• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Taky gratuluju :slight_smile: Ty kapky jsou jako olej,takže na chut nijak hrozný nejsou,ale už jí je dávat nebudu.ji už to nechytá nijak pravidelně,takže se to dá zvládnout :wink:
3. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobry den..:slight_smile: Odjizdim smer Brundibar a Breclav, tak jenom preju hezky den, i kdyz zatim to na pekny den nevypada... Minimalne Motycky ho ale pekny mit budou, ne? :wink:

Januline, tobe blahopreju k vysledkum a hlavne - nestresuj!!! (kustka) Vsechno dobre dopadne... :dizzy_face:

Mejte se, maminy a tehuliny a uzivejte...:wink:
4. bře 2010 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.... :dizzy_face:

Dneska ten den vypadá skutečně dost smutně od samého rána.
Náš Eriček se rozhodl,že bude v půl šesté vstávat .... :confounded:
4. bře 2010 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Jani gratuluju k výsledkům :dizzy_face:

Já jsem se dneska dobře vyspala a břicho už neroste takže je mi dobře, ale včera večer jsem zvažovala že jestli to tak půjde dál tak půjdu na nemocenskou. Jsem zvědavá na ten náš poklad, od rána se tam rozcvičuje, tak snad bude spolupracovat :grinning:
4. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Opět děsná noc :unamused: co 2 hodiny řev,už jsem byla pěkně nasraná :angry: v 5 byla vyspaná a fňágala,tak jsem rožla lampičku,tak byl klid, v půl 7 zas řev,asi pak usla,protože jsem vstala z postela v půl 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jsem jak praštěná po palici :confounded: není úplněk nebo něco takovýho?Marti to,že jsem byla doma na neschopence bylo nejlepší rozhodnutí,teda až po 20 týdnu,kdy jsem konečně přestala blit :grinning: nedokážu si představit,že bych šla na mateřskou 6 týdnů před porodem a pak teprve řešila výbavičku,praní,žehlení atd.v té době už jsem byla k.o.sotva jsem se plazila po venku, do obchodu dojít to byl nadlidský úkol,funěla jsem jak lokomotiva, no žádnej med :confounded: těhotenství byl pro mě mor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko úplněk byl myslím minulou noc

No já výbavičku řeším postupně, na mateřskou půjdu 7 týdnů před, ten jeden týden bude dovolenou a do té doby musím ještě vybrat dalších 15 dnů dovolené, takže pohoda
4. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jestli dobře počítám tak mi zbývá tak 45 pracovních dní, po odečetení dovolené :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Včerejší domluva prckovi byla úspěšná, dneska se choval ukázkově, všechno je v absolutním pořádku a pindík defenitivně potvrzenej :grinning: a jelikož má hodně dlouhé nožky tak termín vychází na 14.7.
4. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, paradni zpravy!!! :slight_smile: Mam z vas, holky, radost...:slight_smile: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Zdeni díky, ale jsem z toho fakt zmatená, kupodivu ne moc nervozní, spíš zmatená...
zítra chci zavolat moji mudře a zeptat se ji, co si o tom myslí, jestli mám vážně začít stresovat, nebo nemusím.

Marti, tak oficiálně gratuluju ke Kubíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem od včerejška přesvedčená, že i naše Klárka má pindíka :grinning:
takže Juli má smůlu :angry: :angry:

Já jsem dneska dělala velký úklid, Martin byl doma, tak si dělal svoje a já uklízela,ať toho pak před Velikonocema nemám tolik, v sobotu nahodím nějakou výzdobu, ať mám pocit, že jaro mlátí na dveře :grinning:
Takže dneska jsem zase po dlouhé době fakt ocenila, že jsem doma, protože kdybych chodila do práce, tak nevím, kdy tohle budu všechno dělat, musíme taky vymalovat...a udělat nové podlahy a vymyslet jak přestěhovat ložnici, tak to chci mít hotové než bude venku pořádně teplo a nebude se mi chtít sedět doma na zadku a krom toho Martin už začal s přípravou na sezonu, v garáži ladí motorku, zatím ji má sice rozebranou na díly a čistí až se z něho práší, ale čekám, že jakmile začne být stabilně teplo, tak bude furt v trapu.... :rolling_eyes:
4. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ještě jsem se chtěla zeptat, i když v tomhle mi asi hlavně budou radit Káťa s Inkou, bo mají taky podzimní dětičky. Občas brouzdám po netu a házím si do oblíbených webovky kde mě něco zaujalo na mimčo a chtěla jsem se zeptat, využili jste i zavinovačku do autosedačky? Nebo je to zbytečnost.A ještě, jak velkou máte na zimu kombinezu?
A ještě, Iny odkud jsi si objednávala ten kojící polštář. Nějaké webovky jsem našla u Peťky v albumu, tak jsem je obhlídla, ještě máme dost času, ale chci být aspoň v obraze, co a jak.
Nebo poraďte, co si třeba vůbec pořizovat nemám a co jo, Třeba řeším jestli je lepší na spaní spací pytel, nebo přikrývat peřinkou a to stejné do kočárku, jestli stačí deka, myslím spíš na podzim nebo si mám pořizovat klasickou peřinku a tak...díky....
4. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!

Dnes jsme byli v poradně a Toník vyfasoval druhou včeličku Hexavakcíny. Je to můj kluk :slight_smile: , řval jak tur, ja taky nerada injekce.... :unamused:
Váží 6720g měří 64cm a pohoda....
4. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani ráda ti dám pár tipů :sunglasses: dle mých zkušeností.... třebas uznáš že něco stojí za úvahu :wink:

OBLEČKY:
nemám ráda oblečky, které se zapínají na zádečkách!!!... bacha na ně. Samozdřejmě jsem na to došla až se malej narodil, že se mi s nimi špatně pracuje :rolling_eyes: a on je taky nerad.
Je super, když se obleček dá rozepnout mezi nožkama. Představ si, že některé se rozepínají jen na jedné nožce, ty mě taky dostávají do varu a nebo vůbec, to ho pak musím vysléct celého. Zlaté cvočky :sunglasses: zápas s knoflíkama je děs.
Polodupačky jen se širokým páskem, ty co jsou na gumičku většinou stahují bříško a pak máme zářezy.
Overalky jsou lepší celorozepínací, miminko se do nich lépe nasouká, než ho celéhou soukat přes hlavu....
Mikinky, trička, kabátky a vestičky na doma pro mimi (které tráví spoustu času na zádech) bych kupovala jen bez kapucky ať to nemá shrnuté pod zádečkama. Do kočárku a do sedačky je to super, kor teď v chladných dnech, ale na doma nic moc

Zkušenosti se spacím pytlem zatím nemám, protože mám Toníka v noci v zavinovačce a ještě ho přikrývám přikrývkou, protože mu ze zavinovačky čouhají nožičky. Je rád zabalený s omezeným prostorem - tak jako v bříšku, tam taky znal své hranice :dizzy_face:

Se zavinovačkou do autosedačky nemám zkušenosti. My jsme užili jen kombinézku a teď máme takový fleesový fusak ale má to kapuci a rukávky a dírku na připnutí v autosedačce....fajn věcičky

Kojící polštář jsem pořídila Doomoo malý. Je naprosto fantastický...nešustí žádnýma kuličkama, je měkkunký a vnitřek se neslehává, tak se ani nemusí doplňovat. Fakt super, padne krásně kolem bříška mimunku je na něm báječně.....
http://www.doomoo.be/doomoo_softy.php
http://www.kocarky-lvicek.cz/Textilni-zbozi/kojici-rohliky/DOOMOO-SOFTY-MULTIFUNKCNI-POLSTAR
4. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. bře 2010 ve 22:32 • janka313
Ahoj holky :slight_smile:

no super venku začíná sněžit :angry: , doufám že dneska v tom kostele neumrznu, zrovna jsem se vylěčila z nachlazení :unamused:
5. bře 2010 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Ali super, děkuji za info. o těch knoflíkách na zadečku už mi říkala i kámoška, a to stejný s věcma přes hlavu, buď prý s cvočkama na rameni nebo lodičkový výstřih, takže super.
a na ten polštář se mrknu.
A věci s kapucí už jsem taky řešila, našla jsem pár mikin, za pěkné ceny a babička co plete svetříky, tak plete nějaké s kapucí, tak jsem přemýšlela, jestli to nebude zbytečnost, takže na ven určitě ne a na doma budu pořizovat to co kapuci nemá, taky jsem si říkala, že se na té zmačkané kapuci musí pěkně blbě ležet :grinning: i mě to vadí....

Tak jdu si dodělat snídani a pak ještě dojdu...
tady zatím nesněží..ale kámoška co bydlí ve Skalici psala, že u nich začíná, je to odsud asi 12km :confounded:
5. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ...
Po ránu jsem pěkně nasraná.... :angry: Ten můj chlap ně tak totálně nasral.
5. bře 2010 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A nam tady nadherne sviti slunicko... :dizzy_face:

Bre rano..:slight_smile:

Peti, co se stalo?
5. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti co ti zase provedl :confused:
5. bře 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale jakou dobu ví,že zítra máme na úřadě vítání a teď se tomu diví a nechápe proč by jsme tam měli chodit, když jsme křitili. Je tedy fakt,že jsem to s ním moc neřešila, ale jsem tam jednou pracovala,tak nechápu proč by jsme tam nemohli s Eričkem jít..... :angry:
5. bře 2010 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo chlapi, jak se jim to jasně a několikrát po sobě neřekne tak si to vyloží po svém :angry:
5. bře 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem řekla,že tam klidně půjdu i bez něj .... :rolling_eyes:
5. bře 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Neboj on nakonec půjde :wink:

Tý jo mě je zle, klepu se, uf už aby byl aspoň večer :pensive: , chvílema mám pocit že to dneska nedám :frowning2:
5. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Máte dneska vlastně ten pohřeb. Neboj to uteče ....
V kolik ho máte?
5. bře 2010 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
NO ja bych rekla, ze on nevidi duvod, proc tam chodit, kdyz jste dite privitali krtem svatym... Nemam pravdu? Asi v tom nevidi smysl... Tim ho ale neomlouvam.. naopak si myslim, ze je fajn, kdyz jsou deti privitane i jako obcanci obce, do ktere se narodily a velky Erik by to mohl zkousnout, ne??? :angry:
5. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás začíná poletovat sníh.Se z toho picnu ....
5. bře 2010 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdi přesně tak ...
5. bře 2010 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidis, Marti, ja bych na to uplne zapomnela..

Hodne sil vam preju.. a at to rychle preboli... :pensive:
5. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Až ve 3, ale v 11 vyrážíme z Brna, uf tak snad to aspoň Zuzanka trošku vylepší a nebude to takové ponuré. Do dneška jsem byla celkem v pohodě, nějak mi to nedocházelo, ale dneska jako když utne a od rána mám co dělat abych nebrečela
5. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti a kdo bude Zuzanku nakonec opatrovat?
5. bře 2010 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek