• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Dobré ránko,
teda Peti, u vás se fakt dveře netrhnou....doufám, že to takhle nebude vypadat i zde letos na podzim, to by mě asi trefilo...
Jo Zdeni já si taky říkala, že mám nejvyšší čas...tak snad to klapne...já bych chtěla za tři -čtyři roky i druhé, ale plánovat si můžu jak chci, víme jak to bylo, že :rolling_eyes:

Peti, s tou prací je to myšleno, že aby ti zůstalo tvoje místo, tak by jsi se do práce musela vrátit před nástupem na rodičák, zaměstnavatel tě po ukončení rodičáku musí zaměstnat, ale může na jinou pozici.Takhle to teda chápu já a funguje to u většiny holek co znám...že mají dvě děti a pak se vracejí teprve do práce....
24. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti at ten svět klidně objevuje,ale potichu :grinning: ted je hodná,hraje totiž telka :sweat_smile: U nás ty návštěvy proběhly taky,ale spíš ze začátku pak už byl klid :wink:,ale tenkrát mi to nevadilo,protože to kolem mě skákala mamka,ted už bych to musela všechno odskákat sama :grinning:ted mi spíš vadí,že k nám nikdo nechodí :grinning: všichni nachcípaní nebo nemají čas :unamused: pak se malá nemá bát lidí,když je furt jen s náma :sweat_smile: Zdeni letos to určo klapne :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tady v okolí moc známých nemáme, rodinu moc velkou nemáme, takže si myslím že to bude v pohodě, já moc návštěvy nemusím, máme rádi svůj klid, i když teda se obávám že s tím naším partyzánem moc klidu nebude :grinning: , ještě pořád řádí, jsem fakt zvědavá na ten velký UTZ :grinning:
24. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no neboj oni přijedou i z dálky :grinning: my máme rodinu velkou,ale tak velkou jak Peťa asi ne :grinning: :wink: už nám chybí jen jedna návštěva do kůta,ale myslím,že ta už ani nepříjde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba bude na utz spinkat,jinak nic neuvidíte :grinning: I když malá zase nechtěla ukázat obličej,tak jsem tam musela dělat psí kusy za ni :grinning: byla jsem jak po hodině aerobiku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spinkat, tak to hodně pochybuju :grinning: :grinning: :grinning: , poslední dobou mi příjde že spi jenom v noci se mnou, i když jistě to nevím, mám teď hodně tvrdé spaní :grinning:
24. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to by byla super zpráva ... :dizzy_face:

Dneska jsem byla zase na třihodinové vycházce a jsem úlně mrtvá. To by člověk neřekl,že takové vycházky z kočárkem dají takhle zabrat ....
Málem jsem jela i ze zpěvem domů, ale nakonec ještě usnul .... Miláček můj ... :dizzy_face:
24. únor 2010 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Marti to je něco,fakt pošuci,jsem byla nasraná zbytečně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá mi hezky usnula a po své 35 minutovce zase v kočáru řvala,už chce fakt vidět ven,pak usnula a spala další 2 hodiny :wink: jestli bude řvávat tak mám po dlouhých vycházkách :sweat_smile: a zrovna když je konečně hezky :confounded: Jirka šel zas na trénink a pak do sauny, jsem měla být chlap :rolling_eyes: v čem je dítě omezuje? v ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon jsem se na tom se všema maminama zatím shodla :wink: no nic jdu za Juli,je navečer takže parádní nálada :confounded: papa
24. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny chlapy to neomezuje vůbec v ničem.....
Jsem taky říkala,že v příštím životě chci být chlap. Erik mi vždycky řekne když si stěžuji "vždyť si na dovolené" .... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
To by mě všichni čerti vzali....
24. únor 2010 v 17:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky od kdy se otáčení děti ze zád na bříško?
Se mi zdá,že se Eriček snaží otočit....
24. únor 2010 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak včera jsem se poprvé dívala večer na olympiadu :wink: štafeta super až na to,že ve finiši vypadl obraz :angry: , a pak Sáblíková super :dizzy_face: akorát hokejisti :unamused:( ,ale aspon jsou tam Slováci :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti malá se mi taky snažila otáčet před 3 měsícem,vždycky naklonila hlavičku,ale ted už se ani nesnaží,přetočí se z bříška, když pase koníčky :wink:
25. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já na olympiádu nekoukala, pořád nemám kde :rolling_eyes: ale dívala jsem se ráno na netu na videa a super. hokejisti mě teda nepřekvapili, já jsem čekala, že je porazí i ti Lotyši, po tom, co předvedli, prostě na to nemají a štve mě, že z nich dělají bohy...ale Sáblíková je prostě mazec :grinning: :grinning: jsem čučela jak puk....ještě čekám co předvede Bauer na 50km, ale ani nevím kdy jede....

Já jedu dneska okouknout domeček, který chce kupovat švagrová s přítelem, budeme jim půjčovat peníze, tak ať víme, do čeho je chtěji nacpat...tak jsem zvědav...
25. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus bus, zeny..:slight_smile:

Ja jsem mirne nervozni, pac zitra zacinam pect tento dort:

http://www.flickr.com/photos/jens_cakery/3015813457/in/set-72157622810748735/

NO ale ted jdu do prace a od zitrka mam dovolenou..:slight_smile:

Jani, at se domecek libi..:slight_smile:

A k Olympiade nemam ani co rict - nesleduju to...
25. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

tak bohužel Jakoubek pozná jenom jednu babičku :frowning2: , už se jenom čeká jestli to budou hodiny nebo dny :pensive: :cry:
25. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: Marti, to je mi strašně líto....fakt není žádná naděje, že by se to zvládlo?? :frowning2:
25. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani není už žádná naděje, postupuje to šíleně rychle, nikdo nečekal že to půjde tak rychle, už jsou zasažené i plíce, je na ventilátoru a na velkých dávkách morfia a už nevnímá nikoho a nic :pensive: , ještě před týdnem byla celkem v pohodě :pensive: , tchán už říkal Josefovi že ani nemá jezdit, ať si ji pamatuje jaká byla :cry:
25. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, pokud je to takhle, tak má tchán pravdu :pensive: bohužel, Josef by si maminku měl pamatovat jaká byla...
Brečím tady u PC, protože si naprosto přesně vybavuji, když mi umřel děda, šlo to taky strašně rychle a nikdo na to nebyl připravený, hlavně ne moje mamka, trvalo ji víc než rok, než to zvládla :frowning2: a nám taky...
Marti je to hrozný,ale v tomhle případě ji přeji jenom aby dlouho netrpěla a vy taky ne. Bude jí líp, nebude ji nic bolet, je to těžké pochopit, ale je to tak...nevím proč je svět tak nespravedlivý :pensive:
25. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani na jednu stranu je dobré že to šlo tak rychle, že to utrpení nebylo tak dlouhé a bolestivé pro všechny, Josef mi tohle říkal ve středu, když se stavoval v nemocnici, říkal že si přeje aby to rychle skončilo, protože je to trápení pro všechny, myslím že tchýně už netrpí, nevnímá, je to jenom o tom jak dlouho to to tělo vydrží. Tchán je z toho úplně v prdeli, ale zase má motivaci, má vnučku a vnuka na cestě, byl hrozně happy když se dozvěděl, že budeme mít kluka, tchýně už se to bohužel nedozvěděla :frowning2: , prostě je to život, nic s tím neuděláme a doufám že tohle je poslední smutná událost v tomhle roce
25. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, je fajn, že to berete takhle...bude to pro vás lepší. Pro tchána je lepší, že má takovouhle skvělou motivaci, děti dokáží dělat zázraky a neboj...vás už letos čeká jenom to krásné, budete mít mimko a bude vám dělat jenom radost...moc na vás myslím
25. únor 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc :wink: , jako ono nám prostě nic jiného nezbývá, já myslím hlavně na Jakoubka a tím že se budu trápit ničemu nepomůžu, Josef je silnej, vím že se trápí, ale prostě je to život, člověk si to musí srovnat v hlavě a v srdci, bolí to a bude to bolet ještě dlouho, ale prostě jdeme dál
25. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je mi moc líto ... :pensive:

Jsem měla dneska od rána dobré fofry. Ráno jsem pocvičila a potom jsem se dala do dělání přesňáků...
Eriček je naštěstí moc hodnej a samostatnej,tak jsme to pěkně zvládli...
V půl jedné vyrážím s kočárkem je tam dneska nádherně. Jen přemýšlím co si oblíknout.....
V kábátu bude asi teplo ...
25. únor 2010 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky bych vyrazila ven na procházku, já teda doufám že bude teplé jaro, protože do žádné jarní bundy se nevejdu, včera jsem zkoušela vesty a leze mi kus břicha :grinning: , asi se mrknu jestli někdy nemají nějaké větší, větší vestu využiju i pak, ale jarní bundu asi moc ne
25. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já jsem ráda, že pupek nám začne rašit až tak v květnu, bo bych na tom byla úplně stejně, já bych břicho narvala jedině do zimního kabátu, který je mi asi o číslo větší, ale noste ho v červnu, že :grinning:
takže snad bude v létě teplo a já vystačím s trikem, max s Martinovou mikinou :grinning: ty moje mi budou malý za chvilku,jsem zjistila, že kvůli kolu mám všechny mikiny na tělo, takže si někde taky budu asi muset aspoň na doma opatřit krapet větší...některé nedopnu už ani přes prsa :grinning: :grinning: stejně je to prča...
Akorát mě včera dostal článek s Evou Decastelo - Aichmajerovou...říkala, že po porodu se ji rozjela pánev a neobleče svoje kalhoty...no to by mě trefilo,kdybych zjistila, že jsem sice po porodu na stejné váze,ale zvětšila se mi prdel do strany :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti je mi moc líto :cry:
25. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to bych nezvládla, držím pěsti at se to povede :wink:
25. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ta pánev se časem zase trošku smrskne, no já jsem si myslela jak jsem teď vybavena tričkama a svetrama a už mi zase ze spousty věcí leze pupek, no ale mám 4 těhotenské pásy, tak je asi začnu nosit :slight_smile: , chci se už mrknout na jarní kolekci, loni měli plátěné kalhoty s úpletem v pase, ty nosím teď nadoma a jsou super, mám totiž strach že jakmile uhodí teplo, tak bude spousta věcí opět vyprodaná, loni byl taky problém koupit něco kloudného už v červnu :angry:
25. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem se najedla a je mi blbě.Od víkendu má v naší familii někdo den po dni střevní problémy,tak doufám,že to nejde i na mě :unamused: jo ach :confounded:
25. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pcha pánev je to poslední :grinning: čekám ,že se smrsknu celá :grinning: já se teda do svých věcí vlezu,ale jaksi tam něco přebývá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 jsem si taky říkala, že bych se měla poohlídnout po něčem na léto, mám jedny těhu 3/4 kalhoty, ale jsou bílé, se znám, budou furt jako prase :grinning: a krom toho, jestli budou v létě takový vedra, tak budu potřebovat nějaký šaty nebo aspoň sukně, nátělníků mám dost, většina z nich se dá nosit i jako těhotenské, ale ten spodek. Teď mám aspoň dvoje rifle, myslela jsem, že vystačím s jedněma, ale bohužel, v tom marastu chodit je za trest.
Marti to jako takový ty elastický pásy přes triko? Kde jsi je kupovala?
25. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek