• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny to Jirka jen hlasitě funí,ale Erik tak šíleně chrápe,že to je až neskutečné. Naštěstí to Eričkovi nevadí ...
3. bře 2010 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
On naštěstí nechrápe,já bych nespala :grinning: I když jednou zachrápl,tak sem ho bouchla a stěžoval si,že když ho mlátíme,tak s náma v ložnici spávat nebude :grinning:
3. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Erik chrápe celou noc. Mě to někdy sere,ale už jsem si docela zvykla. Taky ho občas v noci šlahnu,ale on o tom ani neví ..... :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko a kde spite, ze s vama neni Jirka??? :confused: :astonished:
3. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my v ložnici a on vedle v pokojíku :wink: Byl nachcípanej a pak se mu nechtělo zpátky :grinning:
3. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manzelsky zivot je pravdepodobne v kytkach, ne? :confused:
3. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda je :grinning: však už jsme to tady s holkama psaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono jde spíš o to,že všechno prospím :grinning:
3. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jen tak mimochodem v ložnici to stejně nejde :sweat_smile: já se absolutně nemůžu uvolnit,když je tam malá :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže když už tak někde jinde :grinning:
3. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak uvidime, jak to bude u nas.. Pred detmi bych asi sex taky neprovozovala...:grinning: No jo, priority se zmeni..:slight_smile:
3. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

no taky pořád přemýšlím jak budeme spát, zatím necháme postýlku v ložnici a pak se uvidí podle toho jak bude malej spát :slight_smile:

Prcek si zase rozšiřuje svůj příbytek takže se mi pěkně blbě spí, teda sice rady o tom že se máme vyspat do zásoby než porodím jsou hezké, ale občas těžko realizovatelné :angry:

V sobotu si užiju malé neteře, už má přes 3kg :dizzy_face:
3. bře 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni myslím,že se to od nás ostatních moc lišit nebude :grinning: Marti a se spaním bude jen hůř :sweat_smile:
3. bře 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, mozna ze jo...:wink: My totiz prostory na spani jinde nemame.. takze budem spat spolu... :wink:
3. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tím líp :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tesim se, s cim prijde Janca..:slight_smile: TA Kuzelka nebo TEN Kuzelka? :dizzy_face:

A zitra se jede na Kubika...:dizzy_face:
3. bře 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no nevím jestli to Janče už řeknou, je to celkem brzo

No jsem zvědavá co zítra mladej předvede :grinning: , no hlavně aby bylo vše ok :slight_smile:
3. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO vlastne - ona je min tehotna nez ty..:slight_smile: Mam vas zarazene nejak pospolu..:slight_smile:
3. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tu...no od rána děs...vzhůru jsem byla od 3.30 :angry: takže jsem nevyspaná a utahaná, teď jsem sice asi hodinu ležela, ale stejně jsem neusnula ..takže čekám, co nastane večer.Buď padnu, nebo spát prostě nebudu.
Do Brna jsme dojeli asi v 8.30, objednaná jsem byla na 8.40...no dobrý, akorát, že mě teda dostalo, že na klinice, kde začínají dělat v 8.00, bylo už v půl deváté asi dvacet maminek, sestřička na recepci nám řekla, že se mám přezout a sednout si a počkat až dojde sestřička a jí dát průkazku, asi 15minut ovšem žádná sestra nevylezla. Pak šla kolem nějaká starší z vyšetřovny, tak si od nás průkajdy vzala a že nás budou volat na krev a pak na utz.Tak na krev mě brali v 9.30!!!To už jsem byla dost nervozní a Martin nasranej, že tohle teda ne.Jako dáš jim za to 1500,-, jsi objednaná a hodinový skluz hned od rána, no nevím. :confounded:
pak jsem si šla zase sednout a čekali jsme až nás zavolají na utz, dalších 15 minut se nic nedělo, když zase vylezla z jedné vyšetřovny ta stejná sestřička a zvala si další maminku, tak na nás kouká a že tam sedíme už nějak dlouho a ke komu máme jít. Tak jsme ji to řekli, posadila nás teda jinam, že bychom asi neslyšeli volání jména, vlezla na ošetřovnu a vylezla s tím,že paní doktorka nás hned zavolá, no aspoň něco.
Pak jsem teda asi 20minut protrpěla na utz, mimčo se nechtělo za prase otočit, prostě stávka.Takže nešlo změřit, projasnění tím pádem nebylo vidět, takže doktorka, že pokud se neotočí po pár šťouchancích, tak jdeme na chodbu a 10minut chodit :confounded: To už jsem otáčela oči v sloup, že to vzdávám, měla jsem hlad, žízeň a bylo mi šoufl.Tak mi asi dvakrát zatřepala s břichem a pak se teda miláček umoudřil a otočil, aby to aspoň na měření stačilo.No projasnění je OK, kůstka přítomna, čekám ještě na výsledky krve, ty mají volat k večeru.Ale snad budou taky dobrý.
Pohlaví nevíme, doktorka řekla, že by jenom zbytečně hádala, takže nebude raději nic říkat, že je to tak 60:40, takže raději máme počkat, aby nám neřekla kluk a ona to bude holka.
A fotku máme hnusnou, protože když bylo mimčo pěkně natočený, tak ho měřila, ale nefotila, takže na fotce máme nějakou šmouhu, o které já se domnívám, že je hlava a Martin že zadek takže celkový zážitek dost děsný.
Pak teda na nákup, vyzvednout kámošku, kterou jsme od osmi nechali v Globusu a hurá domů, u kámošky rychlé kafo a já doma udělala akorát řízky a zalezla do postele...ufff

Zkopírovala jsem to z druhé diskuze, protože se mi ten román nechce přepisovat :grinning:
3. bře 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jinak skoro každá mamina, která lezla z utz se na chodbě radovala, že ví, co to bude...jenom ten náš lenoch se prostě pořádně neotočil :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no teda zážitek nic moc, ale hlavně že je prcek ok :wink: , já nesnáším to čekání u doktorů, doufám že zítra tam nebudeme muset moc dlouho čekat, musím ještě dneska Kubíkovi domluvit aby se zítra choval slušně a ukázal panu doktorovi všechno co bude potřeba :grinning:
3. bře 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z toho fakt byla hotová, jsem zvyklá čekat, ale ne hodinu, když jsem objednaná, to ať se na mě nikdo nezlobí, ale to je hnus. Krom toho mi to přišlo, že měli prostě naflákanou jednu těhuli vedle druhé, na NT+ na velký utz ve 20tt a asi tři tam byly na genetiku, sestřička s odběrama nestíhala, bo je jenom jedna. Když mi vykládala informace, tak jsem ji pomalu nestíhala jak mluvila rychle a oběma nám vadilo, že když na nás mluvila, tak se dívala do zdi...pak pochopila z Martinové reakce, že takhle teda ne, tak se koukala na něho a mluvila...
Ale jo, taky si říkám, že hlavně že je prcek v pohodě :dizzy_face: :dizzy_face: za 14 dní jdu ke své mudře, tak mi třeba taky udělá utz a bude vidět víc.
No a jinak už mám třetí termín porodu 11.9.2010 ale divný je, že jsem pořád 12+5 jako před 14 dny kdy jsem termín měla na 9.9.2010... :grinning: :grinning: ale den sem den tam...stejně musím rodit 10.9.2010 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani teda,Julinka se nám tenkrát nechtěla taky ukázat obličejem,ale to bylo až ve 20 týdnu :wink: jsem se tam taky kroutila jak žížala :grinning:ale to,že měli ráno takovej skluz,to je fakt hnus :unamused: ale hlavně,že je všechno v pořádku :dizzy_face:
3. bře 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč Jani do 10?
3. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě na posledním utz řekla,že je mimčo o pět dní mladší,ale s termínem mi nehýbali :wink: počítá se hlavně termín podle ms :wink: mě se to teda lišilo jen o jeden den,ale i mateřská se počítala podle termínu ms a ne podle utz :wink:
3. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Termín podle utz se bere pokud se liší víc jak o týden oproti termínu dle ms
3. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahááá :wink: v kolik jdete zítra na to utz?
3. bře 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ty máš jak termíny?
3. bře 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na 11:00 :slight_smile: , jsem zvědavá na míry a váhu, protože dělohu mám 1-2cm nad pupík a podle termínu by měla být cca po pupík :grinning: , hold mladej skromnej není. Moje mamka se mě pořád ptá jestli tam náhodou nejsou dva, jestli se ten druhej neschovává :grinning:
3. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jak se pozna deloha nad pupkem?
3. bře 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
20.7. dle ms a 17.7. dle utz, myslela jsem si že hlavní se bere dle utz, takže správně bych měla mít v pase 20.7.
3. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na tebe budu myslet,nechte si udělat dvd,my totiž nemáme ani jednu fotku,takže jsem ráda za to dvd,pokud teda nepůjdete na 3D :wink: no bude to macík,však jsi taky macinek :grinning:
3. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek