• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny :grinning: jo tak to mě přebývá už asi dva roky :grinning: :grinning: čekám, že na podzim to bude ještě horší :grinning:
25. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko teď strašně řádí střevní virozy, ale většinou je to jenom otázka jednoho až dvou dní :wink:

Jani jj tyhle pásy myslím, mám je půjčené od kamarádky, poslala mi jich teda 5, ale na jednom je růžově napsáno tady bydlí holčička, takže ten asi nosit nebudu :grinning:
25. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tomu se ale říká matení nepřítele :grinning: už vidím jak se tě všichni ptají a jak se malá bude jmenovat....Jakoubek :grinning: :grinning:
25. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no až mě budou štvát s dotazy, tak si ho vezmu :grinning: anebo na apríla :grinning:

Včera mi volal brácha jestli budu chtít věci po holkách, autosedačku, lehátko atd, autosedačku už teda máme, ale lehátko apod určitě využijeme, stejně tohle všechno dostali ode mě, jsou to věci z povodní v Praze, bývalej tenkrát dělal ve skladu a vedle měl sklad chicco, takže jsme měli hormadu věcí zadarm, všechno samozdřejmě nepoškozené a vodou ani netrknuté a brácha to využili celkem krátce
25. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mluvil Josef s jedním sousedem, jim se má každým dnem narodit holka a jak uslyšel že my budeme mít kluka tak hned hlásil manželce že budou muset aspoň o metr zvýšit plot :grinning: :grinning: :grinning: , no já už vidím že malý Motyka bude postrach okolí :grinning:
25. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla dneska zase na tříhodinové vycházce. Bylo nádherně. Jsem si připadala jako by byl duben a ne únor. No prostě super ....
Vždycky jsem ale šíleně unavená. Se to nezdá,ale dá to zabrat ....
25. únor 2010 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: dnes bylo venku úžasně,bylo mi vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malá zase řvala :frowning2: takže ruce ven, do nich jsem jí vrazila hračku,požgryndaná byla až za ušima,ale bylo ticho :grinning: ted je už hodinu a půl ultra hodná :fearful: čumí totiž na telku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to střevní svinstvo fakt řádí, ségra musela v noci volat Vanesce sanitku :frowning2: chuďátko malý,ale ani jí nic nedali :unamused: ,ted už nezvrací ,ale má vysoký teploty :confounded: já už potom dobrý,ale odpo jsem se zase najedla a zas mě bylo divně :unamused: nejradši bych si cvakla slivky :wink:
25. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zpátky z Blanska, výlet byl super, venku bylo fakt jak na jaře...super, doufám že to vydrží, jsem se potila u ve svetru a ve vestě...ale mám průser, zjistila jsem, že když si vezmu svetr, tak vestu tak tak dopnu, hlavně v horních partiích....čím to bude?? :grinning: :grinning:
Iny, určo něco řádí, protože hromada lidí mi říká, že u nich taky něco takového proběhlo, i holky dneska v práci říkali, že chodí lidi hlavně s nachlazením a průjmy :confounded: ještě že jsem doma...ještě bych něco chytla a slivku si klidně dej, hned jak dokojíš do sebe malýho panáka kopni...než půjdeš kojit podruhé,tak to vyprchá...ale fakt jenom malýho....
25. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, je mi to lito..:frowning2:
25. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak už mám pocvičeno a posnídáno,tak se asi vrhnu na úklid. Moc se mi,ale nechce .... :confounded:
26. únor 2010 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz mam udelany korpus z 12 vajec, je to ted cerstve v troube, mam uvareny pudink na krem, umytou horu nadobi a ted se jdu vrhnout na marcipan... Budu ho delat vic jak 1,5kg..:slight_smile: A taky uz mam skoro uvarenou fazolovou polivku k dnesni veceri..:slight_smile:
26. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni prosím Tě a v kolik vstáváš? :confused: :confused:
26. únor 2010 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

já jsem utahaná, nachlazená, nejradši bych zalezla do postele, přitom od 5 ráno jsem nemohla pořádně spát :angry: , velký úklid nás čeká zítra, už je to fakt potřeba
26. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás by to chtělo taky velkej úklid,ale mě se tedy moc nechce....
26. únor 2010 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale budu muset... :angry: :angry:
26. únor 2010 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli minulý víkend pryč takže jsem pořádně neuklízela a už je to fakt potřeba, ale Josef mi pomůže takže to bude rychle hotové :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se nějak nemůžu od to počítače odlepit....
26. únor 2010 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, vstavala jsem v sedm..:slight_smile:
26. únor 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem vzhůru od sedmi, ale dotáhla jsem si do postele knížku, tak jsem odmítla vstávat, hlad mě ale vyhnal :grinning:
Dneska musím taky uklízet, zítra mi přijede návštěva, tak to zde musím dát do pucu, i když jsem teda uklízela v týdnu, tak to nebude tolik potřeba, akorát vysaju a umyju podlahu v obýváku.Prach a ostatní je hotovo.
Hlavně už bych potřebovala teplo, protože za chvilku nám přes okna nepůjde vidět,jak jsou špinavá. v prosinci jsem stihla umýt okno akorát v obýváku a v kuchyni, ale v ložnici ne, dostala jsem pak teploty, takže už jsem se do toho nepouštěla, takže to je fakt špinavé jak jetel :angry:
Zdeni, pak hoď na FB fotku dortu.
26. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, jestli bude co hazet...:grinning:
26. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě, ty jsi holka šikovná, jsem ti na FB psala, že si máš otevřít cukrárnu :dizzy_face:
26. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by se mohla jmenovat Mordárna...:grinning:
26. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my ti věříme :wink:

Dala bych si kus dortu, v sobotu na svatbě dort nic moc, teda marcipán byl super, ale jinak to bylo dost krémové a krém nic moc :unamused: , já se chystám zítra na muffiny s čokoládou :dizzy_face: , akorát že jsou tak dobré že je vždycky sežereme hned :grinning:

Teda mě je dneska mizerně, to je klasika blíží se víkend a já bojuju s chorobou, ale snad se mi podaří prchnout dneska z práce dřív :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přemýšlím, co bych upekla, zítra dorazí holky, tak bych mohla nějakou bábovku, nebo mám od kámošky recept na nějakou super buchtu, tak možná tu. Akorát že jsem chtěla vyrazit do města a pěkně zde leje :rolling_eyes: tak ještě chvilku počkám, ale půjdu asi jenom ke tchýni, nehodlám být mokrá až na zádech...na to prdím....
26. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, diky za podporu...:slight_smile: Ztim jde vse podle planu..:slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ten kokosníček už jsi sem dávala, ten musím zkusit, vypadá mooooc dobře, tak ti nevím, co teda upeču :grinning: hlavně aby do zítra něco zbylo ...
hele a možná budu mít blbý dotaz...já nikdy mufiny nepekla,ale to se peče v těch papírových košíčcích? To je blbost ne?? :confused: :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tenhle recept mám doma taky, zkoušela jsem už několik receptů a zatím byli všechno dobré :dizzy_face:

Jani já mám plech na muffiny z tesca a je super :wink:
26. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no já si říkám, že to bude lepší péct na nějakém spešl plechu....tak ten nemám, já jdu teda do kokosu :grinning:
26. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek