Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
12. bře 2010
Marti já jsem jako těhu sukni nosila sukni z hm,kterou jsem si tam koupila ještě jako normální 😃 mám ji i na fotkách z vítání,má takový širší pás a je ze super pružnýho materiálu,viděla jsem ji tam i vloni,takže letos ji mít beztak zase budou 😉
zdenallicka
12. bře 2010
Iny, na FB je videi a videi..... 😉
cervenec
12. bře 2010
Zdeni už jsem mrkla 😃 Katu super videa,malá jak to slyšela,tak hned zpozorněla a následně začala natahovat 😃Maty je fakt kus chlapa,Juli je proti němu ještě mimino 😉
anag
12. bře 2010
Ahoj holky... x-)

Dneska nemám moc času. Začala jsem vařit oběd a musím pouklízet po včerejší návštěve. Nebo je to tu jak po výbuchu. Odpledne chci vyrazit na prochajdu,tak se musím pohnout ....

Mě ten sníh taky štve. Jen můj lítá s foťákem a pořád si to fotí. On jse z toho paf ....
cervenec
12. bře 2010
J jsem uklidila už včera,ale dnes to není ani poznat ]-( Peti toho tvýho muže nechápu 😃 já už sníh nesnáším :-N
macinek
12. bře 2010
Dobré ráno 🙂

Zdeni neblázníme my, ale obchodníci. Jarní a letní kolekce už je v obchodech tak 14 dní, v červnu už pomalu začínají výprodeje. Já jsem se poučila loni, pořád jsem nákupy odkládala a pak už nic kloudného neměli ]-(

My jedeme dneska k našim, zítra se vracíme a pak musíme vlítnout taky na úklid, doma je pěkný čurbes, hlavně koš se špinavým prádlem přetíká a já nemám v čem chodit 😃
anag
12. bře 2010
Iny můj sníh miluje. On kdyby mohl tak se odstěhuje někde do hor ....
Nejvíc miluje Jeseníky ....
macinek
12. bře 2010
Peti po pár zimách v Jeseníkách by sníh začal taky nesnášet 😃
anag
12. bře 2010
Marti já mám pocit,že on snad ani ne. Jako děcko si dával sníh do mražáku, aby si ho vlétě mohl vytahnout .... 😃 😃
janca.k
12. bře 2010
Ahoj holky,
já jedu dneska do Brna, tak jsem zvědav co kde budou mít, potřebuju koupit dárek pro kámoščinu dceru, tak snad na něco padnu.
A pak ten veletrh, omrkneme to s kámoškou s Martinem se tam bohužel nedostanu, tak se nedá nic dělat. Aspoň si to v klidu omrknu a bude.
No já už jsem z toho sněhu taky docela nervní...už jsem se těšila že začne být teplo a nic...sakra....
anag
12. bře 2010
Tak navařeno a pouklízeno. Ještě jsem i oprala jednu várku pračky a teďka se půjdu trošku namalovat, když po obědě jdu na tu procházku.
cervenec
12. bře 2010
Peti jak jsi spokojená s tou antikoncepcí?Já první 3 měsíce ok a ted už podruhé za 14 dnů špiním ]-(
cervenec
12. bře 2010
Jani tak dobře pořid a bez chlapa to stejně bude lepší 😃 😉
cervenec
12. bře 2010
Marti to se vám chce takovou štreku jen tak na otočku? 😉
macinek
12. bře 2010
Inko jak na otočku? Dneska tam, zítra zpátky a štreka to není, štreka to byla když jsme jezdili z Prahy. My občas jezdíme i jenom třeba na oběd 😉 . A teď v zimě stejně není co dělat, takže nemá cenu tam být až do neděle. Naši přijedou navíc příští sobotu k nám a budou tu až do středy
cervenec
12. bře 2010
holky furt už přemýšlím co bude až bude malá papat 😃 jsem mišuge z těch mléčných a nemléčných kaší :-N malá jako kojená má papat potom jakou?a papat ji stejně bude až si zvykne na zeleninu nebo ne?Na všem chytráci píšou od 6 měsíce ]-( Katu dáváš ty kaše Matymu?Jo a tu hračku jak ji má malej na videu jdu objednat 😃 dostane ji k půlroku :-p
cervenec
12. bře 2010
bezva našla jsem ji nejlevněji u berušky a tam mám i kupon na slevu 😃
cervenec
12. bře 2010
nikde nikdo =-) jen otevřu pc,tak už čtu,že někdo zase pohodil do sněhu čerstvý miminko 😞 kurva babyboxů je plná prdel a někdo je schopnej něčeho takovýho ]-( je mi z toho zle :-S od té doby co mám malou mě takový zprávy uplně rozhazují 😢
anag
12. bře 2010
Jsem to taky četla. Nepochopím jak to může někdo udělat...... ]-(
zdenallicka
12. bře 2010
Iny, nemlecnou, ktera se zadela do vody nebo materskeho mleka...
katunka82autor
12. bře 2010
Ahoooj holky!
Iny, Mata kdyz slysi sam sebe, tak taky natahuje. Deti nemaji rady hlasy druhych deti nejak. Hned je jim do breku 🙂 Chuidatka nase male.
Ja Matymu delam kase... ale jake to jsou to nevim.. co je to mlecna a nemlecna kase, jaky je v tom rozdil???
katunka82autor
12. bře 2010
Tak tak s tim brichem... i kdyz jsu relativne hubena, tak to bricho tam je 😞 Ale to zadna dieta nezpravi, to chce cvicit, cvicit a jen cvicit! A NEZRAT VECER!!! Ted jsem zbuchala bramburky po 100 letech 😃
katunka82autor
12. bře 2010
Iny, jaro se bliziiiii, protoze ja od pondeli uklizim a uklizim a uklizim... kuchyn vygruntovana, porad ve skrinich s oblecenim, denne zametam a ob den umyvam podlahy diky nasim chlupacum co nosi bordel z venku kdyz neni snih a kdyz je snih, tak delaji tapicky! Ale bavi me to, to slunicko pres okno mi dodava energii!!!! Konecne taky, uz jsem byla na pokraji deprese z te nekonecne zimy 😎 😎 😎
zdenallicka
12. bře 2010
Kacko, mlecne kase obsahuji kravske mleko nebo nejaky ten Nutrilon nebo neco podobneho... Pro kojene deti je to nevhodne..
zdenallicka
12. bře 2010
Ono obecne kranske mleko davat co nejpozdeji...
zdenallicka
12. bře 2010
kravske... :-p
dolda
13. bře 2010
http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/560/, jak budete mít čas, tak nám dejte hlas, díky
cervenec
13. bře 2010
Ahoj holky 🙂 Zdeni díky 😉 Katu jé tak energie na uklízení, to se ke mě ještě nedostalo 😃 kravský mlíko se může nejdřív od roku,myslím že možná ještě později 😉 v těch mléčných je tuším nutroš.Nemléčný jsem pochopila tak,že do ní se má dát třeba mateřský mlíko,ale jelikož nejsem kamoška s odstříkáváním 😃 ,tak malá bude asi bez kašiček 😃 musím to někde nastudovat 😉 malá ted chrní na gauči,tak čekám až se vzbudí,abych mohla vařit,dělám halušky s bryndzou,tak to bude fofr,ale s kopou nádobí :-p jo a musím se pochválit,včera večer jsem malou vrzla do postýlky,docela dobrý jen se o půlnoci vzbudila a řvala,ale po chvilce uklidnování zase usla,pak papala v půl 4 a to už jsem si ji nechala v posteli 😃 normálně mě chyběla v tom pelechu :-N no nic mažu ,hezkej víkend papa
anag
13. bře 2010
Ahoj holky ... x-)

Eriček byl dneska dopoledne na hodinku sloužit u sousedů. Měla jsem službu na bytovce a musela uklízet a Erik neni celej den doma.
Malej spal v noci nádherně. V sedm jsme ho položili do postýlky a hned usnul a probudil se v 3:45 jsem čuměla ... 😃 a potom spinkal ještě do šesti. Zlatíčko .... x-) x-)

Iny napiš recept na halušku. Jsem to nikdy nedělala tak bych to prubla ...

To kravské mléko je asi tak jak píšete,ale moje sestřenka nebyla kojená a nechtěla pít sunar a ani nic jiného tak ji od prvních týdnu převařovali kravské mléko a jak je zdravá. Ono každá doba se na to dívá jinak .....
cervenec
13. bře 2010
Ježiš Peti hlavně malýmu to mlíko nepřevařuj :-p já se přiznám,že jsem na tohle ras 😃 co bylo bylo,ted je všechno jinak 😉 🙂I když nepochybuju,že až budeme my babičky,tak zase to bude jinak a ty naše dnešní postupy budou stejně blbý :-p Já musím furt odhánět Jirku, furt by malé dával olíznout banán,jabko a já nevím co všechno :-pto s ním bude boj až malá začne jíst :-N se těší až jí dá do ruky řízek :-p Halušky, recept velmi jednoduchý - koupím krabici a dle návodu připravím 😃 jednou jsem je dělala a řekla jsem ,že naposledy a z krabice nejsou o nic horší 😉 bryndzu rozpustím ve smetaně ke šlehání,zaliju tím uvařený halušky a posypu opraženým špekem 😉 během 20 minut jsem to měla uvařený,horší je,že je z toho hrozně moc nádobí 😞 Jo a mluvila jsem s tetou, taky dnes měli halušky 😃 a na krabici je recept s nivou a prý to bylo super,tak to možná příště zkusím 😉

Začni psát odpověď...

Odešli