• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti tak to šlo tedy rychle.

Upřimnou soustrast .... :pensive: :pensive:
1. bře 2010 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti děkuju :pensive: , no pro všechny to bylo vysvobození :pensive:
1. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Marti upřímnou soustrast :frowning2:
1. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak krásně slunečně je,ale tady je pekelnej větr :angry: Malá vstávala až v půl 9, celej víkend je naprosto ukázková :grinning: V kočárku zase spí jak belina :slight_smile: doufám,že jí to dlouho vydrží :wink:
1. bře 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, je mi to lito, uprimnou soustrast... :pensive: :cry:
1. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko děkuju :pensive:

Jj venku je nádherně, o víkendu jsme si sluníčka užili, aspoň jsme přišli na jiné myšlenky, už je krásně jarní vzdoušek :dizzy_face:
1. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti viděla tchýně svoji vnučku?asi ne :frowning2: hlavně to musí být těžký pro Josefovu ségru,jestli si teda byly s mamkou blízký :pensive: čerstvý miminko,rozbouřený hormony a tohle, hrozný :frowning2:
1. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Marti, je mi to líto, upřímnou soustrast :frowning2:

Já jdu jenom pozdravit. Bohužel se mi to nachlazení zhoršuje, v sobotu jsem měla lehce zvýšenou teplotu, ale u mě je to mazec, bo já teploty nemám vůbec.A docela mě trápí kašel a tím pádem mě bolí celé břicho...ach jo...takže jdu zase zalehnout s čajem do postele a odpoledne se půjdu aspoň projít do lékárny, jestli teda tady něco budou mít....
Akorát, že tady taky docela fučí, venku je jak na jaře, ale ten vítr, teda nic moc....
1. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko vnučku viděla jenom na fotce v telefonu a my jsme jí ani nestihli říct že budeme mít kluka :frowning2: , švagrové je mi líto nejvíc, malá už pomalu bude moct jít konečně poprvé ven a první procházka venku bude asi na pohřeb :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je hrozný :frowning2: na pohřeb ji ale snad brát nebude,třeba si sežene nějakou kamošku,která bude jezdit venku.
1. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nadopuj se vitamínama,vyprdni se na lékárnu :wink: stejně nic nemůžeš :wink: a kašel zkus přemoct,mě se to podařilo po porodu,to jsem zakašlala jednou a myslela jsem,že umřu :sweat_smile: furt jsem jen tak mrkotala se zavřenou pusou :grinning: ale aspon vím,že i kašel jde překonat :grinning: a
1. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se právě málem udusila :sweat_smile: každej kašel nejde překonat :grinning: jedla jsem buchtu a zapíjela ji čajem a zaskočilo mně,jsem musela utíkat za Jirkou at mě bouchne do zad :grinning: takže ted mám rudý uslzený oči a bolí mě záda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemám být nenažraná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na kašel je dobré si natřít olivovový olej nebo sádlo na prsa.....

Eriček mi teďka půl hodiny šíleně řval a řval. Vůbec jsem netušila co mu chybí až jsem mu začala masírovat dásňa,tak přestal. Takže nás pomaličky začínají trápit zoubky.....

No já bych asi to mimčo taky na pohřeb netahala a nechala raději někoho hlídat....
1. bře 2010 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tý brdo,kdyby měla malá zuby až v roce,tak mi to vůbec vadit nebude :sweat_smile: už ted někdy tak zatáhne za bradavku,že to bolí :confounded: no to miminečko bych tam fakt nenosila,plno lidí, plno bacilů mimo jiné :pensive:
1. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No myslela jsem to krapet jinak, oni bydlí v Brně, ale pohřeb bude v Rýmařově, což je 100km daleko, takže spíš první cesta a pobyt venku, někdo asi bude hlídat před kostelem, možná to zbyde na mě, jinak mě nikdo nenapadá :unamused:
1. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A třeba se tam někdo najde a když ne,tak se vyhneš trošku tomu stresu,i když určitě chceš být manžovi oporou :frowning2: je to na prd :frowning2:
1. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím jak se to bude řešit, navíc je to v kostele, takže obřad bude tak na hodinu, uvidíme je to na švagrové jak to vymyslí :unamused:
1. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je fakt daleko :confused: to si ten první výlet moc neužijí :pensive: ach jo...ale kdyžtak se venku můžete střídat, myslím, že pro tebe to nebude moc příjemný zážitek... :pensive: a je to fakt, sice budeš chtít být Josefovi oporou, ale pro tebe není dobrý se stresovat...

Já jsem si zrovna nakrájela cibuli do medu a do cukru, tak budu do sebe ládovat tohle, už jsem si nakrájela pomelo a pomeranče, tak se dopuju a Martin mi odpoledne doveze jitrocelový sirup a prsa si na příkaz pána domu mažu alpou :grinning:
1. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím říct že těhotenské hormony mě docela chrání, beru to tak nějak vcelku dobře zatím, je pravda že mi to pořád tak nějak ještě nedošlo, hlava tomu nechce uvěřit že je to pravda :unamused: , pohřby jsou jenom drásání nervů a citů všech, jako vím že je hezké se rozloučit, ale člověk už se pomalu se vším smiřuje a pak příjde pohřeb a zase to začne nanovo :frowning2: a Josef je oporou zatím spíš mě, o víkendu mě nenechal ani chvíli smutnit, příjde mi jako kdyby kolem mě tvořil ochranou bariéru, prostě Kubík je pro nás to hlavní a nechceme ho trápit

Jani ještě je dobré udělat si na hrudík priznicový zábal (mokrý ručník, igelit, suchý ručník a zabalit) :wink:
1. bře 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to je fajn, že se Josef snaží, tě rozptylovat. Je fakt že Kubík je přednější a i tchýně by nechtěla, aby jsi se trápila.

Já jsem se právě vyhrabala z postele a jdu si udělat něco k obědu, ale vůbec nic se mi nechce, kdyby mi nekručelo v břichu, tak snad ani nejdu jíst...chjo....jsem jak praštěná palicí :confounded:
1. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že mladej předvedete ve čtvrtek na UTZ něco hezkého aby nás rozptýlil :dizzy_face:

Já se to snažím brát tak že s tím už stejně nic neudělám, teď se začínám spíš děsit toho pátku, tam bude člověk těžko hlídat emoce, uf už aby to bylo za náma :pensive:
1. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé vy jdete ve čtvrtek na utz, já jdu ve středu, tak snad u nás bude všechno v pořádku, vždycky z toho vyšetření mám strach, že mi doktor řekne něco blbýho :pensive:

Neboj, jak to bude za vámi, tak to bude lepší, hlavně se těšte na čtvrtek na Kubíka :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj všechno bude ok :wink:
1. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!
Téda sleduji, že jste tady všichni nachcípaní. Na kašel a škrábání v krku je výborná medicín, ale většina z nás ji teď nemůže aplikovat, ale přesto vám dám recept.
Vymačkáte si citron, stejný podíl medu jako citronu a stejný podíl slivovice. Je to takové 3v1 ve stejných dávkách, zamýchat a vypít. Vypálí to všechny bacile :sunglasses:

Holky, dotaz, jak teď balíte děti na vycházky?

Marti, je mi líto, co se stalo. Přijmi mou soustrast.
Jsi dobrá, že to takhle bereš. černý pátek bude brzy za Vámi a čekání na Kubík a to všechno usnadní. Mojí mamce umřela maminka, když čekala bráchu. Babička taky nevěděla, že to bude kluk :cry:
1. bře 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, ten recept je super, normálně ho taky dělám...já to teď dělám stejně, jenom vynechám tu slivku...ale i tak to pomáhá...hromada citronu s medem...sice se u toho ksichtím, ale když je tam ta slivovice, tak je to horší :grinning:
1. bře 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to taky dělávám.Perfektně to pomáhá....
1. bře 2010 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali já to oblékání taky pořád řeším. Dneska měl zimní fusak a na sobě měl body, jeden tenký svetýrek a jeden silnější toď vše. On je strašně horkokrevnej. Jak ho obleču víc,tak je spocený a onehdá byl až zapařený ....
1. bře 2010 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra Marka obléká mnohem víc. Ta mu dává fusak a ještě i bundičku ...
1. bře 2010 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali malá má fusak, pak ten fusak do autosedačky, pod ním má jen punčošky,body a mikinku s kapucí a fleesovou čepičku :wink: a deku na fusaku,ale z ní jí dělám spíš takovej tuning,protože byl větr jak svina :unamused: před tím než se oteplilo mívala ještě kombinézku(bez mikiny) a když vidím předpovědi počasí,tak na ní asi zas dojde :angry: jak jsem ji sundala,tak byla malá trochu spokojenější v kočárku,hlavně už chce mít ruce ven :sweat_smile:
1. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to já tedy toho Erička fakt moc neoblíkám. Ale mě se zdá,že on to teplo moc nesnese....
Když ho vidělám z fusaku tak je vždycky uplně teplej ....

Měli jsme opět návštěvu a malej ju prořval.Dneska ho strašně trápí zoubky. Už jsem mu ty dásně potřela i tím gelem na uklidnění a je klid ....
1. bře 2010 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek