měla taky :grinning: paráda,už se těším na druhej porod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: já mám narozky na svátek mojí maminky a brácha se narodil na výročí svatby rodičů.... pěkně si nás naplánovali, že jo!

jasan, třeba na srazíku to zkusíme :wink:

Mě snad potkali všechn neduhy.....strie, vytahané břícho i ty hemeroidy a navrch císař..... ale Toník za to stál :dizzy_face:
23. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám,že si brzy zajdu na masáž...
23. únor 2010 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím končit Tonda se pácl hrkávkou do hlavičky a není k utišení a pak musím vymyslet oběd.
Ráda jsem si s váma psala, mějte hezký den a zase někdy pá
23. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na tom taky stejně. Prsa, břicho a boky samou striie. Břicho vytahané a císař taky. Naštěstí jsem neměla ty hemeroiedy ....
23. únor 2010 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je to video naší upištěné baby :wink: http://www.youtube.com/watch?v=eLWUUZv_m3Y
23. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ty jsou z tlačení a na to u tebe tuším nedošlo :wink: Jdu malou uspat v dečce a pak si rychle zacvičit :wink: papa
23. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny malá je nádherná. Segřin Marek taky tak umí pištět. Eriček je spíš takový klidnější. On sedí v tom lehátku a pozoruje....
Když sním mluvím nebo čtu,tak to ale vykládá ....
23. únor 2010 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, pardon že sem lezu, ale potřebovala bych poradit nějaký fajn obchod s kočárky a taky s těhu oblečením v Hodoníně, Kyjově apod. Díky moooooooooooooooc. :wink:
23. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz, dává se do kočárku nějaké prostěradlo nebo ne?
23. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam žádné nedávám ....
23. únor 2010 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak přes zimu je vlastně fusak atd, ale v létě by to asi něco chtělo ne :confused:
23. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny malá je holt ženská, počkej až bude ječet pořádně :grinning:

Sarlott, já ti neporadím, jsem spíš od Brna, takže na kočárek budeme kukat tam...ale třeba holky něco poradí, Katu by mohla vědět...ta tomá nejblíž...
23. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a není třeba do kočárku nějaká podložka nebo něco? Ale vím, že holky dávaly plínu, když mimčo třeba ublinkávalo a tak...
23. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no my tam máme jakoby tenkou matraci, ale příjde mi že v létě když se bude prcek potit + nějaké to ubliknutí, tak abych to furt prala to se mi nechce. Jinak oceňuju na našem kočárku že prakticky veškerý potah je na patenty, takže jde jednoduše sundat a vyprat :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já tam nějakou podložku, ale to ta už tam byla ...

Sarlott já mám kočářek taky z Brna ....
23. únor 2010 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi koupím nějaké prostěradlo nebo větší plínu :slight_smile:
23. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty jsi necháš říct co čekáte?
23. únor 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je nějak dané za jak dlouho se může po císaři znovu otěhotnět?
23. únor 2010 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky jsem se chtěla zeptat jestli náhodou nevíte, jak to je když jsem teďka na mateřské a náhodou bych během těch tří let otěhotněla znovu. Musí mě zaměstanavatel držet nadále místo nebo ne?
23. únor 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarlot, v Kyjove je na Sklenaku obchod s kocarky, ma ho tam moje kamaradka Anita, ale uz jsem tam dlouho nebyla..:slight_smile: Jinak s oblecenim je tam BOMO (primo na namesti).. krasne veci, ale pokud chces usetrit, ani tam nechod.. Taky je na namesti obchod PIDILIDI, tam je to fajn, ale taky jsem tam dlouho nebyla..:slight_smile:

No a kde sezenes v Kyjove tehotenske oblceni, to netusim.. Myslim, ze nic moc specializovaneho tam nebude.. Mozna neco u Anity, ale nevim nevim...

Katunka82 ti ale jiste poradi lip - ja uz skoro tri roky v Kyjove nejsem..:slight_smile:

No a v Hodonine je docela dobry obchod s kocarky kousek od hlavni tridy u svetelne krizovatky smerem k soudu vpravo.. Jinak nevim... :frowning2:
23. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti myslím že otěhotnět by jsi měla nejdřív po roce :slight_smile: a s tím místem nevím jak to je
23. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
docvičeno :wink: malá už se budí :wink: Marti já jsem tam malé dávala normální plinku :wink: mám to určitě i v albu :wink: ted tam mám pod fusakem osušku :grinning:
23. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky při cvičení jsem si vzpoměla jak jsem šla o víkendu hledat fotky ze stavby,zajímalo mě jak to v tomhle období vypadalo,akorát mi fotky od února do května chybí,pak jsem si vzpoměla,že to jsem měla blicí období :grinning: a mimochodem jsem narazila na fotky ze synovcových narozenin,bylo to před 5 a půl rokem,takže pravěk :grinning: žasla jsem jak jsem byla hubená :grinning: uplně nádherná jsem byla :grinning: a přitom jsem vždycky byla se sebou nespokojená,ale tenkrát jsem byla fakt dokonalá :grinning: :grinning: :grinning: jako bych se dívala na cizí holku :stuck_out_tongue_closed_eyes: hodím vám tu fotku do alba :grinning: ach jo to stárnutí je na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já mám taky pocit, že to je nejdřív po půl roce, ideálně po roce. No já to beru podle kolegyně v práci, která je teď doma s druhým dítětem a pořád je vedená jako náš zaměstanec a stihla druhé dítě do těch tří let. Takže si myslím, že jo, to stejně u mě, šéfová si taky dělala srandu, že si musí najít náhradu minimálně na šest let.
No asi si to říct necháme,ale přemýšlíme jestli to budeme říkat...ale já to stejně nevydržím :grinning: znám se, beztak se prokecnu :grinning:

ty jo, nám padá ze střechy hroznýho ledu, to jsou děsný zvuky...se úplně bojím, kdy mi to proletí střešním oknem :confounded:
23. únor 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já myslím,že místo ti bude držet jen ty 3 roky :wink: už chceš být těhu či co?já mám výhodu v tom,že do stejné práce jít nechci :wink: takže pak sfouknu druhý,ale tvoje práce v místě je ideál :wink: jedině bys musela nastoupit a pak třeba otěhotnět,to by to to místo asi zase museli držet :wink:
23. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nám to tak padalo minulý týden,to byly šupy :sweat_smile: Mažu za malou a pak ven... :wink:
23. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to známe, já mám nachystaný fotky na vyvolání a mám tam fotky z dovči z roku 2005 před svatbou...taky jsem čučela co to tam bylo za kočenu :grinning: no jo, 62kg je lepší než 76kg :angry: :angry: ale ještě dva roky na to, to docela šlo,ale jak do mě začali tlačit ty hormony, tak amen...a taky jsem přestala cvičit, protože jsem se vymlouvala, že není kde...doma se mi nechtělo...já chci letos jezdit na kole :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Já jsem ráda že už víme co to bude, mě stačilo v sobotu na té svatbě jak se nás každej ptal, jestli už víme co to bude a jestli si to necháme říct a co by jsme radši a jaké máme jména a v kolikátém jsem týdnu, no mazec, ze začátku mi to moc nevadilo, ale když pak každej začínal rozhovor těmahle dotazama tak jsem měla dost
Marti mě se někteří ptali i v 9tt jestli víme co to bude :grinning: :grinning: docela sranda...já jsem sama zvědavá, jestli to půjde vidět na tom utz příští týden, některé holky psaly, že jim to v tom Brně řekli, protože mají nějaké super moderní utz, tak uvidíme...no pokud mimčo bude roztahovat nohy jako minule, tak to uvidíme stopro :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek