• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ali tady jsem našla diskuzi o blékání miminek http://www.babyonline.cz/diskuzni-klub/?site=114&topic=259&
1. bře 2010 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to pročítala a ten náš Eriček chodí asi nejmíň oblíklí.... :confused: :confused:
1. bře 2010 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to oblíkání je na každým, malá měla přes zimu o jednu vrstvu víc než kamoška s chlapečkem se kterou chodím ven :wink: Malá se nepotí, jen jednou byla spocená na hlavičce,takže jsem ji začala oblíkat min a zase je to v pohodě, ruce má sice ven bez rukaviček ,ale má je teplučký :slight_smile: když nemá studenej nosánek ,tak mu zima není :wink:
1. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mladej usnul huráááá :grinning:
já to oblékání taky pořád řeším....právě proto jsem se ptala jak jste na tom vy...
Když byli mrazy, tak měl dva fusaky (emitex + starý beránek ve kterém jsem jezdila ještě já hihi) vyteplenou kombinézu, pod kombinézou kabátek, dupačky, body, ponožečky, rukavičky a čepičku
No a teď jsme už vypustili fusak s beránkem, ale fusak emitex mám ještě zabalený ve španělské dece, mladého mám ve fleesovém oblečku, dupačky, body, ponožky, tenkou čepičku a rukavičky.
Občas mám strach, že mu táhne na hrudníček, protože ty bodinka moc ke krku nejsou, ale tuním to tou španělskou dekou a přesto má spocenou hlavičku, tak furt nevím.... :confounded:

Je to asi umění :grinning:
1. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali malá naštěstí chodí spát už kolem půl 8,tak mám klid :grinning: No když má malej spocenou hlavičku,tak uber vrstvu :wink: možná bych oddělala tu deku okolo něj :wink:
1. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a umění to je, to je fakt :grinning: ale já říkám,že lepší horko než zima :grinning:
1. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt umění. Někdy s toho šílím.

Iny to já říkám taky, ale náš Eriček je nějakej horkokrevnej .... :grinning:

Eriček usnul v sedm. A to i bez jídla. Naposeld jedl v pět,tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží ....
1. bře 2010 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti malá už má pevnej režim,nemáte ho zatím?Já jsem ho taky zavedla až po novým roce :wink:koupe se kolem 7,pak už rovnou do ložnice,napapat a spat :grinning:funguje to perfektně :slight_smile:
holky jsem vám zapoměla říct ,že v Zaječí je nový miminko a jezdí v tomto kočárku http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=708541 , já na to moc nejsem a navíc ten kočár šíleně hrká :sweat_smile: to mimčo musí být celý natřesaný :unamused:a hroznej rachot a za ty prachy teda nic moc :confounded:
1. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny máme to taky takhle zařízené. Jen koupeme v půl sedmé. Jsem moc ráda,že jsme si ho takhle naučili....... :slight_smile:

U nás někdo loni jezdil s kočárkem za čtyřicet tisíc. Byl taky něco takohové jen proutěný ....
2. bře 2010 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Ali děkuju :pensive: , no jo snažím se, ale myslím že hodně pomáhají těhotenské hormony :unamused:

No oblíkání dětí to bude taky oříšek, já mám problém občas oblíct správně sebe :sweat_smile:
2. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Marti tak nad svým oblečením už pak nebudeš mít čas přemýšlet :grinning: a Kubík bude letňák,takže to s oblíkáním budeš mít ze začátku v poho :wink: já už ted přemýšlím,až bude malá sedět.tak co jí budu oblíkat :grinning: zatím jsem nic nevymyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:

Závidím vám, že jste dětičkám vytvořili pevný režim. Mě se to vůbec nedaří.... :angry:
Mladej si to jaksi řídí sám...podle toho jak si zmyslí, že bude spinkat. Po vycházce obvykle spinká 3 až 4 hodinky v kuse. Vzhledem k tomu, že chodíme na procházku obvykle kolem 2 tak se pak od toho odvyjí koupání a následné spaní. Většinou ale do 9 spinká. Buď koupeme nebo masírujeme, pak papá, někdy to chce i pohádku a pak spinušá (jak kdy, někdy i 7 hodin v kuse) :sunglasses:
2. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no jo to léto mě uklidňuje :grinning: , hlavně se uvidí jestli bude malej po mě nebo po tatínkovi, já jsem zmrzlík a Josef je otužilec :grinning:
2. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, mě se ta Inglesina taky moc líbila, ale kvůli pěnězům jsme pak rozhodli, že ne a nakonec jsme pořídili kočárek z druhé ruky od kamošky po jednom miminku a jsem spokojená....
2. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak já se přiznám, že když už okoukávám výbavičku na mimi, tak taky řeším, do čeho toho našeho sviště budu navlíkat, kdybych to měla brát podle sebe, tak z něho bude lední medvěd, něco jak u Marti...já kdybych mohla, tak i u moře chodím v mikině, protože je mi prostě kosa a Martinovi je teplo v plavkách :grinning: takže to bude prča, hlavně rada, oblékejte miminku o jednu vrstvu víc než sobě :grinning: to je dobrý...já jsem kolikrát v zimě přemýšlela, jak na sebe navleču dvě zimní bundy, aby mi nebyla zima :grinning:

Ten kočárek není špatnej, ale jako dekorace. Já se přiznám, že se mi to moc nelíbí, ale kdybych ho měla po někom doma, tak ho určo využiju, na zahradu, na balkon a tak...ale do terénu asi ne...

No jdu umýt nádobí, pak se zkutrunit, hurá do obchodu a jedu na návštěvu za kámoškou, jsem krapet nervozní z toho zítřka, tak se jedu odreagovat....
2. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neboj to bude dobrý :slight_smile: Ten kočárek vypadá dobře(můj styl to teda není),ale fakt je to jen na efekt,celej se třepal.prostě to není kočár na dědinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a navíc k němu musíš trochu vypadat,takže tenisky by asi neklaply :grinning: Jani vaše kuželka bude víceméně narozená jak Juli a to když jsme šli poprvé ven,tak bylo zrovna kolem 25 stupňu na slunku,absolutně jsem nevěděla jak ji oblíct :sweat_smile: furt jsem ji přikrývala a odekrývala :grinning:
2. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali režim máme dobrej to jo,ale máme jiný muchy :grinning: např ji mám v posteli,ale to je jenom moje pohodlnost,protože se furt mrví,takže je jednodušší ji mít vedle sebe,než si sednout a uplně se probudit :sweat_smile:
2. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to náš Eriček spinká v postýlce,ale naučil se že k ránu si ho dáváme do postele za náma. Vždycky nějak po páté hodině,jak se začne mrvit a nemůžeme ho to teďka odnaučit...
2. bře 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu se chystat na procházku. Přes okno vypadá,že je nádhěrně.....
2. bře 2010 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co říkáte na ty nové stránky koníka?
2. bře 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek teda není můj šálek čaje :grinning: , já radši moderní a jednoduché věci :dizzy_face:

Peti užívej si muchlování s malým, za chvilku vyroste :wink:

Měla bych už pomalu sepisovat seznam věcí co musíme koupit, nějak to moc rychle utíká :sweat_smile:
2. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To říkala i švagrová,že si kluky musí užít co to jde,protože za chvilku už se s ní mazlit nebudou chtít :wink: já doufám,že Juli bude mazel po mně:slight_smile: Od té doby co ji máme má Jirka ode mě pokoj :grinning: on vůbec není mazlivej,ale podle mě je to výchovou :wink: Marti je to fofr, však už máš půlku za sebou :wink:
2. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
co na novýho koňa?jsem si četla změny a hlavně mě nadchlo,že se nemusí zmenšovat fotky :wink: doufám,že to ale nebude trvat rok než se načtou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko třeba můj synovec mazel byl a docela dost dlouho a jeho brácha zase moc ne, řekla bych že je to spíš povahou :slight_smile: , já budu mladýho taky mazlit a muchlovat co to půjde :dizzy_face:

No půlka za mnou, v práci už jenom 3 měsíce a z toho měsíc dovolená :grinning: , teda doufám že ji stihnu nějak po částech vybrat
2. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma, teda už asi hodinu, dala jsem si polívku a konečně se nám podařilo naladit satelit, hurá...zrovna dneska totiž na Nově nic nedávají, tak jsem ráda, že máme na co koukat...
já už se taky těším až budu muchlat to naše mládě, Martin na to taky moc není, když ho začnu otravovat...vždycky mi říká, že buď něco chci, nebo že mám melancholickou náladu :grinning:
Zítra se ozvu asi až k večeru, do Brna jedeme v půl osmé a pak chceme ještě do obchodů, chci omrknout nějaké obléčo a Martin taky a pak nákup, jede s námi ještě kámoška, tak to bude příjemnější...
2. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erik taky na muchlování neni. Ještě že teďka můžu muchlat Erička ...
2. bře 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano...:slight_smile: Dnes je krasne, zejo? :slight_smile:

K dnesku se hodi song... :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=mBzwZMcyx8Y
3. bře 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ... :dizzy_face:

Dneska skutečně vypadá nádherně to počasí..... :slight_smile: :slight_smile:

Vyjímečně jsme dneska stávali až v půl osmé. Tak dobře jsem se dlouho nevyspala..... :wink:
3. bře 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se těším na odpolední vycházku .... :dizzy_face:
3. bře 2010 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak malá dnes nějak blbě spala,spal s náma po dlouhé době Jirka,tak ji asi vadilo to jeho hlasitý dýchání :grinning: vstávala až před 7,ale utáhla jsem to na 8 :grinning: Taky ted usla u jídla :wink: Počasí vypadá super,ale to včera taky a mě byla venku zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted je tam sotva 3 stupně,ale aspon svítí oskar :wink: Jani myslím na tebe :wink: Jo a k tomu mazlení ,Jirka mi vždycky říkal,že není štěně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vidím,že jsme na tom stejně :sweat_smile: ještě ,že máme ty děti :grinning: Zdeni písničku nepustím,vzbudila bych malou :wink:
3. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek