• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
No já jdu teda do obchodu, najdu deštník a vyrazím, to počasí mě fakt štve,ale doufám, že nám aspoň ze střechy spadne zbytek sněhu, protože ty rány jsou fakt děs....
26. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: dnes jsme spaly až do 9 :slight_smile: a to jsem šla spát v 8 :grinning: ,takže ráno plná energie,celý dopoledne jsem uklízela,malá ve 12 usnula,tak rychle cvičit,sprchu,jídlo a ted jsem zralá do pelechu :grinning: musím s malou ven,ale lije tam,tak se mi ani nechce :unamused: Jani dají se péct v košíčcích,ale nechat v sobě aspon dva,aby to bylo pevnější :wink:
26. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, pecu v papirovych kosiccich..:slight_smile: A davam po jednom...:slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni já tě asi zastřelím,ted mám hroznou chut na něco sladkýho :grinning:
26. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm tak já jsem si koupila nanuka :grinning: akorát jsem se asi půl hodiny zdržela u babičky, tak se mi rozpustil...ale je mňam :grinning:
Tak někdy koupím košíčky a upeču mufiny, vypadají dobře :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, ja za nic nemuzu....:grinning:
26. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dorazila z vycházky. Zmoklá a unavená .... :unamused:
Kdyby jsem nemusela s Eričkem na kontrolu tak ani nevylízám....

Jste mě s tím sladkým pěkně navnadily. Zdeni nechápu jak můžeš hubnout, když pořád pečeš takové dorty. To já bych už byla jako dyňa ....
26. únor 2010 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a já jdu znovu do obchodu....se mi fakt chce... :rolling_eyes:
26. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, proste si nedam...:slight_smile: Jako krem ochutnam, to je jasne, ale nesmim ho misku..:slight_smile: Proste jen na lzicku, abych vedela, kolik rumu dolit...:grinning:

Ja budu jak dyna snad zanedlouho...:dizzy_face:
26. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to jsi dobrá. Já se znám,že by to nedopadlo dobře. I když peču blbou buchtu,tak se těším až vylížu misku co vní zbylo .... :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja nedelam, pac mi to nechutna... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to je jasný, rumu co nejvíc :grinning: já když jsem dělala karamelový krém na vánoce, tak Martin pořád chodil, že je tam toho rumu málo...jsem tam nalila snad dvě deci :grinning: ještě že to nejí děti :grinning: by byly na plech.
Já jsem těsta lízala jako malá, ale teď taky ne, je mi z toho vždycky šoufl :confounded: a nevím proč...no já jdu upéct jednu buchtu a Martin si objednal, že chce zítra tvarohové buchty, tak ráno upeču jemu...chjo, jsem nepekla ani nepamatuju, tu troubu teď zavařím :grinning:
26. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už žeru citronovej piškot,jsem musela něco upect,když se tady furt melduje o sladkým :grinning: Venku jsem byla taky,litovala jsem už po deseti krocích :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale malá si půl hodiny vykládala a pak to na chvilku zalomila :slight_smile: a misku taky nevylizuju :grinning:
26. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem dneska nic nepekla. Ještě tam máme kus buchty. Tak to vidím,že budu péct až v pondělí.
Erika jsem teďka poslala ať Eričkovi čte knížku. Nemám nějak energii....
26. únor 2010 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem právě dojedla aspoň na ochutnání co jsem upekla, ten kokosníček jsem nakonec nedělala, bo jsem nekoupila vajíčka a ve sklepě byla jenom tři, takže nic...příště, upekla jsem buchtu s ananasem a nahoru se dala zakysaná smetana, není to špatný....
Teď se asi půjdu naložit do vany a pak k telce, Martin jel na pivko, tak pro něho možná pojedu, ale říkal, že se pokusí dojet busem, tak snad nebudu muset vylízat.
26. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu taky s Eričkem sama doma.Erik má dneska zkoušku se sborem a kdoví kdy přijde. Beztak půjdou na jedno....

Eriček už mi usnul. Tak mám konečně chviličku klid ....
26. únor 2010 v 19:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jsem naštvaná, večer mě zase začalo bolet v krku,ale pekelně :confounded: uplně mi hučí v uších když polknu, takže zase sežeru tunu mulerových pastilek a zas se mi to za 14 dní vrátí :frowning2: už mě to neba :frowning2: jen představa,že to chytne malá :pensive: a dr má navíc týden dovolenou,snad to nechytne,ale cítím,že je to ted jiný nachlazení.Vaneska má angínu,tak doufám,že jsem to nelapla taky :frowning2: jo ach...
27. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Dneska tak krášně svítí sluníčko. Uplně to láká jít ven. Určitě s Eričkem dneska vyjedeme do ulic....

Iny to je mi líto,že jsi nemocná. Já jsem ráda,že jsem se z toho dostala,ale stejně cítím takový divný tlak na průduškách jako by to nebylo ještě ono.

Holky už loužili dětičky přes noc u nějké babičky. Já se odhodlávám nechat spát Erička u našich až bude ze sklepa do sklepa. Je to docela náročná akce a ráno musíme hned zase do sklepa,tak jsem si říkala jestli to nerisknu a nedám spát k našim. No uvidíme.....
27. únor 2010 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se dívala,že už tu dlouho nebyla Katka ... :confused: :confused:
27. únor 2010 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katk odjela dneska na hory nekam do Rakouska..:slight_smile: Ja jsem ji minulou stredu potkala in natura, maji se dobre..:slight_smile: Aspon tak oba s Matym vypadali...:slight_smile:
27. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni perfektní .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
By jsi se tím mohla živit.....
27. únor 2010 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji, Petuli..:slight_smile:
27. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
píšu jenom letecky, měla jsem zde návštěvu a za chvilku dojede švagrová, tak nestíhám,
Iny, mě bolí v krku od rána, takže radost, taky začínám mít dost hnusnej kašel a doma nic, ani té cibule není tolik, abych si ji naložila. No tak cumlám septisan a piju čaje :frowning2:
akorát mám obavu z noci, protože spím na boku a to nejde mít podloženou hlavu, takže se asi moc nevyspím, protože v krku bolí pěkně.

Zdeni, to je snad škoda jíst :grinning: no ale je nádhernej, fakt jseš mooooc šikovná :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přestav te si Eriček mě zase něčím oblezl. Vypadá to šíleně. Připadá mi to jako zapařená kůže. Nechápu ... :frowning2: :frowning2:
Nejméně je ze všech dětí oblečení a ještě tohle. Bude asi citlivka .... :pensive: Brouček můj....

Jestli se to trošku nezlepší do pondělka tak raději mažu k doktorce. My prostě musíme mít pořád něco ... :angry:

Zatím jsem mu to jen zapudrovala. Nic jiného mě nenapadlo ... :confused: :confused:
27. únor 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to vypadá krapet lépe...
28. únor 2010 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Zdeni úžasný :dizzy_face: už jsdem ti psalana fb :wink: jinak můj stav furt stejný,jen už mám ucpanej nos,tak furt smrkám jak debil :angry: Peti malou nechat nikde spát nemůžu,protože kojím :wink: Katka psala nedávno,že malej spal u její mamky :wink: hezkou neděli.papa
28. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a Iny, dekuji...:slight_smile:
28. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
To je nádherně sluneční den hned po ránu .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se těším až vyjedu odpoledne s kočárkem. Dneska už mám i pocvičeno a jdu se nasnídat. Eriček vstával totiž v šest hodin.....
1. bře 2010 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

co koukám že řádí choroby, já s nachlazením bojuju už víc jak týden, ale snad už se to lepší :slight_smile:

V pátek jdeme na pohřeb :pensive:
1. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek