Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
8. bře 2010
Katy no Maty je šikulka 🙂 si nedovedu představit 12 hodin v autě s malou :-N Zdeni jsi šikulka 🙂 a jinak já taky cvičím hned ráno,malá je bud ještě v posteli a hraje si a když je protivná,tak musínpočkat až dopoledne usne a pak mažu 😉 ale minulej týden jsem kvůli nachlazení necvičila a vnitřní hlas mi říká at se na to vykašlu 😃
cervenec
8. bře 2010
a počasí za oknem vypadá parádně,ale máme skoro -6 ]-( už mě to neba :-|
anag
8. bře 2010
Se mi zdá,že ta zima letos je šíleně dlouhá ..... :-S
zdenallicka
8. bře 2010
Iny, sikulka budu, az bude dole i tech 7,5kg, co se mi na mne nelibi....😃
zdenallicka
8. bře 2010
Jo a zenske, vsecko nejlepci k MDZ!!!! 😃
cervenec
8. bře 2010
je hnusná ta zima ]-( ale ještě,že aspon svítí slunko 😉 Zdeni ale jsi už ted šikulka 😉 takovým tempem bude těch 7,5 dole šup lup 🙂
zdenallicka
8. bře 2010
Iny, no mam uz dole 17,5 celkem, tech 7,5 bude asi boj...😃
anag
8. bře 2010
Zdeni to jsi šikulka. Ani jsem Ti neříkala,že jsem si koupila ty brožurky k tomu hubnutí co jsi mi poradila.
Já jsem se dneska taky vážila od 11.1. jsem zhubla 6kg. Ještě 6kg mám ale před sebou.
macinek
8. bře 2010
No jo už by mohlo být konečně teplo ]-( , včera už jsem začala plánovat předělání záhonu u terasy, tak snad jaro přivolám 😃

A už si vůbec nedělám iluze o tom že budu rodit tam kde chci já, sousedka chtěla do Bohunic ale měli stop stav, tak při naší smůle bude stop stav všude 😃 , nakonec sousedka rodila u miloušů, ale prý spokojenost a dneska nebo zítra by je měly pustit, ale mají taky celkem malou poridní váhu - jenom 2,72kg. Nechci vidět toho našeho obříka 😃
zdenallicka
8. bře 2010
Peti a vazis si jidlo?
macinek
8. bře 2010
Zdeni to zvládneš 😉 , ty poslední kila bývají sice nejhorší ale jde to
anag
8. bře 2010
Zdeni snažím se. Ale občas se mi nechce ....
zdenallicka
8. bře 2010
Ale uz mam pekne male kozenky... 8-( ]-(
macinek
8. bře 2010
Já mám teď největší hlad ráno a dopoledne, v sobotu jsem si k snídani dala dva plné talíře guláše a buchtu 😃 , naštěstí odpoledne a večer jím už jenom málo 🙂
anag
8. bře 2010
No já jestli dám dolů ještě těch šest kilo,tak nebudu mít žádné .... :-|
macinek
8. bře 2010
Radši malé kozy než obrovské 😃
zdenallicka
8. bře 2010
No jo, ale z mych peknych, plnych trojek jsou dvojecky a bojim. bojim, ze to budou chude dvojecky, az dohubnu... =-) :-x 😃
macinek
8. bře 2010
Zdeni no jo nenaděláš nic, prsa jsou samý tuk 😃 , dvojky jsou v pohodě 😉
zdenallicka
8. bře 2010
Vsak az budbu nosit pod srdcem toho Jachouse nebo Jasminu, tak se zas zvetsi.. na chvilku....😃
macinek
8. bře 2010
Já už bych byla ráda kdyby se zvětšování zastavilo 😃

Tak tchán mi říkál že Josef byl taky už v bříšku neposeda a kopal jak o život, takže malej bude celej tatínek 😃 , jen teda když se narodil tak první 3 měsíce prořval, tak tohle doufám nepodědí a bude po mamince 😃
anag
8. bře 2010
Tak jsme přišli z poradny. Eriček má ve třech měsících 64cm a 6,84kg. Přibral od posledně 1260g jsem čuměla ....

Tak máme za sebou první očkování. Chudáček jak ten tam brečel .....
anag
8. bře 2010
A musíme na kožní. Má po celém tělíčku nějaký ekzém..... :-S
zdenallicka
8. bře 2010
Vy to teda vyzirate, Petko..😞
anag
8. bře 2010
Zdeni to tedy ano .... 😞
zdenallicka
8. bře 2010
Rekla ti, co to je za ekzem? Bacha, aby ti kozni nepredepsala kortikoidy - pomuzou, ale je to jed..😞 Radeji zvol neco prirodniho... Verim, ze to bude v poradku...
anag
8. bře 2010
Zdeni neřekla. Zítra budu volat na to kožní a objednáme se. Snad to nebude nic hrozného ....

Holky nepřibírá ten Eriček nějak hodně? To má asi z toho nutrilonu ....
zdenallicka
8. bře 2010
Peti, nas Ondra mel ve trech mesicich sedm kilo a to je vyhradne kojeny..🙂 Bud v klidu, ono se to srovna...😉
katunka82autor
8. bře 2010
Peti maly pribira celkem normalne. My jsme taky obri. Mame chlapy, musime pocistat s vetsi vahou 😉
V pul roce by melo mit dite dvoujnasobek porodni vahy, my mame trojnasobek 😃 😃 😃

KUK, fotky z hor http://gazdacko-family.rajce.idnes.cz/Gerlos_Ma...
katunka82autor
8. bře 2010
Holky, dosla nam faktura - vyuctovani elektriny! Jsem to malem nerozdychala. Mame doplatek pres 10tisiiiiic!!!!!!!!!!!!! To je to, ze jsem byla cely rok doma v prubehu tehu, potom se narodil Mata... pc, tv, pracka, susicka... to bezi casto.
Asi to vyhodim pc, zacnu prat pradlo v potoce (kyjvka je faaaakt luxusni stoka na prani 😃 ) a misto tv se budu divat k sousedum do oken, dalekohled nastesti mame 😃 😃 😃
zdenallicka
8. bře 2010
Hezke fotky, Katy..🙂 Akorat z lyzovani tam toho moc nemas..🙂 Lyzovala jsi? =-)

Začni psát odpověď...

Odešli