• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Katy no Maty je šikulka :slight_smile: si nedovedu představit 12 hodin v autě s malou :sweat_smile: Zdeni jsi šikulka :slight_smile: a jinak já taky cvičím hned ráno,malá je bud ještě v posteli a hraje si a když je protivná,tak musínpočkat až dopoledne usne a pak mažu :wink: ale minulej týden jsem kvůli nachlazení necvičila a vnitřní hlas mi říká at se na to vykašlu :grinning:
8. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
a počasí za oknem vypadá parádně,ale máme skoro -6 :angry: už mě to neba :unamused:
8. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Se mi zdá,že ta zima letos je šíleně dlouhá ..... :confounded:
8. bře 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, sikulka budu, az bude dole i tech 7,5kg, co se mi na mne nelibi....:grinning:
8. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a zenske, vsecko nejlepci k MDZ!!!! :grinning:
8. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
je hnusná ta zima :angry: ale ještě,že aspon svítí slunko :wink: Zdeni ale jsi už ted šikulka :wink: takovým tempem bude těch 7,5 dole šup lup :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny, no mam uz dole 17,5 celkem, tech 7,5 bude asi boj...:grinning:
8. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to jsi šikulka. Ani jsem Ti neříkala,že jsem si koupila ty brožurky k tomu hubnutí co jsi mi poradila.
Já jsem se dneska taky vážila od 11.1. jsem zhubla 6kg. Ještě 6kg mám ale před sebou.
8. bře 2010 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo už by mohlo být konečně teplo :angry: , včera už jsem začala plánovat předělání záhonu u terasy, tak snad jaro přivolám :grinning:

A už si vůbec nedělám iluze o tom že budu rodit tam kde chci já, sousedka chtěla do Bohunic ale měli stop stav, tak při naší smůle bude stop stav všude :grinning: , nakonec sousedka rodila u miloušů, ale prý spokojenost a dneska nebo zítra by je měly pustit, ale mají taky celkem malou poridní váhu - jenom 2,72kg. Nechci vidět toho našeho obříka :grinning:
8. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti a vazis si jidlo?
8. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to zvládneš :wink: , ty poslední kila bývají sice nejhorší ale jde to
8. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni snažím se. Ale občas se mi nechce ....
8. bře 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale uz mam pekne male kozenky... :rolling_eyes: :angry:
8. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám teď největší hlad ráno a dopoledne, v sobotu jsem si k snídani dala dva plné talíře guláše a buchtu :grinning: , naštěstí odpoledne a večer jím už jenom málo :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jestli dám dolů ještě těch šest kilo,tak nebudu mít žádné .... :unamused:
8. bře 2010 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Radši malé kozy než obrovské :grinning:
8. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, ale z mych peknych, plnych trojek jsou dvojecky a bojim. bojim, ze to budou chude dvojecky, az dohubnu... :confused: :zipper_mouth: :grinning:
8. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni no jo nenaděláš nic, prsa jsou samý tuk :grinning: , dvojky jsou v pohodě :wink:
8. bře 2010 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Vsak az budbu nosit pod srdcem toho Jachouse nebo Jasminu, tak se zas zvetsi.. na chvilku....:grinning:
8. bře 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už bych byla ráda kdyby se zvětšování zastavilo :grinning:

Tak tchán mi říkál že Josef byl taky už v bříšku neposeda a kopal jak o život, takže malej bude celej tatínek :grinning: , jen teda když se narodil tak první 3 měsíce prořval, tak tohle doufám nepodědí a bude po mamince :grinning:
8. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme přišli z poradny. Eriček má ve třech měsících 64cm a 6,84kg. Přibral od posledně 1260g jsem čuměla ....

Tak máme za sebou první očkování. Chudáček jak ten tam brečel .....
8. bře 2010 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A musíme na kožní. Má po celém tělíčku nějaký ekzém..... :confounded:
8. bře 2010 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Vy to teda vyzirate, Petko..:frowning2:
8. bře 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to tedy ano .... :frowning2:
8. bře 2010 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Rekla ti, co to je za ekzem? Bacha, aby ti kozni nepredepsala kortikoidy - pomuzou, ale je to jed..:frowning2: Radeji zvol neco prirodniho... Verim, ze to bude v poradku...
8. bře 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni neřekla. Zítra budu volat na to kožní a objednáme se. Snad to nebude nic hrozného ....

Holky nepřibírá ten Eriček nějak hodně? To má asi z toho nutrilonu ....
8. bře 2010 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, nas Ondra mel ve trech mesicich sedm kilo a to je vyhradne kojeny..:slight_smile: Bud v klidu, ono se to srovna...:wink:
8. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti maly pribira celkem normalne. My jsme taky obri. Mame chlapy, musime pocistat s vetsi vahou :wink:
V pul roce by melo mit dite dvoujnasobek porodni vahy, my mame trojnasobek :grinning: :grinning: :grinning:

KUK, fotky z hor http://gazdacko-family.rajce.idnes.cz/Gerlos_March_2010_-_Austria/#DSC_0001.jpg
8. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, dosla nam faktura - vyuctovani elektriny! Jsem to malem nerozdychala. Mame doplatek pres 10tisiiiiic!!!!!!!!!!!!! To je to, ze jsem byla cely rok doma v prubehu tehu, potom se narodil Mata... pc, tv, pracka, susicka... to bezi casto.
Asi to vyhodim pc, zacnu prat pradlo v potoce (kyjvka je faaaakt luxusni stoka na prani :grinning: ) a misto tv se budu divat k sousedum do oken, dalekohled nastesti mame :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezke fotky, Katy..:slight_smile: Akorat z lyzovani tam toho moc nemas..:slight_smile: Lyzovala jsi? :confused:
8. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek