• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
A to zimní bundy máme už tři .... :grinning:
Nevím co s tím budeme dělat ....
10. bře 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já počítám že největší zásobovač bude moje ségra, ta už chtěla nakupovat jenom co se dozvěděla že jsem těhotná :grinning:
10. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, jeslti mas tri bundy ve stejne velikosti, tak ja bych si nechala jen dve a tu treti poslala dal do sveta... :wink: Podle me je to zbytecnost.. Pokud tedy nejsou ve stejne velikosti a pritom kazda jina - kazdy vyrobce to cisluje jinak...

Ja se dnes chystam zacit plest kokon na miminko - http://img.photobucket.com/albums/v521/Laynamarie/Barrett%20Jack/IMG_2769-2-1.jpg :dizzy_face:
10. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni to vypadá nádherně.... :dizzy_face:
10. bře 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé moje mamka by chtěla něco štrikovat, tak ji asi zaúkoluju :dizzy_face: , právě jsme přemýšleli co by se na kluka dalo uštrikovat
10. bře 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to jde soustu věcí. Eriček má snad tři soupravy pletené. Svetýrek, čepičku a rukavičky a nejvíc to nosí ....
10. bře 2010 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no ale když se narodí v červenci tak to moc neunosí a nechci něco nechat plést dopředu když nevíme jak bude růst, spíš bych ocenila třeba ten kokon nebo vlňáčky na plínky
10. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj po ránu, právě do sebe tlačím krupici a bílý kafo :grinning:
Jéé Zdeni to je bomba...babička furt plete, už máme na píďu asi pět svetříků a hromadu čepic a rukavic :grinning: ještě jsem to teda neviděla, ale mamka říkala, že pěkný, akorát babička strašně nutně potřebuje vědět, co to bude aby mohla plést do barev, tak jsem ji řekla, ať plete ze žluté a zelené, že to snese holka i kluk, ale kokon ji musím ukázat...jenom nevím jak :sweat_smile: Zdeni nemáš to někde vyfocený i na nějaké fotce s popiskem? jako jestli je to prostě nějaký pytlík nebo co?

Hmm, tak já bych potřebovala aby návštěvy začaly nosit oblečení pro mě :grinning: i když zatím si vystačím s tím co mám...břicho neroste, jenom perdel, takže dobrý :grinning:
Marti, je to takova velka cepice (Martin tvrdi, ze dlouha ponozka) a miminku to drzi teplo..:slight_smile:

No a Marti, pokud budes latkovat, at ti naplete vlnacky z Merina nebo ovci vlny a bambusove vkladacky a shortiesky a longiesky a taaaak....:wink:
Jsme se trefily vsechny tri do jednoho casu...:slight_smile:

Jani, jak rikam - je to dlouha cepice..:slight_smile: Budu to plest na kulatych jehlicich, na jednom konci to pak stahnu vlnou do takoveho jakoby bobecku a nahore to bude volne... cepicku jeste musim nastudovat...:wink:
10. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, kdybys chtela postup na vlnacky, tak tu nejaky mam - pletla jsem podle nej uz dvoje z ovci vlny...:wink:
10. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra ženy, můžete mi o tom látkování udělat nějakou osvětu? Já pořád všude čtu pro a proti a začínám zvažovat, že to aspoň na doma zkusíme, na ven si to moc představit nedovedu, nebo na návštěvu, ale prostě mi to začíná být sympatické, zvlášť, když jsem si přečetla o zánětech močového měchýře a o odnaučování dětí od plínek...zatím jsem na vážkách, tak furt nevím...ale asi bych zkusila obojí...nevím totiž kde bych třeba přes zimu věšela kvanta plínek...hmmmmm
10. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky koukám, že jsme se pěkně trefily :grinning:
10. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, az budu mit vic casu, tak ti k tomu neco napisu...:wink: Ted se jdu konecne prevlect z pyzama a neco delat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Zdeni, máme ještě půl roku čas, takže pohoda :grinning: Díky
10. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky :wink: , odkazy ukládám a pak to musím projít s mamkou :slight_smile:

Teda já budu u nás na ulici dobrý exot :grinning: , už se těším na ty výrazy :grinning: :grinning: :grinning:

Jani a navíc se klukům v jednorázovkách přehřívá pytlík, což může být do budoucna vést k problém nepolodnosti
10. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to asi stihnu...:grinning:
10. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě nedošlo,že budeš mít mimčo v červenci ... :grinning:
10. bře 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sotva zmizím,tak se tady kecá :grinning:
10. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už jste zase fuč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu jsem :sunglasses:
10. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti, to jsem někde četla taky, no uvidíme,a le zkusit se má všechno, že....
10. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady taky :grinning:
Marti ještě aby ne ,jediná pracující :grinning:
Akorát jsem si musela odskočit na wecko, teď tak ráda chodím, od včera nám tam topí topení, tak je na záchodě krásně teploučko a nemrzne mi prdelka :grinning: :grinning:
Jani a jediná marodící :grinning:
10. bře 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, to je fakt, ale já se za chvilku vytratím, musím oškrábat brambory do polívky a umýt nádobí, abych v jednu mohla k našim na kafo....
10. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti co budeš kupovat pro malou sousedku?
Inko no jo, ale už se těším až z práce vypadnu :grinning: , včera jsem psala šéfovi trošku výhružný mail, tak jsem zvědavá co bude, je teď hrozně moc poptávek a já potřebuju dodělat část programu na cenění a vůbec netuším kdy to jako budu dělat a taky budu potřebovat čas na zaučení mé náhrady
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek