• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
zdeni to nahmatává dr při kontrole :wink:
3. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jde cítit :wink:

Inko no uvidíme, o dvd jsme moc neuvažovali a na 3D nejdeme. S váhou doufám že bude v normě, žádné obříky v rodině nemáme ani z jedné strany, všichni byli normální
3. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě furt brali jako hlavní ten podle ms,i při příjmu do porodky :wink:
3. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko to já budu mít hlavní termín taky ten podle ms, ale co stejně prcek vyleze až se mu bude chtít, i když toho 17. mám svátek :grinning:
3. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem byla tenkrát tak mimo,že jsem se na váhu ani nezeptala :grinning: s tím dvd uvidíte,problém je v tom,že to musíš říct dopředu a já jsem ráda aspon za něj,protože fakt nám nevyšla ani jedna fotka,vlastně jednu máme,ale to je jen tečka :grinning:
3. bře 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
však já jsem taky rodila 4 dny před termínem :wink:
3. bře 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já miluju sedmičky,takže 17.7.se mi líbí :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to jsi si tedy užila....

Já taky. Byla jsem s Eričkem venku a potom jsem šla k našim a Eriček tam hodinu prořval. Bolí ho pořád zuby.... :frowning2:

No to bude sranda než mu to všechno naroste .... :fearful:
3. bře 2010 v 17:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky ráda sedmičku....
3. bře 2010 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a má napuchlý dásně?to ti nezávidím tak brzo zoubky :frowning2:
3. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že trošku ano. Potírám mu to a masíruji gelem Mundisal a trošku se to vždycky sklidní. Dneska jsem mu dala trošililinku i panadol baby sirup a zabralo to. Potom usnul a jeli jsme raději domů. Ale je to strašně vyčerpávající jak pro něj tak pro mě ....
3. bře 2010 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tento týden je to na denním pořádku .... :fearful:
3. bře 2010 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím Peti :frowning2: na zuby se netěším,mně stačí to její bříško :unamused:
3. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny protože 10.9.2010 to bude pět let co jsem vdaná :grinning: , 9.9. má narozky Martinův svědek a 12.9. můj strejda, takže taky dobrý.
no mě se počítá termín podle utz, MS jsem totiž měla divně, takže podle ms neodpovídáme, to bych měla termín až 18.9. ale na utz jsme velikostí vždycky kolem toho 10-tého, takže to tak mám i v průkajdě.
3. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bříško musí být taky něco ....

No nečekala jsem,že nás to potká tak brzy ...
3. bře 2010 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to jsem měla taky v plánu rodit na naše výročí,nakonec to na výročí je,ale na Katčino :grinning:
3. bře 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale už je to s břichem lepší,už to není každej den :grinning: prý ,že po 3 měsíci to zmizí,prd leda :stuck_out_tongue_closed_eyes:a to nejím vůbec věci,který by jí mohli vadit :unamused: jsem hlavně zvědavá co bude až začne papkat :sweat_smile:
3. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a pomohly ty kapky probiotické jak jsi měla z toho Slovenska? Sestřenčin Matěj má taky s tím bříškem problémy a zatím mu nic nepomáhá...
3. bře 2010 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám nepomohly :unamused: přestala jsem jí je dávat,pak jsem jí je dala a ten den tak šíleně řvala.. hrůza,jak jsem ji to kapala,tak jednu kapku jsem ji kapla vedle,tak jsem ji utřela a olízla z prstu a bolelo mě břicho taky :sweat_smile: ,takže je mám v ledničce a nedávám jí je :unamused: prostě když ji to chytne,tak si to musí odřvat,mohla jsem dělat aj kotrmelce a nic nepomohlo,kamošce pomohl polštářek s třešnových pecek z dm,nám nepomohlo fakt nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, radeji pozdejsi termin, pac pak nikdo neprudi, ze nerodis... Vcera jsem cetla, ze jednu holku zenou na vyvolavani v den terminu, pokud do nej neporodi... Neznam nikoho, kdo porodil na den presne na termin... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A je to teda humus...

Ja bych tolerovala deset dnu nad termin a pak teprve vyvolavala, pac ono to pocitani terminu je na houby... Kazda mame MS jinak, kazda citime jinak pohyby (ja teda necitim..:grinning: ), kazda mame jinak dlouhy cyklus... A kazdy Dr. to taky neumi zhodnotit pri vypoctu TP..
3. bře 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pomohla vlastně pozice nošení na tygříka :wink: to hned byla potichu :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tato, Ali jsem použila tvou fotečku :wink: snad neva :wink: http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=30910868&id=1460364322
3. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím proč to nejde :angry:
3. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti kdyžtak si to zkopči a nebo mrkni k Ali na fb do alba z jejích narozenin :wink:
3. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se mažu najíst,Jirka jde do sauny,tak zas budu sama doma.hezký večer.papa
3. bře 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím co myslíš, taky takočas Erička mám....

Musím to sestřence poradit.Díky..
3. bře 2010 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá krev je v pořádku jupííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a nezkoušela jsi užívat nějaká probiotika ty? Třeba v tabletkách? Ono to taky přechází do mateřskýho mléka a nebudeš malou trápit s hnusnejma kapkama.Kámoška je teda taky používá, sice říkala, že jsou fakt hnusný, ale jim pomohli, takže je to asi jak u koho...
3. bře 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani gratuluji.... :dizzy_face:
3. bře 2010 v 18:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek