• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti, jeste si poplaces...:frowning2: Zatim te Kubik rozptyloval, tesila ses na UTZ, nedochazelo ti to, protoze jste u tchanu nebyli, ale ted tam budete a bude to smutne..:frowning2: Ale rozloucit se musite a je nanejvys smutne, ze zrovna v takove radostne obdobi pro vas (Zuzanka a Kubik)..:frowning2: Tchana budete muset pravidelne Kubikem a Zuzankou rozveselovat.. :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jdu uklizet ve skrinich... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti zatím vůbec nevím

Zdeni jj já vím :pensive:
5. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ale zase bude dobre..:slight_smile:
5. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás pořád poletuje sníh. To je něco. Jsem si myslela,že už by i mohlo začít konečně jaro. Se mi zdá ta zima stašně dlouhá ....
5. bře 2010 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti gratuluju k potvrzenýmu Kubíčkovi :dizzy_face: A doufám,že dnešek proběhl co nejvíc v klidu :sweat_smile: :wink: Akorát jsem zvědavá jak to dopadlo s tou malinkou,protože je hrozná zima,takže na vycházku to s ní asi nebylo :frowning2: Peti jo jo chlapi,já už jsem Jirkovi 3x říkala,že si hci jet koupit do Brna boty a potřebuju aby jel taky kvůli malé,protože bez ní do Brna to nemá smysl a už 3 x jsem byla nasraná,protože on prostě nepojede :angry: hlavně,že má svých koníčků milion,ale pro mě nemůže udělat ani ň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali malej je šikulka :slight_smile:
5. bře 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jani jdu na tebe :grinning: Takže kojící polštář mám odsud http://www.zdravotnipotreby.cz/akce/kojici-polstar-terabag-comfort/ ,ale já ho ke kojení vůbec nepoužívám,využila jsem ho na spaní v těhotenství,bez něj bych se potom už nevyspala,měla jsem ho vždycky hozenej mezi nohama a pod hlavou :wink: je hodně dlouhej,akorát mi dlouho trvalo než jsem si zvykla,že šustí těma polystyrenovýma kuličkama :sweat_smile: Fusak do autosedačky Emitex využívám maximálně,ale do autosedačky je hrozně velikej,mám ho v kočárku,malá má fusak s kožíškem a pak tento fusak,fakt super vynález,určo doporučuju.Při větších zimách měla ještě kombinézku,když byla malinká měli jsme z tesca velikost 0-0(dostali jsme ji,já bych koupila určo 0-3),na Vánoce dostala druhou 3-6 měsíců a ta je jí furt ještě veliká :wink: ale malou už všichni kluci tady předrostli,takže u nás to ber s rezervou :grinning: Pytel na spaní,malá ho má,nechce v něm být :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako miminko spala v zavinovačce a přikrytá dečkou,ted je v pyžamku,dečka a její duchýnka,kterou vystřídá moje duchna až jdu spat :grinning: Jinak mikinky s kapuckou super do kočáru,na doma je taky nenosí,horší je ,že mikinky bez kapuce moc nejsou :unamused: určo nepořizovat trička, jsou na nic,mimčo vezmeš a tričko je vyhrnutý,nej jsou fakt bodíčka :wink: polodupkám jsem na chut moc nepřišla,až ted jedny nosila,ale už jsou jí malý a další pořizovat nebudu.Když byla malinká,tak měla nožičky furt vykopaný,takže nejvíc nosila tepláčky a ponožečky a v zimě pod ně punčošky,ty taky doporučuju :wink: dupačky vůbec nevedem :grinning: jen když byla uplně malinká,tak je nosila :wink:
5. bře 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pokud jsme jeli někam autem,tak jsem malé dávala tu kombinézku s tesca :wink: Jinak doporučuju moji vychytávku- koupila jsem si takovou tu mazlivou deku velkou a mamka mi ji roztříhala a obentlovala na tři dečky, jednu má na spaní,jednu v kočárku a jednu na hrací dečce :wink: taková deka stojí 500(tenkrát jsem ji koupila v akci v Kika(nábytek) za 250,.,takže určo je to super,protože dětský dečky jsou drahý jak potvora :wink: Jinak určo doporučuju lehátko,malá má poděděný a fakt super,od 2 měsíce je v něm hrozně ráda,přisunu jí hrazdičku a je klid,dostala i hrací dečku a ta je taky super,v ní většinou dopoledne chrní :wink:
5. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a dál se musíš ptát,protože jsem hlava děravá,ale když si na něco vzpomenu,tak písnu :wink:
5. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zse dneska nás trápí zuby... :pensive:
5. bře 2010 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já nevím proč, ale pořád jsem měla za to, že ten pohřeb mají Marťa zítra :frowning2: tak doufám, že vše dopadlo v rámci mezí....akorát že teda byla opravdu zima....

Iny díky za informace, to určitě využiju, začínám si ty poznámky zapisovat, abych za půl roku věděla co koupit a co ne...takže děkuji...a když si na něco inteligentního zase vzpomenete, tak mi to napište :grinning:
Já jsem byla celé odpoledne s holkama z Boskovicka, tak jsme si to užily, akorát jsem pěkně přejezená...zákusek, pizza, salát... :grinning: ty jo, tolik jsem toho nesnědla za poslední týden :grinning:
No a teď se půjdu naložit k televizi a večer akorát zajedu pro Martina, vaří si s klukama guláš, tak mají sedánek :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já nějak nemáme dneska sílu Ti to pořádně rozepisovat. Tak jen stručně.
- kojící polštář jsem měla ten stejný jako Inka, ale z jiných internetových stránek. Vůbec jsem jej nepoužila. Neuměla jsem v něm spávat ani když jsem byla těhotná. Strašně roštilovaly ty kuličky v něm. Spíš bych Ti dopuručila koupit kojící polšář bez těch kuliček. Prostě s klasickou náplní jako mají polšářky....
- zimní fusak do kočárku mám opět od stejné firmy jako Inka. Je perfektní. Já jsem ho měla i přes ty mrazy v autosedačce. Jsem s ním moc spokojená...
- zimní kombinézu Eriček ani neměl. V kočárku když byl malinkej byl v zimní fusaku, v peřince s teplou vložkou a zakrytej dekou. Teďka je tak strašně horkokrevnej,že je jenom ve fusaku popřípadě je zakrytej dekou
- spací pytel jsme sice dostali,ale jsem na něj zapomněla,tak a vytahla jsem až byl Eričkovi malej. Když byl malinkej spinkal v rychlozavinovačce a zakrytý dekou. Teďka spinká v pyžamku(overalu) a zakrytej duchynkou.
- jinak nesnaším mikiny a svetry s kapucí. Je to fakt zbytečné. Mám jich doma šíleně a vůbec to nenosí....
- jo a ještě k té rychlozavinovačce. Měla jsem tu se zpevněnu http://www.mamitati.cz/index.php?men0=185&men1=187&list=1&prod=6023&usrCmd=details a je to super věc....
- s těmi tričky má Inka taky pravdu. Já jich nakoupila zbytečně a vůbec to nenosí
- jinak já jsem tedy Eričkovi dávala dupačky. Se mi v tom moc líbil. Teďka má body a tepláčky a nebo jen punčožky
- jo a lehátko je fakt skvělá věc. Eriček ho má moc rád. Hrací deku zatím nemáme. Je na normální dece a na ni má látkovou plínku ....
- taky se mi moc líbí kolotoč na postýlkou. Eriček ho moc rád pozoruje .....
- mám i ten protěný koš pro miminko,ale Eriček v tom nechce vůbec byt. Vadí mu,že v tom nic nevidí. Naštěstí jsme nekupovali novej,ale jseme ho pujčili od sousedů.

To jsem nechtěla nic moc psát a nakonec jsem se tak rozepsala. No asi jsem Ti nic nového nenapsala. Inka to popsala všechno moc pěkně ..... :wink:

Vůbec se mi to nechce už po sobě číst. Tak se předem omlouvám za chyby .....

Jo a ani jsem vám nepsala,že naši sousedi na bytě čekají v říjnu miminko. Tak je to super,že budeme obě dvě na mateřské ....
Mohli by mět holčičku ať máme frajírku .... :grinning:
5. bře 2010 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tak to jsem si dneska udělala rekord.
No nic jdu spát. Erik má ve sklepě lidi, tak kdo ví kdy se vrátí a malej už dávno spinká .....
5. bře 2010 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti díky, na ty Emitexy jsem se dívala, že dělají komplet všechno,fusaky do kočárku, i do autosedajd, takže na to mrknu na tom veletrhu,měli napsáno na webovkách, že tam budou.
Tak si to v klidu prohlídnu ať to pak můžu jenom objednat.A tu zavinovačku co jsi dávala odkaz mi radila i kámoška, má jednu tuhle a pak i jenom obyč bez té opěry.Takže tu určitě pořídím.
Ještě mi holky něco řekněte k mantinelům do postýlky. Já jsem se dívala, že skoro všude mají buď jenom za hlavičku a nebo přes jedno čelo a na bok, ale já mám prostě pocit, že to dítě tím pádem ty nohy musí narvat do těch sprušlí na té druhé straně, kde ten mantinel není.
No možná je to jenom můj pocit. Já ho chci hlavně koupit, protože postýlka bude stát u zdi, tak ať od ní tolik netáhne.
A od kámošky mám slíbenou kolíbku do kuchyně, aspoň pro začátek.
A ty lehátka máte odkud? jsou jenom na ležení, nebo se dají polohovat až mimčo sedí, tak do sedu?
Díkec...
5. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem lehátko kupovala na aukro. Jsem s ním moc spokojená. Polohovat tedy ale nejde,ale zase má vibraci a to má Eriček moc rád.
Mantinel jsem kupovala na www.mamitati.cz i s povlečením a má jej jen kolem půlky postýlky. Jani máš pravdu v tom,že ty nožky navrtá potom do těch šprušlí. I když mi je nemáme na té postýlce tak daleko od sebe, tak se mu to asi moc nepovede ....

No nic jdu cvičit. A potom se chystat na to vítání. Doufám,že to všechno dobře dopadne .....
Potom jdeme k našim. Ségra má narozky,tak to zrovna oslavíme ....
6. bře 2010 v 06:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jsem ani nepozdravila. Takže ahojky ... :dizzy_face:
6. bře 2010 v 06:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObre rano, u nas zase sviti slunicko..:slight_smile: :dizzy_face: Dnes bych to videla mozna i na nejakou prochajdu nebo co.. :slight_smile:

Peti, at se vitani poradi a Erik nema na fotkach kysely ksicht... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. bře 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni pokud tam vůbec půjde..... :angry:
6. bře 2010 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
On tam jako ani nechce??? Ja bych mu dala!!! :angry: :angry: :angry:
6. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo nechce....
No jsem zvědavá jak to dopadne. Za hodinu budu s Eričkem vycházet. Jsem se rozhodla,že tam půjdu klidně i sama ....
6. bře 2010 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Jani mamka mi ten mantinel šila a mám to i v albu,mám ho ted daný jen na dvou stranách,protože mám stahnutej bok dolů a hlavně i kdybych neměla,tak jsem chtěla na malou hned vidět :wink: ale ted když si tam hraje,tak stejně má ruce pod mantinelem a drží se šprušlí :grinning: jinak ty rychlozavinovačky,já jich mám 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: bez té opory,jen obyčejný,ze začátku jsem měla hroznou spotřebu,furt se mi na to počurávala,pokakávala atd, ted je používám taky,má je pod sebou v naší posteli,aby spala na svým :wink: Zdeni u nás je teda od rána hnusně :unamused: Peti to ti nezávidím,ten boj s Erikem,taky mám umanutýho chlapa,ale snad až tak ne,i když zase je umanutej na jiný věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a do Brna jsme dnes jeli,stačilo týden rozčilování :grinning: akorát boty nemám,přece nebudou mít jarní kolekci ve všech velikostech,jsem byla nasraná,kdy si mám kupovat jarní boty?V listopadu? :angry: takže si je objednám na netu a jestli mi nebudou,tak jim je ošlahám o hlavu :grinning: a mic jinýho jsem si taky nekoupila,všechno mají malý a obtáhlý v těch obchodech :sweat_smile:líbila se mi taková červená bundička,ale neladila bych ke kočáru a navíc bundu nepotřebuju :grinning:, takže výlet do Brna byl uspěšný částečně jen pro Juli,v tescu měli v akci pampersky :grinning: chtěla jsem tam koupit i nějaký bodíčka a bohužel v tescu mají už léto :angry: čepičku na jaro?jsem se asi zbláznila :angry: Juli bude asi chodit na lehko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jirka dělá salát s kuřecím masem a peče b agetky,prý on vaří ,já uklízím :sweat_smile: přeju krásnej zbytek víkendu :slight_smile: papa
6. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec. ALe moje nervy ....
6. bře 2010 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé jsem tam nenapsala "šel"
6. bře 2010 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak Eriček na vítání dostal zlatou destičku, velkou knihu říkadel, pamětní list a já jsem dostala kytku. Dneska se vítalo 8 kluků .... :grinning: :grinning:

To byla taková rychlovka,že jsem zapomněla i fotit. Eriček je snad vyfocený jen v kolébce,tak potom sem dám nějakou fotku ....
Ještě,že je to už za náma.
6. bře 2010 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Peti a máte to za sebou :wink:hlavně Erik :grinning: u nás to trvá půl hodiny :wink:
6. bře 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ještě jsem si vzpoměla: mám tento stojan pod vaničku http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=348984 , objednávala jsem ho na poslední chvilku,furt jsem nevěděla jestli jo nebo ne a nelituju,je to fakt super :wink:
6. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny naštěstí to máme za sebou .....

Tak stojan mě ani nenapadl koupit. Ale může tu být dobrá věc. Já jsem koupila novou vaničku a stejně ji ani nepoužíváme a koupeme se ve vaničce po mě....
Je větší a lepší nám drží na dvou židlách ....
6. bře 2010 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně se mi zdá,že ty staré vaničky po nás jsou takové kvalitnější a pevnější než ty nové.
6. bře 2010 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a už mi taky přišla první plínka a s ní kupony na 40,- Kč slevu na balík pampers. Tak jsem jela ve čtvrtek do hypernovi do Břeclavi,protože tam na tom kuponu bylo psané,že se tam může uplatnit. Koupila jsem tři balíky po 162ks plínek a nakonec mi u pokladny řekli,že takové kupony vůbec neznají. Ale pro jistotu ten pokladní někde volal a zjišťoval. Čtvrt hodiny jsem stála u té pokladny a čekala co vyřeší,protože viděli,že tam jsou skuteně napsaní oni. Nakonec mi řekli,že bohužel mi to nemůžou uplatnit, že o takových kuponech nic neví a nechápou proč jsou tam napsaní. No nenaštvalo by vás to. Jsem mohla ušetřit 120,- Kč ..... :angry:

Iny ty jsi to uplatnila ty kupóny?
6. bře 2010 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek