• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti já jsem jako těhu sukni nosila sukni z hm,kterou jsem si tam koupila ještě jako normální :grinning: mám ji i na fotkách z vítání,má takový širší pás a je ze super pružnýho materiálu,viděla jsem ji tam i vloni,takže letos ji mít beztak zase budou :wink:
12. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, na FB je videi a videi..... :wink:
12. bře 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni už jsem mrkla :grinning: Katu super videa,malá jak to slyšela,tak hned zpozorněla a následně začala natahovat :grinning:Maty je fakt kus chlapa,Juli je proti němu ještě mimino :wink:
12. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... :dizzy_face:

Dneska nemám moc času. Začala jsem vařit oběd a musím pouklízet po včerejší návštěve. Nebo je to tu jak po výbuchu. Odpledne chci vyrazit na prochajdu,tak se musím pohnout ....

Mě ten sníh taky štve. Jen můj lítá s foťákem a pořád si to fotí. On jse z toho paf ....
12. bře 2010 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
J jsem uklidila už včera,ale dnes to není ani poznat :angry: Peti toho tvýho muže nechápu :grinning: já už sníh nesnáším :sweat_smile:
12. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Zdeni neblázníme my, ale obchodníci. Jarní a letní kolekce už je v obchodech tak 14 dní, v červnu už pomalu začínají výprodeje. Já jsem se poučila loni, pořád jsem nákupy odkládala a pak už nic kloudného neměli :angry:

My jedeme dneska k našim, zítra se vracíme a pak musíme vlítnout taky na úklid, doma je pěkný čurbes, hlavně koš se špinavým prádlem přetíká a já nemám v čem chodit :grinning:
12. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny můj sníh miluje. On kdyby mohl tak se odstěhuje někde do hor ....
Nejvíc miluje Jeseníky ....
12. bře 2010 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti po pár zimách v Jeseníkách by sníh začal taky nesnášet :grinning:
12. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já mám pocit,že on snad ani ne. Jako děcko si dával sníh do mražáku, aby si ho vlétě mohl vytahnout .... :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jedu dneska do Brna, tak jsem zvědav co kde budou mít, potřebuju koupit dárek pro kámoščinu dceru, tak snad na něco padnu.
A pak ten veletrh, omrkneme to s kámoškou s Martinem se tam bohužel nedostanu, tak se nedá nic dělat. Aspoň si to v klidu omrknu a bude.
No já už jsem z toho sněhu taky docela nervní...už jsem se těšila že začne být teplo a nic...sakra....
12. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak navařeno a pouklízeno. Ještě jsem i oprala jednu várku pračky a teďka se půjdu trošku namalovat, když po obědě jdu na tu procházku.
12. bře 2010 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jak jsi spokojená s tou antikoncepcí?Já první 3 měsíce ok a ted už podruhé za 14 dnů špiním :angry:
12. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak dobře pořid a bez chlapa to stejně bude lepší :grinning: :wink:
12. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to se vám chce takovou štreku jen tak na otočku? :wink:
12. bře 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jak na otočku? Dneska tam, zítra zpátky a štreka to není, štreka to byla když jsme jezdili z Prahy. My občas jezdíme i jenom třeba na oběd :wink: . A teď v zimě stejně není co dělat, takže nemá cenu tam být až do neděle. Naši přijedou navíc příští sobotu k nám a budou tu až do středy
12. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky furt už přemýšlím co bude až bude malá papat :grinning: jsem mišuge z těch mléčných a nemléčných kaší :sweat_smile: malá jako kojená má papat potom jakou?a papat ji stejně bude až si zvykne na zeleninu nebo ne?Na všem chytráci píšou od 6 měsíce :angry: Katu dáváš ty kaše Matymu?Jo a tu hračku jak ji má malej na videu jdu objednat :grinning: dostane ji k půlroku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezva našla jsem ji nejlevněji u berušky a tam mám i kupon na slevu :grinning:
12. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo :confused: jen otevřu pc,tak už čtu,že někdo zase pohodil do sněhu čerstvý miminko :frowning2: kurva babyboxů je plná prdel a někdo je schopnej něčeho takovýho :angry: je mi z toho zle :confounded: od té doby co mám malou mě takový zprávy uplně rozhazují :cry:
12. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem to taky četla. Nepochopím jak to může někdo udělat...... :angry:
12. bře 2010 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, nemlecnou, ktera se zadela do vody nebo materskeho mleka...
12. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj holky!
Iny, Mata kdyz slysi sam sebe, tak taky natahuje. Deti nemaji rady hlasy druhych deti nejak. Hned je jim do breku :slight_smile: Chuidatka nase male.
Ja Matymu delam kase... ale jake to jsou to nevim.. co je to mlecna a nemlecna kase, jaky je v tom rozdil???
12. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tak s tim brichem... i kdyz jsu relativne hubena, tak to bricho tam je :frowning2: Ale to zadna dieta nezpravi, to chce cvicit, cvicit a jen cvicit! A NEZRAT VECER!!! Ted jsem zbuchala bramburky po 100 letech :grinning:
12. bře 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iny, jaro se bliziiiii, protoze ja od pondeli uklizim a uklizim a uklizim... kuchyn vygruntovana, porad ve skrinich s oblecenim, denne zametam a ob den umyvam podlahy diky nasim chlupacum co nosi bordel z venku kdyz neni snih a kdyz je snih, tak delaji tapicky! Ale bavi me to, to slunicko pres okno mi dodava energii!!!! Konecne taky, uz jsem byla na pokraji deprese z te nekonecne zimy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. bře 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko, mlecne kase obsahuji kravske mleko nebo nejaky ten Nutrilon nebo neco podobneho... Pro kojene deti je to nevhodne..
12. bře 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono obecne kranske mleko davat co nejpozdeji...
kravske... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/560/, jak budete mít čas, tak nám dejte hlas, díky
13. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Zdeni díky :wink: Katu jé tak energie na uklízení, to se ke mě ještě nedostalo :grinning: kravský mlíko se může nejdřív od roku,myslím že možná ještě později :wink: v těch mléčných je tuším nutroš.Nemléčný jsem pochopila tak,že do ní se má dát třeba mateřský mlíko,ale jelikož nejsem kamoška s odstříkáváním :grinning: ,tak malá bude asi bez kašiček :grinning: musím to někde nastudovat :wink: malá ted chrní na gauči,tak čekám až se vzbudí,abych mohla vařit,dělám halušky s bryndzou,tak to bude fofr,ale s kopou nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a musím se pochválit,včera večer jsem malou vrzla do postýlky,docela dobrý jen se o půlnoci vzbudila a řvala,ale po chvilce uklidnování zase usla,pak papala v půl 4 a to už jsem si ji nechala v posteli :grinning: normálně mě chyběla v tom pelechu :sweat_smile: no nic mažu ,hezkej víkend papa
13. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Eriček byl dneska dopoledne na hodinku sloužit u sousedů. Měla jsem službu na bytovce a musela uklízet a Erik neni celej den doma.
Malej spal v noci nádherně. V sedm jsme ho položili do postýlky a hned usnul a probudil se v 3:45 jsem čuměla ... :grinning: a potom spinkal ještě do šesti. Zlatíčko .... :dizzy_face: :dizzy_face:

Iny napiš recept na halušku. Jsem to nikdy nedělala tak bych to prubla ...

To kravské mléko je asi tak jak píšete,ale moje sestřenka nebyla kojená a nechtěla pít sunar a ani nic jiného tak ji od prvních týdnu převařovali kravské mléko a jak je zdravá. Ono každá doba se na to dívá jinak .....
13. bře 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Peti hlavně malýmu to mlíko nepřevařuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se přiznám,že jsem na tohle ras :grinning: co bylo bylo,ted je všechno jinak :wink: :slight_smile:I když nepochybuju,že až budeme my babičky,tak zase to bude jinak a ty naše dnešní postupy budou stejně blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já musím furt odhánět Jirku, furt by malé dával olíznout banán,jabko a já nevím co všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes:to s ním bude boj až malá začne jíst :sweat_smile: se těší až jí dá do ruky řízek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Halušky, recept velmi jednoduchý - koupím krabici a dle návodu připravím :grinning: jednou jsem je dělala a řekla jsem ,že naposledy a z krabice nejsou o nic horší :wink: bryndzu rozpustím ve smetaně ke šlehání,zaliju tím uvařený halušky a posypu opraženým špekem :wink: během 20 minut jsem to měla uvařený,horší je,že je z toho hrozně moc nádobí :frowning2: Jo a mluvila jsem s tetou, taky dnes měli halušky :grinning: a na krabici je recept s nivou a prý to bylo super,tak to možná příště zkusím :wink:
13. bře 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek