• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti mě přišla jen ta plinka,žádný kupony :wink: a ted měli akci v tescu na pampers za 359,. a jsou to už ty golden sleep :wink: my máme vaničku novou a je dobrá :wink: a už jdu spat.dobrou s kobrou :grinning: :slight_smile:
6. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ HOLKY!!!
Konecne tady zase!
7. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahoj Katy... :dizzy_face:

Jak bylo na horách?
7. bře 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No helemese...návrat ztracené dcery :grinning:
a o zoubku jsem si musela přečíst na FB...sakra teta, ty se ani nepochlubíš :grinning: :angry:
7. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vcera jsme se vratili z hor, SUPER! Ale cesta zpet des bes! Je to 600km od Kyjova, coz trva normalne neco malinko pres 6h cesty. My jsme to jeli celych dlouhych 12 hodin, protoze byla snehova kalamita, chumelilo o 106. Navic vsichni jeli z hor a do hor, takze dalnice se ve vterine stala velkym parkovistem. 120km jsme jeli 4h. pak se t trochu rozjelo diky navigaci, ale jeli jsme snad i po polnacce :grinning: Jak jsem byla rada, ze jsme ve 21h prijeli dom.
Maty byl nastesti uzasny, bud si kecal, nebo jsem ho bavila hrackama, jedl za jizdy a spinkal. Ani nebyl rozhozeny, po prijezdu sel spat pred desatou a spal klasicky, vzbudil se jen jednou za noc. Je to fakt uzasne dite! I cely pobyt na horach byl skvely.

Kazdy den jsme chodili do bazenu, voda pres 30 stupnu, Mata tam radil i hodinu! :slight_smile:
Ja jsem tam pribrala 2kg, ale to se dalo cekat, kdyz vecere byly o 5-ti chodech. Byl nebyla spravny cech, kdybych se neprezirala k prasknuti :grinning: :grinning: :grinning: To same snidane formou bufetu, musela jsem jak sladke, tak slane, smazene i to zdrave... proste vsechno, totalni nenazranec! :sunglasses:

Ale jsme spokojeni. Bylo to moc fajn.
7. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, tak to je paráda, že se vám tak líbilo a hlavně Matymu. Ségra se taky včera vrátila z hor a je nadšená...no jo, my co neumíme lyžovat, holt čekáme na jaro a na kolo...já teda letos čekám na veký houby :grinning: maximálně na mega procházky...
7. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, je mi to lito, sice pozde, ale preci... uprimou soustrast preji :frowning2:

A gratuluji ke Kubikovi. Tak dalsi kluk tady.. jani je to na tobe, ty musis holku at chces nebo nechces :slight_smile:
A obema gratuluji k vysledkum kontrol. Jen at mimca krasne rostou a vy jste zdrave, stastne a spokojene tehulky!
7. bře 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se těším na fotečky .... :dizzy_face:

Tak to muselo být super. Už se těším až příští rok pojedeme s Eričkem taky na hory....
7. bře 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO, MAME PRVNI ZUB!!! 27.2. se nam prorezala spodni jednicka. Denne mu cucim a saham do pusinky... a byl tam!
Jen v pondeli v noci byl rozhozeny, budil se po 2-3hodinach, ve stredu lehce prujem a v sobotu zub. jestli to tak pujde dal, tak to je pohoda jahoda :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy tak to jsi šťastná maminka. Maty je fakt úžasně hodnej.
Nás začali taky trápit zoubky a malej brečí, brečí a brečí. Pomůže mu vždycky uklidňující gel a panadol baby ....
7. bře 2010 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, pokusim se napsat neco k te vybavicce... ale je to strasne individualni.. Maty a julinka jsou par dni od sebe, ale velikostne jako kdyby byli od sebe tak pul roku :grinning:
Kojopolstar jsem maximalne vyuzila a nedokazu si predstavit spavat bez neho! tedy ted uz ne, ale v tehu :wink: A susteni kulicek mi vubec nevadilo, a prito treba nesnesu funeni, chrapani... ale toto mi fakt nevadilo.

Do autosedacky jsem mela jen tu tenkou podzimni "zavinovacku" od RedCastle, byla super, jen Mata z ni za 3 mesice vyrostl. Proste gigant :slight_smile:

Mikinky, bundy a svetriky vyuzivame na prochazky v kocarku, kapuce jsou super. Kdyz neni silena zima, tak ma jen bavlnenou cepicku + kapucu od mikinky + kapucu od chlupateho kabatku.
Jinak je jen ve fusaku, zadne deky nic.
Kdyz bylo tech -6 a vice stupnu, tak chlupaty kabatek vystridala zimni bunda.

Od malinka spava jen v pyzamku - overalek v celku + natelnicek pod tim (v tescu maji za dobrou cenu baleni po 5ks tusim). Spaci pytel jsme nevyuzili. Stejne tak zavinovacky, protoze mel tu Freikovu perinku s kterou se nikam nevlezl, nic jsem pres to nezapla.

Jinak doma nosi bodycka + teplacky + ponozky (nebo teplaky a ponozky nahradi jen puncochace).

Polodupacky , dupacky... to jsme vubec nemeli a nenosili. Neshledala jsem to jako dobrou vec pro me
:wink:
7. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee ja pisu a ani jsem si nevsimla, ze jste tady holky :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele teta, tady nemuzu napsat jen jednu vetu a hned jit... by jste me za to ukamenovaly :grinning: Musela jsem pockat, az pujde Mata spat, at mam cas vas docist a napsat vam poradny roman. No neeeeeeeee :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, my mame taky gelik na zuby.... nekdy jsem na nem poznala, kdyz zacal byt neklidny, ze t jsou asi zoubky, tak jsem mu s nim namasirovala dasne a byl klid. Mame s prichuti grapruitu, moc mu to chutna. je i lehce antisepticky. Sama jsem ho zkousela a mela jsem lehce umrtveny jazyk :grinning:
7. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a jak se to jmenuje?
7. bře 2010 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti je to CITROVITAL
7. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy díky....

Asi je pořídím ....
7. bře 2010 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krasne ranko holky....

Jak jsem otevrela balkon, krasny, prijemny vzduch na me dychl... jen ta teplota je silena! ja uz chci taaaaak moc jaro!
8. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .. :dizzy_face:

Tak já mám už pocvičeno a už se těším na snídani. Dneska jdeme odpoledne do poradny. Jsem zvědavá kolik bude Eriček vážit. A taky jdeme na očkování. To bude řev ....
8. bře 2010 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

tak pátek jsme přežili, ani to nebylo zas tak hrozné, Zuzanka nás všechny doma před pohřbem rozveselovala, nebo spíš všichni nad ní stáli a dělali jéééé a šišlali na ni :grinning: , nakonec hlídala Zuzanku její teta u Motyků doma a pak pro ni zajeli když jsme se přesunuli do hospody, tam samozřejmě chodilo procesí se na ni koukat. Nemůžu si pomoct ale ani pohřeb můj mozek nepřesvědčil že už tu tchýně není, prostě tomu pořád nějak nemůžu uvěřit :unamused:
8. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v pátek se narodila sousedům dcera, takže v sobotu jsme byli zapíjet :slight_smile: , v pátek jsem šla spát ve 2 ráno a v sobotu taky, zato včera už 8 :grinning:
8. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, to je dobre, ze jste to tak skvele zvladli. Hlavne, ze jsi se nejak nestresovala, nebylo by to dobre pro juniora Motycku :wink:
Ty ale paris teda :grinning: tak dlouho jsem neponocovala dva vecery po sobe ani nepamatuju!

Peti, ja bych taky rada cvicila rano... jenze Mata vstava uz v 6h... potom klidne jeste hodinu lezime, ale on narozdil od me uz nespi :slight_smile: Kde jsou ty casy, kdy spval do 8h... to si dokazu predstavit cvicit zatim co on spi, ale takhle to uz nejde.
Ale musim si na to najit cas, protoze leto tu bude co nevidet - i kdyz to tak zatim nevypada ani na jaro - a ja se potrebuji zbavit bricha a celkove zpevnit telo!
8. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau baby..:slight_smile:

Hlasim, ze ve Straznici je krasne slunecno, teplotu sjem nezjistovala.. radsi... Kazdopadne id 26.2. chodim jen v triku s dlouhym rukavem, mikine a veste a je mi fajn..na rukach palcaky a na krku satek a je dobre..:slight_smile:

Hlasim taky, ze od 1.2. jsem zhubla 2,5 kg, coz je zatim v porakdu a jde to podle planu, i kdyz jsem par dni v unoru nedodrzovala jidelnicek.. :confused: :sweat_smile: Kdybych dodrzovala, urcite jsou dole 3kg..:slight_smile:

Dnes mam volno, vcera jsem byla poprve po dovolene v praci, ael bylo to v pohode - decka plne dojmu z prazdnin, tak ani nestihly zlobit..:grinning: A navic jak nebyli doma, tak tam byl bordel, tak makali jak divi...:grinning:

A ted posloucham Novosvetskou/Largo od Antonina Dvoraka - to je vam balada pro moje usiska... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti, fajn, ze jste to zvladli... :slight_smile: Jak to zvladal tchan? A co Josef?
8. bře 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, to tvoje bricho bych chtela videt.... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy já cvičím i s Eričkem. On stává taky brzo,tak ho přebalím, přesleču a nakrmím a jdeme cvičit. On se na mě dívá z lehátka .....
8. bře 2010 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no tchán celkem dobře, myslím si že pohřeb byl pro něho už to "příjemnější", nejhorší byly ty poslední návštěvy v nemocnici :frowning2: , myslím že Zuzanka a Kubík v bříšku mu hodně pomáhají, je to taková nová energie :dizzy_face: , Josef to taky celkem ustál, on city moc najevo nedává a na veřejnosti už prakticky vůbec.
8. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: teda to mi dalo fušku dočíst :grinning:
8. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, apson ma tchan nejakou "metu", ke ktere "jde", na co se tesi - Kubik a Zuzik..:slight_smile:

Ja budu na pohrbech béňat jak najatá... :cry:
Iny, to jsme ti pripravovaly.... :grinning:
Marti to je fajn,že jste to tak zvládli :wink:
8. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek