• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky :slight_smile: no tak my budeme mít ten dvojnásobek :grinning: Peti mimčo by mělo přibírat 150-200 g týdně,ale malá už ted přibírá pomaleji.Já jsem ráda,že kojím,naše dr prý nadává,když je prcek na nutrošu a tolik přibírá.A snad ten exém nebude exem :unamused: Katu jo,tak ten doplatek je maso :unamused: Jirka každý měsíc píše stav elektroměru,takže máme přehled,taky jsme rychle zvedaly zálohu :grinning: ,aby pak nebylo takový překvápko :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k těm prsům,no já budu zralá na plastiku,jako když jsou nalitý mlíkem tak dobrý,ale jak to malá vycucne,tak jsou vycuclý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: co už :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda prehled o spotrebe elektriny nemame, ale docela setrime, svitime v kuchyni casto jen digestori, v obyvaku lampou, v loznici jen lampickou..
8. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu fotečky super :slight_smile: Jsem se musela řechtat,jak je tam Maty se slunečníma brýlema :grinning:
8. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
,y svítíme jen do doby než jde malá spat,ted mi tu svítí jen světlo pod linkou,tv a notebook :grinning: a malé světlo v šatně.
8. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše doktorka tedy na to přibírání nic neříkala. Když není mléko hold musí být nutroš.

Katy moc pěkné fotečky. Hned bych jela taky na lyže. Příští rok si to vynahradím ...

Zítra budu volat na to kožní kdy můžeme přijet,ale snad to nebude nic hrozného.
8. bře 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dekujin za pochvalu fotecek..

jj Mata byl vybaveny bryleckama, byl v nich stastny, usmival se jak slunicko :slight_smile:

Zdeni lyzovala jsem, jasna vec! jen si dost dobre nedokazu predstavit tahat ten mega fotak na svah a tahat se s nim celou lyzovacku :sunglasses: :grinning: Ale jeste mam zpracovavat par fotek z klasickeho maleho digi fotaku, tak tam budu i na svahu :wink: Dnes jedu odpo s Basou do Brna, tak snad vecer nebo zitra na to sednu.

Iny to jste udelali dobre, ze jste zvedli zalohu... ja jsem na to zapomela a ted cucim jak PUK na fakturu :sunglasses: Co uz... priste budeme chytrejsi :wink: Jinak taky celkem setrime... uz jsem zacala i matovi v loznici zhasinat stmivaci lampu, ani mini svetylko nebude mit... ono ta lapma zere porad stejne, i kdyz skoro nesviti.

Jinak nase noci jsou s krmenim porad stejne, jen vstavam casteji abych otocila to nse prde zpet na zada, protoze na brisku se mu to uz nelibi... je to strasne jak se pretaci, jen ho dam na zada v momente je na brichu a knuci, ze se mu to nelibi. uz aby se naucil i otocku nazpet :wink:
9. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak dneska jsem ta nádherně vyspaná .... :dizzy_face:
9. bře 2010 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska tam přes okno vypadá nádherně,ale ten větr fučí pořádně. Snad se to do odpoledne sklidní. Chci jít na vycházku ....
9. bře 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: No já nádherně vyspaná nejsem :grinning: ale mohlo být hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: malou už dva večery zas zlobí břicho,včera jsem tam šla 5x a před půl 10 jsem to vzdala a už zůstala v ložnici,spat se mi nechtělo,ale běhat furt po schodech taky ne :grinning: Katu dívala jsem se na fb na nový fotečky a už se nedivím,že máte takovej doplatek :grinning: malej je tam furt hulatej,to kdybych nechala malou tak já,tak je zmrzlá jak hovínko :grinning: :wink: a jak tam papá,to sní celej ten kelímek? :confused: já mám předtsavu,že si malá dá půl mrkve a šmitec :grinning: Jinak větr je u nás taky děsnej a na teploměru -6 :angry: ale už plánuju,že napíšu sestřence,že se stavíme na kafe,at zabijeme čas :grinning:
9. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna snídám jahodovou přesnídávku(moje nová úchylka) a dívám se ,že se může jíst od 6 měsíce.já teda nevím,ale je to sladký jak prase :unamused: to si nedokážu představit,že by mi pak malá jedla nějakej neslanej nemastnej blaf :sweat_smile: no nic výživy budou zatím pro maminku :grinning:
9. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny ... :dizzy_face:

Holky to očkování "prevenar" se platí?
9. bře 2010 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, prikrmy stejne zacinaji mrkvi..:slight_smile: Neslanou, nemastnou.. s presnidavkama bych pockala..:wink: Radeji zkusit podusit jablicko, kdyz chces ovoce, ale taky nesladit..
9. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky kolikrát vám prcci jí?jsem si říkala,když máte takový macíky,jestli nejí třeba víckrát?Malá jí 7x ,někdy 6x( když to zaspí v noci) a kolik vypijou?Já totiž vůbec netuším kolik si malá vysosne :unamused:
Peti, prevenar je myslim od letoska zdarma..
Jé tak to je super,že je to zdarma....

Úplně jsem zapomněla,že si mám jít vyřídit rodičovský příspěvek....

Eriček vypije za jedno jídlo 125ml nutrilonu a jí každé tři hodiny,ale v noci ne tak to jí zhruba 6x a nebo 7x.
9. bře 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak zdrama je pro deti s nejakymi indikacemi, ktere jsou popsane na te strance, co jsem ti sem hodila... Jinak na to neco priplaci pojistovna...
9. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím Zdeni, proto se divím,že takový sladký cosi a je tam napsaný od 6 měsíce :confounded: já budu na jídlo das,malá neochutná asi dlouho nic dobrýho :grinning: ale zase si říkám,že normálního jídla se nají ještě dost a dost :wink: Peti nám to hradí pojištovna :wink: malou už čeká 3 vakcína :wink: dr ses neptala?mě ta moje vždycky o všem poinformuje,pak mám hlavu jak balon :grinning:
9. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni pro děti narozený od loňskýho srpna to platí pojištovna :wink:
9. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2010 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak to jíme stejně :wink:
9. bře 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neptala. Ale ty máš Iny taky vlastně všeobecnou zdravotní pojišťovnu .... ?
9. bře 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
existuje ještě synflorix,ten má Maty a moje dr očkuje prevenarem :wink: to záleží na dr co ti doporučí:wink:
9. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mám,ale to je jedno u jaké jsi pojištovny :wink: to se divím,že ti ta tvoje dr neřekla :sweat_smile: mělo by se očkovat 14 dní po hexe :wink: takže jí zkus zavolat
9. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vím. To mi říkala,že mi zavolá kdy na to máme příjít,ale dál jsme se o tom nebavily....
9. bře 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to určo proplácí pojištovna,však se jí zeptáš až ti zavolá :wink: to by ti dala totiž recept,kdyby se to platilo,tady ty hrazený mají v ordinacích.Byl kolem toho humbuk,protože dr to musí platit a pojištovna jim to teprve zpětně proplácí,takže v tom mají hodně peněz a doufají,že jim to ta pojištovna dá :unamused: taky jsem u dr podepisovala papír,že to očkování chci,asi kdyby náhodou,tak abych to zaplatila zpětně :sweat_smile:
9. bře 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mame DRUHY ZUB!!!!!!!!!!!1
9. bře 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny my tady mame silene horko, to je pravda ze je Mata dost nahalaty.... Jenze my ani netopime celou zimu! Co zqteplili barak, tak neni potreba topit. mame tak 24-25 stupnu, marne se to snazim zrazet na nizsi teplotu, jenze vetrat s Matou zase nemnuzu. A i kdzbz jsme topili, tak teplo se uctuje jinak, to nejde s elektrinou :wink:

Treba v loznici mame denne otevreny celz den balkon, vecer je tam zima jak venku, na 5-10 min dam topeni na plno a je tam super na spani, krasne chladno kolem 19 stupnu. Pak topeni necham na dvojce, coz skoro netopi a krasne se spi.

Rekla bych, ze Mata je i celkem otuzily... vubec ho nenavlikam. I vcera jsme byli venku, mel jen dobyno, mikinu a chlupaty kabatek, byl ve fusaku s tenkou bavlnenou cepickou a rukavickama... + ty kapuce od mikin.
Kdyz vidim netee maminy co maji deti navlecene, v zavinovacce, fusaku a jeste deku pres ne! To mi rpijde straaasne moc! Ty deti potom musi byt strasne choulostive a hned se nachladi.
9. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti tak tak, prevenar i Synflorix hradi pojistovna detem narozenych od 8/2009.
9. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek