• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Jani ja jsu taky krupicova az az... ale Maty kasicky prska jak nejaka prskavka :grinning: Vsichni jsme od toho zaliskani :grinning: :grinning: :grinning:
Ja osobne si myslim, ze je mliko potreba trochu prihrat... preci jen kdyz tam nasypes tu hmotu, ktera je studena a nechas to par minut odstat, treba jen 2 minutky, at se kase "nabobtna"... tak je to proste studene na konzumaci. Chce to mit lehce teplejsi pred zacatkem pripravy kasicky, aby ve finale mela telesnou teplotu.

Jinak chci zkusit udelat Matovi domaci ryzovou kasi, tak uvidim co mi na to rekne.
Na Jablko s bananem mi reagoval podobne jako u kase, plival mi to vsechno ven. Tak mu od ovoce davam pauzu a zkusim to treba za tyden zase. Urcite lip, kdyz nechce sladke a chce jen to slne :wink: nez kdyby to melo byt obracene.
13. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
M A R T I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I.....

MARTI!!!!!

MARTI, chtela jsem te poprosim, mohla by jsi mi do IP hodit kontakt na firmu od ktere mate ten travnik?
A jak jste s tim spokojeni?

Snad to po vikendu neprehlednes a napises :wink: :sunglasses:
13. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se docela divím, znám holky co nadávají, že jakmile dají dítěti ovoce, tak zeleninu nechce, tak to buď ráda, zelenina s masem je výživnější.
Ještě vím, že některým dětem docela jedou bílé jogurty s ovocem,ale přiznám se, že nevím od kdy se můžou dávat...
13. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu, já myslím, že tohle nepřehlídne :grinning: no nic jdu se dívat na telku, měl by tam být nějaký film s Angelinou Jolie, tak jsem zvědav, ale myslím, že už jsem to viděla...tak pa a dobrou noc....
13. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bílý neslazený jogurt (Hollandia) od 8. měsíce.. Hlavně žádne nízkotučné...:wink: Můžou se kombinovat s podušenou nastrouhanou hruškou nebo jablíčkem nebo rozmačkaným zralým banánem... :wink:
13. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jdu na to taky cumet a plest kokon..:slight_smile:
13. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Film byl dobry - jeste jsem ho nevidela...:slight_smile: A mam rada i Ethana Hawka - jsem do neho byla ve filmu Prezit zamilovana.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A kdybych v te dobe mela syna, jmenoval by se Ethan... Bracha by byl Methan a kdyby to byla dvojcata, tak Propan a Butan.... :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
vařím jak vzteklá, tak pisnu po obídku, já už film viděla, ale ráda jsem se podívala znovu a taky jsem naznala, že je štěstí že vím jak končí, představa, že to uvidím poprvé a Ethan píchne Angelině nůžky do břicha a v domnění, že čeká dvojčata, tak by mě asi omylo, kdyby to byla pravda :grinning:
14. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Dneska to počasí zase stojí za to. Letos se toho jara snad nedočkáme.... :angry:
14. bře 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: Jdu popřát Matyaskovi všechno nej k půl ročku :dizzy_face: a ať už tak rychle neroste :grinning: :wink: posíláme s Juli pusinku :slight_smile:
14. bře 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maty už má půl roku. To to tedy letí. I já s Eričkem peřejeme všechno nej nej a posíláme pusinku .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem akorát dala Erička spinkat. Doufám,že bude spát tak krásně jako předešlé dvě noci. To by byla nádhera....
14. bře 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjdu asi mrknout co bude v telce. Erika je na schuzi vinařů,tak mám dnešně večer jen sama pro sebe. Dám si myslím pohárek roséčka a půjdu na kutě..... :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: tady se ještě chrní či co :grinning: holky potřebuju poradit - kamoška mi včera říkala,že v Hodoníně je plavání pro mimča od půl roku,mrkla jsem na to a je to za super cenu 1000,. 10 lekcí,ale má to ale :unamused: peníze nevrací a ani se nedají nahradit hodiny a hlavní co mě odrazuje je voda jen 28 stupnů :frowning2: prostě je to normální bazén.Ségra chodili v Brně a tam bylo přes 30 stupnů,taky to ale stálo víc jak 2x tolik :sweat_smile: já mám strach,že tam malé bude zima, i mě je kosa v normálním bazénu :grinning: tak co myslíte?Začíná to v dubnu a plave se v sobotu, včera jsem se pokusila narvat na sebe plavky a to je další minus proč nechodit,vypadám děsně.asi se dám na islámskou kulturu a budu chodit do vody oblečená :grinning: i jsem přemýšlela,že by chodil s malou plavat Jirka a já bych byla jen přísedící s fotákem a kamerou,ale myslím si ,že bych asi stejně brzo šupla za nima do vody ,strie nestrie,špeky nešpeky:grinning:
15. bře 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak tady byl v noci šílenej větr,malou to asi i budilo,protože se furt mrvila :unamused:
15. bře 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Katu kontakt na trávníky ti hodím do IP :wink:

Jinak co se týká látkovek a jednorázovek, myslím že je těžké soudit a hodnotit něco co člověk nevyzkoušel, já co mám ohlasy od kamarádky tak ta je z látkovek nadšená a malá už bude mít skoro rok. Já počítám že jednorázovky budeme mít tak první týden, než se trošku zajedeme a pak pozvolna přejdeme na látkovky :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..

Kacko, nemas nahodou Nejstastnejsi miminko v okoli? A kdyby jo, mohla bys mmi ho pujcit, prosim? :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :dizzy_face:

Tak dneska přes okno vypadá nádherně,tak jsem zvědavá jak tam je doopravdy....
Opět máme navečer návštěvu. Snad už to je předposlední .....
15. bře 2010 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti je tam celkem příjemně, sice chladněji, ale jde to :slight_smile:

Já mám příští pondělí a úterý dovolenou, Josef odjíždí v sobotu na týden do Itálie lyžovat, tak tu budu mít od soboty do středy naše. Hlásí na příští víkend teplo tak snad bude, chceme ještě pochodit po obchodech, chci nakoupit v ikei věci pro prcka
15. bře 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za chviličku vyrazím do ulic. Už se těším.... :dizzy_face:
Zítra zase nikam nepůjdu,protože jedeme na nožičky a dopoledne přijde tchýně. Chci umývat okna,tak bude hlídat....
15. bře 2010 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám dneska v plánu pochůzky po městě, musím zaplatit inkaso, i když mám pocit, že jsem ho platitla nedávno :rolling_eyes: a ještě musíme s tchánem na obec pořešit bordel v zálohách za vodu....
Včera jsme byli odpoledne u tchánovců, tchán má nový fáro, tak jsme ho jeli okouknout, ale musím na projížďku počkat až budou značky, ale vypadá mooooc krásně, prý mi ho bude půjčovat, tak jsem zvědavá :grinning: :grinning:

A jinak se mi nic ale vůbec nic nechce...pořád mě bolí záda, takže to musím ve čtvrtek pořešit s doktorkou, protože je to fakt děsný :confounded: :frowning2: u televize sedím na balonu, u PC nemůžu, bo je zde šikmá zeď, takže bych hlavou mlátila rovnou do ni...a spát se na něm taky nedá...ale už máme vyhlídnutou novou postel a matrace, takže to příští týden objednáme, to se bude snad spinkat líp :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Matymu taky přejeme všechno nejlepší k prvnímu půlroku :dizzy_face: pusinku neposílám, mám opar :grinning:
15. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani kup si v levných knihách tuhle knížku, jsou tam super protahovací cviky na záda, já je praktikuju od začátku těhotenství a jsou fakt super

http://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=75689
15. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu mám :dizzy_face: dostala jsem ji od kámošky na Vánoce, akorát jsem ji ju teď půjčila, ale taky podle ní cvičím, ale je fakt, že Martin mi velký balon nafoukl až teď v sobotu, takže jsem cvičila jenom na zemi a s overballem,ale už se těším až se mi knížka vrátí a začnu i na velkým balonu...to je fakt děsný, já bych snad raději trpěla nevolnostma, nebo něčím, ale tohle je krutý...teď jsem byla ve městě a chvilkama si připadám jak stará bába...sotva jsem šla, z toho mě záda nebolí a pak nemůžu ani chodit :pensive: ale pořád je mi divný, že mě bolí jenom na jedné straně dole u ledvin, kámoška říkala, že to může být i od pánve, no ale nevím :confounded:
15. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já cvičím cviky na zemi bez balonu, je to kapitola protahování, většina cviků je v sedu, sice vypadají že jsou takové nijaké, ale fakt fungují. Je možný že můžeš mít zablokovaný záda nebo skříplej nerv. Mě na těhle místech bolelo když se mi zvětšovalo břicho, takže tak jednou za týden až 14 dní takhle taky trpím. Ale vždycky to trvá tak 2-3 dny a pak je klid.
15. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
U mě už to trvá skoro pátý den, předtím to bylo tak jeden den nebo jenom večer, takže si taky myslím, že je to nerv a potřeboval by krapet posunout...zkusím se zeptat doktorky na rehabilitaci nebo na nějakou masáž, co mi doporučí, protože tohle se fakt dýl jak týden snášet nedá, třeba teď když sedím tak nic, ale jakmile se zvednu a půjdu do kuchyně, tak to zase začne a pak je to naopak, když jdu tak nic a když si sednu, tak nemůžu najít normální polohu... :confounded:
15. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus bus..:slight_smile: Dnes mam volno a mam kopricka, nechce se mi nic...:stuck_out_tongue_closed_eyes: Navareno je, tak asi budu jenom plest..:slight_smile: Pustim nejaky film a budu se flakat...

Ted mame v praci blazinek - nas domov porada Nejmilejsi koncert (prehlidka talentu deti z DD), je to putovni.. Prijede 250 lidi, bude tam zpivat MOnika Bagarova (Superstar), musime je vsechny nakrmit, napojit a poskytnout zazemi (kulturak).. No proste hruza... chystame darky, planujem, co budem podavat k jidlu, tiskneme pozvanky, cedule, letaky, usmernujeme do toho decka, ucime se s nimi atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Tak dneska jedeme na nožičky. Doufám,že to už bude mít v pořádku.

Zdeni tak to Ti nezávidím....
16. bře 2010 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, drzim pesti, aby mel Ericek nozky v pohode..:slight_smile:

No jo, ja si to nevymyslela a nevybrala.... Kdyby bylo na mne, tak se ani neangazuju... Ale nastesti jsem dostala ukol, ktery mi sedi - jidlo...:grinning:
16. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti určo už to bude dobrý :wink: Zdeni to bude akce bororo :grinning: :wink: Jani tak to ti nezávidím :frowning2: mně stačilo ,že jsem pajdala po porodu a bylo to na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad ti dr nějak pomůže :wink: jo a chytla jsem od tebe opar :grinning: udělal se mi v nosu :angry: Marti tak si to hezky užij s vašima :slight_smile: v noci bylo zase počasíčko,sníh,déšt, už mě to neba,jsem napjatá jestli jim výjde ta předpověd,že se bude oteplovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek