• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti a kdy ty máš ofic nástup na MD?
10. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko nevím, asi bych to viděla na nějaké bodyčko nebo něco tak a hlavně chci koupit něco tomu našemu pokladu :dizzy_face:
10. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už tu náhradu hledáte?No tak ti držím palce at něco koupíš,i když malinký věci měli,ale velikost 68 ani rana,už mají letní věci což se ti vlastně hodí :grinning:
10. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sranda je ,že já chci něco malé a mají prd,ale když se podívám na klučičí věci ,tak se mi vždycky něco líbí a kamoška co má kluka to má přesně naopak :grinning:
10. bře 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj náhrada už se hledá :slight_smile:

No uvidím co budou mít, musím ještě mrknout na ten seznam věcí, co bych vlastně měla koupit. Mě zajímají hlavně letní věci, i na sebe budu něco potřebovat. Teď čekám jak na smilování na oteplení, protože zimní bundu už zapnu jen tak tak, o víkendu ještě projedu skříň mamce, jestli něco neobjevím
10. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď se ti bude pro prcka nakupovat dobře,fakt už mají všude letní věci :wink: jaro asi podle obchodníků nebude :confounded:
10. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loni taky jaro nebylo, ze zimní bundy se šlo prakticky do letních věcí. Já potřebuju nějaké plátěné kalhoty a sukni, hlavně loni se letní věci nejlíp kupovali tak v březnu a dubnu, pak už to bylo slabé a nebyl pořádný výběr, taky plavky si musím koupit, chceme jet na víkend od maďarska :dizzy_face:
10. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu do Brna v pátek na ten veletrh a pak si chci projít Vaňkovku a Tesco, jestli na sebe něco koupím, taky budu potřebovat nějaké plátěné kalhoty, na netu mají všechny tak kolem 800 a to se mi zdá krapet moc a sukně prý měli v H&M a Newyorkru...tak se tam podívám, třeba budu mít štěstí....
Na prcka máme zatím za odměnu jenom ponožečky :grinning: ale za pár týdnu musím taky začít sepisovat seznam co a jak a pak začít postupně nakupovat. Mamka už chce teda teď, tak ji nechám, když se ji chce....
10. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska projdu vaňkovku a tesco a zítra podám raport :wink:
10. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No výborně, aspoň budu vědět, jestli mám Martina stáhnout o peníze nebo ne :grinning: tak já se holky loučím, jdu uvařit polívku a nachystat se k našim, musím najít kabát co chci dát do čistírny, jaro snad klepe na dveře,tak ať mám v čem chodit....
10. bře 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pletu kokon..:slight_smile: Mam nadhernou vlnu, jak bude aspon trsosku neco videt, vyfotim, ukazu..:slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Eriček už spinká, starej Erik šel do sboru,tak mám šábes .... :grinning:

Myslím si půjdu za chviličku lehnout. Jsem nějaká utahaná.
Jo a zítra máme opět návštěvu .... :grinning: Nechápu kde se Ti ludé pořád berou .... :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
To počasí se mi snad jen zdá. Letos snad vůbec nezačne jaro. Můj je z toho šťastnej jako malé dítě, že napadl sníh.

Jinak na desátou jedeme na to kožní. Potom písnu jak jsme dopadli.....
11. bře 2010 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

zase padají ty bílé sračky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Včera byly nákupy vcelku úspěšné, mladýmu jsem koupila v tescu body s krátkým rukávem a ty jejich pyžamka, takže už koupím akorát nějaké tepláčky a mikinu a bude to asi komplet, popřípadě před porodem podle odhadu váhy něco v nejmenší velikosti. Mě nezklamalo C&A, mám pláťáky s úpletovým pásem za 350 :sunglasses: , mají teda i super věci v těhotenské části, ale tam mají pláťáky za 850 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já to zítra taky projdu a uvidím co kde budou mít, takže říkáš do C&A mám určitě zavítat, fajne...mrknu :grinning: a do Tesca musím taky, sestřenka za měsíc rodí, tak musím koupit něco malému Šímovi :dizzy_face: :dizzy_face: abych pak nemusela nic nahánět až půjdu do porodky na čumendu :grinning:
Dneska mě čeká úklid, vaření oběda a pak kosmetika :dizzy_face: jupííí se těším, lehnu si a budu hodinu a půl odpočívat, to bude bájo :grinning:
11. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si brousím zuby v C&A na těhotenskou sukni, plátěnou z bio bavlny, sice stojí myslím 650, ale pokud neseženu nějakou netěhotenskou tak mi nic jiného nezbyde, jinak mají všude delší a volnější trička, chválabohu že frčí 80léta :grinning: a taky uvažuju o elasťákách :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já jejich největší odpůrce :grinning:
11. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak na elasťáky se taky chystám, pod sukni, nebo pod šaty ...ale taky nejsem jejich fanynka :grinning: no uvidím co jde seženu, hlavně musím na červen sehnat něco společenského na oslavu taťkových 50-tin...a to doufám, že se letos nebude vdávat sestřenka, protože to abych šla v pytli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elasťáky mají teď všude, jinak šaty zatím nikde moc nemají, chtěla jsem nějaké letní, ale ty zatím nejsou, asi se letos nosit nebudou :grinning:

Uf dávám dohromady seznam výbavičky, už si pomalu sepisuju co v kterém obchodě pak objednám.
11. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak na kožním jsme dopadli dobře. Ekzém to neni. Měl to tak rozšířené potničky. Já se asi zblázním. Vůbec ho hodně nenavlíkám a potničky. Jen se divím,že to ta doktorka nepoznala a mě se to zdálo hned že to jsou potničky. A ona myslela,že ekzém. Dostali jsme toho šíleně na natírání a za čtrnáct dní na kontrolu a že ho máme míň oblékat. Tak zítra půjde asi v kraťasách nebo já už fakt nevím .... :confused:
11. bře 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, tak hlavne ze to neni ekzem, to bud rada!

Jani a Marti.. asi vas budu nasledovat v tehu skryvaci mode, protoze jestli se do leta nezbavim toho bricha, tak zahajuji maskovaci obdobi! Abych ale nevzbudila podezreni u nekhoho, ze jsu treba zase tehu :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes jsem zacala se cvicenim, mam za sebou prvni hodinu pilates a budu to praktikovat 2-3x tydne. Snad mi to vydrzi!
Uz se tesim na teplo, hned zacneme jezdit i s Matou na brusle, huraaaa!
11. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musim dat na yuutube nove video ze dneska... dala jsem Matu do loznice at spi, a protoze silene kecal, sla jsem ho natocit a vysledek je uzasny! Delal neskutecne blbosti, lozil po cele posteli. taky usnul az po hodine co jsem ho dala spat :sunglasses:
11. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti plataky s upletem jsou super, ja mela dvoje i sukni z Teranovy.. stalo to par kacek a super tehu obleceni bylo na svete! Nosim to do dneska, jako domaci odev.

Jste mi tim ted pripomeli, ze musim nafotit a hodin do bazaru moje tehu rifle a kratasy co jsem mela. Jen jedny rifle si necham, to byli taky jedine ktere mi sedeli a nosia jsem je.

Aaaa budime se, padim.. pa paaaaaaaaa
11. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu jj já jsem měla podobné pláťáky už z loňska, mám ráda pohodlné oblečení, letos mají kalhoty s úpletem ve více obchodech, ale ten úplet je dost pevnej a bude tlačit, teda mě určitě :grinning: , ale ty z C&A mají ten úplet hodně pružnej a pohodlnej :dizzy_face: , navíc co jsem se dívala tak v teranově je měli za 700 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to už si můžu koupit těhotenské za 850 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No ještě někde vychytat tu sukni, ale sukní teď všeobecně moc nemají, asi to ještě příjde snad doufám :grinning:
11. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme po další návštěvě a další oblečky .... :grinning:
11. bře 2010 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nikde ... :confused: :confused:

Jsme si s Erikem otevřeli šampus co jsme dostali od dnešní návštěvy a dala jsem si jen dvě skleničky a zjišťuji,že vůbec nic nevydržím .....
11. bře 2010 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Katy, ty jsi straaaasne tlusta a musis se maskovat....

Ted jsi me teda fakt rozesmala...:grinning: :grinning: :grinning:

A ad saty - vzdyt je zacatek brezna, co blaznite???? :astonished:
11. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Včera jsem nějak nestíhala sem mrknout :wink: Ránio jsem se lekla sněhu a bylo po náladě :angry: a dnes to není o moc lepší :confounded: hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak já jsem taky v těhu nosila elastáky,qale jen tříčtvrteční,koupila jsem je tenkrtát v newyorkeru a ostatní oblečení většinou těhu z hm,hlavně lněný kalhoty ,který mi byly velký :grinning: Peti to je fajn,že to není exem :wink: a stěma kratasama jsi mě pobavila :grinning:
12. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tomu břichu se nesměj,já věřím,že ho Katu má :grinning: ,kamoška je taky jak za groš kudla a má mín kg jak před těhu a ten špek má prostě skoro každá po porodu :wink: bohužel :angry:
12. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu dlužíš to video :wink:
12. bře 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek