• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani jj někdy už jsou schopni to říct :slight_smile: , já se musím smát když si vzpomenu na včerejší utz, paní doktorka nejdřív říká no vypadá to na kluka a najela na jiný záběr a vyhrkla ježíš no to je jasný kluk :grinning: :grinning: :grinning: , já nevím já jsem prd poznala :grinning:
23. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je jak my na prvním utz...doktor říká, vypadá to dobře, tady je srdíčko, vidíte? A já čučela, Martin čučel, oba jsme přikývli a v autě se ptám...ty jsi něco viděl? Ne a ty? Já taky ne :grinning: :grinning:
dokonce i když jsem byla minulý týden, tak jsem poznala všechno, hlavu - toje vcelku jasný :grinning: , ale i očička, pupeční šňůru a zase...tady je srdíčko...hmmm, nic...prostě to nevidím...hlavně že se mimčo mlelo, to stačilo :grinning:
23. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny fotky jsou super...fakt kočena...ne že by jsi teď nebyla :wink:
23. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, teď mi kámoška psala, že zaměstnavatel je povinen ti tvoje místo držet asi půl roku tj po dobu mateřské, po skončení rodičáku se můžeš vrátit, ale může tě umístit na jinou pracovní pozici, akorát mám pocit, že to nesmí být platově míň než jsi měla...aspoň to tak bylo asi před třemi lety, ale s tím, že pokud v jednom rodičáku stihneš otěhotnět podruhý, tak já myslím, že tě musí zaměstnat i potom.
Jak budu mluvit s naší účetní tak se zeptám. Já s ní musím zase pořešit dovolenou, ještě je na to čas, ale taky nevím jak to je...
23. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, orijdes mi porad stejna... na te fotce v ruzovem triku jsi byla devcatko, ted jsi zrala zenska, lae porad vypadas stejne...:slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc:slight_smile: jak se oteplí tak to vyrazím omrknout.. do Kyjova to mám blíž než do Zlína, tak jsem doufala, že tam něco bude. Na ten skleňák kuknu, díky. do hodonína zas jezdíme do Zoo tak při cestě někdy:slight_smile:
23. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarloto, proc si nevyberes v UH? Nerikej mi, ze tam nic neni...:wink:
23. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to by si byla hodná kdyby si se zeptala.....

Já samozdřejmě ještě neplánuji další těhotenství. Jen jsem se ptala. Ale určitě bych do tří let druhé mimčo chtěla ....

Nechci mět dva jedináčky. Chci aby se děti spolu hráli ....
23. únor 2010 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a v okolí známých řádí neštovice, tak čekám jestli jsme je nechytli taky.
Soused už taky říkal,že Hanička má teploty a ve školce,že to mají nějaké děti,tak jsem zvědavá...

Ani by mě to nevadilo kdyby to chytl teďka. Alespoň by to měl za sebou. Akorát 6.3. jdeme na vítání tak to by bylo blbé.....
23. únor 2010 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodila jsem tři hodiny s kočárkem a jsem úplně mrtvá....

Tak unavená jsem nebyla dlouho .... :sweat_smile:
23. únor 2010 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tchýně je účetní a ta říkala, že stejné místo ti musí zaměstnavatel držet půl roku. Po rodičáku máš nárok na místo, které odpovídá kvalifikaci a druhu zařazení, které jste vykonávali dříve a stejné místo pracoviště.
Peti, já jsem se na gyndě ptala, kdy se můžeme snažit o druhé a nejdříve za půl roku od porodu, ale idealní je prý po roce aby to ty jizvy vydržely.
Jo a věděli jste, že při císaří skalpel prochází 7 vrstvama..... Toník měl trošičku pořezaný zadeček, jak ho dolovali ven. Ale časem to zmizelo, teď už tam nic nemá
23. únor 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže to znamená,že kdybych otěhotněla znovu,tak mám prostě smůlu...

No tohle místo co jsem měla si nechci nechat zebrat. Tak se budu muset na chvíli vrátit do práce ....
23. únor 2010 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,omlouvám se že Vám sem vlezu,ale neporadila by mi některá,kde se ubytovat na Blanensku?Máme roční holčičku,tak bych ráda,kde je klid a i nějaká herna.Jedeme tak na 2 dny a potřebujem někde složit hlavu :slight_smile:
Děkuju.
23. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Ranní ptáče nikam nedoskáče a brzo chcípne :grinning: Juli vstávala před 7,ještě že jsem šla brzo spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdeni děkuji za pochvalu,ale pravda to není :grinning: nechceš mi dát svoje oči :grinning: :wink: Peti jo je to tak jak psaly holky :wink: Kamoška malou vrzla hned po mateřské do jeslí a chodí do práce,jinak by jí prý nemuseli dát stejný místo :wink: Včera jsem byla venku taky dlouho a pak na mě taky padla únava jak ďas :unamused: nejhorší je ,že malá přestává spat i v kočárku,spala max hodinu a pak jen čůhala a sem tam se ozvala.Takže byla navečer mega protivná :angry: asi chce už vidět ven potvora :sweat_smile:
24. únor 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikolic já neporadím :unamused:
24. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Já se teda do práce nepohrnu, nejradši bych asi navázala další mateřskou, teda pokud to zvládneme, protože se fakt obávám že mladej pán bude lehce hyperaktivní :grinning: , už zase pořádá diskotéku :grinning:
24. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :dizzy_face:

Malej vstával ve čtvrt na sedm. Asi se chtěl dodívat na hokej ... :grinning:
Já jsem byla dneska i ráda,že tak brzy vstával. Stihla jsem si zacvičit a teďka čekám návštěvu.
24. únor 2010 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych se do práce taky nehrnula,ale o takový flek nechci příjít ....
24. únor 2010 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti ... :dizzy_face:
24. únor 2010 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se do práce taky nehrnu,nejradši bych do ní už nikdy nešla :grinning: Peti návštěvu v 9 ráno,to by mě šlak trefil :sweat_smile:
24. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá je zas protivná :angry: strašně se mění asi je po hodným miminku :confounded: nervák po tatovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už celkově mám těch návštěv plné zuby....
A to ještě neni konec. Ještě počítám tak šetkrát....
Nějak to nebere konce ....
24. únor 2010 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko to víš už by ráda objevovala svět, ale nejde jí to a nudí se :grinning:

Peti teda návštěvy nezávidím, u nás jich naštěstí asi moc nebude, doufám teda :grinning:
24. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no my ani snad nejsme tak velká rodina co k nám chodí i jen známých, kterých bych už ani nečekala ....
Už na to začínám být alergická....
24. únor 2010 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych se teďka šla akorát natáhnout ...
24. únor 2010 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano...

Peti, paneboze, kdo k vam furt chodi??? :confused:

Vcera vecer jsem si tak rikala, ze mam nejvyssi cas otehotnet... do roka by to aj mohlo byt...:slight_smile: Pac mi bude tricet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: (jako vek krasny, to jo, ale uz je to dost na hrane, rekla bych..:slight_smile: )
24. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a proc je neodmitnes?
24. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni hlavní rodina u nás už byla a teďka chodí ten zbytek jen nevím kde se všichni pořád berou ....
24. únor 2010 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ja bych proste rekla - nezlobte se, nam to ted nevyhovuje, potrebuju si odpocinout, prijde ve tri odpoledne/v breznu/ v lete/ za pul roku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky
zdenallicka v Uh je houby..jen VaV kočárky a tam se mi nelíbí přístup prodavače, tvrdil mi něco co nebyl apravda jen aby mi prodal celou novou soupravu kočáru... já potřebuju jen novou korbu na sporťák:slight_smile:))

jako oblečky tam jsou, ale nejsem přímo z Uh a do Kyjova to mám fakt pohodlnější:slight_smile: bez zácpy:slight_smile:)) na silnici.
24. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek